Matcher på Select

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
10 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 09:30 Arlövs BI  -  Hyllie IK:Grön Select X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 10:00 Eskilsminne IF:Gul  -  BFC Lundegården:2 Select X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 10:30 Eslöv BK:Svart  -  Oxie SK:Blå Select X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 11:00 FA2000  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Select X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 11:30 FC Rosengård:Z  -  Västra ingelstad is Select X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 12:00 FC Rosengård:R  -  Greve Fodbold:Stars Select X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 12:30 AIK FF:Orange Y  -  IFK Lidingö FK:7 Select X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 13:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  -  Kalmar FF:Svart Select X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 13:30 Gif Nike:2  -  IFK Stocksund:Blå Select X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 14:00 Linero IF  -  Vellinge IF:Blå Select X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 14:30 IFK Haninge  -  FC Trelleborg Röd Select X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 15:00 Gif Nike  -  Helsingborgs IF:vit Select X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 15:30 FC Trelleborg:Blå  -  IFK Lidingö:14-2 Select X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 16:00 FC Trelleborg:Vit  -  Helsingborgs IF:röd Select X - X 
178 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 16:30 Hyllie IK:Svart  -  Kalmar FF:Vit Select X - X 
190 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 17:00 Kulladals FF:Blå  -  IFK Stocksund:Vit Select X - X 
220 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 10:00 Kalmar FF:Röd   -  Högaborg BK:1  Select X - X 
232 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 10:30 LB07 Limhamn:VIt   -  Uppåkra IF:Vit  Select X - X 
244 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 11:00 Helsingborgs IF:röd   -  Lilla Torg FF BLÅ  Select X - X 
256 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 11:30 FA2000   -  Hässleholms IF:2  Select X - X 
268 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 12:00 Kulladals FF:Blå   -  IFK Lidingö:P09:12  Select X - X 
279 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 12:30 Husie IF  -  Trelleborgs FF Select X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Vellinge IF:Röd  Select X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 13:30 Djurgårdens IF:4   -  Veberöds AIF:Vit  Select X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 14:00 Kvarnby IK:Blå   -  Nacka FC  Select X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 14:30 Hammarby IF:P10:A   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
338 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 15:00 Hyllie IK  -  Trelleborgs FF Select X - X 
350 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 15:30 Kågeröds BoIF:vit   -  BK Höllviken:Svart  Select X - X 
361 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 16:00 Spjutstorp IF:2  -  IFK Klagshamn:1 Select X - X 
372 F10 Omlottningsmatch 3 Lör 2019-06-01 08:30 IFK Klagshamn:2   -  Utbynäs SK:Gul  Select X - X 
379 F10 Omlottningsmatch 12 Lör 2019-06-01 09:00 Utbynäs SK:Blå   -  IFK Klagshamn:1  Select X - X 
395 P10 Omlottningsgrupp 05 Lör 2019-06-01 09:30 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart   -  Kalmar FF:Röd  Select X - X 
407 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-06-01 10:00 Hammarby IF:Lag 5   -  LB07 Limhamn:VIt  Select X - X 
419 P10 Omlottningsgrupp 17 Lör 2019-06-01 10:30 Mjällby AIF   -  Helsingborgs IF:röd  Select X - X 
431 P10 Omlottningsgrupp 23 Lör 2019-06-01 11:00 IFK Lidingö FK:P09-10   -  FA2000  Select X - X 
443 P10 Omlottningsgrupp 29 Lör 2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna:P09-3   -  Kulladals FF:Blå  Select X - X 
455 F10 Avslutningsmatch 14 Lör 2019-06-01 12:00 Spjutstorp IF:2   -  Vellinge IF  Select X - X 
467 P10 Oml.match 10 Lör 2019-06-01 12:30 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Gislöv IF  Select X - X 
479 P10 Oml.match 22 Lör 2019-06-01 13:00 Åkarps if:1   -  RCD Espanyol Academy SV  Select X - X 
491 P10 Oml.match 34 Lör 2019-06-01 13:30 Mjällby AIF   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
503 P10 Oml.match 46 Lör 2019-06-01 14:00 BK Häcken:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Select  
510 P10 Oml.match 58 Lör 2019-06-01 14:30 BK Höllviken:Svart   -  Greve Fodbold:Comets  Select