KDFF Euro-City Cup 2019

26 till 27 Jan

Matcher Sön 2019-01-27

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
111 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 08:30 Stattena IF  -  Jonstorps IF Läktarhallen X - X 
112 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 08:45 Borgeby FK:Röd  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
113 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00 Borgeby FK:Vit  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
114 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 Jonstorps IF  -  Vikens IK:Vit Läktarhallen X - X 
115 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 Allerum GIF  -  Stattena IF A-hallen X - X 
116 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Kullabygdens DFF:Svart Läktarhallen 2 - 0 
117 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 Vikens IK:Vit  -  Borgeby FK:Vit Läktarhallen X - X 
118 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 Råå IF  -  Borgeby FK:Röd A-hallen X - X 
119 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00 Hittarps IK:Vit  -  Vikens IK:Vit Läktarhallen 2 - 0 
120 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:00 BK Höllviken  -  Vikens IK:Blå A-hallen 4 - 0 
121 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 Borgeby FK:Röd  -  Jonstorps IF Läktarhallen X - X 
122 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 Stattena IF  -  Borgeby FK:Vit A-hallen X - X 
123 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30 Köpingebro IF  -  Perstorp Bälinge IK Läktarhallen 1 - 0 
124 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 10:30 Stattena IF  -  Fortuna FF:Röd A-hallen 0 - 0 
125 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 Jonstorps IF  -  Allerum GIF Läktarhallen X - X 
126 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 Råå IF  -  Vikens IK:Vit A-hallen X - X 
127 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 11:00 Kullabygdens DFF:Vit  -  Husie IF:Vit Läktarhallen 0 - 2 
128 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:00 Husie IF:Grön  -  Svenstorps IF:Vit A-hallen 2 - 0 
129 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Råå IF  -  Stattena IF Läktarhallen X - X 
130 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Vikens IK:Vit  -  Allerum GIF A-hallen X - X 
131 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:30 Vikens IK:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07 Läktarhallen 0 - 6 
132 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:30 Hittarps IK:Svart  -  Västra Karups IF A-hallen 1 - 1 
133 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:45 Allerum GIF  -  Borgeby FK:Vit Läktarhallen X - X 
134 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:45 Jonstorps IF  -  Råå IF A-hallen X - X 
135 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 12:00 Perstorp Bälinge IK  -  BK Höllviken Läktarhallen 0 - 2 
136 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:00 IF Limhamn Bunkeflo  -  Svenstorps IF:Grön A-hallen 1 - 0 
137 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Vikens IK:Vit  -  Stattena IF Läktarhallen X - X 
138 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Borgeby FK:Vit  -  Borgeby FK:Röd A-hallen X - X 
139 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:30 Husie IF:Vit  -  Stattena IF Läktarhallen 0 - 0 
140 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:30 Svenstorps IF:Vit  -  Hittarps IK:Vit A-hallen 0 - 1 
141 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 Allerum GIF  -  Råå IF Läktarhallen X - X 
142 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 Borgeby FK:Röd  -  Vikens IK:Vit A-hallen X - X 
143 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00 Kullabygdens DFF:Svart  -  Husie IF:Grön Läktarhallen 0 - 1 
144 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 13:00 Västra Karups IF  -  Köpingebro IF A-hallen 0 - 3 
145 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 Stattena IF  -  Borgeby FK:Röd Läktarhallen X - X 
146 F09 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 Borgeby FK:Vit  -  Jonstorps IF A-hallen X - X 
147 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 13:30 Vikens IK:Blå  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen 0 - 5 
148 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:30 Svenstorps IF:Grön  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hallen 1 - 1 
149 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:45 Fortuna FF:Röd  -  IF Limhamn Bunkeflo Läktarhallen 2 - 2 
150 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:45 Hittarps IK:Vit  -  Kullabygdens DFF:Svart A-hallen 0 - 0 
151 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Husie IF:Grön Läktarhallen 0 - 0 
152 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 14:00 Köpingebro IF  -  Vikens IK:Blå A-hallen 3 - 0 
153 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 14:15 BK Höllviken  -  Hittarps IK:Svart Läktarhallen 3 - 0 
154 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:15 Kullabygdens DFF:Vit  -  Fortuna FF:Röd A-hallen 0 - 1 
155 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:30 Stattena IF  -  IF Limhamn Bunkeflo Läktarhallen 1 - 0 
156 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:30 Vikens IK:Vit  -  Svenstorps IF:Vit A-hallen 2 - 1 
157 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:45 IF Limhamn Bunkeflo:LB07  -  Hittarps IK:Vit Läktarhallen 0 - 1 
158 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 14:45 Perstorp Bälinge IK  -  Västra Karups IF A-hallen 0 - 0 
159 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:00 BK Höllviken  -  Köpingebro IF Läktarhallen 1 - 0 
160 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:00 Husie IF:Vit  -  Svenstorps IF:Grön A-hallen 5 - 0 
161 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15 Stattena IF  -  Kullabygdens DFF:Vit Läktarhallen 2 - 0 
162 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 15:15 Husie IF:Grön  -  Vikens IK:Vit A-hallen 2 - 0 
163 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 15:30 Kullabygdens DFF:Svart  -  Svenstorps IF:Vit Läktarhallen 0 - 1 
164 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:30 Hittarps IK:Svart  -  Perstorp Bälinge IK A-hallen 1 - 0 
165 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:45 Vikens IK:Blå  -  Västra Karups IF Läktarhallen 0 - 1 
166 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:45 IF Limhamn Bunkeflo  -  Husie IF:Vit A-hallen 1 - 0 
167 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00 Fortuna FF:Röd  -  Svenstorps IF:Grön Läktarhallen 2 - 1 
168 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 16:00 Kullabygdens DFF:Svart  -  Vikens IK:Vit A-hallen 2 - 1 
169 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 16:15 Svenstorps IF:Vit  -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07 Läktarhallen 1 - 6 
170 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:15 Vikens IK:Blå  -  Perstorp Bälinge IK A-hallen 0 - 2 
171 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:30 Västra Karups IF  -  BK Höllviken Läktarhallen 0 - 4 
172 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:30 Fortuna FF:Röd  -  Husie IF:Vit A-hallen 3 - 0 
173 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45 Svenstorps IF:Grön  -  Stattena IF Läktarhallen 0 - 2 
174 F05 Grupp 1 Sön 2019-01-27 16:45 Husie IF:Grön  -  Hittarps IK:Vit A-hallen 2 - 0 
175 F05 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:00 Hittarps IK:Svart  -  Köpingebro IF Läktarhallen 1 - 0 
176 F05 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00 IF Limhamn Bunkeflo  -  Kullabygdens DFF:Vit A-hallen 1 - 0 
177 F05 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-27 17:30 Husie IF:Grön   -  IF Limhamn Bunkeflo  Läktarhallen 1 - 0 
178 F05 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-27 17:30 Fortuna FF:Röd   -  Hittarps IK:Svart  A-hallen 2 - 3 es 
179 F05 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-27 17:45 BK Höllviken   -  Hittarps IK:Vit  Läktarhallen 4 - 0 
180 F05 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-27 17:45 Stattena IF   -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07  A-hallen 0 - 2 
181 F05 A-semifinal:01 Sön 2019-01-27 18:00 Husie IF:Grön   -  Hittarps IK:Svart  Läktarhallen 2 - 0 
182 F05 A-semifinal:02 Sön 2019-01-27 18:15 BK Höllviken   -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07  Läktarhallen 3 - 1 es 
183 F05 A-3.e pris Sön 2019-01-27 18:33 Hittarps IK:Svart   -  IF Limhamn Bunkeflo:LB07  Läktarhallen 3 - 2 es 
184 F05 A-final Sön 2019-01-27 18:48 Husie IF:Grön   -  BK Höllviken  Läktarhallen 0 - 1