Matcher Fre 2019-06-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plats Arena Resultat
22 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Stockholm Södra Fotboll  -  IFK Lidingö: 06:5 R21 Rocklunda 2 - 1 
23 P14 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 08:00 Vendelsö IK: P05  -  Fanna BK: 05 A3 Apalby 1 - 3 
25 P14 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 08:00 Reymersholms IK  -  Norrtull SK A4 Apalby 0 - 1 
26 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Syrianska IF Västerås P-05/06  -  Järla IF: Svart R10 Rocklunda 3 - 0 
27 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Selånger FK :Blå  -  Järfälla FF: 2 R9 Rocklunda 0 - 3 
30 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 IFK Visby  -  Skiljebo SK :Gul 2 R8 Rocklunda 2 - 2 
37 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Jarlabergs IF: Svart  -  Nykvarns SK: Vit R20 Rocklunda 0 - 4 
38 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Östhammars SK  -  Irsta IF: Svart R28 Rocklunda 0 - 3 wo 
49 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Vasalunds IF: Vit  -  Segeltorps IF H4B Hamre 0 - 0 
80 P13 9m lät Grupp G Fre 2019-06-28 08:00 Ängby IF:United  -  KB Karlskoga R17 Rocklunda 0 - 3 
91 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Älvsjö AIK FF:Vit2  -  Hällbybrunns IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
92 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Ursvik IK  -  Tungelsta IF 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
93 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Örby IS:2  -  Stensätra IF: Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
94 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Brottby SK  -  IFK Visby: 1 och 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
270 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Skiljebo SK: U 16  -  Sickla IF ÖB Önsta 0 - 3 
271 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Hanvikens SK  -  Bele Barkarby FF D2 Blåsbo 3 - 2 
272 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 IFK Lidingö FC:2  -  Sickla IF Blå:2 RÅA Råby 2 - 1 
280 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Svärtinge SK  -  Halvorstorps IS SP Rocklunda 3 - 0 wo 
293 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 IF Brommapojkarna: 03-4 U  -  Hestrafors IF A1 Apalby 0 - 0 
324 P13 9m Grupp D Fre 2019-06-28 08:00 Rosersbergs IK:Blå  -  Kungsängens IF: A R18 Rocklunda 2 - 1 
382 P13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Segeltorps IF  -  Sidsjö-Böle IF:P06 A5 Apalby 1 - 3 
1160 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Skiljebo SK: Pelé  -  IF Brommapojkarna: Röd H7 Hamre 0 - 0 
1162 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Vega FC  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:svart H6 Hamre 0 - 0 
5149 P14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Tyresö FF:1  -  IF Brommapojkarna: 05-20 A2 Apalby 3 - 1 
5321 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Älta IF:Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:2 BC Brandthovda 0 - 0 
5322 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Ekerö IK: 10 1Blå  -  Vega FC: 1 BD1 Brandthovda 0 - 0 
5323 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Vendelsö IK: Röd BD2 Brandthovda 0 - 0 
5326 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Djurgårdens IF: 7  -  Stureby SK: 2 RV1A Ringvallen 0 - 0 
5327 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Sollentuna FK: Norrviken:3  -  Boo FF: 09:7 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5328 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Bollstanäs SK: Lag 1  -  Djurgårdens IF :4 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5329 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Skiljebo SK: Röd  -  Ekerö IK:3 Vit H12 Hamre 0 - 0 
5330 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Ekerö IK: 10 1Vit  -  Älta IF: Gul RV1B Ringvallen 0 - 0 
5503 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Huddinge IF: 06:11  -  Gideonsbergs IF RÅC KG Råby 3 - 1 
5505 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Hargs BK  -  Irsta IF: Grön R23 Rocklunda 2 - 0 
5506 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:00 Rosersbergs IK:Röd  -  Tyresö FF R26 Rocklunda 1 - 3 
5920 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Bro IK  -  HJK Töölö 07 A H2B Hamre 0 - 0 
5921 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Håbo FF: Vit  -  Sollentuna FK: Helenelund:1 H2A Hamre 0 - 0 
5922 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Vasalunds IF: Huvudsta  -  Enskede IK: 07 Grå H3B Hamre 0 - 0 
5923 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Sollerö IF  -  IFK Visby: 2 H3A Hamre 0 - 0 
5924 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Ramnäs IF  -  Tungelsta IF 1 H5KGB Hamre 0 - 0 
5925 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Ekerö IK: Blå2  -  Boo FF: 07:2:Vit H5KGA Hamre 0 - 0 
5926 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  Stensätra IF: Gul T1 Talltorp 0 - 0 
6081 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Sollentuna FK: Tegelvallen  -  Älvsjö AIK FF H9 Hamre 0 - 0 
6165 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Alsike IF  -  Sörskogens IF: Vit H8 Hamre 0 - 0 
6166 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Sörskogens IF: Röd  -  Barkarö SK H10 Hamre 0 - 0 
6167 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Skiljebo SK: Gul  -  IF Brommapojkarna: 3 H11 Hamre 0 - 0 
6198 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Sävedalens Idrottsförening  -  Västerås BK30 ÖA Önsta 1 - 2 
6199 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Hjulsbro IK  -  Qbik D1 Blåsbo 4 - 2 
29 P14 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 08:50 Gideonsbergs IF: Vit  -  Saku Sporting A3 Apalby 0 - 0 
39 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Stureby SK  -  Selånger FK R28 Rocklunda 0 - 0 
50 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 FC Järfälla  -  Sollentuna FK: Töjnan P07 H2A Hamre 0 - 0 
51 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Vallentuna BK  -  BK30 H3B Hamre 0 - 0 
52 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Gideonsbergs IF  -  Ekerö IK: Vit2 H3A Hamre 0 - 0 
60 P13 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 08:50 Vaksala SK :2  -  Grums IK FK R20 Rocklunda 2 - 2 
61 P13 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 08:50 Nykvarns SK: Blå  -  IFK Aspudden-Tellus: City R21 Rocklunda 0 - 5 
71 P13 9m lät Grupp F Fre 2019-06-28 08:50 IK Sirius: 1  -  Jarlabergs IF: Gul R26 Rocklunda 3 - 1 
95 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Håbo FF: Röd  -  Vasalunds IF: Stadshagen BA2 Brandthovda 0 - 0 
96 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Sollentuna FK: Norrviken Vallen  -  IK Sleipner BA1 Brandthovda 0 - 0 
97 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Eneby BK  -  BK30:svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
284 P12 9m Grupp D Fre 2019-06-28 08:50 Sickla IF Blå:1  -  FC Kapina RÅA Råby 1 - 0 
1034 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Bollstanäs SK: Grön  -  Kallhälls FF H10 Hamre 0 - 0 
1036 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Gideonsbergs IF  -  Enskede: IK: 09 Grön H11 Hamre 0 - 0 
1159 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo SK: Messi  -  Hammarby IF: 10:7 H12 Hamre 0 - 0 
5150 P14 9m Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Norrtull SK  -  Essinge IK A5 Apalby 0 - 3 
5151 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Sidsjö-Böle IF  -  Danmarks IF:1 R8 Rocklunda 0 - 2 
5152 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Bro IK  -  Djurgården:P05-2 R9 Rocklunda 1 - 3 
5153 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 IFK Västerås  -  Sickla IF R10 Rocklunda 1 - 1 
5324 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Spånga IS FK  -  Sollentuna FK : Silverdal BC Brandthovda 0 - 0 
5325 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Djurgårdens IF :U10-2  -  IFk Österåker FK BD1 Brandthovda 0 - 0 
5331 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Spånga IS:P097 blå  -  Nacka FC: 10 RV1A Ringvallen 0 - 0 
5332 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Bollstanäs SK: Lag 3  -  Sollentuna FK: Norrviken:1 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5333 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo SK: Svart  -  Ekerö IK: 3 Blå RV1B Ringvallen 0 - 0 
5334 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo SK: Gul  -  Rönninge Salem Fotboll 1:1 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5335 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 IFK Aspudden-Tellus:2  -  Åkersberga BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
5420 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Saku Sporting:Blue  -  Irsta IF: Grön H6 Hamre 0 - 0 
5421 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Bollstanäs SK: Lag 2  -  Hässelby SK FF: 09-Vit H4A Hamre 0 - 0 
5424 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Boo FF  -  Gideonsbergs Idrottsför:GifP09 H7 Hamre 0 - 0 
5504 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Bälinge IF  -  Romfartuna GIF RÅC KG Råby 4 - 1 
5507 P14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo SK: Svart  -  Holmen IF: G05-2 A2 Apalby 2 - 1 
5508 P14 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo SK: Svart/Röd  -  Moss FK: 2 A4 Apalby 1 - 0 
5509 P13 9m lät Grupp F Fre 2019-06-28 08:50 Mälarhöjdens IK: Svart  -  Ängby IF:CITY R23 Rocklunda 1 - 0 
5672 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Boo FF: 33  -  Bollstanäs DFF.1 H4B Hamre 0 - 0 
5927 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Enskede IK: Ljusblå1  -  Skiljebo SK: Svart H5KGB Hamre 0 - 0 
5929 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Älvsjö AIK: Vit  -  Spårvägens FF T1 Talltorp 0 - 0 
5930 P13 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 08:50 Barkarö SK: Blå  -  Skiljebo SK: Röd R17 Rocklunda 3 - 0 
5931 P13 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 08:50 Huddinge IF: 12  -  Sollentuna FK: P06 Nord R18 Rocklunda 0 - 3 
6048 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Boo FF: 2  -  Älta IF:Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
6082 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Rosersbergs IK  -  Bollstanäs DFF: Grön H8 Hamre 0 - 0 
6083 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Skiljebo Sportklubb:Svart  -  Bollstanäs DFF: Vit H9 Hamre 0 - 0 
6243 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 08:50 Åkersberga FC  -  HJK Töölö 07 B H2B Hamre 0 - 0 
6244 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Danmarks IF: Röd  -  Skiljebo SK: Svart H5KGA Hamre 0 - 0 
279 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 09:00 Skiljebo SK: U17  -  IF Vindhemspojkarna SP Rocklunda 3 - 1 
289 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 09:00 Skiljebo: P17  -  Saku Sporting D1 Blåsbo 2 - 0 
290 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 09:00 Djurö-Vindö IF  -  FOC Farsta A1 Apalby 3 - 2 
956 P14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 09:00 Avesta AIK  -  Holmen IF D2 Blåsbo 2 - 1 
5584 F14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 09:00 Västerås BK30  -  Håbo FF ÖA Önsta 3 - 0 
6200 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 09:00 Gideonsbergs Idrottsför  -  Skiljebo SK ÖB Önsta 4 - 1 
81 P13 9m lät Grupp G Fre 2019-06-28 09:40 IF Vindhemspojkarna: Orange  -  Barkarö SK: Röd R18 Rocklunda 1 - 5 
85 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Enskede IK: 08 Röd/Vit  -  Västerås IK Fotboll RV1B Ringvallen 0 - 0 
90 P13 9m lät Grupp H Fre 2019-06-28 09:40 Karlbergs BK: 06 Röd  -  Västerås BK 30: Svart R17 Rocklunda 1 - 2 
249 P13 9m Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Sollentuna FK: P06 Nord  -  Danmarks IF: 1 R28 Rocklunda 3 - 0 wo 
298 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 FOC Farsta  -  Djurgårdens IF R8 Rocklunda 1 - 0 
299 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 AFC Eskilstuna:P07  -  Nyköping U; röd R10 Rocklunda 4 - 1 
303 P13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Bollstanäs SK: BSK21  -  FC Djursholm R20 Rocklunda 3 - 1 
304 P13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Falu BS FK  -  IFK Västerås FK R21 Rocklunda 1 - 1 
315 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Hille IF  -  Moss FK: Gul R9 Rocklunda 0 - 1 
490 P13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 09:40 Jarlabergs IF  -  Danderyds SK R26 Rocklunda 1 - 1 
1043 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Boo FF: 4  -  Barkarö SK H6 Hamre 0 - 0 
1044 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Skiljebo SK: Gul  -  Hässelby SK FF H11 Hamre 0 - 0 
1045 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  Hällbybrunns IF H10 Hamre 0 - 0 
5136 P14 9m Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Djurgårdens IF: 05-5  -  Gideonsbergs IF: Blå A5 Apalby 2 - 0 
5425 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 09:40 Irsta IF: Vit  -  Vendelsö IK: Blå H2A Hamre 0 - 0 
5426 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 09:40 VSK Ungdom Fotboll  -  Saku Sporting:White H8 Hamre 0 - 0 
5428 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 09:40 Segeltorps IF  -  Älta IF H12 Hamre 0 - 0 
5502 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Djurgårdens Idrottsförening  -  Vaksala SK: 1 RÅC KG Råby 3 - 0 
5673 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Sundbybergs IK: Grön  -  Djurgårdens IF FF H4B Hamre 0 - 0 
5674 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Nockebyhovs IF  -  Saltsjöbadens IF H4A Hamre 0 - 0 
5932 P13 9m lät Grupp H Fre 2019-06-28 09:40 Stöde IF/Fränsta IK  -  IFK Aspudden-Tellus: Atletico R23 Rocklunda 2 - 3 
6049 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Viksjö:1  -  Hällbybrunns IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6050 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Lidingö: 9  -  Boo FF: 08:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6051 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Viksjö: 2  -  Älta IF:Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6052 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Saltsjöbadens IF  -  Älvsjö AIK: Vit 1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6084 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Irsta IF  -  Solberga BK H7 Hamre 0 - 0 
6213 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Alsike IF  -  Solberga BK H9 Hamre 0 - 0 
6245 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Reymersholms IK  -  IK Frej Täby: Gul T1 Talltorp 0 - 0 
6246 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Vendelsö IK: Blå  -  IFK Sollentuna: Blå H2B Hamre 0 - 0 
6247 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Jarlabergs IF: 2  -  Kungsängens IF: P-08 Vit H3A Hamre 0 - 0 
6248 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Fanna BK  -  Sickla IF: Svart 1 H3B Hamre 0 - 0 
6249 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Österåker FK  -  Barkarö SK H5KGB Hamre 0 - 0 
6250 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Ekerö IK :08:1  -  Håbo FF: 1 H5KGA Hamre 0 - 0 
6251 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  IK Oden RV1A Ringvallen 0 - 0 
6252 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Boo FF: 08:10:Ljusblå  -  Täby United FC: Röd RV2B Ringvallen 0 - 0 
6253 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Västerås SK: Grön  -  Spånga IS FK RV2A Ringvallen 0 - 0 
6254 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 09:40 Ekerö IK: 08:3  -  Sickla IF: Svart 2 RV3KG Ringvallen 0 - 0 
75 P14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 10:00 IFK Eskilstuna  -  Saku Sporting D2 Blåsbo 2 - 0 
309 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 10:00 Årsunda IF  -  Gideonsbergs Idrottsför D1 Blåsbo 0 - 2 
5510 P14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 10:00 Älvsjö AIK: UTV  -  IF Brommapojkarna: Grön:3u A1 Apalby 1 - 3 
5583 F14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 10:00 Ekeby BK  -  Kinna IF ÖB Önsta 4 - 0 
5585 F14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 10:00 IF Brommapojkarna: 1  -  Fränsta IK SP Rocklunda 5 - 0 
43 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 IK Frej Täby: Svart  -  Vendelsö IK P08 Svartbäcken H5KGB Hamre 0 - 0 
44 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 IK Frej Täby: Röd  -  Boo FF: 08:10:Röd H5KGA Hamre 0 - 0 
45 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Västerås SK: Svart  -  IFK Sollentuna: Vit H2B Hamre 0 - 0 
312 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 10:30 Ursvik IK :Gul  -  HJK Tölö A2 Apalby 3 - 0 wo 
313 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 10:30 IFK Aspudden-Tellus: 06/07  -  Sollentuna FK: Mitt:Svart A3 Apalby 1 - 1 
314 F13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Sickla IF  -  IFK Viksjö A4 Apalby 2 - 0 
316 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Hammarby IF: Lag 2:2  -  PPJ - Pallo-Pojat Juniorit RÅC KG Råby 1 - 0 
319 F13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 AIK  -  Gideonsbergs IF R17 Rocklunda 0 - 2 
320 F13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Rasbo IK  -  Rosersbergs IK R18 Rocklunda 0 - 0 
321 F13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Sollentuna FK: Mitt:VIt  -  Gefle IF FF R20 Rocklunda 1 - 0 
322 P13 9m Grupp E Fre 2019-06-28 10:30 Spånga IS FK: A  -  Ekerö IK: Vit R21 Rocklunda 12 - 0 
323 P13 9m Grupp E Fre 2019-06-28 10:30 Åtvidabergs FF  -  Älvsjö AIK FF:Grön R23 Rocklunda 0 - 2 
326 P13 9m Grupp D Fre 2019-06-28 10:30 Bollstanäs SK: BSK22  -  Reymersholms IK: P06:2 R26 Rocklunda 2 - 1 
348 P13 9m Grupp C Fre 2019-06-28 10:30 Mälarhöjdens IK: Röd  -  Sickla IF Blå R28 Rocklunda 2 - 0 
1038 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Bollstanäs SK: Svart  -  Enskede IK H12 Hamre 0 - 0 
1040 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Skiljebo SK: Svart  -  Romfartuna GIF H10 Hamre 0 - 0 
5154 P14 9m Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 IFK Tumba FK  -  Spårvägens FF A5 Apalby 2 - 2 
5422 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Vega FC: 2  -  Tups: P09 H6 Hamre 0 - 0 
5423 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Spånga IS:P097 vit  -  Stureby SK: 1 H7 Hamre 0 - 0 
5675 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Boo FF: 07:2a  -  Sollentuna FK: Kärrdal:1 H4B Hamre 0 - 0 
5676 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Bollstanäs DFF:3  -  Kallhälls FF H4A Hamre 0 - 0 
5741 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Bollstanäs SK  -  Krokeks IF: Röd BA2 Brandthovda 0 - 0 
5743 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Vendelsö IK: Gudö  -  Sundbybergs IK: 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5744 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Saku Sporting  -  Spånga IS FK: P08:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6085 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Gideonsbergs IF :Blå H8 Hamre 0 - 0 
6086 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Gideonsbergs IF: Vit  -  Älvsjö AIK: Vit 2 H9 Hamre 0 - 0 
6087 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Ramnäs IF  -  Saku Sporting H11 Hamre 0 - 0 
6140 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Kvicksunds SK  -  Västerås IK R8 Rocklunda 3 - 2 
6141 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Bele Barkarby  -  Selånger FK :Röd R9 Rocklunda 2 - 0 
6142 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Åre SK  -  Söråkers FF R10 Rocklunda 2 - 0 
6255 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Jarlabergs IF  -  Kungsängens IF: P-08 Blå H2A Hamre 0 - 0 
6256 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Bele Barkarby FF  -  Skiljebo: Röd H3B Hamre 0 - 0 
6257 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 10:30 Saku Sporting:Blue  -  Håbo FF: 2 H3A Hamre 0 - 0 
6258 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 10:30 Gefle IF FF: Svart  -  Spånga IS FK: P08-7 RV1B Ringvallen 0 - 0 
6259 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 10:30 Vasalunds IF: Röd  -  Skiljebo SK: Vit RV1A Ringvallen 0 - 0 
74 P14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 11:00 Reymersholms IK  -  Täby United FC ÖA Önsta 1 - 0 
5511 P14/15 Grupp C Fre 2019-06-28 11:00 Hammarby: 042  -  Fränsta IK A1 Apalby 2 - 0 
5512 P14/15 Grupp C Fre 2019-06-28 11:00 Sundbybergs IK  -  Moss FK: 1 SP Rocklunda 0 - 0 
5586 F14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 11:00 Gideonsbergs IF  -  Saku Sporting D2 Blåsbo 5 - 0 
98 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 Hällbybrunns IF  -  Enskede IK: Ljusblå2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
99 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 Tungelsta IF 2  -  Älvsjö AIK FF:Vit2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
100 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 IFK Visby: 1 och 2  -  Ursvik IK BB2 Brandthovda 0 - 0 
333 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 IFK Tumba FK  -  IK Franke: Grön RÅC KG Råby 2 - 0 
5155 P14 9m Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 FOC Farsta  -  Solängens BK A5 Apalby 0 - 2 
5341 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Djurgårdens IF: 7  -  Sollentuna FK: Norrviken:3 RV3KG Ringvallen 0 - 0 
5342 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Stureby SK: 2  -  Boo FF: 09:7 RV1B Ringvallen 0 - 0 
5343 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Djurgårdens IF :4  -  Skiljebo SK: Röd RV2A Ringvallen 0 - 0 
5344 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Ekerö IK:3 Vit  -  Bollstanäs SK: Lag 1 H6 Hamre 0 - 0 
5345 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Älta IF: Gul  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1 RV1A Ringvallen 0 - 0 
5677 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Skiljebo SK F07 Gul:Gul  -  Sickla IF: Blå H4B Hamre 0 - 0 
5678 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Kallhälls FF: 07  -  Sickla IF: Röd H4A Hamre 0 - 0 
5745 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Ekerö IK  -  Jarlabergs IF BB1 Brandthovda 0 - 0 
5933 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Sollentuna FK: Helenelund:1  -  Syrianska Idrottsföreningen Kerburan H2B Hamre 0 - 0 
5934 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Enskede IK: 07 Grå  -  Bro IK H2A Hamre 0 - 0 
5935 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 IFK Visby: 2  -  Håbo FF: Vit H3B Hamre 0 - 0 
5936 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Sollerö IF  -  Vasalunds IF: Huvudsta H3A Hamre 0 - 0 
5937 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Tungelsta IF 1  -  Skiljebo SK: Gul H5KGB Hamre 0 - 0 
5938 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Boo FF: 07:2:Vit  -  Ramnäs IF H5KGA Hamre 0 - 0 
5939 P12år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 HJK Töölö 07 A  -  Ekerö IK: Blå2 T1 Talltorp 0 - 0 
6044 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Älta IF:Vit  -  Ekerö IK: 10 1Blå BC Brandthovda 0 - 0 
6143 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Ersmarks IK  -  IFK Österåker R8 Rocklunda 0 - 6 
6144 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Tobo/Örbyhus FF/IK Rex  -  Surahammars FK R9 Rocklunda 0 - 3 
6145 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 11:20 Selånger FK: Blå  -  Reymersholms IK R10 Rocklunda 3 - 0 
6214 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Kallhälls FF vit  -  Tullinge Fotboll:Grön H7 Hamre 0 - 0 
6215 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Hässelby SK FF  -  Västerås BK30 H8 Hamre 0 - 0 
6216 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Eskilstuna United DFF  -  Sundbybergs IK:F09 H9 Hamre 0 - 0 
6217 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Tullinge Fotboll:Vit  -  IFK Stocksund: Vit H10 Hamre 0 - 0 
6202 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 12:00 Västerås BK30  -  Qbik ÖB Önsta 4 - 0 
285 P12 9m Grupp D Fre 2019-06-28 12:10 Nyköping U: vit  -  Köping FF R17 Rocklunda 2 - 1 
334 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 12:10 Boo FF: 07:8:8  -  Moss FK: Svart R18 Rocklunda 1 - 0 
338 F13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 12:10 Bele Barkarby FF  -  Tranås FF R21 Rocklunda 3 - 3 
1055 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Enskede: IK: 09 Grön  -  Bollstanäs SK: Grön H11 Hamre 0 - 0 
5156 P14 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 12:10 Fanna BK: 05  -  Selånger FK: Röd A3 Apalby 2 - 0 
5224 P14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 IF Brommapojkarna: 05-20  -  Järla IF: Vit A2 Apalby 0 - 2 
5337 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Sollentuna FK: Norrviken:2  -  Vega FC: 1 BC Brandthovda 0 - 0 
5338 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Vendelsö IK: Röd  -  Spånga IS FK BB2 Brandthovda 0 - 0 
5339 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Sollentuna FK : Silverdal  -  IFK Aspudden-Tellus: Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
5340 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 IFk Österåker FK  -  Skiljebo SK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
5346 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Spånga IS:P097 blå  -  Bollstanäs SK: Lag 3 RV2B Ringvallen 0 - 0 
5347 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Nacka FC: 10  -  Sollentuna FK: Norrviken:1 RV1A Ringvallen 0 - 0 
5348 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Ekerö IK: 3 Blå  -  Skiljebo SK: Gul RV3KG Ringvallen 0 - 0 
5349 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Rönninge Salem Fotboll 1:1  -  Skiljebo SK: Svart RV2A Ringvallen 0 - 0 
5350 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Åkersberga BK  -  VSK Ungdom Fotboll RV1B Ringvallen 0 - 0 
5515 P14 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 12:10 Norrtull SK  -  Tyresö FF:2 A4 Apalby 0 - 3 
5523 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 12:10 Hargs BK  -  Stockholm Södra Fotboll R20 Rocklunda 4 - 0 
5692 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 12:10 Sundbybergs IK: Vit  -  Bollstanäs DFF:2 H12 Hamre 0 - 0 
6146 F14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Sundsvall DFF  -  Skiljebo SK:1 R9 Rocklunda 1 - 2 
6147 F14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 12:10 Sickla IF  -  Spånga IS FK R10 Rocklunda 1 - 1 
6260 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 12:10 Bro IK  -  IFK Västerås A5 Apalby 2 - 3 
101 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Vasalunds IF: Stadshagen  -  Örby IS:2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
102 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 IK Sleipner  -  Brottby SK BA1 Brandthovda 0 - 0 
103 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 BK30:svart  -  Håbo FF: Röd BB2 Brandthovda 0 - 0 
104 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Eneby BK  -  Sollentuna FK: Norrviken Vallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
341 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Svärtinge SK  -  Skiljebo SK: U 16 A1 Apalby 2 - 0 
356 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 13:00 Skiljebo: P17  -  Hanvikens SK D1 Blåsbo 0 - 2 
358 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Sickla IF Blå:2  -  Ursvik IK RÅA Råby 0 - 3 
359 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Hammarby IF:6  -  IFK Lidingö FC:2 RÅC KG Råby 3 - 0 
363 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Halvorstorps IS  -  IF Brommapojkarna: 03-4 U SP Rocklunda 0 - 3 wo 
385 P16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Sickla IF  -  Hestrafors IF D2 Blåsbo 3 - 0 
1065 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Sollentuna FK: Silverdal  -  Skiljebo SK: Gul H12 Hamre 0 - 0 
1161 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Saku Sporting  -  Skiljebo SK: Ronaldo T1 Talltorp 0 - 0 
1163 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 IFK Västerås  -  Saku Sporting:Blue H4B Hamre 0 - 0 
1164 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Barkarö SK  -  Hällbybrunns Fotbollsförening:vit H4A Hamre 0 - 0 
5225 P14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Skiljebo SK: Svart  -  Tyresö FF:1 A2 Apalby 0 - 3 
5226 P14 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 13:00 Gideonsbergs IF: Vit  -  Vendelsö IK: P05 A3 Apalby 0 - 2 
5516 P14 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 13:00 Skiljebo SK: Svart/Röd  -  Reymersholms IK A4 Apalby 2 - 2 
5518 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Östhammars SK  -  Jarlabergs IF: Svart R17 Rocklunda 0 - 3 wo 
5519 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Irsta IF: Svart  -  Stureby SK R18 Rocklunda 3 - 2 
5520 P13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Nykvarns SK: Vit  -  Selånger FK R20 Rocklunda 0 - 0 
5587 F14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Västerås BK30  -  Älvsjö AIK FF ÖA Önsta 0 - 2 
5691 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 13:00 Boo FF: lag 3  -  Råsunda IS H11 Hamre 0 - 0 
6053 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Rasbo IK BC Brandthovda 0 - 0 
6088 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Älvsjö AIK FF  -  Sollentuna FK: Vallhagen H7 Hamre 0 - 0 
6168 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Sörskogens IF: Vit  -  Skiljebo SK:vit H8 Hamre 0 - 0 
6169 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Barkarö SK  -  Alsike IF H9 Hamre 0 - 0 
6170 F9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 IF Brommapojkarna: 3  -  Sörskogens IF: Röd H10 Hamre 0 - 0 
6201 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Skiljebo SK  -  Sävedalens Idrottsförening ÖB Önsta 3 - 4 
6261 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 13:00 Djurgården:P05-2  -  Sidsjö-Böle IF A5 Apalby 1 - 0 
6262 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 IFK Sollentuna: Blå  -  Jarlabergs IF: 2 H2B Hamre 0 - 0 
6263 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 IK Frej Täby: Gul  -  Fanna BK H2A Hamre 0 - 0 
6264 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Kungsängens IF: P-08 Vit  -  Reymersholms IK H3B Hamre 0 - 0 
6265 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Barkarö SK  -  Vendelsö IK: Blå H3A Hamre 0 - 0 
6266 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Håbo FF: 1  -  Danmarks IF: Röd H5KGB Hamre 0 - 0 
6267 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Sickla IF: Svart 1  -  Ekerö IK :08:1 H5KGA Hamre 0 - 0 
6268 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Skiljebo SK: Svart  -  IFK Österåker FK H6 Hamre 0 - 0 
6269 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Täby United FC: Röd  -  Ekerö IK: 08:3 RV1B Ringvallen 0 - 0 
6270 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Västerås IK Fotboll  -  Sollentuna FK: Silverdal RV1A Ringvallen 0 - 0 
6271 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Spånga IS FK  -  Enskede IK: 08 Röd/Vit RV2B Ringvallen 0 - 0 
41 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Järfälla FF: 2  -  IFK Visby R9 Rocklunda 3 - 1 
42 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Järla IF: Svart  -  Skiljebo SK :Gul 2 R10 Rocklunda 0 - 0 
53 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Segeltorps IF  -  Västerås SK: Svart H2A Hamre 0 - 0 
54 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Boo FF: 08:10:Röd  -  Vasalunds IF: Vit H3B Hamre 0 - 0 
55 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Kungsängens IF: P-08 Blå  -  IK Frej Täby: Svart H3A Hamre 0 - 0 
82 P13 9m lät Grupp G Fre 2019-06-28 13:50 Ängby IF:United  -  Kungsängens IF: B R23 Rocklunda 1 - 0 
246 P13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Ekerö IK : Blå:2  -  Sidsjö-Böle IF:P06 R26 Rocklunda 4 - 1 
308 P13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Danderyds SK  -  Segeltorps IF R17 Rocklunda 3 - 0 
373 F13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Eneby BK  -  Saku Sporting A2 Apalby 1 - 0 
374 F13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Spånga IS FK  -  IK Frej Täby A3 Apalby 1 - 2 
375 F13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 IF Brommapojkarna: 4-Röd  -  Gideonsbergs IF: 2 A4 Apalby 0 - 0 
376 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 13:50 Ekerö IK  -  Bele Barkarby FF: Orange RÅA Råby 1 - 1 
392 F13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 IFK Viksjö  -  Ursvik IK: Svart A5 Apalby 0 - 2 
489 P13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 IFK Västerås FK  -  Hammarby IF: P06-6 R21 Rocklunda 1 - 1 
1054 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Kallhälls FF  -  Bollstanäs SK: Gul H12 Hamre 0 - 0 
1058 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Romfartuna GIF  -  Gideonsbergs IF H4B Hamre 0 - 0 
1059 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Barkarö SK  -  Bollstanäs SK: Svart H11 Hamre 0 - 0 
1063 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Hässelby SK FF  -  Skiljebo SK: Svart H10 Hamre 0 - 0 
1165 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Skiljebo SK: Zlatan  -  Vendelsö IK:1 H4A Hamre 0 - 0 
5430 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Saku Sporting:White  -  Vendelsö IK: Blå H7 Hamre 0 - 0 
5432 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Hässelby SK FF: 09-Vit  -  Saku Sporting:Blue H8 Hamre 0 - 0 
5437 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Stureby SK: 1  -  Segeltorps IF: 2 H6 Hamre 0 - 0 
5517 P14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Selånger FK :Blå  -  Syrianska IF Västerås P-05/06 R8 Rocklunda 0 - 3 
5522 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Gideonsbergs IF  -  Bälinge IF RÅC KG Råby 1 - 1 
5526 P13 9m lät Grupp E Fre 2019-06-28 13:50 Vaksala SK :2  -  Västerås BK30 R20 Rocklunda 1 - 4 
5527 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 IFK Lidingö: 06:5  -  Tyresö FF R28 Rocklunda 2 - 1 
5751 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Krokeks IF: Röd  -  Sorunda IF BC Brandthovda 0 - 0 
5753 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Saku Sporting  -  Vendelsö IK: Gudö BD1 Brandthovda 0 - 0 
5940 P13 9m lät Grupp H Fre 2019-06-28 13:50 Karlbergs BK: 06 Röd  -  IF Vindhemspojkarna: Blå R18 Rocklunda 0 - 0 
6054 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Boo FF: 2  -  IFK Viksjö:1 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6055 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Älta IF:Gul  -  Hällbybrunns IF BA1 Brandthovda 0 - 0 
6056 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Älta IF:Svart  -  IFK Lidingö: 9 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6057 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Boo FF: 08:3  -  IFK Viksjö: 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6089 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Bollstanäs DFF: Vit  -  Sollentuna FK: Tegelvallen H9 Hamre 0 - 0 
6272 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Håbo FF: 2  -  Jarlabergs IF T1 Talltorp 0 - 0 
6273 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Vendelsö IK P08 Svartbäcken  -  IK Frej Täby: Röd H2B Hamre 0 - 0 
6274 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 Skiljebo: Röd  -  Saku Sporting:Blue H5KGB Hamre 0 - 0 
6275 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 13:50 IFK Sollentuna: Vit  -  Bele Barkarby FF H5KGA Hamre 0 - 0 
6276 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:50 Sickla IF: Svart 2  -  Gefle IF FF: Svart RV1B Ringvallen 0 - 0 
6277 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:50 Skiljebo SK: Vit  -  Boo FF: 08:10:Ljusblå RV1A Ringvallen 0 - 0 
6278 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:50 IK Oden  -  Vasalunds IF: Röd RV2B Ringvallen 0 - 0 
6279 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 13:50 Spånga IS FK: P08-7  -  Västerås SK: Grön RV2A Ringvallen 0 - 0 
371 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 14:00 Saku Sporting  -  Boo FF: P02:3 SP Rocklunda 0 - 2 
384 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 14:00 FOC Farsta  -  Årsunda IF D1 Blåsbo 1 - 1 
388 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 14:00 Bele Barkarby FF  -  Västerås IK Fotboll A1 Apalby 0 - 3 
5528 P14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 14:00 Holmen IF  -  Films SK IFK DÖ D2 Blåsbo 8 - 1 
5588 F14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 14:00 Håbo FF  -  Ekeby BK ÖA Önsta 0 - 1 
6203 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 14:00 Linghem/ Örtomta  -  Gideonsbergs Idrottsför ÖB Önsta 2 - 0 
72 P13 9m lät Grupp F Fre 2019-06-28 14:40 Mälarhöjdens IK: Svart  -  Skiljebo: Gul R18 Rocklunda 0 - 1 
325 P13 9m Grupp C Fre 2019-06-28 14:40 Selånger FK  -  Danmarks IF: 1 R26 Rocklunda 3 - 0 wo 
349 P13 9m Grupp C Fre 2019-06-28 14:40 Sollentuna FK: P06 Nord  -  Selånger FK R23 Rocklunda 10 - 0 
378 F13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Rasbo IK  -  AIK R17 Rocklunda 1 - 4 
380 P13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Falu BS FK  -  Bollstanäs SK: BSK21 R21 Rocklunda 3 - 0 
390 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 14:40 Barkarö SK  -  Ursvik IK :Gul A4 Apalby 0 - 2 
391 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 14:40 Sollentuna FK: Mitt:Svart  -  HJK Tölö A5 Apalby 3 - 0 wo 
393 P12 9m Grupp D Fre 2019-06-28 14:40 Sickla IF Blå:1  -  Åkersberga FC RÅA Råby 0 - 1 
1064 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Hällbybrunns IF  -  Boo FF: 4 H11 Hamre 0 - 0 
5157 P14 9m Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Essinge IK  -  Vendelsö IK A2 Apalby 0 - 0 
5158 P14 9m Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Djurgårdens IF: 05-5  -  Norrtull SK A3 Apalby 0 - 0 
5357 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Stureby SK: 2  -  Sollentuna FK: Norrviken:3 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5358 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Bollstanäs SK: Lag 1  -  Skiljebo SK: Röd RV2B Ringvallen 0 - 0 
5360 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1  -  Ekerö IK: 10 1Vit RV1B Ringvallen 0 - 0 
5431 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 VSK Ungdom Fotboll  -  Irsta IF: Vit H4B Hamre 0 - 0 
5434 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Tups: P09  -  Segeltorps IF H6 Hamre 0 - 0 
5435 P10 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Älta IF  -  Vega FC: 2 H4A Hamre 0 - 0 
5436 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Spånga IS:P097 vit  -  Gideonsbergs Idrottsför:GifP09 H7 Hamre 0 - 0 
5521 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Huddinge IF: 06:11  -  Djurgårdens Idrottsförening RÅC KG Råby 0 - 4 
5746 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Bollstanäs SK:2  -  Krokeks IF: Vit BA2 Brandthovda 0 - 0 
5747 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Sorunda IF: 2  -  Surahammar FK:Vit BA1 Brandthovda 0 - 0 
5748 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Vendelsö IK: Vit  -  Sundbybergs IK: 2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5749 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Stensätra IF  -  Sollentuna FK: Silverdal BB1 Brandthovda 0 - 0 
5750 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Västerås IK Fotboll  -  Danmarks IF: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
5754 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Ekerö IK  -  Sundbybergs IK: 1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5755 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Jarlabergs IF  -  Spånga IS FK: P08:2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
5941 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Sollentuna FK: Töjnan P07  -  Älvsjö AIK: Vit H2B Hamre 0 - 0 
5942 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 BK30  -  Åkersberga FC H2A Hamre 0 - 0 
5943 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Surahammar FK:Svart  -  FC Järfälla H3B Hamre 0 - 0 
5944 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Gideonsbergs IF  -  Vallentuna BK H3A Hamre 0 - 0 
5945 P13 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 14:40 Barkarö SK: Blå  -  Huddinge IF: 12 R28 Rocklunda 5 - 0 
6090 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Saku Sporting  -  Skiljebo Sportklubb:Gul H8 Hamre 0 - 0 
6091 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Ramnäs IF  -  Gideonsbergs IF: Vit H9 Hamre 0 - 0 
6092 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Solberga BK  -  Skiljebo Sportklubb:Svart H10 Hamre 0 - 0 
6094 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Älvsjö AIK: Vit 2  -  Irsta IF H12 Hamre 0 - 0 
6148 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Bele Barkarby  -  Kvicksunds SK R8 Rocklunda 0 - 1 
6149 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Selånger FK :Röd  -  Åre SK R9 Rocklunda 0 - 1 
6150 F14 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Västerås IK  -  Söråkers FF R10 Rocklunda 2 - 0 
6280 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Skiljebo SK: Svart  -  FOC Farsta H5KGB Hamre 0 - 0 
6281 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Ekerö IK: Vit2  -  Enskede IK: Ljusblå1 H5KGA Hamre 0 - 0 
83 P14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 15:00 IFK Eskilstuna  -  Reymersholms IK SP Rocklunda 0 - 6 
84 P14/15 Grupp C Fre 2019-06-28 15:00 Fränsta IK  -  Västerås SK D1 Blåsbo 0 - 2 
5529 P14/15 Grupp C Fre 2019-06-28 15:00 Sundbybergs IK  -  Hammarby: 042 D2 Blåsbo 0 - 2 
5530 P14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 15:00 Täby United FC  -  Skiljebo SK: Gul A1 Apalby 4 - 2 
5589 F14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 15:00 Gideonsbergs IF  -  Saltsjö-Boo IF ÖA Önsta 1 - 1 
339 P13 9m Grupp E Fre 2019-06-28 15:30 Spånga IS FK: A  -  IFK Lidingö:16 R21 Rocklunda 8 - 2 
350 P13 9m Grupp D Fre 2019-06-28 15:30 Bollstanäs SK: BSK22  -  Syrianska IF Västerås:Vit R26 Rocklunda 0 - 3 
351 P13 9m Grupp D Fre 2019-06-28 15:30 Reymersholms IK: P06:2  -  Rosersbergs IK:Blå A5 Apalby 0 - 1 
352 P13 9m Grupp E Fre 2019-06-28 15:30 Ekerö IK: Vit  -  Åtvidabergs FF A4 Apalby 0 - 5 
377 P12 9m Grupp D Fre 2019-06-28 15:30 FC Kapina  -  Nyköping U: vit R17 Rocklunda 1 - 2 
381 F13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Gefle IF FF  -  Tranås FF R23 Rocklunda 0 - 2 
394 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Djurgårdens IF  -  Moss FK: Gul R9 Rocklunda 7 - 0 
398 F13 9m Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Rosersbergs IK  -  Gideonsbergs IF R18 Rocklunda 0 - 2 
399 F13 9m Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: Mitt:VIt  -  Bele Barkarby FF R20 Rocklunda 1 - 1 
406 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 AFC Eskilstuna:P07  -  FOC Farsta R10 Rocklunda 3 - 1 
5137 P14 9m Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 FOC Farsta  -  IFK Tumba FK A3 Apalby 1 - 0 
5159 P14 9m Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Spårvägens FF  -  Skiljebo SK A2 Apalby 0 - 3 
5352 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: Norrviken:2  -  Ekerö IK: 10 1Blå BD1 Brandthovda 0 - 0 
5353 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Spånga IS FK BD2 Brandthovda 0 - 0 
5354 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 IFk Österåker FK  -  Sollentuna FK : Silverdal BC Brandthovda 0 - 0 
5355 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Skiljebo SK: Vit  -  Djurgårdens IF :U10-2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5361 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: Norrviken:1  -  Spånga IS:P097 blå RV1B Ringvallen 0 - 0 
5362 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 15:30 Nacka FC: 10  -  Bollstanäs SK: Lag 3 RV1A Ringvallen 0 - 0 
5363 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 15:30 Skiljebo SK: Svart  -  Skiljebo SK: Gul RV2B Ringvallen 0 - 0 
5364 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 15:30 VSK Ungdom Fotboll  -  IFK Aspudden-Tellus:2 H6 Hamre 0 - 0 
5525 P13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Vaksala SK: 1  -  Romfartuna GIF RÅC KG Råby 0 - 0 
5531 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 15:30 Åkersberga BK  -  Rönninge Salem Fotboll 1:1 RV3KG Ringvallen 0 - 0 
5679 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Karlbergs BK  -  Irsta IF H4B Hamre 0 - 0 
5681 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Danderyds SK  -  Skiljebo SK F07 Svart:Svart H4A Hamre 0 - 0 
5683 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Bollstanäs DFF.1  -  Djurgårdens IF FF H2A Hamre 0 - 0 
5684 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Saltsjöbadens IF  -  Boo FF: 07:2a H2B Hamre 0 - 0 
5685 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Boo FF: 33  -  Sundbybergs IK: Grön H3B Hamre 0 - 0 
5686 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: Kärrdal:1  -  Nockebyhovs IF H3A Hamre 0 - 0 
5687 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Kallhälls FF  -  Skiljebo SK F07 Gul:Gul H5KGB Hamre 0 - 0 
5688 F12år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Sickla IF: Blå  -  Bollstanäs DFF:3 H5KGA Hamre 0 - 0 
5946 P13 9m lät Grupp D Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: P06 Nord  -  Degerfors IF Ungdom:2 R28 Rocklunda 0 - 5 
6093 F11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Gideonsbergs IF :Blå  -  Rosersbergs IK H10 Hamre 0 - 0 
6218 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Eskilstuna United DFF  -  Tullinge Fotboll:Grön H9 Hamre 0 - 0 
6219 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Västerås BK30  -  Tullinge Fotboll:Vit H11 Hamre 0 - 0 
6220 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 IFK Stocksund: Vit  -  Hässelby SK FF H12 Hamre 0 - 0 
6282 P14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 15:30 Sickla IF  -  Danmarks IF:1 R8 Rocklunda 2 - 1 
357 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 16:00 Djurö-Vindö IF  -  Skiljebo SK: U17 D1 Blåsbo 0 - 5 
389 P16/17 Grupp C Fre 2019-06-28 16:00 IF Vindhemspojkarna  -  Gideonsbergs Idrottsför D2 Blåsbo 1 - 4 
5532 P14/15 Grupp A Fre 2019-06-28 16:00 IF Brommapojkarna: Grön:3u  -  Avesta AIK A1 Apalby 3 - 0 
405 P12 9m Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Nyköping U; röd  -  Hille IF R17 Rocklunda 2 - 4 
412 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Hammarby IF: Lag 2:2  -  IFK Tumba FK RÅA Råby 1 - 1 
421 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 IK Franke: Grön  -  Moss FK: Svart R18 Rocklunda 5 - 0 
5356 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Boo FF: 09:7  -  Djurgårdens IF: 7 RV2A Ringvallen 0 - 0 
5429 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Irsta IF: Grön  -  Bollstanäs SK: Lag 2 H4A Hamre 0 - 0 
5524 P13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Irsta IF: Grön  -  Rosersbergs IK:Röd R28 Rocklunda 3 - 0 
5680 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Bollstanäs DFF:2  -  Boo FF: lag 3 H4B Hamre 0 - 0 
5682 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Råsunda IS  -  Sundbybergs IK: Vit H11 Hamre 0 - 0 
6151 F14 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 16:20 Sundsvall DFF  -  Älvsjö AIK FF A2 Apalby 1 - 1 
6152 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Tobo/Örbyhus FF/IK Rex  -  Ersmarks IK R8 Rocklunda 0 - 0 
6153 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 Surahammars FK  -  Selånger FK: Blå R9 Rocklunda 1 - 2 
6154 F14 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 16:20 IFK Österåker  -  Reymersholms IK R10 Rocklunda 0 - 0 
6221 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Alsike IF  -  Kallhälls FF vit H10 Hamre 0 - 0 
6222 F10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Sundbybergs IK:F09  -  Solberga BK H12 Hamre 0 - 0 
6283 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Ekerö IK :08:1  -  IK Frej Täby: Gul H2B Hamre 0 - 0 
6284 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Jarlabergs IF: 2  -  Barkarö SK H2A Hamre 0 - 0 
6285 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Reymersholms IK  -  IFK Sollentuna: Blå H3B Hamre 0 - 0 
6286 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Fanna BK  -  Kungsängens IF: P-08 Vit H3A Hamre 0 - 0 
6287 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Sickla IF: Svart 1  -  Håbo FF: 1 H5KGB Hamre 0 - 0 
6288 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 IFK Österåker FK  -  Danmarks IF: Röd H5KGA Hamre 0 - 0 
6289 P11år Grupp A Fre 2019-06-28 16:20 Vendelsö IK: Blå  -  Skiljebo SK: Svart H6 Hamre 0 - 0 
5590 F14/15 Grupp B Fre 2019-06-28 17:00 Saku Sporting  -  IF Brommapojkarna: 1 SP Rocklunda 0 - 9 
6204 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 17:00 Skiljebo SK  -  Qbik D1 Blåsbo 1 - 0 
6205 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 17:00 Sävedalens Idrottsförening  -  Hjulsbro IK D2 Blåsbo 1 - 1 
63 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 IK Frej Täby: Svart  -  Håbo FF: 2 T1 Talltorp 0 - 0 
422 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Ursvik IK  -  IFK Lidingö FC:2 RÅA Råby 0 - 1 
423 F13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Saku Sporting  -  Spånga IS FK A2 Apalby 0 - 1 
424 F13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 IF Brommapojkarna: 4-Röd  -  Sickla IF A4 Apalby 1 - 1 
425 F13 9m lät Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Eneby BK  -  Skiljebo SK A3 Apalby 2 - 2 
427 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Bele Barkarby FF: Orange  -  Hammarby IF:6 RÅB Råby 0 - 3 
430 F13 9m lät Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 Gideonsbergs IF: 2  -  IFK Viksjö A5 Apalby 2 - 0 
1169 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Saku Sporting:Blue  -  Barkarö SK H4A Hamre 0 - 0 
1170 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Vendelsö IK:1  -  Saku Sporting H4B Hamre 0 - 0 
1171 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 IF Brommapojkarna: Röd  -  Skiljebo SK: Zlatan H7 Hamre 0 - 0 
6058 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Rasbo IK  -  Saltsjöbadens IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6059 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Hällbybrunns IF  -  Boo FF: 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6061 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Älta IF:Svart BB1 Brandthovda 0 - 0 
6062 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 IFK Lidingö: 9  -  IFK Viksjö: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
6290 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 Bele Barkarby FF  -  Segeltorps IF H2B Hamre 0 - 0 
6291 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 IK Frej Täby: Röd  -  Kungsängens IF: P-08 Blå H2A Hamre 0 - 0 
6292 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 Vasalunds IF: Vit  -  Vendelsö IK P08 Svartbäcken H3B Hamre 0 - 0 
6293 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 Västerås SK: Svart  -  Boo FF: 08:10:Röd H3A Hamre 0 - 0 
6294 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 IFK Sollentuna: Vit  -  Skiljebo: Röd H5KGB Hamre 0 - 0 
6295 P11år Grupp B Fre 2019-06-28 17:10 Jarlabergs IF  -  Saku Sporting:Blue H5KGA Hamre 0 - 0 
6296 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Täby United FC: Röd  -  Sickla IF: Svart 2 RV1B Ringvallen 0 - 0 
6297 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Västerås SK: Grön  -  Gefle IF FF: Svart RV1A Ringvallen 0 - 0 
6298 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Ekerö IK: 08:3  -  Skiljebo SK: Vit RV2B Ringvallen 0 - 0 
6299 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Sollentuna FK: Silverdal  -  Spånga IS FK RV2A Ringvallen 0 - 0 
6300 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 17:10 Vasalunds IF: Röd  -  Västerås IK Fotboll RV3KG Ringvallen 0 - 0 
105 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 18:00 Enskede IK: 08 Röd/Vit  -  Spånga IS FK: P08-7 RV2B Ringvallen 0 - 0 
294 P16/17 Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Boo FF: P02:3  -  Västerås IK Fotboll SP Rocklunda 2 - 2 
413 P12 9m Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 PPJ - Pallo-Pojat Juniorit  -  Boo FF: 07:8:8 RÅB Råby 0 - 1 
426 P12 9m Grupp C Fre 2019-06-28 18:00 Ekerö IK  -  Sickla IF Blå:2 RÅA Råby 1 - 0 
428 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 18:00 Barkarö SK  -  IFK Aspudden-Tellus: 06/07 A2 Apalby 9 - 0 
429 F13 9m lät Grupp C Fre 2019-06-28 18:00 Ursvik IK :Gul  -  Sollentuna FK: Mitt:Svart A3 Apalby 3 - 0 
1072 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Bollstanäs SK: Gul  -  Enskede IK H3A Hamre 0 - 0 
1073 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Enskede: IK: 09 Grön  -  Kallhälls FF H3B Hamre 0 - 0 
1074 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Bollstanäs SK: Grön  -  Romfartuna GIF T1 Talltorp 0 - 0 
1075 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Gideonsbergs IF  -  Hässelby SK FF H10 Hamre 0 - 0 
1076 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Bollstanäs SK: Svart  -  Hällbybrunns IF H2B Hamre 0 - 0 
1077 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Skiljebo SK: Svart  -  Sollentuna FK: Silverdal H11 Hamre 0 - 0 
1078 F10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Boo FF: 4  -  Skiljebo SK: Gul H12 Hamre 0 - 0 
1166 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Skiljebo SK: Ronaldo  -  IFK Västerås H8 Hamre 0 - 0 
1167 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Hammarby IF: 10:7  -  Skiljebo SK: Pelé H4A Hamre 0 - 0 
1168 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Hällbybrunns Fotbollsförening:svart  -  Skiljebo SK: Messi H4B Hamre 0 - 0 
1172 P9 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Hällbybrunns Fotbollsförening:vit  -  Vega FC H6 Hamre 0 - 0 
5369 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Ekerö IK:3 Vit  -  Bagarmossen Kärrtorp BK:Grön 1 H7 Hamre 0 - 0 
5399 P10 år Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Djurgårdens IF :4  -  Ekerö IK: 10 1Vit RV1B Ringvallen 0 - 0 
5756 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Krokeks IF: Vit  -  Sorunda IF: 2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
5757 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Surahammar FK:Vit  -  Bollstanäs SK:2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5758 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Stensätra IF  -  Vendelsö IK: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5759 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Danmarks IF: Vit  -  Sollentuna FK: Silverdal BB1 Brandthovda 0 - 0 
5760 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Västerås IK Fotboll  -  Sundbybergs IK: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
6045 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Boo FF  -  Hässelby SK FF: 09-Vit H5KGB Hamre 0 - 0 
6047 P10 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Gideonsbergs Idrottsför:GifP09  -  Segeltorps IF: 2 H2A Hamre 0 - 0 
6187 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Bollstanäs SK  -  Saku Sporting BD2 Brandthovda 0 - 0 
6188 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Jarlabergs IF  -  Sorunda IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
6190 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 FC Järfälla  -  BK30 H9 Hamre 0 - 0 
6191 P12år Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Surahammar FK:Svart  -  HJK Töölö 07 B H5KGA Hamre 0 - 0 
6206 F16/17 Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Linghem/ Örtomta  -  Västerås BK30 D1 Blåsbo 0 - 0 
6301 P11år Grupp C Fre 2019-06-28 18:00 Boo FF: 08:10:Ljusblå  -  IK Oden RV1A Ringvallen 0 - 0 
5351 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Vega FC: 1  -  Älta IF:Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5378 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 18:50 Rönninge Salem Fotboll 1:1  -  VSK Ungdom Fotboll RV1B Ringvallen 0 - 0 
5397 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Vendelsö IK: Röd  -  Djurgårdens IF :U10-2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5402 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 18:50 Ekerö IK: 3 Blå  -  IFK Aspudden-Tellus:2 H6 Hamre 0 - 0 
5533 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Sollentuna FK : Silverdal  -  Skiljebo SK: Vit BA2 Brandthovda 0 - 0 
5689 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 18:50 Kallhälls FF: 07  -  Irsta IF H4B Hamre 0 - 0 
5690 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 18:50 Sickla IF: Röd  -  Skiljebo SK F07 Svart:Svart H4A Hamre 0 - 0 
5693 F12år Grupp B Fre 2019-06-28 18:50 Danderyds SK  -  Karlbergs BK H11 Hamre 0 - 0 
6060 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Älta IF:Gul  -  IFK Viksjö:1 BC Brandthovda 0 - 0