Matcher Lör 2019-06-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plats Arena Resultat
106 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Spånga IS FK  -  Vasalunds IF: Röd RV2B Ringvallen 0 - 0 
107 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Gefle IF FF: Svart  -  Enskede IK: 08 Röd/Vit RV2A Ringvallen 0 - 0 
235 P13 9m Grupp E Lör 2019-06-29 08:00 IFK Lidingö:16  -  Åtvidabergs FF R28 Rocklunda 1 - 2 
242 P13 9m Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Hammarby IF: P06-6  -  Falu BS FK R17 Rocklunda 1 - 3 
247 P13 9m Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Sickla IF Blå  -  Selånger FK R26 Rocklunda 3 - 0 
248 P13 9m Grupp D Lör 2019-06-29 08:00 Syrianska IF Västerås:Vit  -  Rosersbergs IK:Blå A3 Apalby 3 - 0 
296 F13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Skiljebo SK  -  Spånga IS FK R10 Rocklunda 0 - 1 
306 P13 9m Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Sidsjö-Böle IF:P06  -  Jarlabergs IF R21 Rocklunda 0 - 0 
383 P13 9m Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Danderyds SK  -  Ekerö IK : Blå:2 R23 Rocklunda 1 - 0 
436 P16/17 Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Bele Barkarby FF  -  Boo FF: P02:3 ÖB Önsta 0 - 3 
509 P12 9m Grupp D Lör 2019-06-29 08:00 Åkersberga FC  -  FC Kapina RÅA Råby 1 - 0 
959 P14/15 Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Hammarby: 042  -  Moss FK: 1 A1 Apalby 2 - 2 
1173 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Hällbybrunns Fotbollsförening:svart  -  Skiljebo SK: Zlatan H9 Hamre 0 - 0 
1174 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Barkarö SK  -  Skiljebo SK: Messi H5KGB Hamre 0 - 0 
1176 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Vendelsö IK:1  -  Skiljebo SK: Ronaldo H6 Hamre 0 - 0 
1178 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Hammarby IF: 10:7  -  Saku Sporting H5KGA Hamre 0 - 0 
1179 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Hällbybrunns Fotbollsförening:vit  -  Skiljebo SK: Pelé T1 Talltorp 0 - 0 
5138 P14 9m Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Solängens BK  -  Spårvägens FF A4 Apalby 2 - 0 
5234 P14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Holmen IF: G05-2  -  IF Brommapojkarna: 05-20 A2 Apalby 3 - 0 
5365 P14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Skiljebo SK :Gul 2  -  Selånger FK :Blå A5 Apalby 0 - 0 
5367 P14 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 08:00 Saku Sporting  -  Fanna BK: 05 R8 Rocklunda 0 - 4 
5385 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Ekerö IK:3 Vit  -  Djurgårdens IF :4 T2 Talltorp 0 - 0 
5388 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Bollstanäs SK: Lag 1  -  Ekerö IK: 10 1Vit RV1B Ringvallen 0 - 0 
5392 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Skiljebo SK: Svart  -  IFK Aspudden-Tellus:2 H3A Hamre 0 - 0 
5535 P14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Saku Sporting  -  Täby United FC D1 Blåsbo 0 - 5 
5537 P14 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 08:00 Moss FK: 2  -  Norrtull SK R9 Rocklunda 3 - 0 
5540 P13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Gideonsbergs IF  -  Djurgårdens Idrottsförening RÅC KG Råby 2 - 2 
5573 P13 9m lät Grupp H Lör 2019-06-29 08:00 IF Vindhemspojkarna: Blå  -  Västerås BK 30: Svart R18 Rocklunda 3 - 3 
5575 P13 9m lät Grupp G Lör 2019-06-29 08:00 Kungsängens IF: B  -  KB Karlskoga R20 Rocklunda 1 - 5 
6164 F14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 08:00 Skiljebo SK:1  -  Sickla IF ÖC Önsta 1 - 0 
6171 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Alsike IF  -  Skiljebo SK: Gul H10 Hamre 0 - 0 
6172 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Sörskogens IF: Vit  -  Barkarö SK H11 Hamre 0 - 0 
6173 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 IF Brommapojkarna: 3  -  Skiljebo SK:vit H12 Hamre 0 - 0 
6186 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Krokeks IF: Röd  -  Sundbybergs IK: 1 H7 Hamre 0 - 0 
6207 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Qbik  -  Linghem/ Örtomta ÖA Önsta 0 - 2 
6208 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Västerås BK30  -  Hjulsbro IK D2 Blåsbo 0 - 0 
6302 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Kungsängens IF: P-08 Blå  -  Vasalunds IF: Vit H2B Hamre 0 - 0 
6303 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Saku Sporting:Blue  -  IK Frej Täby: Svart H2A Hamre 0 - 0 
6304 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Boo FF: 08:10:Röd  -  Bele Barkarby FF H3B Hamre 0 - 0 
6306 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Vendelsö IK P08 Svartbäcken  -  Västerås SK: Svart H4B Hamre 0 - 0 
6307 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Håbo FF: 2  -  IK Frej Täby: Röd H4A Hamre 0 - 0 
6308 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 08:00 Segeltorps IF  -  IFK Sollentuna: Vit H8 Hamre 0 - 0 
6309 P14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 08:00 Holmen IF  -  Älvsjö AIK: UTV SP Rocklunda 1 - 4 
108 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Ursvik IK  -  IK Sleipner H2B Hamre 0 - 0 
109 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Örby IS:2  -  BK30:svart H3B Hamre 0 - 0 
110 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Brottby SK  -  Eneby BK H3A Hamre 0 - 0 
111 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Spånga IS FK: P08-7  -  Sollentuna FK: Silverdal RV2A Ringvallen 0 - 0 
437 P12 9m Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Nyköping U; röd  -  FOC Farsta R17 Rocklunda 0 - 1 
438 P12 9m Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Moss FK: Gul  -  AFC Eskilstuna:P07 R23 Rocklunda 1 - 3 
1082 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Hässelby SK FF  -  Bollstanäs SK: Grön H6 Hamre 0 - 0 
1087 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Skiljebo SK: Gul  -  Bollstanäs SK: Svart H12 Hamre 0 - 0 
1093 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Kallhälls FF  -  Enskede IK H11 Hamre 0 - 0 
1175 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Saku Sporting:Blue  -  Vega FC H7 Hamre 0 - 0 
1177 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 IF Brommapojkarna: Röd  -  IFK Västerås H9 Hamre 0 - 0 
5160 P14 9m Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Gideonsbergs IF: Blå  -  Essinge IK R10 Rocklunda 0 - 4 
5162 P14 9m Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Skiljebo SK  -  FOC Farsta A3 Apalby 1 - 0 
5368 P14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Järfälla FF: 2  -  Syrianska IF Västerås P-05/06 A4 Apalby 2 - 0 
5370 P14 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 08:50 Selånger FK: Röd  -  Gideonsbergs IF: Vit R8 Rocklunda 4 - 0 
5371 P14 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 08:50 Tyresö FF:2  -  Skiljebo SK: Svart/Röd R9 Rocklunda 2 - 3 
5394 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Sollentuna FK : Silverdal  -  Ekerö IK: 10 1Blå T2 Talltorp 0 - 0 
5445 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Vendelsö IK: Blå  -  VSK Ungdom Fotboll H4B Hamre 0 - 0 
5446 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Irsta IF: Vit  -  Saku Sporting:White H4A Hamre 0 - 0 
5538 P13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Vaksala SK: 1  -  Bälinge IF RÅA Råby 0 - 1 
5539 P13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Romfartuna GIF  -  Huddinge IF: 06:11 RÅC KG Råby 1 - 1 
5541 P14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Djurgården:P05-2  -  IFK Västerås A2 Apalby 0 - 3 
5542 P14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Järla IF: Svart  -  IFK Visby A5 Apalby 3 - 0 
5548 P13 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 IFK Lidingö: 06:5  -  Rosersbergs IK:Röd R18 Rocklunda 2 - 0 
5549 P13 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Tyresö FF  -  Hargs BK R20 Rocklunda 1 - 2 
5550 P13 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 08:50 Irsta IF: Grön  -  Stockholm Södra Fotboll R21 Rocklunda 0 - 5 
5552 P13 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Irsta IF: Svart  -  Jarlabergs IF: Svart R28 Rocklunda 1 - 0 
5553 P13 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Nykvarns SK: Vit  -  Stureby SK R26 Rocklunda 1 - 0 
5955 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Skiljebo SK: Gul  -  Stensätra IF: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
5956 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Boo FF: 07:2:Vit  -  Tungelsta IF 1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5957 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Ramnäs IF  -  HJK Töölö 07 A BB2 Brandthovda 0 - 0 
5958 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Ekerö IK: Blå2  -  Enskede IK: 07 Grå BB1 Brandthovda 0 - 0 
5959 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  IFK Visby: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5960 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Bro IK  -  Sollerö IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
5961 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Håbo FF: Vit  -  Vasalunds IF: Huvudsta BD2 Brandthovda 0 - 0 
6223 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Tullinge Fotboll:Grön  -  Alsike IF H2A Hamre 0 - 0 
6224 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Solberga BK  -  Kallhälls FF vit H8 Hamre 0 - 0 
6225 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Hässelby SK FF  -  Eskilstuna United DFF H10 Hamre 0 - 0 
6310 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Älvsjö AIK FF:Vit2  -  IFK Visby: 1 och 2 T1 Talltorp 0 - 0 
6311 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Enskede IK: Ljusblå2  -  Stensätra IF: Svart H5KGB Hamre 0 - 0 
6312 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Tungelsta IF 2  -  Hällbybrunns IF H5KGA Hamre 0 - 0 
6313 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 IK Oden  -  Ekerö IK: 08:3 RV1B Ringvallen 0 - 0 
6314 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Sickla IF: Svart 2  -  Västerås SK: Grön RV1A Ringvallen 0 - 0 
6315 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 08:50 Västerås IK Fotboll  -  Boo FF: 08:10:Ljusblå RV2B Ringvallen 0 - 0 
435 P16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 09:00 Sickla IF  -  IF Brommapojkarna: 03-4 U ÖB Önsta 3 - 0 
452 P16/17 Grupp B Lör 2019-06-29 09:00 Saku Sporting  -  Hanvikens SK D1 Blåsbo 0 - 3 
472 P16/17 Grupp C Lör 2019-06-29 09:00 Gideonsbergs Idrottsför  -  Djurö-Vindö IF D2 Blåsbo 7 - 0 
491 P16/17 Grupp C Lör 2019-06-29 09:00 FOC Farsta  -  Skiljebo SK: U17 A1 Apalby 0 - 2 
495 P16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 09:00 Hestrafors IF  -  Svärtinge SK ÖA Önsta 2 - 3 
5554 P14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 09:00 IF Brommapojkarna: Grön:3u  -  Films SK IFK DÖ SP Rocklunda 9 - 0 
28 F14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 IFK Österåker  -  Selånger FK: Blå R8 Rocklunda 6 - 0 
73 P13 9m lät Grupp F Lör 2019-06-29 09:40 Ängby IF:CITY  -  IK Sirius: 1 R17 Rocklunda 1 - 2 
112 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 09:40 Skiljebo SK: Vit  -  Täby United FC: Röd RV1B Ringvallen 0 - 0 
477 F13 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Ursvik IK: Svart  -  IF Brommapojkarna: 4-Röd A4 Apalby 3 - 0 
479 P12 9m Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 PPJ - Pallo-Pojat Juniorit  -  IFK Tumba FK RÅA Råby 0 - 0 
480 P12 9m Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 IK Franke: Grön  -  Boo FF: 07:8:8 RÅB Råby 0 - 1 
485 P13 9m Grupp C Lör 2019-06-29 09:40 Danmarks IF: 1  -  Mälarhöjdens IK: Röd R20 Rocklunda 0 - 3 wo 
1086 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  Gideonsbergs IF H10 Hamre 0 - 0 
1088 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Boo FF: 4  -  Skiljebo SK: Svart H6 Hamre 0 - 0 
1089 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Romfartuna GIF  -  Enskede: IK: 09 Grön H7 Hamre 0 - 0 
1092 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Barkarö SK  -  Bollstanäs SK: Gul H12 Hamre 0 - 0 
5161 P14 9m Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Vendelsö IK  -  Djurgårdens IF: 05-5 R9 Rocklunda 2 - 0 
5373 P14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Sickla IF  -  Sidsjö-Böle IF A2 Apalby 1 - 2 
5374 P14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Danmarks IF:1  -  Bro IK A3 Apalby 5 - 1 
5438 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Irsta IF: Grön  -  Hässelby SK FF: 09-Vit RV2A Ringvallen 0 - 0 
5439 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Segeltorps IF: 2  -  Boo FF BB1 Brandthovda 0 - 0 
5442 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Saku Sporting:Blue  -  Stureby SK: 1 H5KGB Hamre 0 - 0 
5443 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Segeltorps IF  -  Vega FC: 2 H4B Hamre 0 - 0 
5444 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Tups: P09  -  Älta IF H4A Hamre 0 - 0 
5551 P13 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 09:40 Selånger FK  -  Östhammars SK R10 Rocklunda 3 - 0 wo 
5556 P13 9m lät Grupp F Lör 2019-06-29 09:40 Jarlabergs IF: Gul  -  Mälarhöjdens IK: Svart R18 Rocklunda 1 - 2 
5557 P13 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 09:40 IFK Aspudden-Tellus: City  -  Vaksala SK :2 R21 Rocklunda 3 - 1 
5558 P13 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 09:40 Grums IK FK  -  Nykvarns SK: Blå R23 Rocklunda 1 - 2 
5559 P13 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 09:40 Skiljebo SK: Röd  -  Sollentuna FK: P06 Nord R28 Rocklunda 0 - 1 
5560 P13 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 09:40 Degerfors IF Ungdom:2  -  Barkarö SK: Blå R26 Rocklunda 1 - 1 
5695 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Skiljebo SK: Röd  -  Älta IF: Gul RV2B Ringvallen 0 - 0 
5701 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Bollstanäs DFF:3  -  Skiljebo SK F07 Gul:Gul H5KGA Hamre 0 - 0 
5703 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Nockebyhovs IF  -  Boo FF: 07:2a H8 Hamre 0 - 0 
5705 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Djurgårdens IF FF  -  Boo FF: 33 H9 Hamre 0 - 0 
5966 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 FOC Farsta  -  Spårvägens FF BA2 Brandthovda 0 - 0 
5967 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Ekerö IK: Vit2  -  Skiljebo SK: Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
5968 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Enskede IK: Ljusblå1  -  HJK Töölö 07 B BB2 Brandthovda 0 - 0 
5969 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Älvsjö AIK: Vit  -  Surahammar FK:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
5970 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Åkersberga FC  -  Gideonsbergs IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
5971 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 FC Järfälla  -  Vallentuna BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6063 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Hällbybrunns IF  -  Saltsjöbadens IF H2B Hamre 0 - 0 
6064 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 IFK Viksjö: 2  -  Älvsjö AIK: Vit 1 H2A Hamre 0 - 0 
6065 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Boo FF: 08:3  -  Älta IF:Gul H3B Hamre 0 - 0 
6066 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Rasbo IK  -  Boo FF: 2 H3A Hamre 0 - 0 
6158 F14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 09:40 Spånga IS FK  -  Sundsvall DFF A5 Apalby 0 - 2 
6226 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Tullinge Fotboll:Vit  -  Sundbybergs IK:F09 H11 Hamre 0 - 0 
6316 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 09:40 Håbo FF: Röd  -  Sollentuna FK: Norrviken Vallen T1 Talltorp 0 - 0 
444 P16/17 Grupp C Lör 2019-06-29 10:00 IF Vindhemspojkarna  -  Årsunda IF D2 Blåsbo 3 - 0 
471 P16/17 Grupp B Lör 2019-06-29 10:00 Västerås IK Fotboll  -  Skiljebo: P17 ÖA Önsta 1 - 2 
494 P16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 10:00 Halvorstorps IS  -  Skiljebo SK: U 16 A1 Apalby 0 - 3 wo 
5561 P14/15 Grupp C Lör 2019-06-29 10:00 Västerås SK  -  Sundbybergs IK SP Rocklunda 0 - 3 
5593 F14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 10:00 Saltsjö-Boo IF  -  IF Brommapojkarna: 1 ÖB Önsta 1 - 3 
5594 F14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 10:00 Fränsta IK  -  Gideonsbergs IF D1 Blåsbo 0 - 3 
458 P12 9m Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Djurgårdens IF  -  Hille IF R28 Rocklunda 3 - 0 
478 F13 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 10:30 HJK Tölö  -  Barkarö SK A4 Apalby 0 - 3 wo 
496 F13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 IK Frej Täby  -  Eneby BK A2 Apalby 1 - 1 
497 F13 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo SK  -  Saku Sporting A3 Apalby 2 - 0 
498 F13 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Sickla IF  -  Gideonsbergs IF: 2 A5 Apalby 1 - 1 
499 P12 9m Grupp C Lör 2019-06-29 10:30 Bele Barkarby FF: Orange  -  Sickla IF Blå:2 RÅA Råby 5 - 0 
505 P13 9m Grupp D Lör 2019-06-29 10:30 Kungsängens IF: A  -  Bollstanäs SK: BSK22 R17 Rocklunda 0 - 1 
506 P13 9m Grupp E Lör 2019-06-29 10:30 Älvsjö AIK FF:Grön  -  Spånga IS FK: A R20 Rocklunda 4 - 2 
515 P13 9m Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 IFK Västerås FK  -  Bollstanäs SK: BSK21 R23 Rocklunda 2 - 3 
529 P12 9m Grupp D Lör 2019-06-29 10:30 Köping FF  -  Sickla IF Blå:1 RÅB Råby 2 - 3 
5372 P14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 10:30 Järla IF: Vit  -  Skiljebo SK: Svart R10 Rocklunda 1 - 0 
5376 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 10:30 Ekerö IK: 3 Blå  -  Nacka FC: 10 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5387 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1  -  Djurgårdens IF: 7 RV1B Ringvallen 0 - 0 
5440 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs SK: Lag 2  -  Spånga IS:P097 vit RV1A Ringvallen 0 - 0 
5562 P13 9m lät Grupp G Lör 2019-06-29 10:30 Barkarö SK: Röd  -  Ängby IF:United R26 Rocklunda 6 - 0 
5696 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo SK F07 Svart:Svart  -  Karlbergs BK H3B Hamre 0 - 0 
5697 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Irsta IF  -  Danderyds SK H3A Hamre 0 - 0 
5698 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Boo FF: lag 3  -  Sundbybergs IK: Vit H5KGB Hamre 0 - 0 
5699 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs DFF:2  -  Sickla IF: Röd H5KGA Hamre 0 - 0 
5700 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Råsunda IS  -  Kallhälls FF: 07 T1 Talltorp 0 - 0 
5702 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sickla IF: Blå  -  Kallhälls FF H12 Hamre 0 - 0 
5704 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Kärrdal:1  -  Saltsjöbadens IF H10 Hamre 0 - 0 
5706 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs DFF.1  -  Sundbybergs IK: Grön H11 Hamre 0 - 0 
5761 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs SK  -  Jarlabergs IF H4B Hamre 0 - 0 
5762 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sorunda IF  -  Ekerö IK H4A Hamre 0 - 0 
5763 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Spånga IS FK: P08:2  -  Vendelsö IK: Gudö H6 Hamre 0 - 0 
5768 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Sorunda IF: 2  -  Västerås IK Fotboll H8 Hamre 0 - 0 
5769 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Silverdal  -  Vendelsö IK: Vit H9 Hamre 0 - 0 
5770 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Sundbybergs IK: 2  -  Stensätra IF H7 Hamre 0 - 0 
6067 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 IFK Viksjö:1  -  IFK Lidingö: 9 H2B Hamre 0 - 0 
6095 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Bollstanäs DFF: Grön BA2 Brandthovda 0 - 0 
6096 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs DFF: Vit  -  Älvsjö AIK FF BA1 Brandthovda 0 - 0 
6097 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Tegelvallen  -  Solberga BK BB2 Brandthovda 0 - 0 
6098 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo Sportklubb:Svart  -  Älvsjö AIK: Vit 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6099 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Rosersbergs IK  -  Saku Sporting BC Brandthovda 0 - 0 
6100 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Irsta IF  -  Ramnäs IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
6101 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Gideonsbergs IF: Vit BD2 Brandthovda 0 - 0 
6156 F14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Reymersholms IK  -  Tobo/Örbyhus FF/IK Rex R8 Rocklunda 2 - 0 
6157 F14 9m lät Grupp B Lör 2019-06-29 10:30 Surahammars FK  -  Ersmarks IK R9 Rocklunda 0 - 1 
6160 F14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Söråkers FF  -  Bele Barkarby R21 Rocklunda 0 - 2 
6161 F14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Selånger FK :Röd  -  Kvicksunds SK R18 Rocklunda 1 - 0 
6227 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 IFK Stocksund: Vit  -  Västerås BK30 H2A Hamre 0 - 0 
5563 P14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 11:00 Skiljebo SK: Gul  -  IFK Eskilstuna D1 Blåsbo 1 - 0 
5591 F14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 11:00 Älvsjö AIK FF  -  Ekeby BK ÖB Önsta 3 - 0 
6209 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 11:00 Gideonsbergs Idrottsför  -  Sävedalens Idrottsförening ÖA Önsta 1 - 0 
40 F14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 Älvsjö AIK FF  -  Skiljebo SK:1 ÖC Önsta 2 - 3 
245 P13 9m Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Segeltorps IF  -  Jarlabergs IF R23 Rocklunda 2 - 0 
265 P12 9m Grupp D Lör 2019-06-29 11:20 Åkersberga FC  -  Nyköping U: vit A3 Apalby 0 - 3 
486 P13 9m Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 Sickla IF Blå  -  Sollentuna FK: P06 Nord R26 Rocklunda 0 - 5 
500 P12 9m Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 IFK Lidingö FC:2  -  Ekerö IK RÅB Råby 1 - 0 
504 P13 9m Grupp D Lör 2019-06-29 11:20 Syrianska IF Västerås:Vit  -  Reymersholms IK: P06:2 R17 Rocklunda 1 - 1 
507 P13 9m Grupp E Lör 2019-06-29 11:20 IFK Lidingö:16  -  Ekerö IK: Vit R20 Rocklunda 0 - 1 
508 P12 9m Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 Ursvik IK  -  Hammarby IF:6 RÅA Råby 0 - 1 
513 P13 9m Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 FC Djursholm  -  Hammarby IF: P06-6 R18 Rocklunda 1 - 1 
533 F13 9m A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 11:20 Tranås FF   -  AIK  R21 Rocklunda 3 - 2 es 
1185 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Skiljebo SK: Pelé  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:svart H5KGA Hamre 0 - 0 
5139 P14 9m Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Norrtull SK  -  Gideonsbergs IF: Blå A2 Apalby 3 - 0 
5163 P14 9m Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 IFK Tumba FK  -  Solängens BK A4 Apalby 1 - 0 
5251 P14 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 11:20 Vendelsö IK: P05  -  Saku Sporting R8 Rocklunda 0 - 1 
5252 P14 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 11:20 Reymersholms IK  -  Moss FK: 2 R9 Rocklunda 0 - 2 
5253 P14 9m lät Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 Tyresö FF:1  -  Holmen IF: G05-2 R10 Rocklunda 0 - 0 
5380 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 Skiljebo SK: Gul  -  Åkersberga BK RV1A Ringvallen 0 - 0 
5391 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 11:20 VSK Ungdom Fotboll  -  Spånga IS:P097 blå RV1B Ringvallen 0 - 0 
5545 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Djurgårdens IF :4  -  Stureby SK: 2 RV3KG Ringvallen 0 - 0 
5546 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Sollentuna FK: Norrviken:3  -  Bollstanäs SK: Lag 1 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5547 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Boo FF: 09:7  -  Ekerö IK: 10 1Vit RV2A Ringvallen 0 - 0 
5565 P13 9m lät Grupp H Lör 2019-06-29 11:20 IFK Aspudden-Tellus: Atletico  -  Karlbergs BK: 06 Röd A5 Apalby 1 - 1 
5765 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Sundbybergs IK: 1  -  Saku Sporting H7 Hamre 0 - 0 
5766 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Bollstanäs SK:2  -  Danmarks IF: Vit H8 Hamre 0 - 0 
5767 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Krokeks IF: Vit  -  Surahammar FK:Vit H6 Hamre 0 - 0 
6159 F14 9m lät Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Västerås IK  -  Åre SK R28 Rocklunda 2 - 0 
6174 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 IF Brommapojkarna: 3  -  Alsike IF H9 Hamre 0 - 0 
6175 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Sörskogens IF: Röd  -  Skiljebo SK:vit H10 Hamre 0 - 0 
6176 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Barkarö SK  -  Skiljebo SK: Gul H11 Hamre 0 - 0 
6317 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Barkarö SK  -  Reymersholms IK BA2 Brandthovda 0 - 0 
6318 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Danmarks IF: Röd  -  Vendelsö IK: Blå BA1 Brandthovda 0 - 0 
6319 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Kungsängens IF: P-08 Vit  -  Ekerö IK :08:1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6320 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Håbo FF: 1  -  IFK Österåker FK BB1 Brandthovda 0 - 0 
6321 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 IFK Sollentuna: Blå  -  Fanna BK BC Brandthovda 0 - 0 
6322 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Skiljebo SK: Svart  -  Jarlabergs IF: 2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
6323 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 IK Frej Täby: Gul  -  Sickla IF: Svart 1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
6324 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 IFK Sollentuna: Vit  -  Boo FF: 08:10:Röd H2B Hamre 0 - 0 
6325 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Segeltorps IF  -  Skiljebo: Röd H2A Hamre 0 - 0 
6326 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 IK Frej Täby: Svart  -  Jarlabergs IF H3B Hamre 0 - 0 
6327 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Vasalunds IF: Vit  -  Håbo FF: 2 H3A Hamre 0 - 0 
6328 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 IK Frej Täby: Röd  -  Saku Sporting:Blue H4B Hamre 0 - 0 
6329 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Västerås SK: Svart  -  Kungsängens IF: P-08 Blå H4A Hamre 0 - 0 
6330 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 11:20 Bele Barkarby FF  -  Vendelsö IK P08 Svartbäcken H5KGB Hamre 0 - 0 
492 P14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 12:00 Reymersholms IK  -  Saku Sporting D2 Blåsbo 4 - 0 
5567 P14/15 Grupp C Lör 2019-06-29 12:00 Moss FK: 1  -  Fränsta IK D1 Blåsbo 4 - 1 
5568 P14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Avesta AIK  -  Älvsjö AIK: UTV SP Rocklunda 3 - 0 
5592 F14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Kinna IF  -  Västerås BK30 ÖA Önsta 0 - 4 
6210 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 12:00 Hjulsbro IK  -  Linghem/ Örtomta A1 Apalby 3 - 0 
113 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 12:10 Ekerö IK: 08:3  -  Västerås IK Fotboll RV1B Ringvallen 0 - 0 
116 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 12:10 Enskede IK: 08 Röd/Vit  -  Västerås SK: Grön RV2A Ringvallen 0 - 0 
117 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 12:10 Vasalunds IF: Röd  -  Spånga IS FK: P08-7 RV2B Ringvallen 0 - 0 
459 P12 9m Grupp B Lör 2019-06-29 12:10 Moss FK: Svart  -  Hammarby IF: Lag 2:2 R26 Rocklunda 2 - 4 
530 F13 9m B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 12:10 Rosersbergs IK   -  Gefle IF FF  R17 Rocklunda 3 - 2 es 
531 F13 9m B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 12:10 Sollentuna FK: Mitt:VIt   -  Rasbo IK  R18 Rocklunda 0 - 2 
532 F13 9m A-semifinal:01 Lör 2019-06-29 12:10 Gideonsbergs IF   -  Bele Barkarby FF  R20 Rocklunda 4 - 0 
5164 P14 9m lät B-8-dels:04 Lör 2019-06-29 12:10 Sidsjö-Böle IF   -  Skiljebo SK :Gul 2  A3 Apalby 0 - 1 
5254 P14 9m lät B-8-dels:02 Lör 2019-06-29 12:10 Selånger FK :Blå   -  Bro IK  A2 Apalby 2 - 0 
5377 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 12:10 Bollstanäs SK: Lag 3  -  Skiljebo SK: Svart RV1A Ringvallen 0 - 0 
5383 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 12:10 Skiljebo SK: Vit  -  Älta IF:Vit H7 Hamre 0 - 0 
5564 P13 9m lät Grupp H Lör 2019-06-29 12:10 Västerås BK 30: Svart  -  Stöde IF/Fränsta IK A4 Apalby 3 - 2 
5566 P13 9m lät Grupp G Lör 2019-06-29 12:10 KB Karlskoga  -  IF Vindhemspojkarna: Orange R21 Rocklunda 1 - 1 
521 P16/17 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 13:00 Sickla IF   -  Skiljebo: P17  SP Rocklunda 3 - 1 
527 P16/17 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 13:00 Skiljebo SK: U 16   -  Västerås IK Fotboll  ÖB Önsta 5 - 1 
550 F13 9m lät A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 13:00 Ursvik IK :Gul   -  Gideonsbergs IF: 2  R10 Rocklunda 1 - 3 
553 F13 9m lät B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 13:00 Sickla IF   -  Skiljebo SK  A5 Apalby 0 - 2 
560 P16/17 A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 13:00 Boo FF: P02:3   -  IF Vindhemspojkarna  D2 Blåsbo 0 - 1 
568 F13 9m lät A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 13:00 Barkarö SK   -  Eneby BK  A4 Apalby 2 - 3 
575 P16/17 B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 13:00 Djurö-Vindö IF   -  Saku Sporting  D1 Blåsbo 3 - 0 wo 
1102 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Bollstanäs SK: Grön  -  Sollentuna FK: Silverdal H10 Hamre 0 - 0 
1105 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Romfartuna GIF  -  Kallhälls FF H11 Hamre 0 - 0 
1106 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Enskede IK  -  Barkarö SK H6 Hamre 0 - 0 
1182 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Vega FC  -  Barkarö SK H12 Hamre 0 - 0 
5359 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Älta IF: Gul  -  Ekerö IK:3 Vit T2 Talltorp 0 - 0 
5450 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Vendelsö IK: Blå  -  Segeltorps IF H4A Hamre 0 - 0 
5453 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Irsta IF: Vit  -  Tups: P09 H9 Hamre 0 - 0 
5454 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 13:00 Vega FC: 2  -  Saku Sporting:White H4B Hamre 0 - 0 
5536 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Vega FC: 1  -  Djurgårdens IF :U10-2 H7 Hamre 0 - 0 
5571 P13 9m lät Grupp F Lör 2019-06-29 13:00 Skiljebo: Gul  -  Ängby IF:CITY R17 Rocklunda 2 - 0 
5572 P13 9m lät Grupp E Lör 2019-06-29 13:00 Västerås BK30  -  Grums IK FK R21 Rocklunda 1 - 2 
5574 P13 9m lät Grupp D Lör 2019-06-29 13:00 Huddinge IF: 12  -  Skiljebo SK: Röd R28 Rocklunda 1 - 1 
5979 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Sollentuna FK: Helenelund:1  -  Skiljebo SK: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
5980 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Tungelsta IF 1  -  Stensätra IF: Gul BA1 Brandthovda 0 - 0 
5981 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 HJK Töölö 07 A  -  Boo FF: 07:2:Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5982 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Enskede IK: 07 Grå  -  Ramnäs IF BB1 Brandthovda 0 - 0 
5983 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Sollerö IF  -  Ekerö IK: Blå2 BC Brandthovda 0 - 0 
5984 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Vasalunds IF: Huvudsta  -  Syrianska Idrottsföreningen Kerburan BD1 Brandthovda 0 - 0 
5985 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 IK Sleipner  -  Älvsjö AIK FF:Vit2 H2B Hamre 0 - 0 
5986 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 Eneby BK  -  Ursvik IK H2A Hamre 0 - 0 
5987 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 Vasalunds IF: Stadshagen  -  Enskede IK: Ljusblå2 H5KGB Hamre 0 - 0 
5988 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 Hällbybrunns IF  -  Stensätra IF: Svart H5KGA Hamre 0 - 0 
5989 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 IFK Visby: 1 och 2  -  Tungelsta IF 2 T1 Talltorp 0 - 0 
5990 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 Håbo FF: Röd  -  Brottby SK H8 Hamre 0 - 0 
6068 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Rasbo IK  -  Hällbybrunns IF H3B Hamre 0 - 0 
6162 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Håbo FF: Vit  -  Bro IK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6331 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 13:00 Sollentuna FK: Norrviken Vallen  -  Örby IS:2 H3A Hamre 0 - 0 
114 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 13:50 Täby United FC: Röd  -  IK Oden RV3KG Ringvallen 0 - 0 
115 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 13:50 Skiljebo SK: Vit  -  Sickla IF: Svart 2 RV1A Ringvallen 0 - 0 
551 F14 9m lät B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 13:50 Tobo/Örbyhus FF/IK Rex   -  Söråkers FF  R28 Rocklunda 0 - 3 
554 P13 9m B-8-dels:03 Lör 2019-06-29 13:50 FC Djursholm   -  Jarlabergs IF  R17 Rocklunda 0 - 1 
555 P13 9m B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 13:50 Åtvidabergs FF   -  Selånger FK  R18 Rocklunda 3 - 1 
556 P13 9m B-8-dels:07 Lör 2019-06-29 13:50 Sickla IF Blå   -  Ekerö IK: Vit  R20 Rocklunda 3 - 4 es 
569 F13 9m lät B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 13:50 Sollentuna FK: Mitt:Svart   -  Saku Sporting  A5 Apalby 3 - 0 
571 P13 9m B-8-dels:01 Lör 2019-06-29 13:50 Sidsjö-Böle IF:P06   -  IFK Lidingö:16  R23 Rocklunda 2 - 0 
584 P13 9m B-8-dels:02 Lör 2019-06-29 13:50 Rosersbergs IK:Blå   -  IFK Västerås FK  R21 Rocklunda 1 - 2 es 
1101 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Enskede: IK: 09 Grön  -  Hässelby SK FF H10 Hamre 0 - 0 
1103 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Gideonsbergs IF  -  Boo FF: 4 H4B Hamre 0 - 0 
1104 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Bollstanäs SK: Svart  -  Skiljebo SK: Svart H4A Hamre 0 - 0 
1107 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Bollstanäs SK: Gul  -  Hällbybrunns IF T1 Talltorp 0 - 0 
5165 P14 9m B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 13:50 Gideonsbergs IF: Blå   -  IFK Tumba FK  A2 Apalby 0 - 2 
5166 P14 9m B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 13:50 Spårvägens FF   -  Djurgårdens IF: 05-5  A3 Apalby 1 - 2 
5167 P14 9m lät B-8-dels:07 Lör 2019-06-29 13:50 Moss FK: 2   -  Järla IF: Svart  A4 Apalby 2 - 3 
5168 P14 9m lät A-8-dels:05 Lör 2019-06-29 13:50 IFK Västerås   -  Holmen IF: G05-2  R8 Rocklunda 5 - 4 es 
5169 P14 9m lät A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 13:50 IFK Visby   -  Selånger FK: Röd  R9 Rocklunda 0 - 1 
5170 P14 9m lät B-8-dels:01 Lör 2019-06-29 13:50 Vendelsö IK: P05   -  Reymersholms IK  R10 Rocklunda 2 - 0 
5366 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Spånga IS FK  -  IFk Österåker FK H8 Hamre 0 - 0 
5447 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Boo FF  -  Irsta IF: Grön RV1B Ringvallen 0 - 0 
5448 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Saku Sporting:Blue  -  Spånga IS:P097 vit H3B Hamre 0 - 0 
5449 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Hässelby SK FF: 09-Vit  -  Gideonsbergs Idrottsför:GifP09 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5452 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Segeltorps IF: 2  -  Bollstanäs SK: Lag 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5455 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Älta IF  -  VSK Ungdom Fotboll H9 Hamre 0 - 0 
5694 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Ekerö IK: 10 1Blå  -  IFK Aspudden-Tellus: Gul H7 Hamre 0 - 0 
5708 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Skiljebo SK F07 Gul:Gul  -  Sollentuna FK: Kärrdal:1 H5KGB Hamre 0 - 0 
5709 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Sundbybergs IK: Grön  -  Sickla IF: Blå H12 Hamre 0 - 0 
5712 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Boo FF: 33  -  Nockebyhovs IF H11 Hamre 0 - 0 
5713 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Saltsjöbadens IF  -  Bollstanäs DFF.1 H5KGA Hamre 0 - 0 
5991 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Sollentuna FK: Töjnan P07  -  FOC Farsta BA2 Brandthovda 0 - 0 
5992 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Skiljebo SK: Svart  -  Spårvägens FF BA1 Brandthovda 0 - 0 
5993 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 HJK Töölö 07 B  -  Ekerö IK: Vit2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5994 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 BK30  -  Enskede IK: Ljusblå1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5996 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Vallentuna BK  -  Älvsjö AIK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
5997 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 FC Järfälla  -  Åkersberga FC BD2 Brandthovda 0 - 0 
5998 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Vendelsö IK: Röd  -  Sollentuna FK: Norrviken:2 H6 Hamre 0 - 0 
6069 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Älta IF:Svart  -  Boo FF: 08:3 H2B Hamre 0 - 0 
6070 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Saltsjöbadens IF  -  IFK Viksjö: 2 H2A Hamre 0 - 0 
6071 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Älta IF:Gul  -  Älvsjö AIK: Vit 1 H3A Hamre 0 - 0 
520 P16/17 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 14:00 Bele Barkarby FF   -  Hestrafors IF  D2 Blåsbo 3 - 1 
559 P16/17 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 14:00 Halvorstorps IS   -  Årsunda IF  ÖA Önsta 0 - 3 wo 
564 P16/17 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 14:00 Skiljebo SK: U17   -  IF Brommapojkarna: 03-4 U  SP Rocklunda 4 - 0 
5596 F14/15 Grupp B Lör 2019-06-29 14:00 Saltsjö-Boo IF  -  Saku Sporting D1 Blåsbo 3 - 0 
6212 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 14:00 Västerås BK30  -  Skiljebo SK ÖB Önsta 4 - 0 
118 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 14:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  Gefle IF FF: Svart RV1B Ringvallen 0 - 0 
119 P11år Grupp C Lör 2019-06-29 14:40 Boo FF: 08:10:Ljusblå  -  Spånga IS FK RV1A Ringvallen 0 - 0 
557 P13 9m A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 14:40 Bollstanäs SK: BSK22   -  Segeltorps IF  R21 Rocklunda 0 - 4 
558 P13 9m A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 14:40 Spånga IS FK: A   -  Sollentuna FK: P06 Nord  R23 Rocklunda 0 - 2 
566 F13 9m lät B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 14:40 IF Brommapojkarna: 4-Röd   -  HJK Tölö  A2 Apalby 3 - 0 wo 
567 F13 9m lät B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 14:40 Spånga IS FK   -  IFK Viksjö  A3 Apalby 0 - 1 
572 P13 9m B-8-dels:04 Lör 2019-06-29 14:40 Danmarks IF: 1   -  Kungsängens IF: A  R18 Rocklunda 0 - 3 wo 
573 P13 9m B-8-dels:05 Lör 2019-06-29 14:40 Ekerö IK : Blå:2   -  Reymersholms IK: P06:2  R28 Rocklunda 0 - 2 
578 P12 9m B-8-dels:04 Lör 2019-06-29 14:40 Sickla IF Blå:2   -  FC Kapina  R9 Rocklunda 0 - 1 
583 P12 9m A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 14:40 IFK Lidingö FC:2   -  IFK Tumba FK  A5 Apalby 1 - 2 
1181 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo SK: Messi  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:vit H3A Hamre 0 - 0 
5005 P13 9m lät B-16-dels:08 Lör 2019-06-29 14:40 Kungsängens IF: B   -  Östhammars SK  R20 Rocklunda 3 - 0 wo 
5036 P13 9m lät A-8-dels:08 Lör 2019-06-29 14:40 Hargs BK   -  Bälinge IF  R17 Rocklunda 2 - 0 
5171 P14 9m lät B-8-dels:05 Lör 2019-06-29 14:40 Gideonsbergs IF: Vit   -  Norrtull SK  A4 Apalby 6 - 5 es 
5172 P14 9m lät B-8-dels:03 Lör 2019-06-29 14:40 IF Brommapojkarna: 05-20   -  Saku Sporting  R8 Rocklunda 1 - 0 
5173 P14 9m lät A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo SK: Svart/Röd   -  Sickla IF  R10 Rocklunda 2 - 0 
5707 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Boo FF: 07:2a  -  Kallhälls FF H3B Hamre 0 - 0 
5710 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 14:40 Sundbybergs IK: Vit  -  Irsta IF H2A Hamre 0 - 0 
5711 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Djurgårdens IF FF  -  Bollstanäs DFF:3 H2B Hamre 0 - 0 
5714 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 14:40 Bollstanäs DFF:2  -  Kallhälls FF: 07 H4B Hamre 0 - 0 
5715 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 14:40 Danderyds SK  -  Sickla IF: Röd H5KGA Hamre 0 - 0 
5716 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo SK F07 Svart:Svart  -  Råsunda IS H5KGB Hamre 0 - 0 
5717 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 14:40 Karlbergs BK  -  Boo FF: lag 3 T1 Talltorp 0 - 0 
5771 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Saku Sporting  -  Jarlabergs IF H4A Hamre 0 - 0 
5772 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Vendelsö IK: Gudö  -  Krokeks IF: Röd H6 Hamre 0 - 0 
5773 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Bollstanäs SK  -  Ekerö IK H7 Hamre 0 - 0 
5775 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Spånga IS FK: P08:2  -  Sorunda IF H9 Hamre 0 - 0 
6072 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Boo FF: 2  -  IFK Lidingö: 9 H10 Hamre 0 - 0 
6102 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Gideonsbergs IF :Blå  -  Sollentuna FK: Vallhagen BA2 Brandthovda 0 - 0 
6103 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Älvsjö AIK FF  -  Bollstanäs DFF: Grön BA1 Brandthovda 0 - 0 
6104 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Solberga BK  -  Bollstanäs DFF: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
6105 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Älvsjö AIK: Vit 2  -  Sollentuna FK: Tegelvallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
6106 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Ramnäs IF  -  Skiljebo Sportklubb:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
6107 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Gideonsbergs IF: Vit  -  Rosersbergs IK BD1 Brandthovda 0 - 0 
6108 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Irsta IF BD2 Brandthovda 0 - 0 
6178 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo SK:vit  -  Alsike IF H11 Hamre 0 - 0 
6179 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo SK: Gul  -  Sörskogens IF: Röd H12 Hamre 0 - 0 
6228 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Kallhälls FF vit  -  IFK Stocksund: Vit H8 Hamre 0 - 0 
563 P14/15 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 15:00 Täby United FC   -  Moss FK: 1  SP Rocklunda 3 - 0 
588 P14/15 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 15:00 Films SK IFK DÖ   -  Västerås SK  D2 Blåsbo 3 - 4 
622 P14/15 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 15:00 Fränsta IK   -  IFK Eskilstuna  D1 Blåsbo 2 - 1 
5595 F14/15 Grupp A Lör 2019-06-29 15:00 Älvsjö AIK FF  -  Håbo FF ÖB Önsta 1 - 2 
6211 F16/17 Grupp A Lör 2019-06-29 15:00 Qbik  -  Gideonsbergs Idrottsför ÖA Önsta 0 - 6 
577 P12 9m B-8-dels:02 Lör 2019-06-29 15:30 Nyköping U; röd   -  Moss FK: Svart  A5 Apalby 2 - 1 
579 P12 9m B-8-dels:05 Lör 2019-06-29 15:30 Ursvik IK   -  Moss FK: Gul  R10 Rocklunda 2 - 1 
580 P12 9m A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 15:30 AFC Eskilstuna:P07   -  Åkersberga FC  A2 Apalby 1 - 2 
581 P12 9m B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 15:30 IK Franke: Grön   -  Köping FF  A3 Apalby 1 - 0 
582 P12 9m A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 15:30 Boo FF: 07:8:8   -  Bele Barkarby FF: Orange  A4 Apalby 0 - 2 
585 P12 9m B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 15:30 Ekerö IK   -  Hille IF  R23 Rocklunda 4 - 5 es 
586 P12 9m A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 15:30 Hammarby IF: Lag 2:2   -  FOC Farsta  R26 Rocklunda 6 - 2 
1180 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Skiljebo SK: Ronaldo  -  Saku Sporting:Blue H8 Hamre 0 - 0 
1183 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 IFK Västerås  -  Vendelsö IK:1 H3A Hamre 0 - 0 
1184 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Saku Sporting  -  IF Brommapojkarna: Röd H4B Hamre 0 - 0 
1186 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Skiljebo SK: Zlatan  -  Hammarby IF: 10:7 H4A Hamre 0 - 0 
5001 P13 9m lät B-16-dels:02 Lör 2019-06-29 15:30 Vaksala SK: 1   -  Västerås BK30  R17 Rocklunda 1 - 2 
5002 P13 9m lät B-16-dels:04 Lör 2019-06-29 15:30 Jarlabergs IF: Svart   -  IF Vindhemspojkarna: Orange  R18 Rocklunda 5 - 0 
5003 P13 9m lät B-16-dels:06 Lör 2019-06-29 15:30 Vaksala SK :2   -  Rosersbergs IK:Röd  R20 Rocklunda 2 - 4 es 
5035 P13 9m lät A-8-dels:07 Lör 2019-06-29 15:30 Degerfors IF Ungdom:2   -  Nykvarns SK: Vit  R21 Rocklunda 3 - 4 es 
5281 P14 9m lät B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 15:30 Djurgården:P05-2   -  Skiljebo SK: Svart  R8 Rocklunda 2 - 4 es 
5282 P14 9m lät A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 15:30 Tyresö FF:2   -  Syrianska IF Västerås P-05/06  R9 Rocklunda 2 - 1 
5379 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 15:30 Sollentuna FK: Norrviken:1  -  IFK Aspudden-Tellus:2 H6 Hamre 0 - 0 
5389 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 15:30 Nacka FC: 10  -  Åkersberga BK RV2A Ringvallen 0 - 0 
5481 P13 9m lät A-16-dels:12 Lör 2019-06-29 15:30 Irsta IF: Grön   -  Skiljebo: Gul  R28 Rocklunda 3 - 0 
5776 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Vendelsö IK: Vit  -  Krokeks IF: Vit H2A Hamre 0 - 0 
5777 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Stensätra IF  -  Danmarks IF: Vit H2B Hamre 0 - 0 
5778 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Bollstanäs SK:2  -  Västerås IK Fotboll H5KGB Hamre 0 - 0 
5779 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Sollentuna FK: Silverdal  -  Sorunda IF: 2 H5KGA Hamre 0 - 0 
5780 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Surahammar FK:Vit  -  Sundbybergs IK: 2 T1 Talltorp 0 - 0 
6177 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Sörskogens IF: Vit  -  IF Brommapojkarna: 3 H9 Hamre 0 - 0 
6229 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Västerås BK30  -  Tullinge Fotboll:Grön H7 Hamre 0 - 0 
6230 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Tullinge Fotboll:Vit  -  Eskilstuna United DFF H10 Hamre 0 - 0 
6231 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Alsike IF  -  Sundbybergs IK:F09 H11 Hamre 0 - 0 
6232 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Solberga BK  -  Hässelby SK FF H12 Hamre 0 - 0 
6305 P11år Grupp B Lör 2019-06-29 15:30 Skiljebo: Röd  -  Jarlabergs IF H3B Hamre 0 - 0 
6332 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Ekerö IK :08:1  -  IFK Sollentuna: Blå BA2 Brandthovda 0 - 0 
6333 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Sickla IF: Svart 1  -  Kungsängens IF: P-08 Vit BA1 Brandthovda 0 - 0 
6334 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 IK Frej Täby: Gul  -  Håbo FF: 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6335 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Vendelsö IK: Blå  -  IFK Österåker FK BB1 Brandthovda 0 - 0 
6336 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Reymersholms IK  -  Skiljebo SK: Svart BC Brandthovda 0 - 0 
6337 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Jarlabergs IF: 2  -  Danmarks IF: Röd BD1 Brandthovda 0 - 0 
6338 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Fanna BK  -  Barkarö SK BD2 Brandthovda 0 - 0 
528 P16/17 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 16:00 Hanvikens SK   -  Svärtinge SK  ÖA Önsta 0 - 1 
590 P14/15 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 16:00 Hammarby: 042   -  Avesta AIK  SP Rocklunda 4 - 1 
615 P16/17 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 16:00 FOC Farsta   -  Djurö-Vindö IF  D1 Blåsbo 2 - 1 
616 P16/17 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 16:00 Gideonsbergs Idrottsför   -  IF Vindhemspojkarna  D2 Blåsbo 4 - 0 
593 F14 9m lät A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 16:20 Kvicksunds SK   -  Selånger FK: Blå  R10 Rocklunda 3 - 0 
596 P13 9m B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 16:20 Ekerö IK: Vit   -  Hammarby IF: P06-6  R20 Rocklunda 1 - 5 
600 F14 9m lät B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 16:20 Sickla IF   -  Reymersholms IK  R8 Rocklunda 4 - 2 es 
601 F14 9m lät A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 16:20 Skiljebo SK:1   -  Bele Barkarby  R9 Rocklunda 5 - 1 
5007 P13 9m lät B-16-dels:10 Lör 2019-06-29 16:20 Stöde IF/Fränsta IK   -  Gideonsbergs IF  R28 Rocklunda 0 - 1 
5009 P13 9m lät B-16-dels:12 Lör 2019-06-29 16:20 Ängby IF:CITY   -  IFK Aspudden-Tellus: Atletico  R26 Rocklunda 4 - 3 
5010 P13 9m lät B-16-dels:14 Lör 2019-06-29 16:20 Huddinge IF: 12   -  Jarlabergs IF: Gul  R23 Rocklunda 1 - 3 
5011 P13 9m lät B-16-dels:16 Lör 2019-06-29 16:20 Tyresö FF   -  Skiljebo SK: Röd  R21 Rocklunda 1 - 3 es 
5027 P13 9m lät A-16-dels:08 Lör 2019-06-29 16:20 Huddinge IF: 06:11   -  Barkarö SK: Röd  R18 Rocklunda 1 - 5 
5028 P13 9m lät A-16-dels:10 Lör 2019-06-29 16:20 Selånger FK   -  IF Vindhemspojkarna: Blå  R17 Rocklunda 2 - 1 es 
5174 P14 9m B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 16:20 Norrtull SK   -  IFK Tumba FK  A2 Apalby 1 - 0 
5175 P14 9m B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 16:20 FOC Farsta   -  Djurgårdens IF: 05-5  A3 Apalby 1 - 0 
5176 P14 9m A-semifinal:01 Lör 2019-06-29 16:20 Essinge IK   -  Skiljebo SK  A4 Apalby 2 - 3 es 
5177 P14 9m A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 16:20 Solängens BK   -  Vendelsö IK  A5 Apalby 0 - 3 
5386 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 16:20 Stureby SK: 2  -  Älta IF: Gul RV1A Ringvallen 0 - 0 
5390 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Rönninge Salem Fotboll 1:1  -  Ekerö IK: 3 Blå RV1B Ringvallen 0 - 0 
5410 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Spånga IS:P097 blå  -  Skiljebo SK: Svart RV2A Ringvallen 0 - 0 
5411 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 16:20 Djurgårdens IF: 7  -  Bollstanäs SK: Lag 1 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5999 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Stensätra IF: Gul  -  Sollentuna FK: Helenelund:1 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6000 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Skiljebo SK: Gul  -  IFK Visby: 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6001 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 HJK Töölö 07 A  -  Tungelsta IF 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6002 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Boo FF: 07:2:Vit  -  Enskede IK: 07 Grå BB1 Brandthovda 0 - 0 
6003 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Ramnäs IF  -  Sollerö IF BC Brandthovda 0 - 0 
6004 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Ekerö IK: Blå2  -  Håbo FF: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6005 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  Bro IK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6006 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Tungelsta IF 2  -  IK Sleipner H2B Hamre 0 - 0 
6007 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Älvsjö AIK FF:Vit2  -  Eneby BK H2A Hamre 0 - 0 
6008 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Ursvik IK  -  Håbo FF: Röd H3B Hamre 0 - 0 
6009 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Örby IS:2  -  Brottby SK H3A Hamre 0 - 0 
6010 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Stensätra IF: Svart  -  Vasalunds IF: Stadshagen H5KGB Hamre 0 - 0 
6011 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 Enskede IK: Ljusblå2  -  BK30:svart H5KGA Hamre 0 - 0 
6012 P12år Grupp C Lör 2019-06-29 16:20 IFK Visby: 1 och 2  -  Hällbybrunns IF T1 Talltorp 0 - 0 
549 P14/15 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 17:00 Skiljebo SK: Gul   -  Saku Sporting  D1 Blåsbo 2 - 1 
589 P14/15 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 17:00 Älvsjö AIK: UTV   -  Reymersholms IK  ÖB Önsta 2 - 1 
599 P14/15 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 17:00 Sundbybergs IK   -  Holmen IF  D2 Blåsbo 4 - 5 es 
565 F14 9m lät A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 17:10 Surahammars FK   -  Sundsvall DFF  R17 Rocklunda 2 - 0 
594 P13 9m B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 17:10 Jarlabergs IF   -  Kungsängens IF: A  R18 Rocklunda 8 - 9 
595 P13 9m B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 17:10 Reymersholms IK: P06:2   -  Åtvidabergs FF  R20 Rocklunda 4 - 3 es 
602 F14 9m lät A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 17:10 IFK Österåker   -  Västerås IK  R10 Rocklunda 1 - 0 
609 P12 9m B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 17:10 PPJ - Pallo-Pojat Juniorit   -  FC Kapina  R9 Rocklunda 8 - 1 
611 P13 9m B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 17:10 Sidsjö-Böle IF:P06   -  IFK Västerås FK  A2 Apalby 3 - 5 es 
612 P13 9m A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 17:10 Falu BS FK   -  Älvsjö AIK FF:Grön  A3 Apalby 3 - 2 es 
620 F13 9m lät B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 17:10 IFK Aspudden-Tellus: 06/07   -  IF Brommapojkarna: 4-Röd  R8 Rocklunda 2 - 3 es 
1111 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Hällbybrunns IF  -  Enskede IK H10 Hamre 0 - 0 
1112 F10 år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Skiljebo SK: Gul  -  Bollstanäs SK: Gul H12 Hamre 0 - 0 
1191 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Skiljebo SK: Pelé  -  Barkarö SK H8 Hamre 0 - 0 
5029 P13 9m lät A-8-dels:01 Lör 2019-06-29 17:10 Djurgårdens Idrottsförening   -  Stockholm Södra Fotboll  R21 Rocklunda 1 - 0 
5030 P13 9m lät A-8-dels:02 Lör 2019-06-29 17:10 Irsta IF: Svart   -  Barkarö SK: Blå  R23 Rocklunda 5 - 6 es 
5031 P13 9m lät A-8-dels:03 Lör 2019-06-29 17:10 KB Karlskoga   -  Nykvarns SK: Blå  R26 Rocklunda 1 - 0 
5178 P14 9m lät B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 17:10 IF Brommapojkarna: 05-20   -  Skiljebo SK :Gul 2  A4 Apalby 0 - 2 
5179 P14 9m lät B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 17:10 Järla IF: Svart   -  Järla IF: Vit  A5 Apalby 0 - 1 
5398 P10 år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1  -  Boo FF: 09:7 RV1B Ringvallen 0 - 0 
5476 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Bollstanäs SK: Lag 2  -  Gideonsbergs Idrottsför:GifP09 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5477 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Tups: P09  -  Vendelsö IK: Blå H4B Hamre 0 - 0 
5478 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Segeltorps IF  -  Irsta IF: Vit H4A Hamre 0 - 0 
5479 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Saku Sporting:White  -  Älta IF H6 Hamre 0 - 0 
5480 P10 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 VSK Ungdom Fotboll  -  Vega FC: 2 H7 Hamre 0 - 0 
5724 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Saltsjöbadens IF  -  Boo FF: 33 H5KGB Hamre 0 - 0 
5725 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Bollstanäs DFF.1  -  Sickla IF: Blå H5KGA Hamre 0 - 0 
6013 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Spårvägens FF  -  Sollentuna FK: Töjnan P07 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6014 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 FOC Farsta  -  Surahammar FK:Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
6015 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 HJK Töölö 07 B  -  Skiljebo SK: Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6016 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Ekerö IK: Vit2  -  BK30 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6017 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Enskede IK: Ljusblå1  -  Gideonsbergs IF BC Brandthovda 0 - 0 
6019 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Älvsjö AIK: Vit  -  Åkersberga FC BD2 Brandthovda 0 - 0 
6046 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Irsta IF: Grön  -  Stureby SK: 1 RV2A Ringvallen 0 - 0 
6073 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Boo FF: 08:3  -  Saltsjöbadens IF H2A Hamre 0 - 0 
6074 F11 år Grupp A Lör 2019-06-29 17:10 Älta IF:Svart  -  Rasbo IK H2B Hamre 0 - 0 
525 F16/17 B-semifinal:01 Lör 2019-06-29 18:00 Skiljebo SK   -  Sävedalens Idrottsförening  D1 Blåsbo 1 - 0 
526 F16/17 B-semifinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Qbik   -  Hjulsbro IK  D2 Blåsbo 0 - 3 
543 F16/17 A-semifinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Linghem/ Örtomta   -  Västerås BK30  ÖA Önsta 1 - 3 
562 F14/15 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 18:00 Saku Sporting   -  Ekeby BK  SP Rocklunda 0 - 2 
570 P13 9m A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 18:00 Danderyds SK   -  Bollstanäs SK: BSK21  R20 Rocklunda 0 - 2 
576 F14/15 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Kinna IF   -  Fränsta IK  ÖB Önsta 1 - 2 
606 P13 9m A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Mälarhöjdens IK: Röd   -  Segeltorps IF  R21 Rocklunda 6 - 5 es 
607 P13 9m A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:00 Syrianska IF Västerås:Vit   -  Sollentuna FK: P06 Nord  R23 Rocklunda 1 - 0 
608 P12 9m B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 18:00 Sickla IF Blå:1   -  Nyköping U; röd  R8 Rocklunda 1 - 0 
610 P12 9m B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:00 Ursvik IK   -  IK Franke: Grön  R10 Rocklunda 0 - 1 
613 P12 9m A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Hammarby IF:6   -  Åkersberga FC  A2 Apalby 5 - 0 
614 P12 9m A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 18:00 Djurgårdens IF   -  Bele Barkarby FF: Orange  A5 Apalby 1 - 2 
618 F14 9m lät B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 18:00 Åre SK   -  Spånga IS FK  R9 Rocklunda 0 - 1 
621 P12 9m A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:00 Nyköping U: vit   -  IFK Tumba FK  A4 Apalby 0 - 2 
1188 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Skiljebo SK: Messi  -  Vega FC H5KGA Hamre 0 - 0 
5012 P13 9m lät B-8-dels:01 Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: P06 Nord   -  Västerås BK30  R17 Rocklunda 3 - 1 
5013 P13 9m lät B-8-dels:02 Lör 2019-06-29 18:00 Mälarhöjdens IK: Svart   -  Jarlabergs IF: Svart  R18 Rocklunda 0 - 1 
5015 P13 9m lät B-8-dels:04 Lör 2019-06-29 18:00 IFK Lidingö: 06:5   -  Kungsängens IF: B  R26 Rocklunda 5 - 0 
5034 P13 9m lät A-8-dels:06 Lör 2019-06-29 18:00 Västerås BK 30: Svart   -  Irsta IF: Grön  R28 Rocklunda 0 - 2 
5180 P14 9m lät B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:00 Gideonsbergs IF: Vit   -  Skiljebo SK: Svart  A3 Apalby 0 - 2 
5382 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: Norrviken:2  -  IFk Österåker FK H3A Hamre 0 - 0 
5403 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Älta IF:Vit  -  IFK Aspudden-Tellus: Gul H4B Hamre 0 - 0 
5406 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Djurgårdens IF :U10-2  -  Spånga IS FK H4A Hamre 0 - 0 
5475 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Boo FF  -  Saku Sporting:Blue H5KGB Hamre 0 - 0 
5718 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 18:00 Råsunda IS  -  Irsta IF H2A Hamre 0 - 0 
5719 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Djurgårdens IF FF  -  Skiljebo SK F07 Gul:Gul H2B Hamre 0 - 0 
5720 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 18:00 Karlbergs BK  -  Bollstanäs DFF:2 H10 Hamre 0 - 0 
5721 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 18:00 Sickla IF: Röd  -  Sundbybergs IK: Vit H3B Hamre 0 - 0 
5722 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 18:00 Kallhälls FF: 07  -  Skiljebo SK F07 Svart:Svart H11 Hamre 0 - 0 
5723 F12år Grupp B Lör 2019-06-29 18:00 Boo FF: lag 3  -  Danderyds SK H12 Hamre 0 - 0 
5726 F12år Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Nockebyhovs IF  -  Sundbybergs IK: Grön T1 Talltorp 0 - 0 
5781 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Vendelsö IK: Gudö  -  Bollstanäs SK H6 Hamre 0 - 0 
5782 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sorunda IF  -  Sundbybergs IK: 1 H7 Hamre 0 - 0 
6109 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Bollstanäs DFF: Grön  -  Gideonsbergs IF :Blå BA2 Brandthovda 0 - 0 
6110 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Saku Sporting BA1 Brandthovda 0 - 0 
6111 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Solberga BK  -  Älvsjö AIK FF BB2 Brandthovda 0 - 0 
6112 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Bollstanäs DFF: Vit  -  Älvsjö AIK: Vit 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6113 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: Tegelvallen  -  Ramnäs IF BC Brandthovda 0 - 0 
6114 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Skiljebo Sportklubb:Svart  -  Skiljebo Sportklubb:Gul BD1 Brandthovda 0 - 0 
6115 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Rosersbergs IK  -  Irsta IF BD2 Brandthovda 0 - 0 
617 F14 9m lät B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:50 Ersmarks IK   -  Söråkers FF  R8 Rocklunda 2 - 0 
619 F14 9m lät B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 18:50 Älvsjö AIK FF   -  Selånger FK :Röd  R10 Rocklunda 1 - 4 es 
1187 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Skiljebo SK: Ronaldo  -  IF Brommapojkarna: Röd H3B Hamre 0 - 0 
1189 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Vendelsö IK:1  -  Saku Sporting:Blue H6 Hamre 0 - 0 
1192 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 IFK Västerås  -  Hammarby IF: 10:7 H8 Hamre 0 - 0 
1193 P9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Saku Sporting  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:svart H7 Hamre 0 - 0 
5014 P13 9m lät B-8-dels:03 Lör 2019-06-29 18:50 Karlbergs BK: 06 Röd   -  Rosersbergs IK:Röd  R21 Rocklunda 1 - 0 
5016 P13 9m lät B-8-dels:05 Lör 2019-06-29 18:50 Stureby SK   -  Gideonsbergs IF  R28 Rocklunda 2 - 3 es 
5017 P13 9m lät B-8-dels:06 Lör 2019-06-29 18:50 Romfartuna GIF   -  Ängby IF:CITY  R26 Rocklunda 3 - 0 
5018 P13 9m lät B-8-dels:07 Lör 2019-06-29 18:50 Ängby IF:United   -  Jarlabergs IF: Gul  R23 Rocklunda 2 - 0 
5019 P13 9m lät B-8-dels:08 Lör 2019-06-29 18:50 Grums IK FK   -  Skiljebo SK: Röd  R20 Rocklunda 4 - 5 es 
5032 P13 9m lät A-8-dels:04 Lör 2019-06-29 18:50 IFK Aspudden-Tellus: City   -  Barkarö SK: Röd  R18 Rocklunda 0 - 6 
5033 P13 9m lät A-8-dels:05 Lör 2019-06-29 18:50 IK Sirius: 1   -  Selånger FK  R17 Rocklunda 6 - 0 
5181 P14 9m lät A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-29 18:50 IFK Västerås   -  Tyresö FF:2  A2 Apalby 13 - 12 es 
5182 P14 9m lät A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 18:50 Järfälla FF: 2   -  Skiljebo SK: Svart/Röd  A3 Apalby 4 - 0 
5183 P14 9m lät A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-29 18:50 Danmarks IF:1   -  Fanna BK: 05  A4 Apalby 2 - 3 es 
5184 P14 9m lät B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-29 18:50 Vendelsö IK: P05   -  Selånger FK :Blå  A5 Apalby 0 - 3 
5185 P14 9m lät A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-29 18:50 Tyresö FF:1   -  Selånger FK: Röd  R9 Rocklunda 4 - 3 es 
5381 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Sollentuna FK : Silverdal  -  Vendelsö IK: Röd H4A Hamre 0 - 0 
5393 P10 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Skiljebo SK: Vit  -  Vega FC: 1 H4B Hamre 0 - 0 
5401 P10 år Grupp C Lör 2019-06-29 18:50 VSK Ungdom Fotboll  -  Sollentuna FK: Norrviken:1 RV1B Ringvallen 0 - 0 
5785 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 18:50 Sorunda IF: 2  -  Sundbybergs IK: 2 H2B Hamre 0 - 0 
5786 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 18:50 Vendelsö IK: Vit  -  Bollstanäs SK:2 H2A Hamre 0 - 0 
5787 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 18:50 Västerås IK Fotboll  -  Sollentuna FK: Silverdal H5KGB Hamre 0 - 0 
5788 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 18:50 Krokeks IF: Vit  -  Stensätra IF H5KGA Hamre 0 - 0 
5789 P11 lätt Grupp B Lör 2019-06-29 18:50 Danmarks IF: Vit  -  Surahammar FK:Vit T1 Talltorp 0 - 0 
5790 P11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Ekerö IK  -  Spånga IS FK: P08:2 H3A Hamre 0 - 0 
6180 F9 år Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Sörskogens IF: Röd  -  Sörskogens IF: Vit H9 Hamre 0 - 0 
6233 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Eskilstuna United DFF  -  Solberga BK H10 Hamre 0 - 0 
6234 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Sundbybergs IK:F09  -  Västerås BK30 H11 Hamre 0 - 0 
6235 F10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:50 Hässelby SK FF  -  Tullinge Fotboll:Grön H12 Hamre 0 - 0