Matcher Lör 2019-06-01

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
363 F10 Omlottningsmatch 1 Lör 2019-06-01 08:30 FC Djursholm   -  IF Brommapojkarna:BPF09-4  Passionice X - X 
364 F10 Omlpttningsmatch 2 Lör 2019-06-01 08:30 Dösjöbro IF   -  Nacka FC  Tre-Mek X - X 
365 P10 Omlottningsgrupp 02 Lör 2019-06-01 08:30 AB Tårnby - Rød   -  IFK Haninge  Pågen X - X 
366 P10 Omlottningsgrupp 02 Lör 2019-06-01 08:30 Bjärreds IF   -  FC Rosengård:R  Vellingeblomman X - X 
367 F10 Omlottningsmatch 4 Lör 2019-06-01 08:30 Kulladals FF   -  Veberöds AIF  Duni X - X 
368 F10 Omlottningsmatch 14 Lör 2019-06-01 08:30 Spjutstorp IF:2   -  Bara GIF/ Klågerups GoIF  Team Sportia X - X 
369 F10 Omlottningsmatch 7 Lör 2019-06-01 08:30 Dragør Boldklub   -  Vellinge IF  Q & Co Ren Vilja X - X 
370 F10 Omlottningsmatch 8 Lör 2019-06-01 08:30 FC Hessleholm   -  IF Limhamn Bunkeflo:röd  ICA Toppen X - X 
371 F10 Omlottningsmatch 9 Lör 2019-06-01 08:30 Trelleborgs FF   -  Borgeby Fotbollsklubb  Stand Out Media X - X 
372 F10 Omlottningsmatch 3 Lör 2019-06-01 08:30 IFK Klagshamn:2   -  Utbynäs SK:Gul  Select X - X 
373 F10 Omlottningsmatch 5 Lör 2019-06-01 08:30 BK Höllviken:1   -  Gislöv IF  Fruktbudet X - X 
374 P10 Omlottningsgrupp 01 Lör 2019-06-01 09:00 Eskilsminne IF:Blå   -  FC Bellevue:1  Passionice X - X 
375 P10 Omlottningsgrupp 01 Lör 2019-06-01 09:00 Malmö FF:1   -  Djurgårdens IF U10  Tre-Mek X - X 
376 P10 Omlottningsgrupp 08 Lör 2019-06-01 09:00 Sjöbo IF:Blå   -  Hässleholms IF:1  Pågen X - X 
377 P10 Omlottningsgrupp 08 Lör 2019-06-01 09:00 Uppåkra IF:Svart   -  IFK Simrishamn  Vellingeblomman X - X 
378 P10 Omlottningsgrupp 03 Lör 2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  BK Häcken:Gul  Duni X - X 
379 F10 Omlottningsmatch 12 Lör 2019-06-01 09:00 Utbynäs SK:Blå   -  IFK Klagshamn:1  Select X - X 
380 F10 Omlottningsmatch 6 Lör 2019-06-01 09:00 Uppåkra IF:Grön   -  Fortuna FF:Röd  Q & Co Ren Vilja X - X 
381 F10 Omlottningsmatch 10 Lör 2019-06-01 09:00 Oxie SK   -  Skanör Falsterbo IF  ICA Toppen X - X 
382 P10 Omlottningsgrupp 05 Lör 2019-06-01 09:00 Högaborg BK:1   -  Hyllie IK:Grön  Stand Out Media X - X 
383 F10 Omlottningsmatch 13 Lör 2019-06-01 09:00 BK Höllviken:2   -  Husie IF  Team Sportia X - X 
384 P10 Omlottningsgrupp 06 Lör 2019-06-01 09:00 Tygelsjö IK   -  AIK FF:Orange X  Fruktbudet X - X 
385 F10 Omlottningsmatch 11 Lör 2019-06-01 09:00 Hyllie IK   -  IF Limhamn Bunkeflo:svart  Elektro Team X - X 
386 P10 Omlottningsgrupp 07 Lör 2019-06-01 09:30 LB07 Limhamn:Röd   -  Arlövs BI  Passionice X - X 
387 P10 Omlottningsgrupp 07 Lör 2019-06-01 09:30 Gislöv IF   -  Helsingborgs IF:vit  Tre-Mek X - X 
388 P10 Omlottningsgrupp 14 Lör 2019-06-01 09:30 Trelleborg FF   -  Ystads IF FF  Pågen X - X 
389 P10 Omlottningsgrupp 14 Lör 2019-06-01 09:30 Borstahusens BK   -  RCD Espanyol Academy SV  Vellingeblomman X - X 
390 P10 Omlottningsgrupp 09 Lör 2019-06-01 09:30 Djurgårdens IF:4   -  IFK Lidingö FK:7  Duni X - X 
391 P10 Omlottningsgrupp 03 Lör 2019-06-01 09:30 Vellinge IF:Röd   -  Eslöv BK:Röd  Team Sportia X - X 
392 P10 Omlottningsgrupp 04 Lör 2019-06-01 09:30 Lunds BK:Gul   -  FC Trelleborg Röd  Q & Co Ren Vilja X - X 
393 P10 Omlottningsgrupp 04 Lör 2019-06-01 09:30 BFC Lundegården:1   -  Greve Fodbold:Stars  ICA Toppen X - X 
394 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-06-01 09:30 Uppåkra IF:Vit   -  AIK FF:Orange Y  Stand Out Media X - X 
395 P10 Omlottningsgrupp 05 Lör 2019-06-01 09:30 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart   -  Kalmar FF:Röd  Select X - X 
396 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-06-01 09:30 FC Bellevue:2   -  Ängelholms FF:Vit  Fruktbudet X - X 
397 P10 Omlottningsgrupp 06 Lör 2019-06-01 09:30 BK Höllviken:Grön   -  Gif Nike  Elektro Team X - X 
398 P10 Omlottningsgrupp 13 Lör 2019-06-01 10:00 Täby FK:FA   -  FC Trelleborg:Blå  Passionice X - X 
399 P10 Omlottningsgrupp 13 Lör 2019-06-01 10:00 Malmö FF:2   -  Kalmar FF:Svart  Tre-Mek X - X 
400 P10 Omlottningsgrupp 20 Lör 2019-06-01 10:00 FC Bellevue:3   -  BK Häcken:Vit  Pågen X - X 
401 P10 Omlottningsgrupp 20 Lör 2019-06-01 10:00 Ramlösa Södra IF   -  Kulladals FF:Vit  Vellingeblomman X - X 
402 P10 Omlottningsgrupp 15 Lör 2019-06-01 10:00 Kvarnby IK:Blå   -  IFK Lidingö:14-2  Duni X - X 
403 P10 Omlottningsgrupp 09 Lör 2019-06-01 10:00 Veberöds AIF:Vit   -  Brommapojkarna:26-1  Team Sportia X - X 
404 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-06-01 10:00 Höganäs BK:1   -  BK Häcken:Svart  Q & Co Ren Vilja X - X 
405 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-06-01 10:00 Åkarps if:1   -  Eskilsminne IF:Gul  ICA Toppen X - X 
406 P10 Omlottningsgrupp 17 Lör 2019-06-01 10:00 Lilla Torg FF BLÅ   -  IFK Lidingö:14  Stand Out Media X - X 
407 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-06-01 10:00 Hammarby IF:Lag 5   -  LB07 Limhamn:VIt  Select X - X 
408 P10 Omlottningsgrupp 18 Lör 2019-06-01 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  Oxie SK:Blå  Fruktbudet X - X 
409 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-06-01 10:00 BK Höllviken:Gul   -  BFC Lundegården:2  Elektro Team X - X 
410 P10 Omlottningsgrupp 19 Lör 2019-06-01 10:30 Blentarps BK   -  Eslöv BK:Svart  Passionice X - X 
411 P10 Omlottningsgrupp 19 Lör 2019-06-01 10:30 BK Höllviken:Röd   -  AB Tårnby  Tre-Mek X - X 
412 P10 Omlottningsgrupp 26 Lör 2019-06-01 10:30 Oxie SK:Röd   -  Kalmar FF:Vit  Pågen X - X 
413 P10 Omlottningsgrupp 26 Lör 2019-06-01 10:30 Djurgården IF:U10-2   -  Vellinge IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
414 P10 Omlottningsgrupp 21 Lör 2019-06-01 10:30 Hammarby IF:P10:A   -  LB07:B:Röd  Duni X - X 
415 P10 Omlottningsgrupp 15 Lör 2019-06-01 10:30 Nacka FC   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Team Sportia X - X 
416 P10 Omlottningsgrupp 16 Lör 2019-06-01 10:30 Lunds BK:Vit   -  Lindeborgs FF 1948  Q & Co Ren Vilja X - X 
417 P10 Omlottningsgrupp 16 Lör 2019-06-01 10:30 Svedala IF   -  BK Olympic:Grön  ICA Toppen X - X 
418 P10 Omlottningsgrupp 23 Lör 2019-06-01 10:30 Hässleholms IF:2   -  Höganäs BK:2  Stand Out Media X - X 
419 P10 Omlottningsgrupp 17 Lör 2019-06-01 10:30 Mjällby AIF   -  Helsingborgs IF:röd  Select X - X 
420 P10 Omlottningsgrupp 24 Lör 2019-06-01 10:30 IK Wormo:Blå   -  IFK Stocksund:Blå  Fruktbudet X - X 
421 P10 Omlottningsgrupp 18 Lör 2019-06-01 10:30 FC Djursholm   -  FC Trelleborg:Vit  Elektro Team X - X 
422 P10 Omlottningsgrupp 25 Lör 2019-06-01 11:00 FC Bellevue:4   -  Hyllie IK:Svart  Passionice X - X 
423 P10 Omlottningsgrupp 25 Lör 2019-06-01 11:00 IF Lödde   -  Helsingborgs IF:blå  Tre-Mek X - X 
424 P10 Omlottningsgrupp 32 Lör 2019-06-01 11:00 Bara GIF   -  Västra ingelstad is  Pågen X - X 
425 P10 Omlottningsgrupp 32 Lör 2019-06-01 11:00 Malmö FF:3   -  Ängelholms FF:Blå  Vellingeblomman X - X 
426 P10 Omlottningsgrupp 27 Lör 2019-06-01 11:00 Kågeröds BoIF:vit   -  Kvarnby IK:Röd  Duni X - X 
427 P10 Omlottningsgrupp 21 Lör 2019-06-01 11:00 Anderslövs BOIK   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Team Sportia X - X 
428 P10 Omlottningsgrupp 22 Lör 2019-06-01 11:00 GAIS:svart   -  Gif Nike:2  Q & Co Ren Vilja X - X 
429 P10 Omlottningsgrupp 22 Lör 2019-06-01 11:00 Halmstad BK   -  Djurgårdens IF:7  ICA Toppen X - X 
430 P10 Omlottningsgrupp 29 Lör 2019-06-01 11:00 IFK Lidingö:P09:12   -  FC Rosengård:Z  Stand Out Media X - X 
431 P10 Omlottningsgrupp 23 Lör 2019-06-01 11:00 IFK Lidingö FK:P09-10   -  FA2000  Select X - X 
432 P10 Omlottningsgrupp 30 Lör 2019-06-01 11:00 BK Höllviken:Blå   -  LB07:B:Svart  Fruktbudet X - X 
433 P10 Omlottningsgrupp 24 Lör 2019-06-01 11:00 BK Olympic:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Elektro Team X - X 
434 P10 Omlottningsgrupp 31 Lör 2019-06-01 11:30 Furulund ik   -  Greve Fodbold:Comets  Passionice X - X 
435 P10 Omlottningsgrupp 31 Lör 2019-06-01 11:30 FC Trelleborg:Gul   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Tre-Mek X - X 
436 F10 Avslutningsmatch 3 Lör 2019-06-01 11:30 Dösjöbro IF   -  Oxie SK  Pågen X - X 
438 F10 Avslutningsmatch 5 Lör 2019-06-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo:röd   -  Skanör Falsterbo IF  Duni X - X 
439 P10 Omlottningsgrupp 27 Lör 2019-06-01 11:30 BK Höllviken:Svart   -  Linero IF  Team Sportia X - X 
440 P10 Omlottningsgrupp 28 Lör 2019-06-01 11:30 Sjöbo IF:Vit   -  IFK Klagshamn  Q & Co Ren Vilja X - X 
441 P10 Omlottningsgrupp 28 Lör 2019-06-01 11:30 Skurups AIF   -  Hammarby IF:Lag 4  ICA Toppen X - X 
443 P10 Omlottningsgrupp 29 Lör 2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna:P09-3   -  Kulladals FF:Blå  Select X - X 
444 F10 Avslutningsmatch 9 Lör 2019-06-01 11:30 Hyllie IK   -  BK Höllviken:1  Fruktbudet X - X 
445 P10 Omlottningsgrupp 30 Lör 2019-06-01 11:30 Staffanstorp United FC Ungdom:Vit   -  IFK Stocksund:Vit  Elektro Team X - X 
451 F10 Avslutningsmatch 6 Lör 2019-06-01 11:30 IFK Klagshamn:1   -  Utbynäs SK:Gul  Stand Out Media X - X 
442 F10 Avslutningsmatch 13 Lör 2019-06-01 12:00 Fortuna FF:Röd   -  Bara GIF/ Klågerups GoIF  Team Sportia X - X 
446 F10 Avslutningsmatch 1 Lör 2019-06-01 12:00 FC Djursholm   -  Trelleborgs FF  Passionice X - X 
447 F10 Avslutningsmatch 2 Lör 2019-06-01 12:00 Borgeby Fotbollsklubb   -  IF Brommapojkarna:BPF09-4  Tre-Mek X - X 
448 P10 Oml.match 3 Lör 2019-06-01 12:00 Eskilsminne IF:Blå   -  Högaborg BK:1  Pågen X - X 
449 P10 Oml.match 4 Lör 2019-06-01 12:00 FC Bellevue:1   -  Kalmar FF:Röd  Vellingeblomman X - X 
450 P10 Oml.match 5 Lör 2019-06-01 12:00 Bjärreds IF   -  Gif Nike  Duni X - X 
452 F10 Avslutningsmatch 10 Lör 2019-06-01 12:00 BK Höllviken:2   -  Uppåkra IF:Grön  Q & Co Ren Vilja X - X 
453 F10 Avslutningsmatch 8 Lör 2019-06-01 12:00 IF Limhamn Bunkeflo:svart   -  Kulladals FF  ICA Toppen X - X 
454 F10 Avslutningsmatch 7 Lör 2019-06-01 12:00 Veberöds AIF   -  Utbynäs SK:Blå  Stand Out Media X - X 
455 F10 Avslutningsmatch 14 Lör 2019-06-01 12:00 Spjutstorp IF:2   -  Vellinge IF  Select X - X 
456 P10 Oml.match 11 Lör 2019-06-01 12:00 Vellinge IF:Röd   -  Arlövs BI  Fruktbudet X - X 
457 F10 Avslutningsmatch 12 Lör 2019-06-01 12:00 FC Hessleholm   -  Husie IF  Elektro Team X - X 
437 F10 Avslutningsmatch 4 Lör 2019-06-01 12:30 IFK Klagshamn:2   -  Nacka FC  Vellingeblomman X - X 
458 P10 Oml.match 1 Lör 2019-06-01 12:30 Djurgårdens IF U10   -  Hyllie IK:Grön  Passionice X - X 
459 P10 Oml.match 2 Lör 2019-06-01 12:30 Malmö FF:1   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Tre-Mek X - X 
460 P10 Oml.match 15 Lör 2019-06-01 12:30 FC Trelleborg Röd   -  Hässleholms IF:1  Pågen X - X 
462 P10 Oml.match 17 Lör 2019-06-01 12:30 Veberöds AIF:Vit   -  Malmö FF:2  Duni X - X 
463 P10 Oml.match 6 Lör 2019-06-01 12:30 AB Tårnby - Rød   -  BK Höllviken:Grön  Team Sportia X - X 
464 P10 Oml.match 7 Lör 2019-06-01 12:30 FC Rosengård:R   -  Tygelsjö IK  Q & Co Ren Vilja X - X 
465 F10 Avslutningsmatch 11 Lör 2019-06-01 12:30 Gislöv IF   -  Dragør Boldklub  ICA Toppen X - X 
466 P10 Oml.match 9 Lör 2019-06-01 12:30 Eslöv BK:Röd   -  Helsingborgs IF:vit  Stand Out Media X - X 
467 P10 Oml.match 10 Lör 2019-06-01 12:30 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Gislöv IF  Select X - X 
468 P10 Oml.match 23 Lör 2019-06-01 12:30 Eskilsminne IF:Gul   -  Ystads IF FF  Fruktbudet X - X 
469 P10 Oml.match 12 Lör 2019-06-01 12:30 BK Häcken:Gul   -  LB07 Limhamn:Röd  Elektro Team X - X 
461 P10 Oml.match 16 Lör 2019-06-01 13:00 Greve Fodbold:Stars   -  Sjöbo IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
475 P10 Oml.match 18 Lör 2019-06-01 13:00 Djurgårdens IF:4   -  FC Trelleborg:Blå  Team Sportia X - X 
476 P10 Oml.match 19 Lör 2019-06-01 13:00 IFK Lidingö FK:7   -  Kalmar FF:Svart  Q & Co Ren Vilja X - X 
477 P10 Oml.match 8 Lör 2019-06-01 13:00 IFK Haninge   -  AIK FF:Orange X  ICA Toppen X - X 
478 P10 Oml.match 21 Lör 2019-06-01 13:00 Höganäs BK:1   -  Borstahusens BK  Stand Out Media X - X 
479 P10 Oml.match 22 Lör 2019-06-01 13:00 Åkarps if:1   -  RCD Espanyol Academy SV  Select X - X 
480 P10 Oml.match 35 Lör 2019-06-01 13:00 Helsingborgs IF:röd   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Fruktbudet X - X 
481 P10 Oml.match 24 Lör 2019-06-01 13:00 BK Häcken:Svart   -  Trelleborg FF  Elektro Team X - X 
502 P10 Oml.match 45 Lör 2019-06-01 13:00 Ramlösa Södra IF   -  IFK Stocksund:Blå  Duni X - X 
470 P10 Oml.match 13 Lör 2019-06-01 13:30 Lunds BK:Gul   -  Uppåkra IF:Svart  Passionice X - X 
471 P10 Oml.match 14 Lör 2019-06-01 13:30 BFC Lundegården:1   -  IFK Simrishamn  Tre-Mek X - X 
472 P10 Oml.match 27 Lör 2019-06-01 13:30 LB07 Limhamn:VIt   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Pågen X - X 
473 P10 Oml.match 28 Lör 2019-06-01 13:30 Uppåkra IF:Vit   -  Kvarnby IK:Blå  Vellingeblomman X - X 
474 P10 Oml.match 29 Lör 2019-06-01 13:30 Ängelholms FF:Vit   -  Lindeborgs FF 1948  Duni X - X 
487 P10 Oml.match 30 Lör 2019-06-01 13:30 BK Höllviken:Gul   -  Svedala IF  Team Sportia X - X 
488 P10 Oml.match 31 Lör 2019-06-01 13:30 FC Bellevue:2   -  BK Olympic:Grön  Q & Co Ren Vilja X - X 
489 P10 Oml.match 20 Lör 2019-06-01 13:30 Brommapojkarna:26-1   -  Täby FK:FA  ICA Toppen X - X 
490 P10 Oml.match 33 Lör 2019-06-01 13:30 Lilla Torg FF BLÅ   -  LB07:B:Röd  Stand Out Media X - X 
491 P10 Oml.match 34 Lör 2019-06-01 13:30 Mjällby AIF   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
492 P10 Oml.match 47 Lör 2019-06-01 13:30 Kulladals FF:Vit   -  IK Wormo:Blå  Fruktbudet X - X 
493 P10 Oml.match 36 Lör 2019-06-01 13:30 IFK Lidingö:14   -  Hammarby IF:P10:A  Elektro Team  
482 P10 Oml.match 25 Lör 2019-06-01 14:00 AIK FF:Orange Y   -  Nacka FC  Passionice  
483 P10 Oml.match 26 Lör 2019-06-01 14:00 Hammarby IF:Lag 5   -  IFK Lidingö:14-2  Tre-Mek  
484 P10 Oml.match 39 Lör 2019-06-01 14:00 FC Trelleborg:Vit   -  Gif Nike:2  Pågen  
485 P10 Oml.match 40 Lör 2019-06-01 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  Djurgårdens IF:7  Vellingeblomman  
486 P10 Oml.match 41 Lör 2019-06-01 14:00 Eslöv BK:Svart   -  Hässleholms IF:2  Duni  
499 P10 Oml.match 42 Lör 2019-06-01 14:00 BK Höllviken:Röd   -  FA2000  Team Sportia  
500 P10 Oml.match 43 Lör 2019-06-01 14:00 Blentarps BK   -  Höganäs BK:2  Q & Co Ren Vilja  
501 P10 Oml.match 32 Lör 2019-06-01 14:00 BFC Lundegården:2   -  Lunds BK:Vit  ICA Toppen  
503 P10 Oml.match 46 Lör 2019-06-01 14:00 BK Häcken:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Select  
504 P10 Oml.match 59 Lör 2019-06-01 14:00 Linero IF   -  FC Trelleborg:Gul  Fruktbudet  
505 P10 Oml.match 48 Lör 2019-06-01 14:00 FC Bellevue:3   -  BK Olympic:Vit  Elektro Team  
495 P10 Oml.match 38 Lör 2019-06-01 14:30 Oxie SK:Blå   -  GAIS:svart  Tre-Mek  
496 P10 Oml.match 51 Lör 2019-06-01 14:30 Hyllie IK:Svart   -  Kulladals FF:Blå  Pågen  
497 P10 Oml.match 52 Lör 2019-06-01 14:30 FC Bellevue:4   -  IFK Lidingö:P09:12  Vellingeblomman  
498 P10 Oml.match 53 Lör 2019-06-01 14:30 Djurgården IF:U10-2   -  LB07:B:Svart  Duni  
506 P10 Oml.match 54 Lör 2019-06-01 14:30 Vellinge IF:Blå   -  BK Höllviken:Blå  Team Sportia  
507 P10 Oml.match 55 Lör 2019-06-01 14:30 Oxie SK:Röd   -  IFK Stocksund:Vit  Q & Co Ren Vilja  
508 P10 Oml.match 44 Lör 2019-06-01 14:30 AB Tårnby   -  IFK Lidingö FK:P09-10  ICA Toppen  
509 P10 Oml.match 57 Lör 2019-06-01 14:30 Kvarnby IK:Röd   -  Furulund ik  Stand Out Media  
510 P10 Oml.match 58 Lör 2019-06-01 14:30 BK Höllviken:Svart   -  Greve Fodbold:Comets  Select  
511 P10 Oml.match 64 Lör 2019-06-01 14:30 IFK Klagshamn   -  Ängelholms FF:Blå  Fruktbudet  
512 P10 Oml.match 60 Lör 2019-06-01 14:30 Kågeröds BoIF:vit   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Elektro Team  
494 P10 Oml.match 37 Lör 2019-06-01 14:35 FC Djursholm   -  Halmstad BK  Passionice  
513 P10 Oml.match 63 Lör 2019-06-01 15:00 Skurups AIF   -  Bara GIF  Team Sportia  
514 P10 Oml.match 61 Lör 2019-06-01 15:00 Hammarby IF:Lag 4   -  Malmö FF:3  Q & Co Ren Vilja  
515 P10 Oml.match 56 Lör 2019-06-01 15:00 Kalmar FF:Vit   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  ICA Toppen  
516 P10 Oml.match 62 Lör 2019-06-01 15:00 Sjöbo IF:Vit   -  Västra ingelstad is  Stand Out Media  
517 P10 Oml.match 50 Lör 2019-06-01 15:00 Helsingborgs IF:blå   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Pågen  
518 P10 Oml.match 49 Lör 2019-06-01 15:00 IF Lödde   -  FC Rosengård:Z  Duni