Matcher på arena Brandthovda

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plats Arena Resultat
91 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Älvsjö AIK FF:Vit2  -  Hällbybrunns IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
92 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Ursvik IK  -  Tungelsta IF 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
93 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Örby IS:2  -  Stensätra IF: Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
94 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:00 Brottby SK  -  IFK Visby: 1 och 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5321 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Älta IF:Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:2 BC Brandthovda 0 - 0 
5322 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 Ekerö IK: 10 1Blå  -  Vega FC: 1 BD1 Brandthovda 0 - 0 
5323 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:00 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Vendelsö IK: Röd BD2 Brandthovda 0 - 0 
95 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Håbo FF: Röd  -  Vasalunds IF: Stadshagen BA2 Brandthovda 0 - 0 
96 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Sollentuna FK: Norrviken Vallen  -  IK Sleipner BA1 Brandthovda 0 - 0 
97 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 Eneby BK  -  BK30:svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
5324 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Spånga IS FK  -  Sollentuna FK : Silverdal BC Brandthovda 0 - 0 
5325 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Djurgårdens IF :U10-2  -  IFk Österåker FK BD1 Brandthovda 0 - 0 
5335 P10 år Grupp C Fre 2019-06-28 08:50 IFK Aspudden-Tellus:2  -  Åkersberga BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6048 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 08:50 Boo FF: 2  -  Älta IF:Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
6049 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Viksjö:1  -  Hällbybrunns IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6050 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Lidingö: 9  -  Boo FF: 08:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6051 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 IFK Viksjö: 2  -  Älta IF:Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6052 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 09:40 Saltsjöbadens IF  -  Älvsjö AIK: Vit 1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5741 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Bollstanäs SK  -  Krokeks IF: Röd BA2 Brandthovda 0 - 0 
5743 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Vendelsö IK: Gudö  -  Sundbybergs IK: 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5744 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 10:30 Saku Sporting  -  Spånga IS FK: P08:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
98 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 Hällbybrunns IF  -  Enskede IK: Ljusblå2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
99 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 Tungelsta IF 2  -  Älvsjö AIK FF:Vit2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
100 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 11:20 IFK Visby: 1 och 2  -  Ursvik IK BB2 Brandthovda 0 - 0 
5745 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Ekerö IK  -  Jarlabergs IF BB1 Brandthovda 0 - 0 
6044 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 11:20 Älta IF:Vit  -  Ekerö IK: 10 1Blå BC Brandthovda 0 - 0 
5337 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Sollentuna FK: Norrviken:2  -  Vega FC: 1 BC Brandthovda 0 - 0 
5338 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Vendelsö IK: Röd  -  Spånga IS FK BB2 Brandthovda 0 - 0 
5339 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 Sollentuna FK : Silverdal  -  IFK Aspudden-Tellus: Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
5340 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 12:10 IFk Österåker FK  -  Skiljebo SK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
101 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Vasalunds IF: Stadshagen  -  Örby IS:2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
102 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 IK Sleipner  -  Brottby SK BA1 Brandthovda 0 - 0 
103 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 BK30:svart  -  Håbo FF: Röd BB2 Brandthovda 0 - 0 
104 P12år Grupp C Fre 2019-06-28 13:00 Eneby BK  -  Sollentuna FK: Norrviken Vallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
6053 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:00 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Rasbo IK BC Brandthovda 0 - 0 
5751 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Krokeks IF: Röd  -  Sorunda IF BC Brandthovda 0 - 0 
5753 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Saku Sporting  -  Vendelsö IK: Gudö BD1 Brandthovda 0 - 0 
6054 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Boo FF: 2  -  IFK Viksjö:1 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6055 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Älta IF:Gul  -  Hällbybrunns IF BA1 Brandthovda 0 - 0 
6056 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Älta IF:Svart  -  IFK Lidingö: 9 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6057 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 13:50 Boo FF: 08:3  -  IFK Viksjö: 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5746 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Bollstanäs SK:2  -  Krokeks IF: Vit BA2 Brandthovda 0 - 0 
5747 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Sorunda IF: 2  -  Surahammar FK:Vit BA1 Brandthovda 0 - 0 
5748 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Vendelsö IK: Vit  -  Sundbybergs IK: 2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5749 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Stensätra IF  -  Sollentuna FK: Silverdal BB1 Brandthovda 0 - 0 
5750 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 14:40 Västerås IK Fotboll  -  Danmarks IF: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
5754 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Ekerö IK  -  Sundbybergs IK: 1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5755 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 14:40 Jarlabergs IF  -  Spånga IS FK: P08:2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
5352 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Sollentuna FK: Norrviken:2  -  Ekerö IK: 10 1Blå BD1 Brandthovda 0 - 0 
5353 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Spånga IS FK BD2 Brandthovda 0 - 0 
5354 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 IFk Österåker FK  -  Sollentuna FK : Silverdal BC Brandthovda 0 - 0 
5355 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 15:30 Skiljebo SK: Vit  -  Djurgårdens IF :U10-2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6058 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Rasbo IK  -  Saltsjöbadens IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6059 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Hällbybrunns IF  -  Boo FF: 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6061 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Älta IF:Svart BB1 Brandthovda 0 - 0 
6062 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 17:10 IFK Lidingö: 9  -  IFK Viksjö: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5756 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Krokeks IF: Vit  -  Sorunda IF: 2 BA2 Brandthovda 0 - 0 
5757 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Surahammar FK:Vit  -  Bollstanäs SK:2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5758 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Stensätra IF  -  Vendelsö IK: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5759 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Danmarks IF: Vit  -  Sollentuna FK: Silverdal BB1 Brandthovda 0 - 0 
5760 P11 lätt Grupp B Fre 2019-06-28 18:00 Västerås IK Fotboll  -  Sundbybergs IK: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
6187 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Bollstanäs SK  -  Saku Sporting BD2 Brandthovda 0 - 0 
6188 P11 lätt Grupp A Fre 2019-06-28 18:00 Jarlabergs IF  -  Sorunda IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
5351 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Vega FC: 1  -  Älta IF:Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5397 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Vendelsö IK: Röd  -  Djurgårdens IF :U10-2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5533 P10 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Sollentuna FK : Silverdal  -  Skiljebo SK: Vit BA2 Brandthovda 0 - 0 
6060 F11 år Grupp A Fre 2019-06-28 18:50 Älta IF:Gul  -  IFK Viksjö:1 BC Brandthovda 0 - 0 
5955 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Skiljebo SK: Gul  -  Stensätra IF: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
5956 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Boo FF: 07:2:Vit  -  Tungelsta IF 1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5957 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Ramnäs IF  -  HJK Töölö 07 A BB2 Brandthovda 0 - 0 
5958 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Ekerö IK: Blå2  -  Enskede IK: 07 Grå BB1 Brandthovda 0 - 0 
5959 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  IFK Visby: 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5960 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Bro IK  -  Sollerö IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
5961 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 08:50 Håbo FF: Vit  -  Vasalunds IF: Huvudsta BD2 Brandthovda 0 - 0 
5439 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 09:40 Segeltorps IF: 2  -  Boo FF BB1 Brandthovda 0 - 0 
5966 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 FOC Farsta  -  Spårvägens FF BA2 Brandthovda 0 - 0 
5967 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Ekerö IK: Vit2  -  Skiljebo SK: Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
5968 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Enskede IK: Ljusblå1  -  HJK Töölö 07 B BB2 Brandthovda 0 - 0 
5969 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Älvsjö AIK: Vit  -  Surahammar FK:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
5970 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 Åkersberga FC  -  Gideonsbergs IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
5971 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 09:40 FC Järfälla  -  Vallentuna BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6095 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Bollstanäs DFF: Grön BA2 Brandthovda 0 - 0 
6096 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Bollstanäs DFF: Vit  -  Älvsjö AIK FF BA1 Brandthovda 0 - 0 
6097 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Sollentuna FK: Tegelvallen  -  Solberga BK BB2 Brandthovda 0 - 0 
6098 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo Sportklubb:Svart  -  Älvsjö AIK: Vit 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6099 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Rosersbergs IK  -  Saku Sporting BC Brandthovda 0 - 0 
6100 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Irsta IF  -  Ramnäs IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
6101 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 10:30 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Gideonsbergs IF: Vit BD2 Brandthovda 0 - 0 
6317 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Barkarö SK  -  Reymersholms IK BA2 Brandthovda 0 - 0 
6318 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Danmarks IF: Röd  -  Vendelsö IK: Blå BA1 Brandthovda 0 - 0 
6319 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Kungsängens IF: P-08 Vit  -  Ekerö IK :08:1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6320 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Håbo FF: 1  -  IFK Österåker FK BB1 Brandthovda 0 - 0 
6321 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 IFK Sollentuna: Blå  -  Fanna BK BC Brandthovda 0 - 0 
6322 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 Skiljebo SK: Svart  -  Jarlabergs IF: 2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
6323 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 11:20 IK Frej Täby: Gul  -  Sickla IF: Svart 1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5979 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Sollentuna FK: Helenelund:1  -  Skiljebo SK: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
5980 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Tungelsta IF 1  -  Stensätra IF: Gul BA1 Brandthovda 0 - 0 
5981 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 HJK Töölö 07 A  -  Boo FF: 07:2:Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
5982 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Enskede IK: 07 Grå  -  Ramnäs IF BB1 Brandthovda 0 - 0 
5983 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Sollerö IF  -  Ekerö IK: Blå2 BC Brandthovda 0 - 0 
5984 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Vasalunds IF: Huvudsta  -  Syrianska Idrottsföreningen Kerburan BD1 Brandthovda 0 - 0 
6162 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 13:00 Håbo FF: Vit  -  Bro IK BD2 Brandthovda 0 - 0 
5452 P10 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 13:50 Segeltorps IF: 2  -  Bollstanäs SK: Lag 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5991 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Sollentuna FK: Töjnan P07  -  FOC Farsta BA2 Brandthovda 0 - 0 
5992 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Skiljebo SK: Svart  -  Spårvägens FF BA1 Brandthovda 0 - 0 
5993 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 HJK Töölö 07 B  -  Ekerö IK: Vit2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5994 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 BK30  -  Enskede IK: Ljusblå1 BB1 Brandthovda 0 - 0 
5996 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 Vallentuna BK  -  Älvsjö AIK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
5997 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 13:50 FC Järfälla  -  Åkersberga FC BD2 Brandthovda 0 - 0 
6102 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Gideonsbergs IF :Blå  -  Sollentuna FK: Vallhagen BA2 Brandthovda 0 - 0 
6103 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Älvsjö AIK FF  -  Bollstanäs DFF: Grön BA1 Brandthovda 0 - 0 
6104 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Solberga BK  -  Bollstanäs DFF: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
6105 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Älvsjö AIK: Vit 2  -  Sollentuna FK: Tegelvallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
6106 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Ramnäs IF  -  Skiljebo Sportklubb:Svart BC Brandthovda 0 - 0 
6107 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Gideonsbergs IF: Vit  -  Rosersbergs IK BD1 Brandthovda 0 - 0 
6108 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 14:40 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Irsta IF BD2 Brandthovda 0 - 0 
6332 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Ekerö IK :08:1  -  IFK Sollentuna: Blå BA2 Brandthovda 0 - 0 
6333 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Sickla IF: Svart 1  -  Kungsängens IF: P-08 Vit BA1 Brandthovda 0 - 0 
6334 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 IK Frej Täby: Gul  -  Håbo FF: 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6335 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Vendelsö IK: Blå  -  IFK Österåker FK BB1 Brandthovda 0 - 0 
6336 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Reymersholms IK  -  Skiljebo SK: Svart BC Brandthovda 0 - 0 
6337 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Jarlabergs IF: 2  -  Danmarks IF: Röd BD1 Brandthovda 0 - 0 
6338 P11år Grupp A Lör 2019-06-29 15:30 Fanna BK  -  Barkarö SK BD2 Brandthovda 0 - 0 
5999 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Stensätra IF: Gul  -  Sollentuna FK: Helenelund:1 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6000 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Skiljebo SK: Gul  -  IFK Visby: 2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6001 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 HJK Töölö 07 A  -  Tungelsta IF 1 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6002 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Boo FF: 07:2:Vit  -  Enskede IK: 07 Grå BB1 Brandthovda 0 - 0 
6003 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Ramnäs IF  -  Sollerö IF BC Brandthovda 0 - 0 
6004 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Ekerö IK: Blå2  -  Håbo FF: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6005 P12år Grupp A Lör 2019-06-29 16:20 Syrianska Idrottsföreningen Kerburan  -  Bro IK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6013 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Spårvägens FF  -  Sollentuna FK: Töjnan P07 BA2 Brandthovda 0 - 0 
6014 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 FOC Farsta  -  Surahammar FK:Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
6015 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 HJK Töölö 07 B  -  Skiljebo SK: Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6016 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Ekerö IK: Vit2  -  BK30 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6017 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Enskede IK: Ljusblå1  -  Gideonsbergs IF BC Brandthovda 0 - 0 
6019 P12år Grupp B Lör 2019-06-29 17:10 Älvsjö AIK: Vit  -  Åkersberga FC BD2 Brandthovda 0 - 0 
6109 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Bollstanäs DFF: Grön  -  Gideonsbergs IF :Blå BA2 Brandthovda 0 - 0 
6110 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Saku Sporting BA1 Brandthovda 0 - 0 
6111 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Solberga BK  -  Älvsjö AIK FF BB2 Brandthovda 0 - 0 
6112 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Bollstanäs DFF: Vit  -  Älvsjö AIK: Vit 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6113 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Sollentuna FK: Tegelvallen  -  Ramnäs IF BC Brandthovda 0 - 0 
6114 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Skiljebo Sportklubb:Svart  -  Skiljebo Sportklubb:Gul BD1 Brandthovda 0 - 0 
6115 F11 lätt Grupp A Lör 2019-06-29 18:00 Rosersbergs IK  -  Irsta IF BD2 Brandthovda 0 - 0 
127 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Sollentuna FK: Norrviken Vallen  -  Enskede IK: Ljusblå2 BA1 Brandthovda 0 - 0 
129 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 IK Sleipner  -  IFK Visby: 1 och 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
130 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Eneby BK  -  Tungelsta IF 2 BC Brandthovda 0 - 0 
5464 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 08:00 Spånga IS:P097 vit  -  Segeltorps IF: 2 BD2 Brandthovda 0 - 0 
6020 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 BK30:svart  -  Stensätra IF: Svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
6021 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:00 Hällbybrunns IF  -  Vasalunds IF: Stadshagen BB2 Brandthovda 0 - 0 
6339 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:00 Kungsängens IF: P-08 Blå  -  Bele Barkarby FF BD1 Brandthovda 0 - 0 
131 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 08:50 Håbo FF: Röd  -  Älvsjö AIK FF:Vit2 BD2 Brandthovda 0 - 0 
6340 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Boo FF: 08:10:Röd  -  Segeltorps IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
6341 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Skiljebo: Röd  -  IK Frej Täby: Svart BA1 Brandthovda 0 - 0 
6342 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Saku Sporting:Blue  -  Vasalunds IF: Vit BB2 Brandthovda 0 - 0 
6343 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Jarlabergs IF  -  IK Frej Täby: Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
6344 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Vendelsö IK P08 Svartbäcken  -  IFK Sollentuna: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
6345 P11år Grupp B Sön 2019-06-30 08:50 Håbo FF: 2  -  Västerås SK: Svart BD1 Brandthovda 0 - 0 
5384 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 IFK Aspudden-Tellus: Gul  -  Djurgårdens IF :U10-2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
5396 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Ekerö IK: 10 1Blå  -  Vendelsö IK: Röd BA2 Brandthovda 0 - 0 
5404 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 IFk Österåker FK  -  Vega FC: 1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5409 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Skiljebo SK: Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6116 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Sollentuna FK: Vallhagen  -  Irsta IF BC Brandthovda 0 - 0 
6117 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Bollstanäs DFF: Grön  -  Gideonsbergs IF: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6118 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 09:40 Gideonsbergs IF :Blå  -  Saku Sporting BD2 Brandthovda 0 - 0 
132 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 10:30 Örby IS:2  -  Ursvik IK BD1 Brandthovda 0 - 0 
5395 P10 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Älta IF:Vit  -  Spånga IS FK BC Brandthovda 0 - 0 
6075 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Älta IF:Svart  -  IFK Viksjö:1 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6076 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Rasbo IK  -  Älta IF:Gul BB1 Brandthovda 0 - 0 
6077 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Boo FF: 2  -  IFK Viksjö: 2 BB2 Brandthovda 0 - 0 
6119 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 10:30 Ramnäs IF  -  Bollstanäs DFF: Vit BD2 Brandthovda 0 - 0 
133 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 11:20 Vasalunds IF: Stadshagen  -  BK30:svart BA2 Brandthovda 0 - 0 
134 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 11:20 Stensätra IF: Svart  -  Sollentuna FK: Norrviken Vallen BA1 Brandthovda 0 - 0 
6078 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 IFK Lidingö: 9  -  Saltsjöbadens IF BC Brandthovda 0 - 0 
6079 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Älvsjö AIK: Vit 1  -  Hällbybrunns IF BD1 Brandthovda 0 - 0 
6120 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Skiljebo Sportklubb:Gul  -  Sollentuna FK: Tegelvallen BB1 Brandthovda 0 - 0 
6121 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Rosersbergs IK  -  Skiljebo Sportklubb:Svart BB2 Brandthovda 0 - 0 
6122 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 11:20 Älvsjö AIK: Vit 2  -  Solberga BK BD2 Brandthovda 0 - 0 
6346 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Kungsängens IF: P-08 Vit  -  IK Frej Täby: Gul BA2 Brandthovda 0 - 0 
6347 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Håbo FF: 1  -  Vendelsö IK: Blå BA1 Brandthovda 0 - 0 
6348 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Danmarks IF: Röd  -  Reymersholms IK BB2 Brandthovda 0 - 0 
6349 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 IFK Österåker FK  -  Jarlabergs IF: 2 BB1 Brandthovda 0 - 0 
6350 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 IFK Sollentuna: Blå  -  Sickla IF: Svart 1 BC Brandthovda 0 - 0 
6351 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Skiljebo SK: Svart  -  Fanna BK BD1 Brandthovda 0 - 0 
6352 P11år Grupp A Sön 2019-06-30 12:10 Barkarö SK  -  Ekerö IK :08:1 BD2 Brandthovda 0 - 0 
5400 P10 år Grupp C Sön 2019-06-30 13:00 IFK Aspudden-Tellus:2  -  Skiljebo SK: Gul BA1 Brandthovda 0 - 0 
5473 P10 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:00 Segeltorps IF: 2  -  Irsta IF: Grön BD2 Brandthovda 0 - 0 
6039 P12år Grupp C Sön 2019-06-30 13:00 Enskede IK: Ljusblå2  -  Brottby SK BA2 Brandthovda 0 - 0 
5792 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Sundbybergs IK: 1  -  Jarlabergs IF BA2 Brandthovda 0 - 0 
5793 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Spånga IS FK: P08:2  -  Krokeks IF: Röd BB1 Brandthovda 0 - 0 
5794 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Bollstanäs SK  -  Sorunda IF BB2 Brandthovda 0 - 0 
5796 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 13:50 Västerås IK Fotboll  -  Vendelsö IK: Vit BD1 Brandthovda 0 - 0 
6080 F11 år Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 IFK Viksjö:1  -  Boo FF: 08:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
6123 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Saku Sporting  -  Bollstanäs DFF: Grön BC Brandthovda 0 - 0 
6124 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 13:50 Älvsjö AIK FF  -  Gideonsbergs IF :Blå BD2 Brandthovda 0 - 0 
5418 P10 år Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Ekerö IK:3 Vit  -  Sollentuna FK: Norrviken:3 BA1 Brandthovda 0 - 0 
5791 P11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Ekerö IK  -  Vendelsö IK: Gudö BA2 Brandthovda 0 - 0 
5797 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Surahammar FK:Vit  -  Stensätra IF BB2 Brandthovda 0 - 0 
5798 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Sundbybergs IK: 2  -  Danmarks IF: Vit BB1 Brandthovda 0 - 0 
5799 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Sollentuna FK: Silverdal  -  Krokeks IF: Vit BC Brandthovda 0 - 0 
5800 P11 lätt Grupp B Sön 2019-06-30 14:40 Bollstanäs SK:2  -  Sorunda IF: 2 BD1 Brandthovda 0 - 0 
6125 F11 lätt Grupp A Sön 2019-06-30 14:40 Gideonsbergs IF: Vit  -  Sollentuna FK: Vallhagen BD2 Brandthovda 0 - 0