Matcher Sön 2019-06-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plats Arena Resultat
127 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Sollentuna FK: Norrviken Vallen  -  Enskede IK: Ljusblå2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
129 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 IK Sleipner  -  IFK Visby: 1 och 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
130 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Eneby BK  -  Tungelsta IF 2 BC Brandthovda 0 - 0 
627 P16/17 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Skiljebo SK: U 16   -  Årsunda IF  SP Rocklunda 3 - 0 
628 P16/17 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 FOC Farsta   -  Bele Barkarby FF  A1 Apalby 1 - 0 
629 P12 9m B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Sickla IF Blå:1   -  PPJ - Pallo-Pojat Juniorit  A2 Apalby 0 - 2 
630 P12 9m B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 IK Franke: Grön   -  Hille IF  R8 Rocklunda 4 - 2 es 
631 P12 9m A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Bele Barkarby FF: Orange   -  Hammarby IF:6  R10 Rocklunda 0 - 1 
632 P16/17 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 Gideonsbergs Idrottsför   -  Svärtinge SK  H4 Hamre 1 - 4 
633 P16/17 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Sickla IF   -  Skiljebo SK: U17  H5KG Hamre 1 - 3 
639 P12 9m A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 IFK Tumba FK   -  Hammarby IF: Lag 2:2  R9 Rocklunda 0 - 2 
1190 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Skiljebo SK: Zlatan  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:vit T1 Talltorp 0 - 0 
5038 P13 9m lät A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 KB Karlskoga   -  Barkarö SK: Röd  A3 Apalby 2 - 1 es 
5187 P14 9m lät A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:00 Järfälla FF: 2   -  Tyresö FF:1  A5 Apalby 2 - 1 
5188 P14 9m lät A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:00 IFK Västerås   -  Fanna BK: 05  A4 Apalby 0 - 1 
5407 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 08:00 Sollentuna FK: Norrviken:3  -  Djurgårdens IF :4 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5417 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Spånga IS:P097 blå  -  Skiljebo SK: Gul RV2A Ringvallen 0 - 0 
5463 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Stureby SK: 1  -  Hässelby SK FF: 09-Vit RV1B Ringvallen 0 - 0 
5464 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Spånga IS:P097 vit  -  Segeltorps IF: 2 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5465 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Saku Sporting:Blue  -  Bollstanäs SK: Lag 2 H10 Hamre 0 - 0 
5729 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Bollstanäs DFF:3  -  Boo FF: 07:2a H3B Hamre 0 - 0 
6020 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 BK30:svart  -  Stensätra IF: Svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
6021 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Hällbybrunns IF  -  Vasalunds IF: Stadshagen BB2 Brandthovda 0 - 0 
6022 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 IFK Visby: 2  -  Stensätra IF: Gul H6 Hamre 0 - 0 
6023 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Vasalunds IF: Huvudsta  -  Skiljebo SK: Gul H7 Hamre 0 - 0 
6024 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Tungelsta IF 1  -  Sollentuna FK: Helenelund:1 H8 Hamre 0 - 0 
6025 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 08:00 Skiljebo SK: Svart  -  Sollentuna FK: Töjnan P07 H9 Hamre 0 - 0 
6026 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 08:00 Surahammar FK:Svart  -  Spårvägens FF H3A Hamre 0 - 0 
6339 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:00 Kungsängens IF: P-08 Blå  -  Bele Barkarby FF BD1 Brandthovda 0 - 0 
120 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 IK Oden  -  Skiljebo SK: Vit RV1B Ringvallen 0 - 0 
121 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 Sickla IF: Svart 2  -  Enskede IK: 08 Röd/Vit RV1A Ringvallen 0 - 0 
122 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 Gefle IF FF: Svart  -  Vasalunds IF: Röd RV2B Ringvallen 0 - 0 
123 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 Västerås SK: Grön  -  Sollentuna FK: Silverdal RV2A Ringvallen 0 - 0 
131 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 Håbo FF: Röd  -  Älvsjö AIK FF:Vit2 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5022 P13 9m lät B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 08:50 Gideonsbergs IF   -  Romfartuna GIF  A4 Apalby 0 - 1 
5023 P13 9m lät B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:50 Ängby IF:United   -  Skiljebo SK: Röd  A5 Apalby 0 - 4 
5037 P13 9m lät A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 08:50 Djurgårdens Idrottsförening   -  Barkarö SK: Blå  R10 Rocklunda 3 - 0 
5039 P13 9m lät A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-30 08:50 IK Sirius: 1   -  Irsta IF: Grön  A2 Apalby 0 - 2 
5040 P13 9m lät A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-30 08:50 Nykvarns SK: Vit   -  Hargs BK  A3 Apalby 6 - 7 es 
5186 P14 9m lät B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 08:50 Skiljebo SK: Svart   -  Järla IF: Vit  R9 Rocklunda 1 - 0 
5296 P14 9m lät B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 08:50 Selånger FK :Blå   -  Skiljebo SK :Gul 2  R8 Rocklunda 1 - 0 es 
5727 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Kallhälls FF  -  Sollentuna FK: Kärrdal:1 H3A Hamre 0 - 0 
5728 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Skiljebo SK F07 Gul:Gul  -  Bollstanäs DFF.1 H3B Hamre 0 - 0 
6027 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Håbo FF: Vit  -  Ramnäs IF H7 Hamre 0 - 0 
6028 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  Ekerö IK: Blå2 H8 Hamre 0 - 0 
6029 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Enskede IK: 07 Grå  -  HJK Töölö 07 A H9 Hamre 0 - 0 
6030 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 BK30  -  HJK Töölö 07 B H6 Hamre 0 - 0 
6163 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 08:50 Sollerö IF  -  Boo FF: 07:2:Vit T1 Talltorp 0 - 0 
6340 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Boo FF: 08:10:Röd  -  Segeltorps IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6341 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Skiljebo: Röd  -  IK Frej Täby: Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
6342 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Saku Sporting:Blue  -  Vasalunds IF: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
6343 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Jarlabergs IF  -  IK Frej Täby: Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
6344 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Vendelsö IK P08 Svartbäcken  -  IFK Sollentuna: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
6345 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Håbo FF: 2  -  Västerås SK: Svart BD1 Brandthovda 0 - 0 
603 P14/15 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 09:00 IF Brommapojkarna: Grön:3u   -  Täby United FC  H5KG Hamre 2 - 0 
642 P14/15 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 09:00 Skiljebo SK: Gul   -  Västerås SK  SP Rocklunda 2 - 0 
643 P14/15 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 09:00 Fränsta IK   -  Holmen IF  A1 Apalby 0 - 3 
644 P14/15 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 09:00 Älvsjö AIK: UTV   -  Hammarby: 042  H4 Hamre 0 - 2 
666 F13 9m A-final Sön 2019-06-30 09:00 Gideonsbergs IF   -  Tranås FF  H1 Hamre 2 - 0 
5866 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:00 IFK Viksjö: Vit 1  -  Skiljebo SK: Blå H11B Hamre 0 - 0 
5867 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:00 Skiljebo SK: Orange  -  Avesta AIK: Blå H11A Hamre 0 - 0 
5868 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:00 Skiljebo SK: Grön  -  Skiljebo SK: Gul H12B Hamre 0 - 0 
5869 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:00 Skiljebo SK: Röd  -  Skiljebo SK: Svart H12A Hamre 0 - 0 
667 F13 9m B-final Sön 2019-06-30 09:10 Rosersbergs IK   -  Rasbo IK  H2 Hamre 0 - 1 
638 F14 9m lät A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 Surahammars FK   -  IFK Österåker  R8 Rocklunda 1 - 2 
646 P13 9m A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 Syrianska IF Västerås:Vit   -  Bollstanäs SK: BSK21  R10 Rocklunda 3 - 2 
651 F14 9m lät A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 09:40 Kvicksunds SK   -  Skiljebo SK:1  R9 Rocklunda 2 - 1 
656 F13 9m lät B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 09:40 IFK Viksjö   -  Sollentuna FK: Mitt:Svart  A3 Apalby 2 - 0 es 
657 F13 9m lät B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 IF Brommapojkarna: 4-Röd   -  Skiljebo SK  A2 Apalby 3 - 0 
1123 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Kallhälls FF  -  Barkarö SK H7 Hamre 0 - 0 
5020 P13 9m lät B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-30 09:40 Sollentuna FK: P06 Nord   -  Jarlabergs IF: Svart  A5 Apalby 3 - 1 
5021 P13 9m lät B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-30 09:40 Karlbergs BK: 06 Röd   -  IFK Lidingö: 06:5  A4 Apalby 3 - 1 
5384 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Djurgårdens IF :U10-2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5396 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Ekerö IK: 10 1Blå  -  Vendelsö IK: Röd BA2 Brandthovda 0 - 0 
5404 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 IFk Österåker FK  -  Vega FC: 1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5405 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 Ekerö IK: 10 1Vit  -  Skiljebo SK: Röd RV1A Ringvallen 0 - 0 
5408 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 09:40 Bollstanäs SK: Lag 3  -  Ekerö IK: 3 Blå RV1B Ringvallen 0 - 0 
5409 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Skiljebo SK: Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5413 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 Älta IF: Gul  -  Boo FF: 09:7 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5415 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1  -  Stureby SK: 2 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5730 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Sundbybergs IK: Grön  -  Saltsjöbadens IF H10 Hamre 0 - 0 
5784 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Krokeks IF: Röd  -  Saku Sporting H6 Hamre 0 - 0 
5872 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 FOC Farsta  -  Skiljebo Sportklubb:Gul 3 H11B Hamre 0 - 0 
5873 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Djurgårdens IF: P11-15  -  FOC Farsta:2 H11A Hamre 0 - 0 
6031 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 Vallentuna BK  -  FOC Farsta T1 Talltorp 0 - 0 
6032 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 Gideonsbergs IF  -  Ekerö IK: Vit2 H8 Hamre 0 - 0 
6033 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 09:40 FC Järfälla  -  Enskede IK: Ljusblå1 H9 Hamre 0 - 0 
6116 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Irsta IF BC Brandthovda 0 - 0 
6117 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Bollstanäs DFF: Grön  -  Gideonsbergs IF: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6118 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Gideonsbergs IF :Blå  -  Saku Sporting BD2 Brandthovda 0 - 0 
6236 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 IFK Stocksund: Vit  -  Alsike IF H3B Hamre 0 - 0 
6237 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Kallhälls FF vit  -  Tullinge Fotboll:Vit H3A Hamre 0 - 0 
652 F14/15 B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:00 Håbo FF   -  Fränsta IK  SP Rocklunda 5 - 6 es 
653 F14/15 B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 10:00 Saltsjö-Boo IF   -  Ekeby BK  A1 Apalby 4 - 0 
654 F14/15 A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:00 Älvsjö AIK FF   -  Gideonsbergs IF  H4 Hamre 0 - 2 
655 F14/15 A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 10:00 IF Brommapojkarna: 1   -  Västerås BK30  H5KG Hamre 5 - 0 
5191 P14 9m A-final Sön 2019-06-30 10:10 Skiljebo SK   -  Vendelsö IK  H1 Hamre 1 - 0 
5192 P14 9m B-final Sön 2019-06-30 10:20 Norrtull SK   -  FOC Farsta  H2 Hamre 1 - 0 
5874 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:20 Avesta AIK: Vit  -  IFK Viksjö: Vit 1 H11B Hamre 0 - 0 
5875 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:20 Skiljebo SK: Svart  -  Skiljebo SK: Gul H11A Hamre 0 - 0 
124 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 Västerås IK Fotboll  -  Täby United FC: Röd RV1B Ringvallen 0 - 0 
125 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 Spånga IS FK: P08-7  -  Boo FF: 08:10:Ljusblå RV1A Ringvallen 0 - 0 
132 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 Örby IS:2  -  Ursvik IK BD1 Brandthovda 0 - 0 
645 P13 9m A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 Falu BS FK   -  Mälarhöjdens IK: Röd  R10 Rocklunda 1 - 3 
647 P13 9m B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 IFK Västerås FK   -  Kungsängens IF: A  A2 Apalby 4 - 1 
648 P13 9m B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 Reymersholms IK: P06:2   -  Hammarby IF: P06-6  A3 Apalby 2 - 1 
649 F14 9m lät B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 Sickla IF   -  Spånga IS FK  A4 Apalby 0 - 2 
650 F14 9m lät B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 Ersmarks IK   -  Selånger FK :Röd  A5 Apalby 4 - 3 es 
658 F13 9m lät A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 10:30 IK Frej Täby   -  Gideonsbergs IF: 2  R9 Rocklunda 0 - 1 
659 F13 9m lät A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 10:30 Ursvik IK: Svart   -  Eneby BK  R8 Rocklunda 1 - 0 
1194 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Hammarby IF: 10:7  -  Skiljebo SK: Ronaldo T1 Talltorp 0 - 0 
5395 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Älta IF:Vit  -  Spånga IS FK BC Brandthovda 0 - 0 
5414 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 Åkersberga BK  -  Sollentuna FK: Norrviken:1 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5416 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 VSK Ungdom Fotboll  -  Nacka FC: 10 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5466 P10 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 10:30 Saku Sporting:White  -  Segeltorps IF H6 Hamre 0 - 0 
5467 P10 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 10:30 Irsta IF: Vit  -  Älta IF H7 Hamre 0 - 0 
5468 P10 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 10:30 VSK Ungdom Fotboll  -  Tups: P09 H8 Hamre 0 - 0 
5469 P10 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 10:30 Vendelsö IK: Blå  -  Vega FC: 2 H9 Hamre 0 - 0 
5738 F12år Grupp B Sön 2019-06-30 10:30 Bollstanäs DFF:2  -  Råsunda IS H10 Hamre 0 - 0 
6075 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Älta IF:Svart  -  IFK Viksjö:1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6076 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Rasbo IK  -  Älta IF:Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
6077 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Boo FF: 2  -  IFK Viksjö: 2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6119 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Ramnäs IF  -  Bollstanäs DFF: Vit BD2 Brandthovda 0 - 0 
5876 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 FOC Farsta:2  -  Skiljebo SK: Blå H11B Hamre 0 - 0 
5877 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 Djurgårdens IF: P11-15  -  Skiljebo SK: Orange H11A Hamre 0 - 0 
5878 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 Skiljebo Sportklubb:Gul 3  -  Avesta AIK: Blå H12B Hamre 0 - 0 
5879 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:00 FOC Farsta  -  Skiljebo SK: Grön H12A Hamre 0 - 0 
126 P11år Grupp C Sön 2019-06-30 11:20 Spånga IS FK  -  Ekerö IK: 08:3 RV1B Ringvallen 0 - 0 
133 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 11:20 Vasalunds IF: Stadshagen  -  BK30:svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
134 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 11:20 Stensätra IF: Svart  -  Sollentuna FK: Norrviken Vallen BA1 Brandthovda 0 - 0 
640 F13 9m B-3.e pris Sön 2019-06-30 11:20 Gefle IF FF   -  Sollentuna FK: Mitt:VIt  A4 Apalby 1 - 3 es 
641 F13 9m A-3.e pris Sön 2019-06-30 11:20 Bele Barkarby FF   -  AIK  A2 Apalby 1 - 3 
662 P12 9m A-final Sön 2019-06-30 11:20 Hammarby IF:6   -  Hammarby IF: Lag 2:2  H1 Hamre 1 - 2 
1118 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Bollstanäs SK: Svart  -  Gideonsbergs IF H8 Hamre 0 - 0 
1120 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Bollstanäs SK: Gul  -  Skiljebo SK: Svart H9 Hamre 0 - 0 
1199 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Hällbybrunns Fotbollsförening:vit  -  Saku Sporting T1 Talltorp 0 - 0 
5471 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Spånga IS:P097 vit  -  Boo FF RV1A Ringvallen 0 - 0 
5472 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Gideonsbergs Idrottsför:GifP09  -  Stureby SK: 1 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5739 F12år Grupp B Sön 2019-06-30 11:20 Skiljebo SK F07 Svart:Svart  -  Boo FF: lag 3 H10 Hamre 0 - 0 
6036 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Sollentuna FK: Helenelund:1  -  IFK Visby: 2 H6 Hamre 0 - 0 
6037 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 11:20 Sollentuna FK: Töjnan P07  -  Surahammar FK:Svart H7 Hamre 0 - 0 
6078 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 IFK Lidingö: 9  -  Saltsjöbadens IF BC Brandthovda 0 - 0 
6079 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Hällbybrunns IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
6120 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Sollentuna FK: Tegelvallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
6121 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Rosersbergs IK  -  Skiljebo Sportklubb:Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6122 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Älvsjö AIK: Vit 2  -  Solberga BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6181 F9 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Skiljebo SK:vit  -  Skiljebo SK: Gul H3B Hamre 0 - 0 
6182 F9 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Barkarö SK  -  IF Brommapojkarna: 3 H3A Hamre 0 - 0 
665 P12 9m B-final Sön 2019-06-30 11:30 PPJ - Pallo-Pojat Juniorit   -  IK Franke: Grön  H2 Hamre 1 - 2 es 
5880 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:40 Avesta AIK: Vit  -  Skiljebo SK: Röd H11B Hamre 0 - 0 
664 P16/17 A-final Sön 2019-06-30 12:00 Skiljebo SK: U17   -  Svärtinge SK  H5KG Hamre 2 - 0 
1119 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Enskede IK  -  Skiljebo SK: Gul H7 Hamre 0 - 0 
1121 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Sollentuna FK: Silverdal  -  Enskede: IK: 09 Grön H8 Hamre 0 - 0 
1124 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Hässelby SK FF  -  Romfartuna GIF H9 Hamre 0 - 0 
1196 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Hällbybrunns Fotbollsförening:svart  -  IFK Västerås T1 Talltorp 0 - 0 
5024 P13 9m lät B-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Sollentuna FK: P06 Nord   -  Karlbergs BK: 06 Röd  A4 Apalby 1 - 0 
5025 P13 9m lät B-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:10 Romfartuna GIF   -  Skiljebo SK: Röd  A5 Apalby 0 - 1 
5041 P13 9m lät A-semifinal:01 Sön 2019-06-30 12:10 Djurgårdens Idrottsförening   -  KB Karlskoga  A2 Apalby 1 - 3 
5042 P13 9m lät A-semifinal:02 Sön 2019-06-30 12:10 Irsta IF: Grön   -  Hargs BK  A3 Apalby 1 - 4 
6035 F12år Grupp B Sön 2019-06-30 12:10 Sundbybergs IK: Vit  -  Danderyds SK H10 Hamre 0 - 0 
6038 F12år Grupp B Sön 2019-06-30 12:10 Kallhälls FF: 07  -  Karlbergs BK H6 Hamre 0 - 0 
6346 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Kungsängens IF: P-08 Vit  -  IK Frej Täby: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
6347 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Håbo FF: 1  -  Vendelsö IK: Blå BA1 Brandthovda 0 - 0 
6348 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Danmarks IF: Röd  -  Reymersholms IK BB2 Brandthovda 0 - 0 
6349 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 IFK Österåker FK  -  Jarlabergs IF: 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6350 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 IFK Sollentuna: Blå  -  Sickla IF: Svart 1 BC Brandthovda 0 - 0 
6351 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Skiljebo SK: Svart  -  Fanna BK BD1 Brandthovda 0 - 0 
6352 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Barkarö SK  -  Ekerö IK :08:1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
663 P16/17 B-final Sön 2019-06-30 12:15 Skiljebo SK: U 16   -  FOC Farsta  H4 Hamre 3 - 5 es 
5881 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:20 Skiljebo SK: Orange  -  IFK Viksjö: Vit 1 H11B Hamre 0 - 0 
5882 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:20 Avesta AIK: Blå  -  Skiljebo SK: Blå H11A Hamre 0 - 0 
5883 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:20 Skiljebo SK: Gul  -  FOC Farsta H12B Hamre 0 - 0 
5884 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 12:20 Skiljebo SK: Svart  -  Djurgårdens IF: P11-15 H12A Hamre 0 - 0 
5189 P14 9m lät A-final Sön 2019-06-30 12:30 Järfälla FF: 2   -  Fanna BK: 05  H1 Hamre 1 - 2 
5190 P14 9m lät B-final Sön 2019-06-30 12:40 Selånger FK :Blå   -  Skiljebo SK: Svart  H2 Hamre 1 - 2 
1122 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Boo FF: 4  -  Bollstanäs SK: Grön H7 Hamre 0 - 0 
1129 F10 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Barkarö SK  -  Hällbybrunns IF H8 Hamre 0 - 0 
1195 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Vega FC  -  Skiljebo SK: Pelé T1 Talltorp 0 - 0 
1197 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 IF Brommapojkarna: Röd  -  Vendelsö IK:1 H9 Hamre 0 - 0 
1198 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Saku Sporting:Blue  -  Skiljebo SK: Messi H6 Hamre 0 - 0 
5400 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 13:00 IFK Aspudden-Tellus:2  -  Skiljebo SK: Gul BA1 Brandthovda 0 - 0 
5412 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 13:00 Djurgårdens IF: 7  -  Skiljebo SK: Röd RV1B Ringvallen 0 - 0 
5473 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Segeltorps IF: 2  -  Irsta IF: Grön BD2 Brandthovda 0 - 0 
5736 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Boo FF: 33  -  Sollentuna FK: Kärrdal:1 H3B Hamre 0 - 0 
5737 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Kallhälls FF  -  Djurgårdens IF FF H3A Hamre 0 - 0 
5740 F12år Grupp B Sön 2019-06-30 13:00 Irsta IF  -  Sickla IF: Röd H10 Hamre 0 - 0 
5887 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 FOC Farsta:2  -  Skiljebo Sportklubb:Gul 3 H11B Hamre 0 - 0 
5888 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Skiljebo SK: Röd  -  Skiljebo SK: Grön H11A Hamre 0 - 0 
6039 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 13:00 Enskede IK: Ljusblå2  -  Brottby SK BA2 Brandthovda 0 - 0 
670 P14/15 A-final Sön 2019-06-30 13:15 IF Brommapojkarna: Grön:3u   -  Hammarby: 042  H5KG Hamre 2 - 0 
669 P14/15 B-final Sön 2019-06-30 13:30 Skiljebo SK: Gul   -  Holmen IF  H4 Hamre 2 - 1 
678 F13 9m lät A-final Sön 2019-06-30 13:40 Gideonsbergs IF: 2   -  Ursvik IK: Svart  H1 Hamre 0 - 2 
5889 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:40 Skiljebo SK: Blå  -  Avesta AIK: Vit H11B Hamre 0 - 0 
5890 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:40 IFK Viksjö: Vit 1  -  Avesta AIK: Blå H11A Hamre 0 - 0 
679 F13 9m lät B-final Sön 2019-06-30 13:50 IFK Viksjö   -  IF Brommapojkarna: 4-Röd  H2 Hamre 4 - 2 es 
1200 P9 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Barkarö SK  -  Skiljebo SK: Zlatan T1 Talltorp 0 - 0 
5419 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 13:50 Rönninge Salem Fotboll 1:1  -  Bollstanäs SK: Lag 3 RV1B Ringvallen 0 - 0 
5734 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Sickla IF: Blå  -  Boo FF: 07:2a H3A Hamre 0 - 0 
5735 F12år Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Nockebyhovs IF  -  Bollstanäs DFF:3 H3B Hamre 0 - 0 
5792 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Sundbybergs IK: 1  -  Jarlabergs IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
5793 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Spånga IS FK: P08:2  -  Krokeks IF: Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
5794 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Bollstanäs SK  -  Sorunda IF BB2 Brandthovda 0 - 0 
5796 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 13:50 Västerås IK Fotboll  -  Vendelsö IK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6040 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 13:50 FOC Farsta  -  Åkersberga FC H9 Hamre 0 - 0 
6080 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 IFK Viksjö:1  -  Boo FF: 08:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6123 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Saku Sporting  -  Bollstanäs DFF: Grön BC Brandthovda 0 - 0 
6124 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Älvsjö AIK FF  -  Gideonsbergs IF :Blå BD2 Brandthovda 0 - 0 
6238 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Västerås BK30  -  Alsike IF H6 Hamre 0 - 0 
6239 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Eskilstuna United DFF  -  Kallhälls FF vit H7 Hamre 0 - 0 
6240 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Tullinge Fotboll:Grön  -  Sundbybergs IK:F09 H8 Hamre 0 - 0 
6241 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Solberga BK  -  IFK Stocksund: Vit H10 Hamre 0 - 0 
5891 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:20 Skiljebo SK: Orange  -  FOC Farsta:2 H11B Hamre 0 - 0 
5892 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:20 Skiljebo Sportklubb:Gul 3  -  Skiljebo SK: Svart H11A Hamre 0 - 0 
5893 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:20 Djurgårdens IF: P11-15  -  Skiljebo SK: Grön H12B Hamre 0 - 0 
5894 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:20 Skiljebo SK: Gul  -  Skiljebo SK: Röd H12A Hamre 0 - 0 
675 F14/15 A-final Sön 2019-06-30 14:30 Gideonsbergs IF   -  IF Brommapojkarna: 1  H5KG Hamre 1 - 3 
5418 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Ekerö IK:3 Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5791 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Ekerö IK  -  Vendelsö IK: Gudö BA2 Brandthovda 0 - 0 
5797 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Surahammar FK:Vit  -  Stensätra IF BB2 Brandthovda 0 - 0 
5798 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Sundbybergs IK: 2  -  Danmarks IF: Vit BB1 Brandthovda 0 - 0 
5799 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  Krokeks IF: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
5800 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Bollstanäs SK:2  -  Sorunda IF: 2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
6041 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Stensätra IF: Gul  -  Vasalunds IF: Huvudsta H6 Hamre 0 - 0 
6042 P12år Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Skiljebo SK: Gul  -  Bro IK H7 Hamre 0 - 0 
6043 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Spårvägens FF  -  Vallentuna BK H8 Hamre 0 - 0 
6125 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Gideonsbergs IF: Vit  -  Sollentuna FK: Vallhagen BD2 Brandthovda 0 - 0 
6183 F9 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Skiljebo SK:vit  -  Barkarö SK H3B Hamre 0 - 0 
6184 F9 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Skiljebo SK: Gul  -  Sörskogens IF: Vit H3A Hamre 0 - 0 
6185 F9 år Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Alsike IF  -  Sörskogens IF: Röd H9 Hamre 0 - 0 
6189 P12år Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Älvsjö AIK: Vit  -  Gideonsbergs IF T1 Talltorp 0 - 0 
6242 F10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Tullinge Fotboll:Vit  -  Hässelby SK FF H10 Hamre 0 - 0 
1130 F14/15 B-final Sön 2019-06-30 14:45 Fränsta IK   -  Saltsjö-Boo IF  H4 Hamre 0 - 3 
682 P13 9m A-final Sön 2019-06-30 14:50 Mälarhöjdens IK: Röd   -  Syrianska IF Västerås:Vit  H1 Hamre 4 - 3 es 
683 P13 9m B-final Sön 2019-06-30 15:00 IFK Västerås FK   -  Reymersholms IK: P06:2  H2 Hamre 1 - 0 
5895 P7/8 år Grupp A Sön 2019-06-30 15:00 Avesta AIK: Vit  -  FOC Farsta H11B Hamre 0 - 0 
681 F16/17 A-final Sön 2019-06-30 15:45 Gideonsbergs Idrottsför   -  Västerås BK30  H5KG Hamre 5 - 4 ef 
672 F14 9m lät A-final Sön 2019-06-30 16:00 Kvicksunds SK   -  IFK Österåker  H1 Hamre 1 - 3 es 
680 F16/17 B-final Sön 2019-06-30 16:00 Skiljebo SK   -  Hjulsbro IK  H4 Hamre 3 - 5 es 
673 F14 9m lät B-final Sön 2019-06-30 16:10 Spånga IS FK   -  Ersmarks IK  H2 Hamre 1 - 0 
5043 P13 9m lät A-final Sön 2019-06-30 17:10 KB Karlskoga   -  Hargs BK  H1 Hamre 5 - 6 es 
5026 P13 9m lät B-final Sön 2019-06-30 17:20 Sollentuna FK: P06 Nord   -  Skiljebo SK: Röd  H2 Hamre 1 - 3 es