Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
71 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:00 IF Eker Örebro:2   -  Sil if  LF 3 - 2 
72 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Hjo   -  Våmbs if  Tuna 6 - 0 
70 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Falköping   -  IFK Falköping vit  UW-Elast 1 - 0 
69 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:00 IFK Mareistad VIT   -  Holmalunds IF  ICA Kvantum 2 - 1 
68 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:45 Degerfors IF Ungdom:Vit   -  Degerfors IF Ungdom:Röd  Tuna 0 - 0 
67 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:45 Vedums AIS   -  IFK Mariestad Blå  LF 1 - 1 
66 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:45 Bk Forward:Svart   -  IF Eker Örebro:1  UW-Elast 4 - 2 
65 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:45 Vänersborg FK   -  Bk Forward:Gul  ICA Kvantum 1 - 3 
64 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:30 IF Eker Örebro:2   -  IFK Hjo  Tuna 0 - 2 
63 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:30 Sil if   -  Våmbs if  LF 1 - 0 
62 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:30 IFK Mareistad VIT   -  IFK Falköping  UW-Elast 1 - 1 
61 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:30 Holmalunds IF   -  IFK Falköping vit  ICA Kvantum 2 - 0 
60 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:15 Bk Forward:Gul   -  IF Eker Örebro:1  Tuna 4 - 0 
59 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:15 IFK Mariestad Blå   -  Degerfors IF Ungdom:Röd  LF 3 - 0 
58 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 12:15 Vänersborg FK   -  Bk Forward:Svart  UW-Elast 4 - 1 
57 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 12:15 Vedums AIS   -  Degerfors IF Ungdom:Vit  ICA Kvantum 3 - 1 
56 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:00 Våmbs if   -  IF Eker Örebro:2  Tuna 0 - 4 
55 P11 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 12:00 Sil if   -  IFK Hjo  LF 0 - 1 
49 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 11:45 Bk Forward:Gul   -  Bk Forward:Svart  ICA Kvantum 2 - 2 
50 P11 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 11:45 IF Eker Örebro:1   -  Vänersborg FK  UW-Elast 0 - 7 
51 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 11:45 IFK Mariestad Blå   -  Degerfors IF Ungdom:Vit  LF 2 - 1 
52 P11 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 11:45 Degerfors IF Ungdom:Röd   -  Vedums AIS  Tuna 0 - 1 
53 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:00 Holmalunds IF   -  IFK Falköping  ICA Kvantum 1 - 1 
54 P11 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 12:00 IFK Falköping vit   -  IFK Mareistad VIT  UW-Elast 0 - 1 
24 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:45 IFK Mareistad VIT  -  Vänersborg FK Tuna 0 - 5 
23 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:45 Vedums AIS  -  IF Eker Örebro:2 LF 1 - 2 
22 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:45 Degerfors IF Ungdom:Röd  -  IFK Falköping vit UW-Elast 0 - 1 
21 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:45 Våmbs if  -  IF Eker Örebro:1 ICA Kvantum 0 - 6 
20 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:30 Degerfors IF Ungdom:Vit  -  IFK Falköping Tuna 4 - 1 
19 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:30 IFK Hjo  -  Bk Forward:Svart LF 1 - 4 
18 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:30 Holmalunds IF  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 2 
17 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:30 Sil if  -  Bk Forward:Gul ICA Kvantum 0 - 5 
16 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:15 Vedums AIS  -  IFK Mareistad VIT Tuna 1 - 0 
15 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:15 IF Eker Örebro:1  -  IFK Falköping vit LF 1 - 0 
14 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 09:15 Våmbs if  -  Degerfors IF Ungdom:Röd UW-Elast 0 - 4 
13 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 09:15 IF Eker Örebro:2  -  Vänersborg FK ICA Kvantum 0 - 7 
12 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:00 Bk Forward:Gul  -  IFK Mariestad Blå Tuna 9 - 1 
11 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:00 Bk Forward:Svart  -  IFK Falköping LF 5 - 1 
10 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 09:00 Sil if  -  Holmalunds IF UW-Elast 0 - 2 
9 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 09:00 IFK Hjo  -  Degerfors IF Ungdom:Vit ICA Kvantum 1 - 1 
8 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 08:45 IFK Falköping vit  -  Våmbs if Tuna 2 - 0 
7 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 08:45 IF Eker Örebro:2  -  IFK Mareistad VIT LF 1 - 2 
302 P14 A-final Sön 2019-01-06 19:25 Lillån FK:Grön   -  Laxå IF  ICA Kvantum 0 - 5 
164 P13 A-final Lör 2019-01-05 20:45 Hovsta IF   -  ÖSK Futsal Club  ICA Kvantum 1 - 3 
163 P13 B-final Lör 2019-01-05 20:25 Lerum   -  IFK Skövde FK  ICA Kvantum 0 - 3 
162 P13 A-semifinal:02 Lör 2019-01-05 20:05 ÖSK Futsal Club   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 1 - 0 
161 P13 A-semifinal:01 Lör 2019-01-05 20:05 Adolfsbergs IK:Gul   -  Hovsta IF  ICA Kvantum 0 - 1 
160 P13 B-semifinal:02 Lör 2019-01-05 19:45 IFK Skövde FK   -  Alingsås IF FF:Grön  UW-Elast 3 - 0 
159 P13 B-semifinal:01 Lör 2019-01-05 19:45 Lerum   -  Sil IF:röd  ICA Kvantum 2 - 0 
97 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:00 Adolfsbergs IK:Gul  -  Trollhättan BOIS ICA Kvantum 2 - 0 
98 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:00 FBK Karlstad:Svart  -  Sil IF:vit UW-Elast 0 - 0 
99 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 15:00 Bk Forward:Gul  -  Vänersborg FK LF 3 - 0 
100 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 15:00 IF Weimer Lyrestad  -  IFK Skövde FK Tuna 0 - 1 
101 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 15:15 Hovsta IF  -  IFK Trollhättan ICA Kvantum 1 - 0 
102 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 15:15 FBK Karlstad:Röd  -  Alingsås IF FF:Vit UW-Elast 0 - 1 
103 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 15:15 ÖSK Futsal Club  -  Sil IF:röd LF 7 - 0 
104 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 15:15 Degerfors IF Ungdom  -  IFK Mariestad Vit Tuna 1 - 7 
105 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 15:30 IF Eker  -  Trollhättan FK ICA Kvantum 2 - 1 
106 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 15:30 Norrstrands IF  -  Våmbs if UW-Elast 0 - 5 
107 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 15:30 Alingsås IF FF:Grön  -  Skövde AIK LF 1 - 1 
108 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 15:30 Adolfsbergs IK:Svart  -  Mariebergs IK Tuna 5 - 0 
109 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 15:45 Bk Forward:Svart  -  Skyllbergs IK ICA Kvantum 0 - 2 
110 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 15:45 Lerum  -  IFK Mariestad Blå UW-Elast 0 - 1 
111 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:45 Adolfsbergs IK:Gul  -  FBK Karlstad:Svart LF 0 - 0 
112 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 15:45 Sil IF:vit  -  Trollhättan BOIS Tuna 1 - 2 
113 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:00 Bk Forward:Gul  -  IF Weimer Lyrestad ICA Kvantum 5 - 0 
114 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:00 IFK Skövde FK  -  Vänersborg FK UW-Elast 2 - 2 
115 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 16:00 Hovsta IF  -  Degerfors IF Ungdom LF 5 - 0 
116 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 16:00 IFK Mariestad Vit  -  IFK Trollhättan Tuna 1 - 7 
117 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 16:15 ÖSK Futsal Club  -  FBK Karlstad:Röd ICA Kvantum 6 - 0 
118 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 16:15 Alingsås IF FF:Vit  -  Sil IF:röd UW-Elast 3 - 2 
119 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 16:15 IF Eker  -  Norrstrands IF LF 1 - 3 
120 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 16:15 Våmbs if  -  Trollhättan FK Tuna 3 - 1 
121 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 16:30 Adolfsbergs IK:Svart  -  Alingsås IF FF:Grön ICA Kvantum 2 - 1 
122 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 16:30 Skövde AIK  -  Mariebergs IK UW-Elast 4 - 0 
123 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 16:30 Bk Forward:Svart  -  Lerum LF 2 - 1 
124 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 16:30 IFK Mariestad Blå  -  Skyllbergs IK Tuna 1 - 0 
125 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 16:45 Sil IF:vit  -  Adolfsbergs IK:Gul ICA Kvantum 0 - 2 
126 P13 Grupp 1 Lör 2019-01-05 16:45 Trollhättan BOIS  -  FBK Karlstad:Svart UW-Elast 1 - 0 
127 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:45 IFK Skövde FK  -  Bk Forward:Gul LF 0 - 1 
128 P13 Grupp 2 Lör 2019-01-05 16:45 Vänersborg FK  -  IF Weimer Lyrestad Tuna 4 - 0 
129 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 17:00 IFK Mariestad Vit  -  Hovsta IF ICA Kvantum 0 - 2 
130 P13 Grupp 3 Lör 2019-01-05 17:00 IFK Trollhättan  -  Degerfors IF Ungdom UW-Elast 6 - 0 
131 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 17:00 Alingsås IF FF:Vit  -  ÖSK Futsal Club LF 0 - 4 
132 P13 Grupp 4 Lör 2019-01-05 17:00 Sil IF:röd  -  FBK Karlstad:Röd Tuna 1 - 4 
133 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 17:15 Våmbs if  -  IF Eker ICA Kvantum 6 - 1 
134 P13 Grupp 5 Lör 2019-01-05 17:15 Trollhättan FK  -  Norrstrands IF UW-Elast 2 - 0 
135 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 17:15 Skövde AIK  -  Adolfsbergs IK:Svart LF 1 - 1 
136 P13 Grupp 6 Lör 2019-01-05 17:15 Mariebergs IK  -  Alingsås IF FF:Grön Tuna 1 - 3 
137 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 17:30 IFK Mariestad Blå  -  Bk Forward:Svart ICA Kvantum 4 - 0 
138 P13 Grupp 7 Lör 2019-01-05 17:30 Skyllbergs IK  -  Lerum UW-Elast 2 - 1 
139 P13 A-8-dels:05 Lör 2019-01-05 18:05 Trollhättan BOIS   -  Bk Forward:Gul  ICA Kvantum 0 - 2 
140 P13 B-8-dels:05 Lör 2019-01-05 18:05 IFK Skövde FK   -  Sil IF:vit  UW-Elast 4 - 0 
141 P13 A-8-dels:01 Lör 2019-01-05 18:05 Adolfsbergs IK:Gul   -  Vänersborg FK  LF 2 - 1 
142 P13 B-8-dels:01 Lör 2019-01-05 18:05 FBK Karlstad:Svart   -  IF Weimer Lyrestad  Tuna 2 - 0 
143 P13 B-8-dels:03 Lör 2019-01-05 18:25 IFK Mariestad Vit   -  Sil IF:röd  ICA Kvantum 1 - 2 
144 P13 B-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:25 Norrstrands IF   -  Mariebergs IK  UW-Elast 3 - 0 
145 P13 B-8-dels:02 Lör 2019-01-05 18:25 IF Eker   -  Lerum  LF 0 - 1 
146 P13 B-8-dels:06 Lör 2019-01-05 18:25 FBK Karlstad:Röd   -  Degerfors IF Ungdom  Tuna 6 - 0 
147 P13 A-8-dels:03 Lör 2019-01-05 18:45 Hovsta IF   -  Alingsås IF FF:Vit  ICA Kvantum 1 - 0 
148 P13 A-8-dels:04 Lör 2019-01-05 18:45 Våmbs if   -  Skövde AIK  UW-Elast 4 - 3 
149 P13 A-8-dels:02 Lör 2019-01-05 18:45 Trollhättan FK   -  Skyllbergs IK  LF 0 - 1 
150 P13 A-8-dels:06 Lör 2019-01-05 18:45 IFK Trollhättan   -  ÖSK Futsal Club  Tuna 0 - 2 
151 P13 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-05 19:05 FBK Karlstad:Svart   -  Lerum  ICA Kvantum 0 - 1 
152 P13 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-05 19:05 Sil IF:röd   -  Norrstrands IF  UW-Elast 1 - 0 
96 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:30 Töreboda IK   -  Degerfors IF U:2  Tuna 0 - 2 
95 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:30 Lekebergs IF:Röd   -  Götene IF:Vit  LF 3 - 2 
94 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:30 Vårgårda IK:Röd   -  Götene IF:Blå  UW-Elast 2 - 3 
93 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:30 IFK Mariestad Vit   -  Degerfors IF U 1  ICA Kvantum 3 - 0 
92 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 14:15 Trollhättans Bois:1   -  Hovsta IF  Tuna 1 - 4 
91 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 14:15 Trollhättans Bois:2   -  IF Eker Örebro  LF 2 - 1 
90 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 14:15 Lekebergs IF:Svart   -  IF Weimer Lyrestad  UW-Elast 1 - 2 
89 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 14:15 KB Karlskoga FF:1   -  IFK Mariestad Blå  ICA Kvantum 0 - 0 
88 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:00 Degerfors IF U 1   -  Götene IF:Blå  Tuna 0 - 1 
87 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:00 Götene IF:Vit   -  Degerfors IF U:2  LF 1 - 0 
86 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 14:00 IFK Mariestad Vit   -  Vårgårda IK:Röd  UW-Elast 1 - 1 
85 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 14:00 Lekebergs IF:Röd   -  Töreboda IK  ICA Kvantum 4 - 2 
84 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:45 IF Eker Örebro   -  IF Weimer Lyrestad  Tuna 0 - 0 
81 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:45 KB Karlskoga FF:1   -  Trollhättans Bois:1  ICA Kvantum 1 - 1 
82 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:45 Trollhättans Bois:2   -  Lekebergs IF:Svart  UW-Elast 2 - 1 
83 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:45 IFK Mariestad Blå   -  Hovsta IF  LF 0 - 0 
76 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:15 Hovsta IF   -  KB Karlskoga FF:1  Tuna 2 - 2 
77 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:30 Degerfors IF U 1   -  Vårgårda IK:Röd  ICA Kvantum 1 - 0 
78 P10 PO-grupp A 3 Lör 2019-01-05 13:30 Götene IF:Blå   -  IFK Mariestad Vit  UW-Elast 0 - 0 
79 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:30 Götene IF:Vit   -  Töreboda IK  LF 2 - 1 
80 P10 PO-grupp A 4 Lör 2019-01-05 13:30 Degerfors IF U:2   -  Lekebergs IF:Röd  Tuna 0 - 1 
75 P10 PO-grupp A 2 Lör 2019-01-05 13:15 IFK Mariestad Blå   -  Trollhättans Bois:1  LF 2 - 0 
48 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 11:15 IFK Mariestad Vit  -  Lekebergs IF:Röd Tuna 2 - 0 
73 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:15 IF Eker Örebro   -  Lekebergs IF:Svart  ICA Kvantum 3 - 1 
74 P10 PO-grupp A 1 Lör 2019-01-05 13:15 IF Weimer Lyrestad   -  Trollhättans Bois:2  UW-Elast 0 - 2 
47 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 11:15 KB Karlskoga FF:1  -  Trollhättans Bois:2 LF 0 - 1 
46 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 11:15 Götene IF:Blå  -  Hovsta IF UW-Elast 0 - 2 
45 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 11:15 IF Weimer Lyrestad  -  Degerfors IF U:2 ICA Kvantum 1 - 0 
44 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 11:00 Lekebergs IF:Svart  -  Vårgårda IK:Röd Tuna 3 - 0 
43 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 11:00 Götene IF:Vit  -  Degerfors IF U 1 LF 1 - 1 
42 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 11:00 IFK Mariestad Blå  -  IF Eker Örebro UW-Elast 0 - 4 
41 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 11:00 Töreboda IK  -  Trollhättans Bois:1 ICA Kvantum 1 - 2 
33 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:30 Degerfors IF U 1  -  IF Eker Örebro ICA Kvantum 0 - 5 
34 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:30 Töreboda IK  -  Lekebergs IF:Svart UW-Elast 1 - 7 
35 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:30 Trollhättans Bois:1  -  Vårgårda IK:Röd LF 4 - 0 
36 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:30 Götene IF:Vit  -  IFK Mariestad Blå Tuna 0 - 4 
37 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:45 Degerfors IF U:2  -  Hovsta IF ICA Kvantum 0 - 4 
38 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:45 IF Weimer Lyrestad  -  Götene IF:Blå UW-Elast 1 - 0 
39 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:45 Trollhättans Bois:2  -  Lekebergs IF:Röd LF 3 - 1 
40 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:45 KB Karlskoga FF:1  -  IFK Mariestad Vit Tuna 2 - 1 
5 P11 Grupp 3 Lör 2019-01-05 08:45 IF Eker Örebro:1  -  Degerfors IF Ungdom:Röd ICA Kvantum 1 - 2 
6 P11 Grupp 4 Lör 2019-01-05 08:45 Vänersborg FK  -  Vedums AIS UW-Elast 2 - 0 
4 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 08:30 IFK Falköping  -  IFK Hjo Tuna 2 - 1 
3 P11 Grupp 2 Lör 2019-01-05 08:30 Bk Forward:Svart  -  Degerfors IF Ungdom:Vit LF 3 - 0 
2 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 08:30 IFK Mariestad Blå  -  Sil if UW-Elast 2 - 0 
234 P12 A5 Sön 2019-01-06 13:15 Sils IF:Vit   -  Sils IF:Svart  Tuna 1 - 1 
32 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:15 Degerfors IF U:2  -  Götene IF:Blå Tuna 1 - 2 
31 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:15 Trollhättans Bois:2  -  IFK Mariestad Vit LF 1 - 0 
233 P12 A5 Sön 2019-01-06 13:15 Mariestads BK   -  Sils IF:Röd  ICA Kvantum 0 - 0 
232 P12 A4 Sön 2019-01-06 13:00 Falköpings FK   -  Holmalunds IF  Tuna 3 - 2 
231 P12 A4 Sön 2019-01-06 13:00 Vara SK:Svart   -  Bråtens IK  LF 2 - 0 
227 P12 A2 Sön 2019-01-06 12:45 Fjugesta IF   -  Trollhättans BoIS:Röd  LF 3 - 0 
228 P12 A2 Sön 2019-01-06 12:45 Trollhättans BoIS:Vit   -  Jula BK  Tuna 2 - 1 
229 P12 A3 Sön 2019-01-06 13:00 Alingsås IF:Grön   -  IFK Mariestad VIT  ICA Kvantum 1 - 0 
230 P12 A3 Sön 2019-01-06 13:00 IFK Mariestad:Blå   -  Alingsås IF:Vit  UW-Elast 0 - 2 
226 P12 A5 Sön 2019-01-06 12:45 Mariestads BK   -  Sils IF:Vit  UW-Elast 0 - 1 
225 P12 A5 Sön 2019-01-06 12:45 Sils IF:Röd   -  Sils IF:Svart  ICA Kvantum 2 - 0 
224 P12 A1 Sön 2019-01-06 12:30 Vänersborg FK   -  Vara SK:Gul  Tuna 4 - 0 
223 P12 A4 Sön 2019-01-06 12:30 Bråtens IK   -  Holmalunds IF  LF 1 - 3 
222 P12 A1 Sön 2019-01-06 12:30 Mariebergs IK   -  Latorps IF  UW-Elast 1 - 1 
220 P12 A3 Sön 2019-01-06 12:15 Alingsås IF:Grön   -  IFK Mariestad:Blå  Tuna 4 - 0 
221 P12 A4 Sön 2019-01-06 12:30 Vara SK:Svart   -  Falköpings FK  ICA Kvantum 5 - 1 
219 P12 A3 Sön 2019-01-06 12:15 IFK Mariestad VIT   -  Alingsås IF:Vit  LF 0 - 3 
218 P12 A2 Sön 2019-01-06 12:15 Fjugesta IF   -  Trollhättans BoIS:Vit  UW-Elast 2 - 2 
217 P12 A2 Sön 2019-01-06 12:15 Trollhättans BoIS:Röd   -  Jula BK  ICA Kvantum 0 - 0 
216 P12 A5 Sön 2019-01-06 12:00 Sils IF:Svart   -  Mariestads BK  Tuna 1 - 4 
215 P12 A5 Sön 2019-01-06 12:00 Sils IF:Röd   -  Sils IF:Vit  LF 3 - 1 
214 P12 A1 Sön 2019-01-06 12:00 Vänersborg FK   -  Mariebergs IK  UW-Elast 2 - 1 
213 P12 A1 Sön 2019-01-06 12:00 Vara SK:Gul   -  Latorps IF  ICA Kvantum 0 - 1 
210 P12 A3 Sön 2019-01-06 11:45 Alingsås IF:Vit   -  Alingsås IF:Grön  UW-Elast 0 - 2 
211 P12 A4 Sön 2019-01-06 11:45 Bråtens IK   -  Falköpings FK  LF 1 - 1 
212 P12 A4 Sön 2019-01-06 11:45 Holmalunds IF   -  Vara SK:Svart  Tuna 0 - 5 
208 P12 A2 Sön 2019-01-06 11:30 Jula BK   -  Fjugesta IF  Tuna 0 - 3 
209 P12 A3 Sön 2019-01-06 11:45 IFK Mariestad VIT   -  IFK Mariestad:Blå  ICA Kvantum 0 - 1 
207 P12 A2 Sön 2019-01-06 11:30 Trollhättans BoIS:Röd   -  Trollhättans BoIS:Vit  LF 2 - 2 
206 P12 A1 Sön 2019-01-06 11:30 Latorps IF   -  Vänersborg FK  UW-Elast 0 - 1 
205 P12 A1 Sön 2019-01-06 11:30 Vara SK:Gul   -  Mariebergs IK  ICA Kvantum 2 - 4 
204 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 10:15 Latorps IF  -  Sils IF:Svart Tuna 2 - 0 
203 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 10:15 Vänersborg FK  -  Vara SK:Svart LF 7 - 1 
202 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 10:15 Holmalunds IF  -  Alingsås IF:Vit UW-Elast 0 - 1 
201 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 10:15 Mariestads BK  -  Alingsås IF:Grön ICA Kvantum 0 - 2 
200 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 10:00 Mariebergs IK  -  Trollhättans BoIS:Vit Tuna 2 - 0 
199 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 10:00 Falköpings FK  -  Sils IF:Vit LF 1 - 0 
198 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 10:00 Sils IF:Röd  -  Trollhättans BoIS:Röd UW-Elast 0 - 1 
197 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 10:00 Bråtens IK  -  Vara SK:Gul ICA Kvantum 0 - 1 
196 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 09:45 Alingsås IF:Grön  -  Fjugesta IF Tuna 0 - 4 
195 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 09:45 Vara SK:Svart  -  Mariestads BK LF 3 - 0 
194 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 09:45 Alingsås IF:Vit  -  Jula BK UW-Elast 0 - 1 
193 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 09:45 Sils IF:Svart  -  Holmalunds IF ICA Kvantum 0 - 0 
192 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 09:30 Trollhättans BoIS:Vit  -  IFK Mariestad:Blå Tuna 2 - 0 
191 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 09:30 Sils IF:Vit  -  Mariebergs IK LF 1 - 6 
190 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 09:30 Trollhättans BoIS:Röd  -  IFK Mariestad VIT UW-Elast 1 - 0 
189 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 09:30 Vara SK:Gul  -  Sils IF:Röd ICA Kvantum 3 - 1 
188 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 09:15 Sils IF:Svart  -  Alingsås IF:Vit Tuna 0 - 1 
187 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 09:15 Vara SK:Svart  -  Alingsås IF:Grön LF 0 - 1 
186 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 09:15 Jula BK  -  Latorps IF UW-Elast 0 - 0 
185 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 09:15 Fjugesta IF  -  Vänersborg FK ICA Kvantum 0 - 3 
184 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 09:00 Sils IF:Vit  -  Trollhättans BoIS:Vit Tuna 1 - 4 
183 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 09:00 IFK Mariestad:Blå  -  Falköpings FK LF 3 - 0 
182 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 09:00 IFK Mariestad VIT  -  Bråtens IK UW-Elast 3 - 1 
181 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 09:00 Vara SK:Gul  -  Trollhättans BoIS:Röd ICA Kvantum 2 - 1 
180 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 08:45 Alingsås IF:Vit  -  Latorps IF Tuna 0 - 1 
174 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 08:30 Sils IF:Röd  -  IFK Mariestad VIT UW-Elast 0 - 0 
175 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 08:30 Trollhättans BoIS:Vit  -  Falköpings FK LF 3 - 2 
176 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 08:30 Trollhättans BoIS:Röd  -  Bråtens IK Tuna 4 - 0 
177 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 08:45 Mariestads BK  -  Fjugesta IF ICA Kvantum 0 - 3 
178 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 08:45 Holmalunds IF  -  Jula BK UW-Elast 1 - 2 
158 P13 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-01-05 19:25 Hovsta IF   -  Våmbs if  Tuna 2 - 1 
157 P13 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-05 19:25 Bk Forward:Gul   -  ÖSK Futsal Club  LF 0 - 2 
153 P13 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-01-05 19:05 IFK Skövde FK   -  FBK Karlstad:Röd  LF 3 - 0 
154 P13 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-05 19:05 Alingsås IF FF:Grön   -  Bk Forward:Svart  Tuna 4 - 2 
155 P13 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-01-05 19:25 Adolfsbergs IK:Gul   -  Skyllbergs IK  ICA Kvantum 1 - 0 ef 
156 P13 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-01-05 19:25 Adolfsbergs IK:Svart   -  IFK Mariestad Blå  UW-Elast 0 - 1 
179 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 08:45 Alingsås IF:Grön  -  Vänersborg FK LF 1 - 4 
301 P14 B-final Sön 2019-01-06 19:05 Lillån FK:Svart   -  Falköpings FK  ICA Kvantum 2 - 0 
300 P14 A-semifinal:02 Sön 2019-01-06 18:45 Herrljunga   -  Laxå IF  UW-Elast 0 - 3 
299 P14 A-semifinal:01 Sön 2019-01-06 18:45 Lillån FK:Grön   -  Skyllbergs IK:Blå  ICA Kvantum 3 - 2 
298 P14 B-semifinal:02 Sön 2019-01-06 18:25 Råda BK   -  Falköpings FK  UW-Elast 0 - 1 
297 P14 B-semifinal:01 Sön 2019-01-06 18:25 Degerfors IF Ungdom   -  Lillån FK:Svart  ICA Kvantum 0 - 3 
296 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-06 18:05 Lillån FK:Grön   -  Fjugesta IF 1  Tuna 1 - 0 
295 P14 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-06 18:05 Vänersborg FK   -  Herrljunga  LF 0 - 2 
292 P14 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-06 17:45 Vänersborg FK Svart   -  Falköpings FK  Tuna 0 - 1 
293 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-01-06 18:05 Laxå IF   -  Gerdskens BK:Gul  ICA Kvantum 2 - 0 
294 P14 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-06 18:05 Fjugesta IF:2   -  Skyllbergs IK:Blå  UW-Elast 2 - 6 
291 P14 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-01-06 17:45 Råda BK   -  Myckleby IK:1  LF 1 - 0 
290 P14 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-01-06 17:45 Lillån FK:Svart   -  Vårgårda IK  UW-Elast 1 - 0 
289 P14 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-01-06 17:45 Degerfors IF Ungdom   -  Skyllbergs IK:Vit  ICA Kvantum 3 - 0 
288 P14 A-8-dels:06 Sön 2019-01-06 17:25 IFK Mariestad   -  Herrljunga  Tuna 2 - 3 
287 P14 A-8-dels:02 Sön 2019-01-06 17:25 IFK Hjo   -  Fjugesta IF 1  LF 0 - 1 
286 P14 A-8-dels:04 Sön 2019-01-06 17:25 Skyllbergs IK:Blå   -  ÖSK Futsal Club Vit  UW-Elast 3 - 0 
285 P14 A-8-dels:03 Sön 2019-01-06 17:25 Vara SK   -  Fjugesta IF:2  ICA Kvantum 0 - 1 
284 P14 B-8-dels:06 Sön 2019-01-06 17:05 Tomtens IF   -  Myckleby IK:1  Tuna 0 - 3 
283 P14 B-8-dels:02 Sön 2019-01-06 17:05 Mariestads BK:RÖD   -  Skyllbergs IK:Vit  LF 0 - 1 
282 P14 B-8-dels:04 Sön 2019-01-06 17:05 Vårgårda IK   -  Mariestads BK Blå  UW-Elast 3 - 1 
281 P14 B-8-dels:03 Sön 2019-01-06 17:05 Bråtens IK   -  Lillån FK:Svart  ICA Kvantum 0 - 1 
280 P14 B-8-dels:01 Sön 2019-01-06 16:45 Degerfors IF Ungdom   -  Myckleby IK:2  Tuna 3 - 2 
279 P14 B-8-dels:05 Sön 2019-01-06 16:45 Gerdskens BK:Svart   -  Råda BK  LF 0 - 2 
278 P14 A-8-dels:01 Sön 2019-01-06 16:45 Lillån FK:Grön   -  Våmbs if  UW-Elast 2 - 0 
277 P14 A-8-dels:05 Sön 2019-01-06 16:45 Vänersborg FK   -  ÖSK Futsal Club Svart  ICA Kvantum 1 - 0 
276 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 16:00 Fjugesta IF 1  -  Skyllbergs IK:Vit Tuna 4 - 0 
275 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 16:00 Gerdskens BK:Gul  -  Falköpings FK LF 3 - 0 
274 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 16:00 Laxå IF  -  Mariestads BK Blå UW-Elast 5 - 0 
273 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 16:00 Vänersborg FK Svart  -  ÖSK Futsal Club Vit ICA Kvantum 1 - 4 
272 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 15:45 IFK Hjo  -  Skyllbergs IK:Blå Tuna 0 - 5 
271 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 15:45 Vårgårda IK  -  Mariestads BK:RÖD LF 3 - 1 
270 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 15:45 Fjugesta IF:2  -  Lillån FK:Svart UW-Elast 1 - 1 
269 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 15:45 Herrljunga  -  Tomtens IF ICA Kvantum 1 - 0 
268 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 15:30 Vara SK  -  Myckleby IK:1 Tuna 3 - 1 
267 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 15:30 IFK Mariestad  -  Bråtens IK LF 1 - 0 
266 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 15:30 Gerdskens BK:Svart  -  ÖSK Futsal Club Svart UW-Elast 0 - 1 
265 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 15:30 Myckleby IK:2  -  Våmbs if ICA Kvantum 0 - 3 
264 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 15:15 Råda BK  -  Degerfors IF Ungdom Tuna 1 - 1 
263 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 15:15 Vänersborg FK  -  Lillån FK:Grön LF 0 - 3 
262 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 15:15 Gerdskens BK:Gul  -  Fjugesta IF 1 UW-Elast 4 - 0 
261 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 15:15 Falköpings FK  -  Skyllbergs IK:Vit ICA Kvantum 1 - 0 
260 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 15:00 Vänersborg FK Svart  -  Laxå IF Tuna 0 - 6 
259 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 15:00 ÖSK Futsal Club Vit  -  Mariestads BK Blå LF 2 - 0 
258 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 15:00 Vårgårda IK  -  IFK Hjo UW-Elast 1 - 3 
257 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 15:00 Mariestads BK:RÖD  -  Skyllbergs IK:Blå ICA Kvantum 0 - 4 
256 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 14:45 Herrljunga  -  Fjugesta IF:2 Tuna 6 - 0 
255 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 14:45 Tomtens IF  -  Lillån FK:Svart LF 4 - 2 
254 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 14:45 IFK Mariestad  -  Vara SK UW-Elast 1 - 3 
253 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 14:45 Bråtens IK  -  Myckleby IK:1 ICA Kvantum 2 - 0 
252 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 14:30 Våmbs if  -  ÖSK Futsal Club Svart Tuna 1 - 1 
244 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 14:00 Tomtens IF  -  Fjugesta IF:2 Tuna 0 - 1 
245 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 14:15 ÖSK Futsal Club Vit  -  Laxå IF ICA Kvantum 0 - 2 
246 P14 Grupp 6 Sön 2019-01-06 14:15 Mariestads BK Blå  -  Vänersborg FK Svart UW-Elast 0 - 2 
247 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 14:15 Falköpings FK  -  Fjugesta IF 1 LF 0 - 3 
248 P14 Grupp 7 Sön 2019-01-06 14:15 Skyllbergs IK:Vit  -  Gerdskens BK:Gul Tuna 0 - 1 
249 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 14:30 Lillån FK:Grön  -  Degerfors IF Ungdom ICA Kvantum 4 - 1 
250 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 14:30 Vänersborg FK  -  Råda BK UW-Elast 2 - 1 
251 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 14:30 Myckleby IK:2  -  Gerdskens BK:Svart LF 1 - 1 
30 P10 Grupp 3 Lör 2019-01-05 10:15 Hovsta IF  -  IF Weimer Lyrestad UW-Elast 0 - 1 
29 P10 Grupp 4 Lör 2019-01-05 10:15 Lekebergs IF:Röd  -  KB Karlskoga FF:1 ICA Kvantum 0 - 0 
28 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:00 Degerfors IF U 1  -  IFK Mariestad Blå Tuna 1 - 1 
27 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:00 Trollhättans Bois:1  -  Lekebergs IF:Svart LF 0 - 0 
1 P11 Grupp 1 Lör 2019-01-05 08:30 Bk Forward:Gul  -  Holmalunds IF ICA Kvantum 4 - 0 
173 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 08:30 Mariebergs IK  -  IFK Mariestad:Blå ICA Kvantum 2 - 1 
172 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 08:15 Fjugesta IF  -  Vara SK:Svart Tuna 4 - 1 
171 P12 Grupp 4 Sön 2019-01-06 08:15 Vänersborg FK  -  Mariestads BK LF 4 - 0 
170 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 08:15 Jula BK  -  Sils IF:Svart UW-Elast 0 - 0 
168 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 08:00 Bråtens IK  -  Sils IF:Röd Tuna 1 - 0 
169 P12 Grupp 3 Sön 2019-01-06 08:15 Latorps IF  -  Holmalunds IF ICA Kvantum 0 - 0 
167 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 08:00 Falköpings FK  -  Mariebergs IK LF 0 - 1 
166 P12 Grupp 1 Sön 2019-01-06 08:00 IFK Mariestad VIT  -  Vara SK:Gul UW-Elast 0 - 3 
165 P12 Grupp 2 Sön 2019-01-06 08:00 IFK Mariestad:Blå  -  Sils IF:Vit ICA Kvantum 0 - 0 
243 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 14:00 Mariestads BK:RÖD  -  IFK Hjo LF 2 - 3 
242 P14 Grupp 4 Sön 2019-01-06 14:00 Lillån FK:Svart  -  Herrljunga UW-Elast 0 - 1 
241 P14 Grupp 5 Sön 2019-01-06 14:00 Skyllbergs IK:Blå  -  Vårgårda IK ICA Kvantum 2 - 2 
240 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 13:45 Myckleby IK:1  -  IFK Mariestad Tuna 1 - 1 
239 P14 Grupp 3 Sön 2019-01-06 13:45 Bråtens IK  -  Vara SK LF 0 - 2 
238 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 13:45 ÖSK Futsal Club Svart  -  Myckleby IK:2 UW-Elast 1 - 1 
237 P14 Grupp 2 Sön 2019-01-06 13:45 Våmbs if  -  Gerdskens BK:Svart ICA Kvantum 0 - 1 
236 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 13:30 Lillån FK:Grön  -  Råda BK LF 4 - 0 
235 P14 Grupp 1 Sön 2019-01-06 13:30 Degerfors IF Ungdom  -  Vänersborg FK UW-Elast 2 - 3 
25 P10 Grupp 2 Lör 2019-01-05 10:00 Vårgårda IK:Röd  -  Töreboda IK ICA Kvantum 2 - 0 
26 P10 Grupp 1 Lör 2019-01-05 10:00 IF Eker Örebro  -  Götene IF:Vit UW-Elast 2 - 0