Matcher på Elektro Team

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
12 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 09:30 Gislöv IF  -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart Elektro Team X - X 
24 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 10:00 FC Bellevue:2  -  Höganäs BK:1 Elektro Team X - X 
36 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 10:30 Mjällby AIF  -  FC Djursholm Elektro Team X - X 
48 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 11:00 Hässleholms IF:2  -  GAIS:svart Elektro Team X - X 
60 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 11:30 Malmö FF:3  -  FC Trelleborg:Gul Elektro Team X - X 
72 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 12:00 Eskilsminne IF:Blå  -  AB Tårnby - Rød Elektro Team X - X 
84 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 12:30 Veberöds AIF:Vit  -  Hammarby IF:Lag 5 Elektro Team X - X 
96 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 13:00 Lunds BK:Vit  -  Täby FK:FA Elektro Team X - X 
108 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 13:30 IFK Lidingö FK:P09-10  -  BK Olympic:Vit Elektro Team X - X 
120 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 14:00 Kågeröds BoIF:vit  -  FC Bellevue:4 Elektro Team X - X 
132 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 14:30 Bjärreds IF  -  Vellinge IF:Röd Elektro Team X - X 
144 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 15:00 LB07 Limhamn:Röd  -  Högaborg BK:1 Elektro Team X - X 
156 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 15:30 Nacka FC  -  Svedala IF Elektro Team X - X 
168 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 16:00 FC Bellevue:3  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Elektro Team X - X 
180 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 16:30 IF Lödde  -  Skurups AIF Elektro Team X - X 
192 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 17:00 IFK Lidingö:P09:12  -  Bara GIF Elektro Team X - X 
222 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 10:00 Gif Nike   -  Tygelsjö IK  Elektro Team X - X 
234 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 10:30 BFC Lundegården:2   -  FC Bellevue:2  Elektro Team X - X 
246 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 11:00 FC Trelleborg:Vit   -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  Elektro Team X - X 
258 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 11:30 Ängelholms FF:Gul   -  IK Wormo:Blå  Elektro Team X - X 
270 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 12:00 IFK Stocksund:Vit   -  BK Höllviken:Blå  Elektro Team X - X 
292 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 13:00 Lunds BK:Gul   -  BFC Lundegården:1  Elektro Team X - X 
304 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 13:30 Höganäs BK:1   -  Åkarps if:1  Elektro Team X - X 
316 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 14:00 Lunds BK:Vit   -  Svedala IF  Elektro Team X - X 
328 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 14:30 GAIS:svart   -  Halmstad BK  Elektro Team X - X 
340 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 15:00 Sjöbo IF:Vit   -  Skurups AIF  Elektro Team X - X 
385 F10 Omlottningsmatch 11 Lör 2019-06-01 09:00 Hyllie IK   -  IF Limhamn Bunkeflo:svart  Elektro Team X - X 
397 P10 Omlottningsgrupp 06 Lör 2019-06-01 09:30 BK Höllviken:Grön   -  Gif Nike  Elektro Team X - X 
409 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-06-01 10:00 BK Höllviken:Gul   -  BFC Lundegården:2  Elektro Team X - X 
421 P10 Omlottningsgrupp 18 Lör 2019-06-01 10:30 FC Djursholm   -  FC Trelleborg:Vit  Elektro Team X - X 
433 P10 Omlottningsgrupp 24 Lör 2019-06-01 11:00 BK Olympic:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Elektro Team X - X 
445 P10 Omlottningsgrupp 30 Lör 2019-06-01 11:30 Staffanstorp United FC Ungdom:Vit   -  IFK Stocksund:Vit  Elektro Team X - X 
457 F10 Avslutningsmatch 12 Lör 2019-06-01 12:00 FC Hessleholm   -  Husie IF  Elektro Team X - X 
469 P10 Oml.match 12 Lör 2019-06-01 12:30 BK Häcken:Gul   -  LB07 Limhamn:Röd  Elektro Team X - X 
481 P10 Oml.match 24 Lör 2019-06-01 13:00 BK Häcken:Svart   -  Trelleborg FF  Elektro Team X - X 
493 P10 Oml.match 36 Lör 2019-06-01 13:30 IFK Lidingö:14   -  Hammarby IF:P10:A  Elektro Team  
505 P10 Oml.match 48 Lör 2019-06-01 14:00 FC Bellevue:3   -  BK Olympic:Vit  Elektro Team  
512 P10 Oml.match 60 Lör 2019-06-01 14:30 Kågeröds BoIF:vit   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Elektro Team