Matcher på UW-Elast, 2019-01-05

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
2 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 08:30 IFK Mariestad Blå  -  Sil if UW-Elast 2 - 0 
6 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 08:45 Vänersborg FK  -  Vedums AIS UW-Elast 2 - 0 
10 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:00 Sil if  -  Holmalunds IF UW-Elast 0 - 2 
14 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:15 Våmbs if  -  Degerfors IF Ungdom:Röd UW-Elast 0 - 4 
18 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:30 Holmalunds IF  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 2 
22 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:45 Degerfors IF Ungdom:Röd  -  IFK Falköping vit UW-Elast 0 - 1 
26 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:00 IF Eker Örebro  -  Götene IF:Vit UW-Elast 2 - 0 
30 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:15 Hovsta IF  -  IF Weimer Lyrestad UW-Elast 0 - 1 
34 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:30 Töreboda IK  -  Lekebergs IF:Svart UW-Elast 1 - 7 
38 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:45 IF Weimer Lyrestad  -  Götene IF:Blå UW-Elast 1 - 0 
42 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 11:00 IFK Mariestad Blå  -  IF Eker Örebro UW-Elast 0 - 4 
46 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 11:15 Götene IF:Blå  -  Hovsta IF UW-Elast 0 - 2 
50 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 11:45 IF Eker Örebro:1   -  Vänersborg FK  UW-Elast 0 - 7 
54 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:00 IFK Falköping vit   -  IFK Mareistad VIT  UW-Elast 0 - 1 
58 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:15 Vänersborg FK   -  Bk Forward:Svart  UW-Elast 4 - 1 
62 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:30 IFK Mareistad VIT   -  IFK Falköping  UW-Elast 1 - 1 
66 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:45 Bk Forward:Svart   -  IF Eker Örebro:1  UW-Elast 4 - 2 
70 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Falköping   -  IFK Falköping vit  UW-Elast 1 - 0 
74 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:15 IF Weimer Lyrestad   -  Trollhättans Bois:2  UW-Elast 0 - 2 
78 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:30 Götene IF:Blå   -  IFK Mariestad Vit  UW-Elast 0 - 0 
82 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:45 Trollhättans Bois:2   -  Lekebergs IF:Svart  UW-Elast 2 - 1 
86 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:00 IFK Mariestad Vit   -  Vårgårda IK:Röd  UW-Elast 1 - 1 
90 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 14:15 Lekebergs IF:Svart   -  IF Weimer Lyrestad  UW-Elast 1 - 2 
94 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:30 Vårgårda IK:Röd   -  Götene IF:Blå  UW-Elast 2 - 3 
98 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:00 FBK Karlstad:Svart  -  Sil IF:vit UW-Elast 0 - 0 
102 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 15:15 FBK Karlstad:Röd  -  Alingsås IF FF:Vit UW-Elast 0 - 1 
106 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 15:30 Norrstrands IF  -  Våmbs if UW-Elast 0 - 5 
110 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 15:45 Lerum  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 1 
114 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:00 IFK Skövde FK  -  Vänersborg FK UW-Elast 2 - 2 
118 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 16:15 Alingsås IF FF:Vit  -  Sil IF:röd UW-Elast 3 - 2 
122 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 16:30 Skövde AIK  -  Mariebergs IK UW-Elast 4 - 0 
126 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 16:45 Trollhättan BOIS  -  FBK Karlstad:Svart UW-Elast 1 - 0 
130 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 17:00 IFK Trollhättan  -  Degerfors IF Ungdom UW-Elast 6 - 0 
134 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 17:15 Trollhättan FK  -  Norrstrands IF UW-Elast 2 - 0 
138 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 17:30 Skyllbergs IK  -  Lerum UW-Elast 2 - 1 
140 P13 B-8-dels:05 Lör 2019-01-05 18:05 IFK Skövde FK   -  Sil IF:vit  UW-Elast 4 - 0 
144 P13 B-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:25 Norrstrands IF   -  Mariebergs IK  UW-Elast 3 - 0 
148 P13 A-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:45 Våmbs if   -  Skövde AIK  UW-Elast 4 - 3 
152 P13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-05 19:05 Sil IF:röd   -  Norrstrands IF  UW-Elast 1 - 0 
156 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-05 19:25 Adolfsbergs IK:Svart   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 0 - 1 
160 P13 B-semifinal:02 Lör 2019-01-05 19:45 IFK Skövde FK   -  Alingsås IF FF:Grön  UW-Elast 3 - 0 
162 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-01-05 20:05 ÖSK Futsal Club   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 1 - 0