Matcher Fre 2019-05-31

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
193 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 09:00 BK Höllviken:1  -  Dragør Boldklub Passionice X - X 
194 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 09:00 FC Djursholm  -  IFK Klagshamn:2 Tre-Mek X - X 
195 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 09:00 Kulladals FF  -  Uppåkra IF:Grön Pågen X - X 
196 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 09:00 FC Hessleholm  -  Dösjöbro IF Vellingeblomman X - X 
197 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 09:00 Trelleborgs FF  -  Skanör Falsterbo IF Duni X - X 
198 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 09:00 Fortuna FF:Röd  -  IF Limhamn Bunkeflo:röd Team Sportia X - X 
199 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 09:00 Vellinge IF  -  Nacka FC Q & Co Ren Vilja X - X 
200 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 09:00 Veberöds AIF  -  Gislöv IF ICA Toppen X - X 
201 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 09:00 Husie IF  -  Hyllie IK Stand Out Media X - X 
202 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 09:30 BK Höllviken:2  -  Bara GIF/ Klågerups GoIF Passionice X - X 
203 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 09:30 Utbynäs SK:Blå  -  Oxie SK Tre-Mek X - X 
204 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:svart  -  Spjutstorp IF:2 Pågen X - X 
205 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 09:30 IFK Klagshamn:1  -  Borgeby Fotbollsklubb Vellingeblomman X - X 
206 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 09:30 IFK Lidingö FK:7   -  Veberöds AIF:Vit  Duni X - X 
207 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 09:30 Eslöv BK:Röd   -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13  Team Sportia X - X 
208 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 09:30 FC Trelleborg Röd   -  BFC Lundegården:1  Q & Co Ren Vilja X - X 
209 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 09:30 Greve Fodbold:Stars   -  Lunds BK:Gul  ICA Toppen X - X 
210 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 09:30 Hyllie IK:Grön   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Stand Out Media X - X 
211 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 10:00 FC Bellevue:1   -  Malmö FF:1  Passionice X - X 
212 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 10:00 Djurgårdens IF U10   -  Eskilsminne IF:Blå  Tre-Mek X - X 
213 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 10:00 IFK Haninge   -  Bjärreds IF  Pågen X - X 
214 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 10:00 FC Rosengård:R   -  AB Tårnby - Rød  Vellingeblomman X - X 
215 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 10:00 BK Häcken:Gul   -  Vellinge IF:Röd  Duni X - X 
216 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 10:00 Brommapojkarna:26-1   -  Djurgårdens IF:4  Team Sportia X - X 
217 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 10:00 BK Häcken:Svart   -  Åkarps if:1  Q & Co Ren Vilja X - X 
218 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 10:00 Eskilsminne IF:Gul   -  Höganäs BK:1  ICA Toppen X - X 
219 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 10:00 AIK FF:Orange Y   -  Hammarby IF:Lag 5  Stand Out Media X - X 
220 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 10:00 Kalmar FF:Röd   -  Högaborg BK:1  Select X - X 
221 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 10:00 AIK FF:Orange X   -  BK Höllviken:Grön  Fruktbudet X - X 
222 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 10:00 Gif Nike   -  Tygelsjö IK  Elektro Team X - X 
223 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 10:30 Arlövs BI   -  Gislöv IF  Passionice X - X 
224 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 10:30 Helsingborgs IF:vit   -  LB07 Limhamn:Röd  Tre-Mek X - X 
225 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 10:30 Hässleholms IF:1   -  Uppåkra IF:Svart  Pågen X - X 
226 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 10:30 IFK Simrishamn   -  Sjöbo IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
227 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 10:30 IF Brommapojkarna:BPF09-4  -  Utbynäs SK:Gul Duni X - X 
228 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 10:30 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå   -  Kvarnby IK:Blå  Team Sportia X - X 
229 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 10:30 Lindeborgs FF 1948   -  Svedala IF  Q & Co Ren Vilja X - X 
230 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 10:30 BK Olympic:Grön   -  Lunds BK:Vit  ICA Toppen X - X 
231 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 10:30 IFK Lidingö:14   -  Mjällby AIF  Stand Out Media X - X 
232 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 10:30 LB07 Limhamn:VIt   -  Uppåkra IF:Vit  Select X - X 
233 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 10:30 Ängelholms FF:Vit   -  BK Höllviken:Gul  Fruktbudet X - X 
234 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 10:30 BFC Lundegården:2   -  FC Bellevue:2  Elektro Team X - X 
235 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 11:00 FC Trelleborg:Blå   -  Malmö FF:2  Passionice X - X 
236 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 11:00 Kalmar FF:Svart   -  Täby FK:FA  Tre-Mek X - X 
237 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 11:00 Ystads IF FF   -  Borstahusens BK  Pågen X - X 
238 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 11:00 RCD Espanyol Academy SV   -  Trelleborg FF  Vellingeblomman X - X 
239 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 11:00 IFK Lidingö:14-2   -  Nacka FC  Duni X - X 
240 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 11:00 Skanör Falsterbo IF:Röd   -  Hammarby IF:P10:A  Team Sportia X - X 
241 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 11:00 Gif Nike:2   -  Halmstad BK  Q & Co Ren Vilja X - X 
242 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 11:00 Djurgårdens IF:7   -  GAIS:svart  ICA Toppen X - X 
243 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 11:00 Höganäs BK:2   -  IFK Lidingö FK:P09-10  Stand Out Media X - X 
244 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 11:00 Helsingborgs IF:röd   -  Lilla Torg FF BLÅ  Select X - X 
245 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 11:00 Oxie SK:Blå   -  FC Djursholm  Fruktbudet X - X 
246 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 11:00 FC Trelleborg:Vit   -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  Elektro Team X - X 
247 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 11:30 Eslöv BK:Svart   -  BK Höllviken:Röd  Passionice X - X 
248 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 11:30 AB Tårnby   -  Blentarps BK  Tre-Mek X - X 
249 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 11:30 BK Häcken:Vit   -  Ramlösa Södra IF  Pågen X - X 
250 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 11:30 Kulladals FF:Vit   -  FC Bellevue:3  Vellingeblomman X - X 
251 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 11:30 LB07:B:Röd   -  Anderslövs BOIK  Duni X - X 
252 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 11:30 Linero IF   -  Kågeröds BoIF:vit  Team Sportia X - X 
253 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 11:30 Vellinge IF  -  Veberöds AIF Q & Co Ren Vilja X - X 
254 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 11:30 Hammarby IF:Lag 4   -  Sjöbo IF:Vit  ICA Toppen X - X 
255 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 11:30 FC Rosengård:Z   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Stand Out Media X - X 
256 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 11:30 FA2000   -  Hässleholms IF:2  Select X - X 
257 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 11:30 IFK Stocksund:Blå   -  BK Olympic:Vit  Fruktbudet X - X 
258 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 11:30 Ängelholms FF:Gul   -  IK Wormo:Blå  Elektro Team X - X 
259 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 12:00 Hyllie IK:Svart   -  IF Lödde  Passionice X - X 
260 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 12:00 Helsingborgs IF:blå   -  FC Bellevue:4  Tre-Mek X - X 
261 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 12:00 Kalmar FF:Vit   -  Djurgården IF:U10-2  Pågen X - X 
262 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 12:00 Vellinge IF:Blå   -  Oxie SK:Röd  Vellingeblomman X - X 
263 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 12:00 Kvarnby IK:Röd   -  BK Höllviken:Svart  Duni X - X 
264 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 12:00 Täby FK:FA   -  Malmö FF:2  Team Sportia X - X 
265 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 12:00 IFK Klagshamn   -  Skurups AIF  Q & Co Ren Vilja X - X 
266 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 12:00 Oxie SK  -  Bara GIF/ Klågerups GoIF ICA Toppen X - X 
267 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 12:00 BK Höllviken:2  -  Utbynäs SK:Blå Stand Out Media X - X 
268 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 12:00 Kulladals FF:Blå   -  IFK Lidingö:P09:12  Select X - X 
269 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 12:00 LB07:B:Svart   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  Fruktbudet X - X 
270 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 12:00 IFK Stocksund:Vit   -  BK Höllviken:Blå  Elektro Team X - X 
271 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 12:30 Greve Fodbold:Comets   -  FC Trelleborg:Gul  Passionice X - X 
272 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 12:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -  Furulund ik  Tre-Mek X - X 
273 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 12:30 Västra ingelstad is   -  Malmö FF:3  Pågen X - X 
274 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 12:30 Ängelholms FF:Blå   -  Bara GIF  Vellingeblomman X - X 
275 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 12:30 IF Brommapojkarna:BPF09-4  -  Fortuna FF:Röd Duni X - X 
276 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 12:30 Borgeby Fotbollsklubb  -  Spjutstorp IF:2 Team Sportia X - X 
277 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 12:30 IF Limhamn Bunkeflo:svart  -  IFK Klagshamn:1 Q & Co Ren Vilja X - X 
278 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 12:30 AB Tårnby - Rød   -  Bjärreds IF  ICA Toppen X - X 
279 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 12:30 Husie IF  -  Trelleborgs FF Select X - X 
280 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 12:30 Skanör Falsterbo IF  -  Hyllie IK Fruktbudet X - X 
281 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 13:00 BK Höllviken:1  -  FC Djursholm Passionice X - X 
282 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Klagshamn:2  -  Dragør Boldklub Tre-Mek X - X 
283 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 13:00 Kulladals FF  -  FC Hessleholm Pågen X - X 
284 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 13:00 Dösjöbro IF  -  Uppåkra IF:Grön Vellingeblomman X - X 
285 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 13:00 FC Bellevue:1   -  Djurgårdens IF U10  Duni X - X 
286 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 13:00 LB07 Limhamn:Röd   -  Gislöv IF  Team Sportia X - X 
287 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Haninge   -  FC Rosengård:R  Q & Co Ren Vilja X - X 
288 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 13:00 Gislöv IF  -  Nacka FC ICA Toppen X - X 
289 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 13:00 BK Häcken:Gul   -  Eslöv BK:Röd  Stand Out Media X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Vellinge IF:Röd  Select X - X 
291 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 13:00 FC Trelleborg Röd   -  Greve Fodbold:Stars  Fruktbudet X - X 
292 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 13:00 Lunds BK:Gul   -  BFC Lundegården:1  Elektro Team X - X 
293 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 13:30 Hyllie IK:Grön   -  Kalmar FF:Röd  Passionice X - X 
294 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 13:30 Högaborg BK:1   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Tre-Mek X - X 
295 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 13:30 AIK FF:Orange X   -  Gif Nike  Pågen X - X 
296 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 13:30 Tygelsjö IK   -  BK Höllviken:Grön  Vellingeblomman X - X 
297 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 13:30 Arlövs BI   -  Helsingborgs IF:vit  Duni X - X 
298 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 13:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Malmö FF:1  Team Sportia X - X 
299 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 13:30 Hässleholms IF:1   -  IFK Simrishamn  Q & Co Ren Vilja X - X 
300 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 13:30 Sjöbo IF:Blå   -  Uppåkra IF:Svart  ICA Toppen X - X 
301 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 13:30 IFK Lidingö FK:7   -  Brommapojkarna:26-1  Stand Out Media X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 13:30 Djurgårdens IF:4   -  Veberöds AIF:Vit  Select X - X 
303 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 13:30 BK Häcken:Svart   -  Eskilsminne IF:Gul  Fruktbudet X - X 
304 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 13:30 Höganäs BK:1   -  Åkarps if:1  Elektro Team X - X 
305 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 14:00 AIK FF:Orange Y   -  LB07 Limhamn:VIt  Passionice X - X 
306 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 14:00 Uppåkra IF:Vit   -  Hammarby IF:Lag 5  Tre-Mek X - X 
307 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 14:00 Ängelholms FF:Vit   -  BFC Lundegården:2  Pågen X - X 
308 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 14:00 FC Bellevue:2   -  BK Höllviken:Gul  Vellingeblomman X - X 
309 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 14:00 FC Trelleborg:Blå   -  Kalmar FF:Svart  Duni X - X 
310 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  Utbynäs SK:Gul Team Sportia X - X 
311 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 14:00 Ystads IF FF   -  RCD Espanyol Academy SV  Q & Co Ren Vilja X - X 
312 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 14:00 Trelleborg FF   -  Borstahusens BK  ICA Toppen X - X 
313 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 14:00 IFK Lidingö:14-2   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Stand Out Media X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 14:00 Kvarnby IK:Blå   -  Nacka FC  Select X - X 
315 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 14:00 Lindeborgs FF 1948   -  BK Olympic:Grön  Fruktbudet X - X 
316 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 14:00 Lunds BK:Vit   -  Svedala IF  Elektro Team X - X 
317 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 14:30 IFK Lidingö:14   -  Helsingborgs IF:röd  Passionice X - X 
318 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 14:30 Lilla Torg FF BLÅ   -  Mjällby AIF  Tre-Mek X - X 
319 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 14:30 Oxie SK:Blå   -  FC Trelleborg:Vit  Pågen X - X 
320 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 14:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  FC Djursholm  Vellingeblomman X - X 
321 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 14:30 Eslöv BK:Svart   -  AB Tårnby  Duni X - X 
322 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 14:30 Blentarps BK   -  BK Höllviken:Röd  Team Sportia X - X 
323 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 14:30 BK Häcken:Vit   -  Kulladals FF:Vit  Q & Co Ren Vilja X - X 
324 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 14:30 FC Bellevue:3   -  Ramlösa Södra IF  ICA Toppen X - X 
325 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 14:30 Skanör Falsterbo IF  -  Husie IF Stand Out Media X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 14:30 Hammarby IF:P10:A   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
327 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 14:30 Gif Nike:2   -  Djurgårdens IF:7  Fruktbudet X - X 
328 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 14:30 GAIS:svart   -  Halmstad BK  Elektro Team X - X 
329 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 15:00 IFK Klagshamn:2  -  BK Höllviken:1 Passionice X - X 
330 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 15:00 Hässleholms IF:2   -  IFK Lidingö FK:P09-10  Tre-Mek X - X 
331 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 15:00 IFK Stocksund:Blå   -  Ängelholms FF:Gul  Pågen X - X 
332 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 15:00 IK Wormo:Blå   -  BK Olympic:Vit  Vellingeblomman X - X 
333 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 15:00 Hyllie IK:Svart   -  Helsingborgs IF:blå  Duni X - X 
334 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 15:00 FC Bellevue:4   -  IF Lödde  Team Sportia X - X 
335 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 15:00 Kalmar FF:Vit   -  Vellinge IF:Blå  Q & Co Ren Vilja X - X 
336 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 15:00 Nacka FC  -  Veberöds AIF ICA Toppen X - X 
337 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 15:00 Kvarnby IK:Röd   -  Linero IF  Stand Out Media X - X 
338 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 15:00 Hyllie IK  -  Trelleborgs FF Select X - X 
339 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 15:00 Bara GIF/ Klågerups GoIF  -  Utbynäs SK:Blå Fruktbudet X - X 
340 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 15:00 Sjöbo IF:Vit   -  Skurups AIF  Elektro Team X - X 
341 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 15:30 Höganäs BK:2   -  FA2000  Passionice X - X 
342 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 15:30 IFK Lidingö:P09:12   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Tre-Mek X - X 
343 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 15:30 LB07:B:Svart   -  IFK Stocksund:Vit  Pågen X - X 
344 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 15:30 BK Höllviken:Blå   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  Vellingeblomman X - X 
345 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 15:30 Gislöv IF  -  Vellinge IF Duni X - X 
346 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 15:30 Furulund ik   -  FC Trelleborg:Gul  Team Sportia X - X 
347 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 15:30 Västra ingelstad is   -  Ängelholms FF:Blå  Q & Co Ren Vilja X - X 
348 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 15:30 Oxie SK:Röd   -  Djurgården IF:U10-2  ICA Toppen X - X 
349 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 15:30 Oxie SK  -  BK Höllviken:2 Stand Out Media X - X 
350 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 15:30 Kågeröds BoIF:vit   -  BK Höllviken:Svart  Select X - X 
351 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 15:30 IFK Klagshamn   -  Hammarby IF:Lag 4  Fruktbudet X - X 
352 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 16:00 FC Rosengård:Z   -  Kulladals FF:Blå  Passionice X - X 
353 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 16:00 Dragør Boldklub  -  FC Djursholm Tre-Mek X - X 
354 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 16:00 Dösjöbro IF  -  Kulladals FF Pågen X - X 
355 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 16:00 Uppåkra IF:Grön  -  FC Hessleholm Vellingeblomman X - X 
356 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 16:00 Greve Fodbold:Comets   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Duni X - X 
357 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 16:00 Utbynäs SK:Gul  -  Fortuna FF:Röd Team Sportia X - X 
358 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  IF Brommapojkarna:BPF09-4 Q & Co Ren Vilja X - X 
359 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 16:00 Bara GIF   -  Malmö FF:3  ICA Toppen X - X 
360 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 16:00 LB07:B:Röd   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Stand Out Media X - X 
361 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 16:00 Spjutstorp IF:2  -  IFK Klagshamn:1 Select X - X 
362 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 16:00 Borgeby Fotbollsklubb  -  IF Limhamn Bunkeflo:svart Fruktbudet X - X