Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
52 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 11:30 Skurups AIF  -  Djurgården IF:U10-2 Vellingeblomman X - X 
53 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 11:30 Hammarby IF:Lag 4  -  Vellinge IF:Blå Duni X - X 
54 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 11:30 Helsingborgs IF:blå  -  Linero IF Team Sportia X - X 
55 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 11:30 Oxie SK:Röd  -  FC Bellevue:4 Q & Co Ren Vilja X - X 
56 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 11:30 Sjöbo IF:Vit  -  Kågeröds BoIF:vit ICA Toppen X - X 
57 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 11:30 LB07:B:Svart  -  Greve Fodbold:Comets Stand Out Media X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 11:30 FC Rosengård:Z  -  Västra ingelstad is Select X - X 
59 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 11:30 IF Brommapojkarna:P09-3  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit Fruktbudet X - X 
60 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 11:30 Malmö FF:3  -  FC Trelleborg:Gul Elektro Team X - X 
61 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  Kulladals FF:Blå Passionice X - X 
62 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 12:00 IFK Stocksund:Vit  -  Ängelholms FF:Blå Tre-Mek X - X 
63 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 12:00 BK Höllviken:Blå  -  IFK Lidingö:P09:12 Pågen X - X 
64 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 12:00 Bara GIF  -  Furulund ik Vellingeblomman X - X 
65 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 12:00 BK Häcken:Gul  -  FC Trelleborg Röd Duni X - X 
66 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 12:00 FC Bellevue:1  -  IFK Haninge Team Sportia X - X 
67 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 12:00 Malmö FF:1  -  Vellinge IF:Röd Q & Co Ren Vilja X - X 
68 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 12:00 BFC Lundegården:1  -  Bjärreds IF ICA Toppen X - X 
69 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 12:00 Djurgårdens IF U10  -  Eslöv BK:Röd Stand Out Media X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 12:00 FC Rosengård:R  -  Greve Fodbold:Stars Select X - X 
71 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 12:00 Lunds BK:Gul  -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13 Fruktbudet X - X 
72 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 12:00 Eskilsminne IF:Blå  -  AB Tårnby - Rød Elektro Team X - X 
73 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 12:30 Hässleholms IF:1  -  Arlövs BI Passionice X - X 
74 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 12:30 Hyllie IK:Grön  -  AIK FF:Orange X Tre-Mek X - X 
75 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 12:30 BK Höllviken:Grön  -  Gislöv IF Pågen X - X 
76 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 12:30 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  -  Uppåkra IF:Svart Vellingeblomman X - X 
77 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 12:30 IFK Simrishamn  -  Helsingborgs IF:vit Duni X - X 
78 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 12:30 Kalmar FF:Röd  -  Gif Nike Team Sportia X - X 
79 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 12:30 Sjöbo IF:Blå  -  Högaborg BK:1 Q & Co Ren Vilja X - X 
80 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 12:30 Tygelsjö IK  -  LB07 Limhamn:Röd ICA Toppen X - X 
81 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 12:30 BK Häcken:Svart  -  Ängelholms FF:Vit Stand Out Media X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 12:30 AIK FF:Orange Y  -  IFK Lidingö FK:7 Select X - X 
83 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 12:30 BK Höllviken:Gul  -  Åkarps if:1 Fruktbudet X - X 
84 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 12:30 Veberöds AIF:Vit  -  Hammarby IF:Lag 5 Elektro Team X - X 
85 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 13:00 Brommapojkarna:26-1  -  Eskilsminne IF:Gul Passionice X - X 
86 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 13:00 BFC Lundegården:2  -  LB07 Limhamn:VIt Tre-Mek X - X 
87 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 13:00 Uppåkra IF:Vit  -  FC Bellevue:2 Pågen X - X 
88 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 13:00 Höganäs BK:1  -  Djurgårdens IF:4 Vellingeblomman X - X 
89 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 13:00 Ystads IF FF  -  IFK Lidingö:14-2 Duni X - X 
90 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 13:00 Lindeborgs FF 1948  -  FC Trelleborg:Blå Team Sportia X - X 
91 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 13:00 Malmö FF:2  -  Svedala IF Q & Co Ren Vilja X - X 
92 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 13:00 Borstahusens BK  -  Nacka FC ICA Toppen X - X 
93 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 13:00 BK Olympic:Grön  -  RCD Espanyol Academy SV Stand Out Media X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 13:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  -  Kalmar FF:Svart Select X - X 
95 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 13:00 Kvarnby IK:Blå  -  Trelleborg FF Fruktbudet X - X 
96 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 13:00 Lunds BK:Vit  -  Täby FK:FA Elektro Team X - X 
97 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 13:30 BK Häcken:Vit  -  Eslöv BK:Svart Passionice X - X 
98 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 13:30 Oxie SK:Blå  -  IFK Lidingö:14 Tre-Mek X - X 
99 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 13:30 BK Höllviken:Röd  -  Mjällby AIF Pågen X - X 
100 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 13:30 FC Djursholm  -  Ramlösa Södra IF Vellingeblomman X - X 
101 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 13:30 AB Tårnby  -  Helsingborgs IF:röd Duni X - X 
102 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 13:30 Kulladals FF:Vit  -  FC Trelleborg:Vit Team Sportia X - X 
103 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 13:30 Lilla Torg FF BLÅ  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Q & Co Ren Vilja X - X 
104 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 13:30 Blentarps BK  -  FC Bellevue:3 ICA Toppen X - X 
105 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 13:30 LB07:B:Röd  -  Höganäs BK:2 Stand Out Media X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 13:30 Gif Nike:2  -  IFK Stocksund:Blå Select X - X 
107 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 13:30 Halmstad BK  -  Anderslövs BOIK Fruktbudet X - X 
108 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 13:30 IFK Lidingö FK:P09-10  -  BK Olympic:Vit Elektro Team X - X 
109 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 14:00 Djurgårdens IF:7  -  FA2000 Passionice X - X 
110 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 14:00 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Ängelholms FF:Gul Tre-Mek X - X 
111 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 14:00 Hammarby IF:P10:A  -  Hässleholms IF:2 Pågen X - X 
112 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 14:00 GAIS:svart  -  IK Wormo:Blå Vellingeblomman X - X 
113 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 14:00 IFK Klagshamn  -  Kalmar FF:Vit Duni X - X 
114 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 14:00 Kvarnby IK:Röd  -  Hyllie IK:Svart Team Sportia X - X 
115 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 14:00 BK Höllviken:Svart  -  Skurups AIF Q & Co Ren Vilja X - X 
116 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 14:00 Djurgården IF:U10-2  -  IF Lödde ICA Toppen X - X 
117 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 14:00 Hammarby IF:Lag 4  -  Helsingborgs IF:blå Stand Out Media X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 14:00 Linero IF  -  Vellinge IF:Blå Select X - X 
119 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 14:00 Oxie SK:Röd  -  Sjöbo IF:Vit Fruktbudet X - X 
120 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 14:00 Kågeröds BoIF:vit  -  FC Bellevue:4 Elektro Team X - X 
121 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 14:30 LB07:B:Svart  -  FC Rosengård:Z Passionice X - X 
122 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 14:30 Västra ingelstad is  -  Greve Fodbold:Comets Tre-Mek X - X 
123 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 14:30 IF Brommapojkarna:P09-3  -  Malmö FF:3 Pågen X - X 
124 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 14:30 FC Trelleborg:Gul  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit Vellingeblomman X - X 
125 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 14:30 Skanör Falsterbo IF:Vit  -  IFK Stocksund:Vit Duni X - X 
126 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 14:30 Ängelholms FF:Blå  -  Kulladals FF:Blå Team Sportia X - X 
127 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 14:30 BK Höllviken:Blå  -  Bara GIF Q & Co Ren Vilja X - X 
128 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 14:30 Furulund ik  -  IFK Lidingö:P09:12 ICA Toppen X - X 
129 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 14:30 FC Bellevue:1  -  BK Häcken:Gul Stand Out Media X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 14:30 IFK Haninge  -  FC Trelleborg Röd Select X - X 
131 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 14:30 BFC Lundegården:1  -  Malmö FF:1 Fruktbudet X - X 
132 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 14:30 Bjärreds IF  -  Vellinge IF:Röd Elektro Team X - X 
133 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 15:00 FC Rosengård:R  -  Djurgårdens IF U10 Passionice X - X 
134 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 15:00 Greve Fodbold:Stars  -  Eslöv BK:Röd Tre-Mek X - X 
135 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 15:00 Eskilsminne IF:Blå  -  Lunds BK:Gul Pågen X - X 
136 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 15:00 AB Tårnby - Rød  -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13 Vellingeblomman X - X 
137 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 15:00 Hyllie IK:Grön  -  Hässleholms IF:1 Duni X - X 
138 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 15:00 AIK FF:Orange X  -  Arlövs BI Team Sportia X - X 
139 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 15:00 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  -  BK Höllviken:Grön Q & Co Ren Vilja X - X 
140 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 15:00 Uppåkra IF:Svart  -  Gislöv IF ICA Toppen X - X 
141 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 15:00 Kalmar FF:Röd  -  IFK Simrishamn Stand Out Media X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 15:00 Gif Nike  -  Helsingborgs IF:vit Select X - X 
143 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 15:00 Tygelsjö IK  -  Sjöbo IF:Blå Fruktbudet X - X 
144 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 15:00 LB07 Limhamn:Röd  -  Högaborg BK:1 Elektro Team X - X 
145 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 15:30 AIK FF:Orange Y  -  BK Häcken:Svart Passionice X - X 
146 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 15:30 IFK Lidingö FK:7  -  Ängelholms FF:Vit Tre-Mek X - X 
147 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 15:30 Veberöds AIF:Vit  -  BK Höllviken:Gul Pågen X - X 
148 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 15:30 Hammarby IF:Lag 5  -  Åkarps if:1 Vellingeblomman X - X 
149 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 15:30 BFC Lundegården:2  -  Brommapojkarna:26-1 Duni X - X 
150 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 15:30 LB07 Limhamn:VIt  -  Eskilsminne IF:Gul Team Sportia X - X 
151 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 15:30 Höganäs BK:1  -  Uppåkra IF:Vit Q & Co Ren Vilja X - X 
152 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 15:30 Djurgårdens IF:4  -  FC Bellevue:2 ICA Toppen X - X 
153 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 15:30 Lindeborgs FF 1948  -  Ystads IF FF Stand Out Media X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 15:30 FC Trelleborg:Blå  -  IFK Lidingö:14-2 Select X - X 
155 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 15:30 Borstahusens BK  -  Malmö FF:2 Fruktbudet X - X 
156 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 15:30 Nacka FC  -  Svedala IF Elektro Team X - X 
157 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 16:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  -  BK Olympic:Grön Passionice X - X 
158 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 16:00 Kalmar FF:Svart  -  RCD Espanyol Academy SV Tre-Mek X - X 
159 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 16:00 Lunds BK:Vit  -  Kvarnby IK:Blå Pågen X - X 
160 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 16:00 Täby FK:FA  -  Trelleborg FF Vellingeblomman X - X 
161 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 16:00 Oxie SK:Blå  -  BK Häcken:Vit Duni X - X 
162 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 16:00 IFK Lidingö:14  -  Eslöv BK:Svart Team Sportia X - X 
163 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 16:00 FC Djursholm  -  BK Höllviken:Röd Q & Co Ren Vilja X - X 
164 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 16:00 Ramlösa Södra IF  -  Mjällby AIF ICA Toppen X - X 
165 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 16:00 Kulladals FF:Vit  -  AB Tårnby Stand Out Media X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 16:00 FC Trelleborg:Vit  -  Helsingborgs IF:röd Select X - X 
167 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 16:00 Blentarps BK  -  Lilla Torg FF BLÅ Fruktbudet X - X 
168 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 16:00 FC Bellevue:3  -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF Elektro Team X - X 
169 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 16:30 Gif Nike:2  -  LB07:B:Röd Passionice X - X 
170 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 16:30 IFK Stocksund:Blå  -  Höganäs BK:2 Tre-Mek X - X 
171 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 16:30 IFK Lidingö FK:P09-10  -  Halmstad BK Pågen X - X 
172 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 16:30 BK Olympic:Vit  -  Anderslövs BOIK Vellingeblomman X - X 
173 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 16:30 Skanör Falsterbo IF:Röd  -  Djurgårdens IF:7 Duni X - X 
174 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 16:30 Ängelholms FF:Gul  -  FA2000 Team Sportia X - X 
175 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 16:30 GAIS:svart  -  Hammarby IF:P10:A Q & Co Ren Vilja X - X 
176 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 16:30 IK Wormo:Blå  -  Hässleholms IF:2 ICA Toppen X - X 
177 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 16:30 Kvarnby IK:Röd  -  IFK Klagshamn Stand Out Media X - X 
178 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 16:30 Hyllie IK:Svart  -  Kalmar FF:Vit Select X - X 
179 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 16:30 Djurgården IF:U10-2  -  BK Höllviken:Svart Fruktbudet X - X 
180 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 16:30 IF Lödde  -  Skurups AIF Elektro Team X - X 
181 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 17:00 Linero IF  -  Hammarby IF:Lag 4 Passionice X - X 
182 P10 Grupp 27 Tor 2019-05-30 17:00 Vellinge IF:Blå  -  Helsingborgs IF:blå Tre-Mek X - X 
183 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 17:00 Kågeröds BoIF:vit  -  Oxie SK:Röd Pågen X - X 
184 P10 Grupp 28 Tor 2019-05-30 17:00 FC Bellevue:4  -  Sjöbo IF:Vit Vellingeblomman X - X 
185 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 17:00 Västra ingelstad is  -  LB07:B:Svart Duni X - X 
186 P10 Grupp 29 Tor 2019-05-30 17:00 Greve Fodbold:Comets  -  FC Rosengård:Z Team Sportia X - X 
187 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 17:00 FC Trelleborg:Gul  -  IF Brommapojkarna:P09-3 Q & Co Ren Vilja X - X 
188 P10 Grupp 30 Tor 2019-05-30 17:00 Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  -  Malmö FF:3 ICA Toppen X - X 
189 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 17:00 Ängelholms FF:Blå  -  Skanör Falsterbo IF:Vit Stand Out Media X - X 
190 P10 Grupp 31 Tor 2019-05-30 17:00 Kulladals FF:Blå  -  IFK Stocksund:Vit Select X - X 
191 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 17:00 Furulund ik  -  BK Höllviken:Blå Fruktbudet X - X 
192 P10 Grupp 32 Tor 2019-05-30 17:00 IFK Lidingö:P09:12  -  Bara GIF Elektro Team X - X 
44 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 11:00 Anderslövs BOIK  -  IFK Lidingö FK:P09-10 ICA Toppen X - X 
51 P10 Grupp 26 Tor 2019-05-30 11:30 BK Höllviken:Svart  -  IF Lödde Pågen X - X 
49 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 11:30 IFK Klagshamn  -  Hyllie IK:Svart Passionice X - X 
50 P10 Grupp 25 Tor 2019-05-30 11:30 Kalmar FF:Vit  -  Kvarnby IK:Röd Tre-Mek X - X 
48 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 11:00 Hässleholms IF:2  -  GAIS:svart Elektro Team X - X 
45 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 11:00 Djurgårdens IF:7  -  Ängelholms FF:Gul Stand Out Media X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2019-05-30 11:00 FA2000  -  Skanör Falsterbo IF:Röd Select X - X 
47 P10 Grupp 24 Tor 2019-05-30 11:00 Hammarby IF:P10:A  -  IK Wormo:Blå Fruktbudet X - X 
42 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 11:00 Höganäs BK:2  -  Gif Nike:2 Team Sportia X - X 
43 P10 Grupp 22 Tor 2019-05-30 11:00 Halmstad BK  -  BK Olympic:Vit Q & Co Ren Vilja X - X 
41 P10 Grupp 21 Tor 2019-05-30 11:00 LB07:B:Röd  -  IFK Stocksund:Blå Duni X - X 
37 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 11:00 AB Tårnby  -  FC Trelleborg:Vit Passionice X - X 
38 P10 Grupp 19 Tor 2019-05-30 11:00 Helsingborgs IF:röd  -  Kulladals FF:Vit Tre-Mek X - X 
39 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 11:00 Lilla Torg FF BLÅ  -  FC Bellevue:3 Pågen X - X 
40 P10 Grupp 20 Tor 2019-05-30 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  -  Blentarps BK Vellingeblomman X - X 
36 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 10:30 Mjällby AIF  -  FC Djursholm Elektro Team X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 10:30 Eslöv BK:Svart  -  Oxie SK:Blå Select X - X 
35 P10 Grupp 18 Tor 2019-05-30 10:30 BK Höllviken:Röd  -  Ramlösa Södra IF Fruktbudet X - X 
32 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 10:30 Trelleborg FF  -  Lunds BK:Vit ICA Toppen X - X 
33 P10 Grupp 17 Tor 2019-05-30 10:30 BK Häcken:Vit  -  IFK Lidingö:14 Stand Out Media X - X 
31 P10 Grupp 16 Tor 2019-05-30 10:30 Kvarnby IK:Blå  -  Täby FK:FA Q & Co Ren Vilja X - X 
29 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 10:30 BK Olympic:Grön  -  Kalmar FF:Svart Duni X - X 
30 P10 Grupp 15 Tor 2019-05-30 10:30 RCD Espanyol Academy SV  -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå Team Sportia X - X 
27 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 10:30 Malmö FF:2  -  Nacka FC Pågen X - X 
28 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 10:30 Djurgårdens IF U10  -  Greve Fodbold:Stars Vellingeblomman X - X 
25 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 10:30 Ystads IF FF  -  FC Trelleborg:Blå Passionice X - X 
26 P10 Grupp 13 Tor 2019-05-30 10:30 IFK Lidingö:14-2  -  Lindeborgs FF 1948 Tre-Mek X - X 
24 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 10:00 FC Bellevue:2  -  Höganäs BK:1 Elektro Team X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 10:00 Eskilsminne IF:Gul  -  BFC Lundegården:2 Select X - X 
23 P10 Grupp 12 Tor 2019-05-30 10:00 Uppåkra IF:Vit  -  Djurgårdens IF:4 Fruktbudet X - X 
21 P10 Grupp 11 Tor 2019-05-30 10:00 Brommapojkarna:26-1  -  LB07 Limhamn:VIt Stand Out Media X - X 
11 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 09:30 BK Höllviken:Grön  -  Uppåkra IF:Svart Fruktbudet X - X 
12 P10 Grupp 6 Tor 2019-05-30 09:30 Gislöv IF  -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart Elektro Team X - X 
13 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 10:00 IFK Simrishamn  -  Gif Nike Passionice X - X 
14 P10 Grupp 7 Tor 2019-05-30 10:00 Helsingborgs IF:vit  -  Kalmar FF:Röd Tre-Mek X - X 
15 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 10:00 Sjöbo IF:Blå  -  LB07 Limhamn:Röd Pågen X - X 
16 P10 Grupp 14 Tor 2019-05-30 10:00 Svedala IF  -  Borstahusens BK Vellingeblomman X - X 
17 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 10:00 BK Häcken:Svart  -  IFK Lidingö FK:7 Duni X - X 
18 P10 Grupp 9 Tor 2019-05-30 10:00 Ängelholms FF:Vit  -  AIK FF:Orange Y Team Sportia X - X 
19 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 10:00 BK Höllviken:Gul  -  Hammarby IF:Lag 5 Q & Co Ren Vilja X - X 
20 P10 Grupp 10 Tor 2019-05-30 10:00 Åkarps if:1  -  Veberöds AIF:Vit ICA Toppen X - X 
10 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 09:30 Arlövs BI  -  Hyllie IK:Grön Select X - X 
9 P10 Grupp 5 Tor 2019-05-30 09:30 Hässleholms IF:1  -  AIK FF:Orange X Stand Out Media X - X 
8 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 09:30 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13  -  Eskilsminne IF:Blå ICA Toppen X - X 
6 P10 Grupp 3 Tor 2019-05-30 09:30 Eslöv BK:Röd  -  FC Rosengård:R Team Sportia X - X 
7 P10 Grupp 4 Tor 2019-05-30 09:30 Lunds BK:Gul  -  AB Tårnby - Rød Q & Co Ren Vilja X - X 
5 P10 Grupp 8 Tor 2019-05-30 09:30 Högaborg BK:1  -  Tygelsjö IK Duni X - X 
4 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 09:30 Vellinge IF:Röd  -  BFC Lundegården:1 Vellingeblomman X - X 
3 P10 Grupp 2 Tor 2019-05-30 09:30 Malmö FF:1  -  Bjärreds IF Pågen X - X 
1 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 09:30 BK Häcken:Gul  -  IFK Haninge Passionice X - X 
2 P10 Grupp 1 Tor 2019-05-30 09:30 FC Trelleborg Röd  -  FC Bellevue:1 Tre-Mek X - X 
206 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 09:30 IFK Lidingö FK:7   -  Veberöds AIF:Vit  Duni X - X 
207 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 09:30 Eslöv BK:Röd   -  IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13  Team Sportia X - X 
208 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 09:30 FC Trelleborg Röd   -  BFC Lundegården:1  Q & Co Ren Vilja X - X 
209 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 09:30 Greve Fodbold:Stars   -  Lunds BK:Gul  ICA Toppen X - X 
210 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 09:30 Hyllie IK:Grön   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Stand Out Media X - X 
211 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 10:00 FC Bellevue:1   -  Malmö FF:1  Passionice X - X 
212 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 10:00 Djurgårdens IF U10   -  Eskilsminne IF:Blå  Tre-Mek X - X 
213 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 10:00 IFK Haninge   -  Bjärreds IF  Pågen X - X 
214 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 10:00 FC Rosengård:R   -  AB Tårnby - Rød  Vellingeblomman X - X 
215 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 10:00 BK Häcken:Gul   -  Vellinge IF:Röd  Duni X - X 
216 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 10:00 Brommapojkarna:26-1   -  Djurgårdens IF:4  Team Sportia X - X 
217 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 10:00 BK Häcken:Svart   -  Åkarps if:1  Q & Co Ren Vilja X - X 
218 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 10:00 Eskilsminne IF:Gul   -  Höganäs BK:1  ICA Toppen X - X 
219 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 10:00 AIK FF:Orange Y   -  Hammarby IF:Lag 5  Stand Out Media X - X 
220 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 10:00 Kalmar FF:Röd   -  Högaborg BK:1  Select X - X 
221 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 10:00 AIK FF:Orange X   -  BK Höllviken:Grön  Fruktbudet X - X 
222 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 10:00 Gif Nike   -  Tygelsjö IK  Elektro Team X - X 
223 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 10:30 Arlövs BI   -  Gislöv IF  Passionice X - X 
224 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 10:30 Helsingborgs IF:vit   -  LB07 Limhamn:Röd  Tre-Mek X - X 
225 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 10:30 Hässleholms IF:1   -  Uppåkra IF:Svart  Pågen X - X 
226 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 10:30 IFK Simrishamn   -  Sjöbo IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
228 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 10:30 Staffanstorp United FC Ungdom:Blå   -  Kvarnby IK:Blå  Team Sportia X - X 
229 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 10:30 Lindeborgs FF 1948   -  Svedala IF  Q & Co Ren Vilja X - X 
230 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 10:30 BK Olympic:Grön   -  Lunds BK:Vit  ICA Toppen X - X 
231 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 10:30 IFK Lidingö:14   -  Mjällby AIF  Stand Out Media X - X 
232 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 10:30 LB07 Limhamn:VIt   -  Uppåkra IF:Vit  Select X - X 
233 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 10:30 Ängelholms FF:Vit   -  BK Höllviken:Gul  Fruktbudet X - X 
234 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 10:30 BFC Lundegården:2   -  FC Bellevue:2  Elektro Team X - X 
235 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 11:00 FC Trelleborg:Blå   -  Malmö FF:2  Passionice X - X 
236 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 11:00 Kalmar FF:Svart   -  Täby FK:FA  Tre-Mek X - X 
237 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 11:00 Ystads IF FF   -  Borstahusens BK  Pågen X - X 
238 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 11:00 RCD Espanyol Academy SV   -  Trelleborg FF  Vellingeblomman X - X 
239 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 11:00 IFK Lidingö:14-2   -  Nacka FC  Duni X - X 
240 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 11:00 Skanör Falsterbo IF:Röd   -  Hammarby IF:P10:A  Team Sportia X - X 
241 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 11:00 Gif Nike:2   -  Halmstad BK  Q & Co Ren Vilja X - X 
242 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 11:00 Djurgårdens IF:7   -  GAIS:svart  ICA Toppen X - X 
243 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 11:00 Höganäs BK:2   -  IFK Lidingö FK:P09-10  Stand Out Media X - X 
244 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 11:00 Helsingborgs IF:röd   -  Lilla Torg FF BLÅ  Select X - X 
245 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 11:00 Oxie SK:Blå   -  FC Djursholm  Fruktbudet X - X 
246 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 11:00 FC Trelleborg:Vit   -  Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  Elektro Team X - X 
247 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 11:30 Eslöv BK:Svart   -  BK Höllviken:Röd  Passionice X - X 
248 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 11:30 AB Tårnby   -  Blentarps BK  Tre-Mek X - X 
249 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 11:30 BK Häcken:Vit   -  Ramlösa Södra IF  Pågen X - X 
250 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 11:30 Kulladals FF:Vit   -  FC Bellevue:3  Vellingeblomman X - X 
251 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 11:30 LB07:B:Röd   -  Anderslövs BOIK  Duni X - X 
252 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 11:30 Linero IF   -  Kågeröds BoIF:vit  Team Sportia X - X 
254 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 11:30 Hammarby IF:Lag 4   -  Sjöbo IF:Vit  ICA Toppen X - X 
255 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 11:30 FC Rosengård:Z   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Stand Out Media X - X 
256 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 11:30 FA2000   -  Hässleholms IF:2  Select X - X 
257 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 11:30 IFK Stocksund:Blå   -  BK Olympic:Vit  Fruktbudet X - X 
258 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 11:30 Ängelholms FF:Gul   -  IK Wormo:Blå  Elektro Team X - X 
259 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 12:00 Hyllie IK:Svart   -  IF Lödde  Passionice X - X 
260 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 12:00 Helsingborgs IF:blå   -  FC Bellevue:4  Tre-Mek X - X 
261 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 12:00 Kalmar FF:Vit   -  Djurgården IF:U10-2  Pågen X - X 
262 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 12:00 Vellinge IF:Blå   -  Oxie SK:Röd  Vellingeblomman X - X 
263 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 12:00 Kvarnby IK:Röd   -  BK Höllviken:Svart  Duni X - X 
264 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 12:00 Täby FK:FA   -  Malmö FF:2  Team Sportia X - X 
265 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 12:00 IFK Klagshamn   -  Skurups AIF  Q & Co Ren Vilja X - X 
268 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 12:00 Kulladals FF:Blå   -  IFK Lidingö:P09:12  Select X - X 
269 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 12:00 LB07:B:Svart   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  Fruktbudet X - X 
270 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 12:00 IFK Stocksund:Vit   -  BK Höllviken:Blå  Elektro Team X - X 
271 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 12:30 Greve Fodbold:Comets   -  FC Trelleborg:Gul  Passionice X - X 
272 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 12:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   -  Furulund ik  Tre-Mek X - X 
273 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 12:30 Västra ingelstad is   -  Malmö FF:3  Pågen X - X 
274 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 12:30 Ängelholms FF:Blå   -  Bara GIF  Vellingeblomman X - X 
278 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 12:30 AB Tårnby - Rød   -  Bjärreds IF  ICA Toppen X - X 
285 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 13:00 FC Bellevue:1   -  Djurgårdens IF U10  Duni X - X 
286 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 13:00 LB07 Limhamn:Röd   -  Gislöv IF  Team Sportia X - X 
287 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Haninge   -  FC Rosengård:R  Q & Co Ren Vilja X - X 
289 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 13:00 BK Häcken:Gul   -  Eslöv BK:Röd  Stand Out Media X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Vellinge IF:Röd  Select X - X 
291 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 13:00 FC Trelleborg Röd   -  Greve Fodbold:Stars  Fruktbudet X - X 
292 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2019-05-31 13:00 Lunds BK:Gul   -  BFC Lundegården:1  Elektro Team X - X 
293 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 13:30 Hyllie IK:Grön   -  Kalmar FF:Röd  Passionice X - X 
294 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2019-05-31 13:30 Högaborg BK:1   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Tre-Mek X - X 
295 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 13:30 AIK FF:Orange X   -  Gif Nike  Pågen X - X 
296 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2019-05-31 13:30 Tygelsjö IK   -  BK Höllviken:Grön  Vellingeblomman X - X 
297 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2019-05-31 13:30 Arlövs BI   -  Helsingborgs IF:vit  Duni X - X 
298 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2019-05-31 13:30 Eskilsminne IF:Blå   -  Malmö FF:1  Team Sportia X - X 
299 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 13:30 Hässleholms IF:1   -  IFK Simrishamn  Q & Co Ren Vilja X - X 
300 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2019-05-31 13:30 Sjöbo IF:Blå   -  Uppåkra IF:Svart  ICA Toppen X - X 
301 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 13:30 IFK Lidingö FK:7   -  Brommapojkarna:26-1  Stand Out Media X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2019-05-31 13:30 Djurgårdens IF:4   -  Veberöds AIF:Vit  Select X - X 
303 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 13:30 BK Häcken:Svart   -  Eskilsminne IF:Gul  Fruktbudet X - X 
304 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2019-05-31 13:30 Höganäs BK:1   -  Åkarps if:1  Elektro Team X - X 
305 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 14:00 AIK FF:Orange Y   -  LB07 Limhamn:VIt  Passionice X - X 
306 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2019-05-31 14:00 Uppåkra IF:Vit   -  Hammarby IF:Lag 5  Tre-Mek X - X 
307 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 14:00 Ängelholms FF:Vit   -  BFC Lundegården:2  Pågen X - X 
308 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2019-05-31 14:00 FC Bellevue:2   -  BK Höllviken:Gul  Vellingeblomman X - X 
309 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2019-05-31 14:00 FC Trelleborg:Blå   -  Kalmar FF:Svart  Duni X - X 
311 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 14:00 Ystads IF FF   -  RCD Espanyol Academy SV  Q & Co Ren Vilja X - X 
312 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2019-05-31 14:00 Trelleborg FF   -  Borstahusens BK  ICA Toppen X - X 
313 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 14:00 IFK Lidingö:14-2   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Stand Out Media X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2019-05-31 14:00 Kvarnby IK:Blå   -  Nacka FC  Select X - X 
315 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 14:00 Lindeborgs FF 1948   -  BK Olympic:Grön  Fruktbudet X - X 
316 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2019-05-31 14:00 Lunds BK:Vit   -  Svedala IF  Elektro Team X - X 
317 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 14:30 IFK Lidingö:14   -  Helsingborgs IF:röd  Passionice X - X 
318 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2019-05-31 14:30 Lilla Torg FF BLÅ   -  Mjällby AIF  Tre-Mek X - X 
319 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 14:30 Oxie SK:Blå   -  FC Trelleborg:Vit  Pågen X - X 
320 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2019-05-31 14:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  FC Djursholm  Vellingeblomman X - X 
321 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 14:30 Eslöv BK:Svart   -  AB Tårnby  Duni X - X 
322 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2019-05-31 14:30 Blentarps BK   -  BK Höllviken:Röd  Team Sportia X - X 
323 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 14:30 BK Häcken:Vit   -  Kulladals FF:Vit  Q & Co Ren Vilja X - X 
324 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2019-05-31 14:30 FC Bellevue:3   -  Ramlösa Södra IF  ICA Toppen X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 14:30 Hammarby IF:P10:A   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
327 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 14:30 Gif Nike:2   -  Djurgårdens IF:7  Fruktbudet X - X 
328 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2019-05-31 14:30 GAIS:svart   -  Halmstad BK  Elektro Team X - X 
330 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 15:00 Hässleholms IF:2   -  IFK Lidingö FK:P09-10  Tre-Mek X - X 
331 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 15:00 IFK Stocksund:Blå   -  Ängelholms FF:Gul  Pågen X - X 
332 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2019-05-31 15:00 IK Wormo:Blå   -  BK Olympic:Vit  Vellingeblomman X - X 
333 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 15:00 Hyllie IK:Svart   -  Helsingborgs IF:blå  Duni X - X 
334 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2019-05-31 15:00 FC Bellevue:4   -  IF Lödde  Team Sportia X - X 
335 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 15:00 Kalmar FF:Vit   -  Vellinge IF:Blå  Q & Co Ren Vilja X - X 
337 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 15:00 Kvarnby IK:Röd   -  Linero IF  Stand Out Media X - X 
340 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 15:00 Sjöbo IF:Vit   -  Skurups AIF  Elektro Team X - X 
341 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2019-05-31 15:30 Höganäs BK:2   -  FA2000  Passionice X - X 
342 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 15:30 IFK Lidingö:P09:12   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Tre-Mek X - X 
343 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 15:30 LB07:B:Svart   -  IFK Stocksund:Vit  Pågen X - X 
344 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2019-05-31 15:30 BK Höllviken:Blå   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  Vellingeblomman X - X 
346 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 15:30 Furulund ik   -  FC Trelleborg:Gul  Team Sportia X - X 
347 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 15:30 Västra ingelstad is   -  Ängelholms FF:Blå  Q & Co Ren Vilja X - X 
348 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2019-05-31 15:30 Oxie SK:Röd   -  Djurgården IF:U10-2  ICA Toppen X - X 
350 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2019-05-31 15:30 Kågeröds BoIF:vit   -  BK Höllviken:Svart  Select X - X 
351 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2019-05-31 15:30 IFK Klagshamn   -  Hammarby IF:Lag 4  Fruktbudet X - X 
352 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2019-05-31 16:00 FC Rosengård:Z   -  Kulladals FF:Blå  Passionice X - X 
356 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2019-05-31 16:00 Greve Fodbold:Comets   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Duni X - X 
359 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2019-05-31 16:00 Bara GIF   -  Malmö FF:3  ICA Toppen X - X 
360 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2019-05-31 16:00 LB07:B:Röd   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Stand Out Media X - X 
266 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 12:00 Oxie SK  -  Bara GIF/ Klågerups GoIF ICA Toppen X - X 
267 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 12:00 BK Höllviken:2  -  Utbynäs SK:Blå Stand Out Media X - X 
275 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 12:30 IF Brommapojkarna:BPF09-4  -  Fortuna FF:Röd Duni X - X 
276 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 12:30 Borgeby Fotbollsklubb  -  Spjutstorp IF:2 Team Sportia X - X 
277 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 12:30 IF Limhamn Bunkeflo:svart  -  IFK Klagshamn:1 Q & Co Ren Vilja X - X 
279 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 12:30 Husie IF  -  Trelleborgs FF Select X - X 
280 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 12:30 Skanör Falsterbo IF  -  Hyllie IK Fruktbudet X - X 
281 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 13:00 BK Höllviken:1  -  FC Djursholm Passionice X - X 
282 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 13:00 IFK Klagshamn:2  -  Dragør Boldklub Tre-Mek X - X 
283 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 13:00 Kulladals FF  -  FC Hessleholm Pågen X - X 
284 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 13:00 Dösjöbro IF  -  Uppåkra IF:Grön Vellingeblomman X - X 
288 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 13:00 Gislöv IF  -  Nacka FC ICA Toppen X - X 
310 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  Utbynäs SK:Gul Team Sportia X - X 
325 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 14:30 Skanör Falsterbo IF  -  Husie IF Stand Out Media X - X 
329 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 15:00 IFK Klagshamn:2  -  BK Höllviken:1 Passionice X - X 
336 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 15:00 Nacka FC  -  Veberöds AIF ICA Toppen X - X 
338 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 15:00 Hyllie IK  -  Trelleborgs FF Select X - X 
339 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 15:00 Bara GIF/ Klågerups GoIF  -  Utbynäs SK:Blå Fruktbudet X - X 
345 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 15:30 Gislöv IF  -  Vellinge IF Duni X - X 
349 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 15:30 Oxie SK  -  BK Höllviken:2 Stand Out Media X - X 
353 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 16:00 Dragør Boldklub  -  FC Djursholm Tre-Mek X - X 
354 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 16:00 Dösjöbro IF  -  Kulladals FF Pågen X - X 
355 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 16:00 Uppåkra IF:Grön  -  FC Hessleholm Vellingeblomman X - X 
357 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 16:00 Utbynäs SK:Gul  -  Fortuna FF:Röd Team Sportia X - X 
358 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:röd  -  IF Brommapojkarna:BPF09-4 Q & Co Ren Vilja X - X 
361 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 16:00 Spjutstorp IF:2  -  IFK Klagshamn:1 Select X - X 
362 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 16:00 Borgeby Fotbollsklubb  -  IF Limhamn Bunkeflo:svart Fruktbudet X - X 
227 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 10:30 IF Brommapojkarna:BPF09-4  -  Utbynäs SK:Gul Duni X - X 
204 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:svart  -  Spjutstorp IF:2 Pågen X - X 
205 F10 Grupp 7 Fre 2019-05-31 09:30 IFK Klagshamn:1  -  Borgeby Fotbollsklubb Vellingeblomman X - X 
203 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 09:30 Utbynäs SK:Blå  -  Oxie SK Tre-Mek X - X 
201 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 09:00 Husie IF  -  Hyllie IK Stand Out Media X - X 
202 F10 Grupp 6 Fre 2019-05-31 09:30 BK Höllviken:2  -  Bara GIF/ Klågerups GoIF Passionice X - X 
199 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 09:00 Vellinge IF  -  Nacka FC Q & Co Ren Vilja X - X 
200 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 09:00 Veberöds AIF  -  Gislöv IF ICA Toppen X - X 
196 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 09:00 FC Hessleholm  -  Dösjöbro IF Vellingeblomman X - X 
197 F10 Grupp 5 Fre 2019-05-31 09:00 Trelleborgs FF  -  Skanör Falsterbo IF Duni X - X 
198 F10 Grupp 3 Fre 2019-05-31 09:00 Fortuna FF:Röd  -  IF Limhamn Bunkeflo:röd Team Sportia X - X 
193 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 09:00 BK Höllviken:1  -  Dragør Boldklub Passionice X - X 
194 F10 Grupp 1 Fre 2019-05-31 09:00 FC Djursholm  -  IFK Klagshamn:2 Tre-Mek X - X 
195 F10 Grupp 2 Fre 2019-05-31 09:00 Kulladals FF  -  Uppåkra IF:Grön Pågen X - X 
253 F10 Grupp 4 Fre 2019-05-31 11:30 Vellinge IF  -  Veberöds AIF Q & Co Ren Vilja X - X 
428 P10 Omlottningsgrupp 22 Lör 2019-06-01 11:00 GAIS:svart   -  Gif Nike:2  Q & Co Ren Vilja X - X 
427 P10 Omlottningsgrupp 21 Lör 2019-06-01 11:00 Anderslövs BOIK   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Team Sportia X - X 
426 P10 Omlottningsgrupp 27 Lör 2019-06-01 11:00 Kågeröds BoIF:vit   -  Kvarnby IK:Röd  Duni X - X 
425 P10 Omlottningsgrupp 32 Lör 2019-06-01 11:00 Malmö FF:3   -  Ängelholms FF:Blå  Vellingeblomman X - X 
424 P10 Omlottningsgrupp 32 Lör 2019-06-01 11:00 Bara GIF   -  Västra ingelstad is  Pågen X - X 
423 P10 Omlottningsgrupp 25 Lör 2019-06-01 11:00 IF Lödde   -  Helsingborgs IF:blå  Tre-Mek X - X 
422 P10 Omlottningsgrupp 25 Lör 2019-06-01 11:00 FC Bellevue:4   -  Hyllie IK:Svart  Passionice X - X 
421 P10 Omlottningsgrupp 18 Lör 2019-06-01 10:30 FC Djursholm   -  FC Trelleborg:Vit  Elektro Team X - X 
419 P10 Omlottningsgrupp 17 Lör 2019-06-01 10:30 Mjällby AIF   -  Helsingborgs IF:röd  Select X - X 
420 P10 Omlottningsgrupp 24 Lör 2019-06-01 10:30 IK Wormo:Blå   -  IFK Stocksund:Blå  Fruktbudet X - X 
418 P10 Omlottningsgrupp 23 Lör 2019-06-01 10:30 Hässleholms IF:2   -  Höganäs BK:2  Stand Out Media X - X 
417 P10 Omlottningsgrupp 16 Lör 2019-06-01 10:30 Svedala IF   -  BK Olympic:Grön  ICA Toppen X - X 
416 P10 Omlottningsgrupp 16 Lör 2019-06-01 10:30 Lunds BK:Vit   -  Lindeborgs FF 1948  Q & Co Ren Vilja X - X 
415 P10 Omlottningsgrupp 15 Lör 2019-06-01 10:30 Nacka FC   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Team Sportia X - X 
414 P10 Omlottningsgrupp 21 Lör 2019-06-01 10:30 Hammarby IF:P10:A   -  LB07:B:Röd  Duni X - X 
413 P10 Omlottningsgrupp 26 Lör 2019-06-01 10:30 Djurgården IF:U10-2   -  Vellinge IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
412 P10 Omlottningsgrupp 26 Lör 2019-06-01 10:30 Oxie SK:Röd   -  Kalmar FF:Vit  Pågen X - X 
411 P10 Omlottningsgrupp 19 Lör 2019-06-01 10:30 BK Höllviken:Röd   -  AB Tårnby  Tre-Mek X - X 
410 P10 Omlottningsgrupp 19 Lör 2019-06-01 10:30 Blentarps BK   -  Eslöv BK:Svart  Passionice X - X 
409 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-06-01 10:00 BK Höllviken:Gul   -  BFC Lundegården:2  Elektro Team X - X 
408 P10 Omlottningsgrupp 18 Lör 2019-06-01 10:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  Oxie SK:Blå  Fruktbudet X - X 
407 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-06-01 10:00 Hammarby IF:Lag 5   -  LB07 Limhamn:VIt  Select X - X 
406 P10 Omlottningsgrupp 17 Lör 2019-06-01 10:00 Lilla Torg FF BLÅ   -  IFK Lidingö:14  Stand Out Media X - X 
405 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-06-01 10:00 Åkarps if:1   -  Eskilsminne IF:Gul  ICA Toppen X - X 
404 P10 Omlottningsgrupp 10 Lör 2019-06-01 10:00 Höganäs BK:1   -  BK Häcken:Svart  Q & Co Ren Vilja X - X 
402 P10 Omlottningsgrupp 15 Lör 2019-06-01 10:00 Kvarnby IK:Blå   -  IFK Lidingö:14-2  Duni X - X 
403 P10 Omlottningsgrupp 09 Lör 2019-06-01 10:00 Veberöds AIF:Vit   -  Brommapojkarna:26-1  Team Sportia X - X 
401 P10 Omlottningsgrupp 20 Lör 2019-06-01 10:00 Ramlösa Södra IF   -  Kulladals FF:Vit  Vellingeblomman X - X 
400 P10 Omlottningsgrupp 20 Lör 2019-06-01 10:00 FC Bellevue:3   -  BK Häcken:Vit  Pågen X - X 
399 P10 Omlottningsgrupp 13 Lör 2019-06-01 10:00 Malmö FF:2   -  Kalmar FF:Svart  Tre-Mek X - X 
398 P10 Omlottningsgrupp 13 Lör 2019-06-01 10:00 Täby FK:FA   -  FC Trelleborg:Blå  Passionice X - X 
397 P10 Omlottningsgrupp 06 Lör 2019-06-01 09:30 BK Höllviken:Grön   -  Gif Nike  Elektro Team X - X 
365 P10 Omlottningsgrupp 02 Lör 2019-06-01 08:30 AB Tårnby - Rød   -  IFK Haninge  Pågen X - X 
366 P10 Omlottningsgrupp 02 Lör 2019-06-01 08:30 Bjärreds IF   -  FC Rosengård:R  Vellingeblomman X - X 
374 P10 Omlottningsgrupp 01 Lör 2019-06-01 09:00 Eskilsminne IF:Blå   -  FC Bellevue:1  Passionice X - X 
375 P10 Omlottningsgrupp 01 Lör 2019-06-01 09:00 Malmö FF:1   -  Djurgårdens IF U10  Tre-Mek X - X 
376 P10 Omlottningsgrupp 08 Lör 2019-06-01 09:00 Sjöbo IF:Blå   -  Hässleholms IF:1  Pågen X - X 
377 P10 Omlottningsgrupp 08 Lör 2019-06-01 09:00 Uppåkra IF:Svart   -  IFK Simrishamn  Vellingeblomman X - X 
378 P10 Omlottningsgrupp 03 Lör 2019-06-01 09:00 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  BK Häcken:Gul  Duni X - X 
382 P10 Omlottningsgrupp 05 Lör 2019-06-01 09:00 Högaborg BK:1   -  Hyllie IK:Grön  Stand Out Media X - X 
384 P10 Omlottningsgrupp 06 Lör 2019-06-01 09:00 Tygelsjö IK   -  AIK FF:Orange X  Fruktbudet X - X 
386 P10 Omlottningsgrupp 07 Lör 2019-06-01 09:30 LB07 Limhamn:Röd   -  Arlövs BI  Passionice X - X 
387 P10 Omlottningsgrupp 07 Lör 2019-06-01 09:30 Gislöv IF   -  Helsingborgs IF:vit  Tre-Mek X - X 
388 P10 Omlottningsgrupp 14 Lör 2019-06-01 09:30 Trelleborg FF   -  Ystads IF FF  Pågen X - X 
389 P10 Omlottningsgrupp 14 Lör 2019-06-01 09:30 Borstahusens BK   -  RCD Espanyol Academy SV  Vellingeblomman X - X 
390 P10 Omlottningsgrupp 09 Lör 2019-06-01 09:30 Djurgårdens IF:4   -  IFK Lidingö FK:7  Duni X - X 
391 P10 Omlottningsgrupp 03 Lör 2019-06-01 09:30 Vellinge IF:Röd   -  Eslöv BK:Röd  Team Sportia X - X 
392 P10 Omlottningsgrupp 04 Lör 2019-06-01 09:30 Lunds BK:Gul   -  FC Trelleborg Röd  Q & Co Ren Vilja X - X 
393 P10 Omlottningsgrupp 04 Lör 2019-06-01 09:30 BFC Lundegården:1   -  Greve Fodbold:Stars  ICA Toppen X - X 
394 P10 Omlottningsgrupp 11 Lör 2019-06-01 09:30 Uppåkra IF:Vit   -  AIK FF:Orange Y  Stand Out Media X - X 
395 P10 Omlottningsgrupp 05 Lör 2019-06-01 09:30 IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart   -  Kalmar FF:Röd  Select X - X 
453 F10 Avslutningsmatch 8 Lör 2019-06-01 12:00 IF Limhamn Bunkeflo:svart   -  Kulladals FF  ICA Toppen X - X 
454 F10 Avslutningsmatch 7 Lör 2019-06-01 12:00 Veberöds AIF   -  Utbynäs SK:Blå  Stand Out Media X - X 
451 F10 Avslutningsmatch 6 Lör 2019-06-01 11:30 IFK Klagshamn:1   -  Utbynäs SK:Gul  Stand Out Media X - X 
452 F10 Avslutningsmatch 10 Lör 2019-06-01 12:00 BK Höllviken:2   -  Uppåkra IF:Grön  Q & Co Ren Vilja X - X 
442 F10 Avslutningsmatch 13 Lör 2019-06-01 12:00 Fortuna FF:Röd   -  Bara GIF/ Klågerups GoIF  Team Sportia X - X 
444 F10 Avslutningsmatch 9 Lör 2019-06-01 11:30 Hyllie IK   -  BK Höllviken:1  Fruktbudet X - X 
446 F10 Avslutningsmatch 1 Lör 2019-06-01 12:00 FC Djursholm   -  Trelleborgs FF  Passionice X - X 
447 F10 Avslutningsmatch 2 Lör 2019-06-01 12:00 Borgeby Fotbollsklubb   -  IF Brommapojkarna:BPF09-4  Tre-Mek X - X 
385 F10 Omlottningsmatch 11 Lör 2019-06-01 09:00 Hyllie IK   -  IF Limhamn Bunkeflo:svart  Elektro Team X - X 
436 F10 Avslutningsmatch 3 Lör 2019-06-01 11:30 Dösjöbro IF   -  Oxie SK  Pågen X - X 
437 F10 Avslutningsmatch 4 Lör 2019-06-01 12:30 IFK Klagshamn:2   -  Nacka FC  Vellingeblomman X - X 
438 F10 Avslutningsmatch 5 Lör 2019-06-01 11:30 IF Limhamn Bunkeflo:röd   -  Skanör Falsterbo IF  Duni X - X 
383 F10 Omlottningsmatch 13 Lör 2019-06-01 09:00 BK Höllviken:2   -  Husie IF  Team Sportia X - X 
380 F10 Omlottningsmatch 6 Lör 2019-06-01 09:00 Uppåkra IF:Grön   -  Fortuna FF:Röd  Q & Co Ren Vilja X - X 
381 F10 Omlottningsmatch 10 Lör 2019-06-01 09:00 Oxie SK   -  Skanör Falsterbo IF  ICA Toppen X - X 
363 F10 Omlottningsmatch 1 Lör 2019-06-01 08:30 FC Djursholm   -  IF Brommapojkarna:BPF09-4  Passionice X - X 
364 F10 Omlpttningsmatch 2 Lör 2019-06-01 08:30 Dösjöbro IF   -  Nacka FC  Tre-Mek X - X 
367 F10 Omlottningsmatch 4 Lör 2019-06-01 08:30 Kulladals FF   -  Veberöds AIF  Duni X - X 
368 F10 Omlottningsmatch 14 Lör 2019-06-01 08:30 Spjutstorp IF:2   -  Bara GIF/ Klågerups GoIF  Team Sportia X - X 
369 F10 Omlottningsmatch 7 Lör 2019-06-01 08:30 Dragør Boldklub   -  Vellinge IF  Q & Co Ren Vilja X - X 
370 F10 Omlottningsmatch 8 Lör 2019-06-01 08:30 FC Hessleholm   -  IF Limhamn Bunkeflo:röd  ICA Toppen X - X 
371 F10 Omlottningsmatch 9 Lör 2019-06-01 08:30 Trelleborgs FF   -  Borgeby Fotbollsklubb  Stand Out Media X - X 
372 F10 Omlottningsmatch 3 Lör 2019-06-01 08:30 IFK Klagshamn:2   -  Utbynäs SK:Gul  Select X - X 
373 F10 Omlottningsmatch 5 Lör 2019-06-01 08:30 BK Höllviken:1   -  Gislöv IF  Fruktbudet X - X 
379 F10 Omlottningsmatch 12 Lör 2019-06-01 09:00 Utbynäs SK:Blå   -  IFK Klagshamn:1  Select X - X 
396 P10 Omlottningsgrupp 12 Lör 2019-06-01 09:30 FC Bellevue:2   -  Ängelholms FF:Vit  Fruktbudet X - X 
515 P10 Oml.match 56 Lör 2019-06-01 15:00 Kalmar FF:Vit   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Vit  ICA Toppen  
514 P10 Oml.match 61 Lör 2019-06-01 15:00 Hammarby IF:Lag 4   -  Malmö FF:3  Q & Co Ren Vilja  
509 P10 Oml.match 57 Lör 2019-06-01 14:30 Kvarnby IK:Röd   -  Furulund ik  Stand Out Media  
433 P10 Omlottningsgrupp 24 Lör 2019-06-01 11:00 BK Olympic:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Elektro Team X - X 
434 P10 Omlottningsgrupp 31 Lör 2019-06-01 11:30 Furulund ik   -  Greve Fodbold:Comets  Passionice X - X 
435 P10 Omlottningsgrupp 31 Lör 2019-06-01 11:30 FC Trelleborg:Gul   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Tre-Mek X - X 
439 P10 Omlottningsgrupp 27 Lör 2019-06-01 11:30 BK Höllviken:Svart   -  Linero IF  Team Sportia X - X 
440 P10 Omlottningsgrupp 28 Lör 2019-06-01 11:30 Sjöbo IF:Vit   -  IFK Klagshamn  Q & Co Ren Vilja X - X 
441 P10 Omlottningsgrupp 28 Lör 2019-06-01 11:30 Skurups AIF   -  Hammarby IF:Lag 4  ICA Toppen X - X 
443 P10 Omlottningsgrupp 29 Lör 2019-06-01 11:30 IF Brommapojkarna:P09-3   -  Kulladals FF:Blå  Select X - X 
445 P10 Omlottningsgrupp 30 Lör 2019-06-01 11:30 Staffanstorp United FC Ungdom:Vit   -  IFK Stocksund:Vit  Elektro Team X - X 
448 P10 Oml.match 3 Lör 2019-06-01 12:00 Eskilsminne IF:Blå   -  Högaborg BK:1  Pågen X - X 
449 P10 Oml.match 4 Lör 2019-06-01 12:00 FC Bellevue:1   -  Kalmar FF:Röd  Vellingeblomman X - X 
450 P10 Oml.match 5 Lör 2019-06-01 12:00 Bjärreds IF   -  Gif Nike  Duni X - X 
456 P10 Oml.match 11 Lör 2019-06-01 12:00 Vellinge IF:Röd   -  Arlövs BI  Fruktbudet X - X 
458 P10 Oml.match 1 Lör 2019-06-01 12:30 Djurgårdens IF U10   -  Hyllie IK:Grön  Passionice X - X 
459 P10 Oml.match 2 Lör 2019-06-01 12:30 Malmö FF:1   -  IF Brommapojkarna TM Svart:TM Svart  Tre-Mek X - X 
460 P10 Oml.match 15 Lör 2019-06-01 12:30 FC Trelleborg Röd   -  Hässleholms IF:1  Pågen X - X 
461 P10 Oml.match 16 Lör 2019-06-01 13:00 Greve Fodbold:Stars   -  Sjöbo IF:Blå  Vellingeblomman X - X 
462 P10 Oml.match 17 Lör 2019-06-01 12:30 Veberöds AIF:Vit   -  Malmö FF:2  Duni X - X 
463 P10 Oml.match 6 Lör 2019-06-01 12:30 AB Tårnby - Rød   -  BK Höllviken:Grön  Team Sportia X - X 
464 P10 Oml.match 7 Lör 2019-06-01 12:30 FC Rosengård:R   -  Tygelsjö IK  Q & Co Ren Vilja X - X 
466 P10 Oml.match 9 Lör 2019-06-01 12:30 Eslöv BK:Röd   -  Helsingborgs IF:vit  Stand Out Media X - X 
467 P10 Oml.match 10 Lör 2019-06-01 12:30 IFK Lidingö FK P09:13 Rosa:13   -  Gislöv IF  Select X - X 
468 P10 Oml.match 23 Lör 2019-06-01 12:30 Eskilsminne IF:Gul   -  Ystads IF FF  Fruktbudet X - X 
469 P10 Oml.match 12 Lör 2019-06-01 12:30 BK Häcken:Gul   -  LB07 Limhamn:Röd  Elektro Team X - X 
470 P10 Oml.match 13 Lör 2019-06-01 13:30 Lunds BK:Gul   -  Uppåkra IF:Svart  Passionice X - X 
471 P10 Oml.match 14 Lör 2019-06-01 13:30 BFC Lundegården:1   -  IFK Simrishamn  Tre-Mek X - X 
472 P10 Oml.match 27 Lör 2019-06-01 13:30 LB07 Limhamn:VIt   -  Staffanstorp United FC Ungdom:Blå  Pågen X - X 
473 P10 Oml.match 28 Lör 2019-06-01 13:30 Uppåkra IF:Vit   -  Kvarnby IK:Blå  Vellingeblomman X - X 
474 P10 Oml.match 29 Lör 2019-06-01 13:30 Ängelholms FF:Vit   -  Lindeborgs FF 1948  Duni X - X 
475 P10 Oml.match 18 Lör 2019-06-01 13:00 Djurgårdens IF:4   -  FC Trelleborg:Blå  Team Sportia X - X 
476 P10 Oml.match 19 Lör 2019-06-01 13:00 IFK Lidingö FK:7   -  Kalmar FF:Svart  Q & Co Ren Vilja X - X 
477 P10 Oml.match 8 Lör 2019-06-01 13:00 IFK Haninge   -  AIK FF:Orange X  ICA Toppen X - X 
478 P10 Oml.match 21 Lör 2019-06-01 13:00 Höganäs BK:1   -  Borstahusens BK  Stand Out Media X - X 
479 P10 Oml.match 22 Lör 2019-06-01 13:00 Åkarps if:1   -  RCD Espanyol Academy SV  Select X - X 
480 P10 Oml.match 35 Lör 2019-06-01 13:00 Helsingborgs IF:röd   -  Skanör Falsterbo IF:Röd  Fruktbudet X - X 
481 P10 Oml.match 24 Lör 2019-06-01 13:00 BK Häcken:Svart   -  Trelleborg FF  Elektro Team X - X 
482 P10 Oml.match 25 Lör 2019-06-01 14:00 AIK FF:Orange Y   -  Nacka FC  Passionice  
483 P10 Oml.match 26 Lör 2019-06-01 14:00 Hammarby IF:Lag 5   -  IFK Lidingö:14-2  Tre-Mek  
484 P10 Oml.match 39 Lör 2019-06-01 14:00 FC Trelleborg:Vit   -  Gif Nike:2  Pågen  
485 P10 Oml.match 40 Lör 2019-06-01 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -  Djurgårdens IF:7  Vellingeblomman  
486 P10 Oml.match 41 Lör 2019-06-01 14:00 Eslöv BK:Svart   -  Hässleholms IF:2  Duni  
487 P10 Oml.match 30 Lör 2019-06-01 13:30 BK Höllviken:Gul   -  Svedala IF  Team Sportia X - X 
488 P10 Oml.match 31 Lör 2019-06-01 13:30 FC Bellevue:2   -  BK Olympic:Grön  Q & Co Ren Vilja X - X 
489 P10 Oml.match 20 Lör 2019-06-01 13:30 Brommapojkarna:26-1   -  Täby FK:FA  ICA Toppen X - X 
490 P10 Oml.match 33 Lör 2019-06-01 13:30 Lilla Torg FF BLÅ   -  LB07:B:Röd  Stand Out Media X - X 
491 P10 Oml.match 34 Lör 2019-06-01 13:30 Mjällby AIF   -  Anderslövs BOIK  Select X - X 
492 P10 Oml.match 47 Lör 2019-06-01 13:30 Kulladals FF:Vit   -  IK Wormo:Blå  Fruktbudet X - X 
493 P10 Oml.match 36 Lör 2019-06-01 13:30 IFK Lidingö:14   -  Hammarby IF:P10:A  Elektro Team  
494 P10 Oml.match 37 Lör 2019-06-01 14:35 FC Djursholm   -  Halmstad BK  Passionice  
495 P10 Oml.match 38 Lör 2019-06-01 14:30 Oxie SK:Blå   -  GAIS:svart  Tre-Mek  
496 P10 Oml.match 51 Lör 2019-06-01 14:30 Hyllie IK:Svart   -  Kulladals FF:Blå  Pågen  
497 P10 Oml.match 52 Lör 2019-06-01 14:30 FC Bellevue:4   -  IFK Lidingö:P09:12  Vellingeblomman  
498 P10 Oml.match 53 Lör 2019-06-01 14:30 Djurgården IF:U10-2   -  LB07:B:Svart  Duni  
499 P10 Oml.match 42 Lör 2019-06-01 14:00 BK Höllviken:Röd   -  FA2000  Team Sportia  
500 P10 Oml.match 43 Lör 2019-06-01 14:00 Blentarps BK   -  Höganäs BK:2  Q & Co Ren Vilja  
501 P10 Oml.match 32 Lör 2019-06-01 14:00 BFC Lundegården:2   -  Lunds BK:Vit  ICA Toppen  
502 P10 Oml.match 45 Lör 2019-06-01 13:00 Ramlösa Södra IF   -  IFK Stocksund:Blå  Duni X - X 
503 P10 Oml.match 46 Lör 2019-06-01 14:00 BK Häcken:Vit   -  Ängelholms FF:Gul  Select  
504 P10 Oml.match 59 Lör 2019-06-01 14:00 Linero IF   -  FC Trelleborg:Gul  Fruktbudet  
505 P10 Oml.match 48 Lör 2019-06-01 14:00 FC Bellevue:3   -  BK Olympic:Vit  Elektro Team  
512 P10 Oml.match 60 Lör 2019-06-01 14:30 Kågeröds BoIF:vit   -  Skanör Falsterbo IF:Vit  Elektro Team  
506 P10 Oml.match 54 Lör 2019-06-01 14:30 Vellinge IF:Blå   -  BK Höllviken:Blå  Team Sportia  
511 P10 Oml.match 64 Lör 2019-06-01 14:30 IFK Klagshamn   -  Ängelholms FF:Blå  Fruktbudet  
431 P10 Omlottningsgrupp 23 Lör 2019-06-01 11:00 IFK Lidingö FK:P09-10   -  FA2000  Select X - X 
508 P10 Oml.match 44 Lör 2019-06-01 14:30 AB Tårnby   -  IFK Lidingö FK:P09-10  ICA Toppen  
510 P10 Oml.match 58 Lör 2019-06-01 14:30 BK Höllviken:Svart   -  Greve Fodbold:Comets  Select  
513 P10 Oml.match 63 Lör 2019-06-01 15:00 Skurups AIF   -  Bara GIF  Team Sportia  
507 P10 Oml.match 55 Lör 2019-06-01 14:30 Oxie SK:Röd   -  IFK Stocksund:Vit  Q & Co Ren Vilja  
432 P10 Omlottningsgrupp 30 Lör 2019-06-01 11:00 BK Höllviken:Blå   -  LB07:B:Svart  Fruktbudet X - X 
430 P10 Omlottningsgrupp 29 Lör 2019-06-01 11:00 IFK Lidingö:P09:12   -  FC Rosengård:Z  Stand Out Media X - X 
429 P10 Omlottningsgrupp 22 Lör 2019-06-01 11:00 Halmstad BK   -  Djurgårdens IF:7  ICA Toppen X - X 
516 P10 Oml.match 62 Lör 2019-06-01 15:00 Sjöbo IF:Vit   -  Västra ingelstad is  Stand Out Media  
465 F10 Avslutningsmatch 11 Lör 2019-06-01 12:30 Gislöv IF   -  Dragør Boldklub  ICA Toppen X - X 
455 F10 Avslutningsmatch 14 Lör 2019-06-01 12:00 Spjutstorp IF:2   -  Vellinge IF  Select X - X 
457 F10 Avslutningsmatch 12 Lör 2019-06-01 12:00 FC Hessleholm   -  Husie IF  Elektro Team X - X 
517 P10 Oml.match 50 Lör 2019-06-01 15:00 Helsingborgs IF:blå   -  IF Brommapojkarna:P09-3  Pågen  
518 P10 Oml.match 49 Lör 2019-06-01 15:00 IF Lödde   -  FC Rosengård:Z  Duni