KDFF Euro-City Cup 2019

26 till 27 Jan

Matcher på Läktarhallen, 2019-01-27

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
111 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 08:30 Stattena IF  -  Jonstorps IF Läktarhallen X - X 
112 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 08:45 Borgeby FK:Röd  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
113 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00 Borgeby FK:Vit  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
114 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 Jonstorps IF  -  Vikens IK:Vit Läktarhallen X - X 
116 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Kullabygdens DFF:Svart Läktarhallen 2 - 0 
117 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 Vikens IK:Vit  -  Borgeby FK:Vit Läktarhallen X - X 
119 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00 Hittarps IK:Vit  -  Vikens IK:Vit Läktarhallen 2 - 0 
121 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 Borgeby FK:Röd  -  Jonstorps IF Läktarhallen X - X 
123 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30 Köpingebro IF  -  Perstorp Bälinge IK Läktarhallen 1 - 0 
125 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 Jonstorps IF  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
127 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 11:00 Kullabygdens DFF:Vit  -  Husie IF:Vit Läktarhallen 0 - 2 
129 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Råå IF  -  Stattena IF Läktarhallen X - X 
131 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:30 Vikens IK:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07 Läktarhallen 0 - 6 
133 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:45 Allerum GIF  -  Borgeby FK:Vit Läktarhallen X - X 
135 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 12:00 Perstorp Bälinge IK  -  BK Höllviken Läktarhallen 0 - 2 
137 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Vikens IK:Vit  -  Stattena IF Läktarhallen X - X 
139 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:30 Husie IF:Vit  -  Stattena IF Läktarhallen 0 - 0 
141 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 Allerum GIF  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
143 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00 Kullabygdens DFF:Svart  -  Husie IF:Grön Läktarhallen 0 - 1 
145 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 Stattena IF  -  Borgeby FK:Röd Läktarhallen X - X 
147 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 13:30 Vikens IK:Blå  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen 0 - 5 
149 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:45 Fortuna FF:Röd  -  IF Limhamn Bunkeflo Läktarhallen 2 - 2 
151 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Husie IF:Grön Läktarhallen 0 - 0 
153 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 14:15 BK Höllviken  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen 3 - 0 
155 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:30 Stattena IF  -  IF Limhamn Bunkeflo Läktarhallen 1 - 0 
157 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:45 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Hittarps IK:Vit Läktarhallen 0 - 1 
159 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:00 BK Höllviken  -  Köpingebro IF Läktarhallen 1 - 0 
161 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15 Stattena IF  -  Kullabygdens DFF:Vit Läktarhallen 2 - 0 
163 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 15:30 Kullabygdens DFF:Svart  -  Svenstorps IF:Vit Läktarhallen 0 - 1 
165 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:45 Vikens IK:Blå  -  Västra Karups IF Läktarhallen 0 - 1 
167 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00 Fortuna FF:Röd  -  Svenstorps IF:Grön Läktarhallen 2 - 1 
169 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 16:15 Svenstorps IF:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07 Läktarhallen 1 - 6 
171 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:30 Västra Karups IF  -  BK Höllviken Läktarhallen 0 - 4 
173 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45 Svenstorps IF:Grön  -  Stattena IF Läktarhallen 0 - 2 
175 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:00 Hittarps IK:Svart  -  Köpingebro IF Läktarhallen 1 - 0 
177 F05 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-27 17:30 Husie IF:Grön   -  IF Limhamn Bunkeflo  Läktarhallen 1 - 0 
179 F05 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-27 17:45 BK Höllviken   -  Hittarps IK:Vit  Läktarhallen 4 - 0 
181 F05 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 18:00 Husie IF:Grön   -  Hittarps IK:Svart  Läktarhallen 2 - 0 
182 F05 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 18:15 BK Höllviken   -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07  Läktarhallen 3 - 1 es 
183 F05 A-3.e pris Sön 2019-01-27 18:33 Hittarps IK:Svart   -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07  Läktarhallen 3 - 2 es 
184 F05 A-final Sön 2019-01-27 18:48 Husie IF:Grön   -  BK Höllviken  Läktarhallen 0 - 1