McDonald’s Cup

19 till 21 Okt

Matcher Sön 2018-10-21

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat SMS
325 P13-9 A-8-dels:03 Sön 2018-10-21 08:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF    -   Håbo FF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
326 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 BKV Norrtälje:2   -   Vasalunds IF Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 0 
327 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 Tungelsta IF   -   Adolfsbergs IK Ringvallen 2 Ringvallens IP 1 - 6 
328 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 IK Sirius FK   -   Vasalunds IF:2 Ringvallen 3 Ringvallens IP 0 - 2 
329 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 BKV Norrtälje   -   IF Brommapojkarna:2 Röd Ringvallen 4 Ringvallens IP 1 - 4 
330 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 Sollentuna FK Tegel/Silver   -   Västerås BK30 Ringvallen 5 Ringvallens IP 2 - 2 
331 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 08:30 IK Oden   -   IF Brommapojkarna:2 Svart Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 5 
332 P13-9 A-8-dels:01 Sön 2018-10-21 08:30 Slätta SK    -   Eskilstuna Södra FF:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 3 es 
333 P13-9 A-8-dels:02 Sön 2018-10-21 08:30 Vallentuna BK:Röd    -   Eskilstuna Södra FF  Apalby 3 Apalby IP 3 - 4 es 
334 P13-9 A-8-dels:04 Sön 2018-10-21 08:30 Triangelns IK    -   Järfälla FF  Apalby 5 Apalby IP 1 - 0 
335 P13-9 Plac. match 6 Sön 2018-10-21 08:30 Enskede IK:Svart    -   Skiljebo sk P05-Svart/Röd  Rocklunda 8 Rocklunda 0 - 2 
336 F13-9m Plac. match 4 Sön 2018-10-21 08:30 Vadstena GIF    -   Djurgårdens IF FF  Rocklunda 9 Rocklunda 0 - 1 
337 F13-9m A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 08:30 Bele Barkarby: Svart    -   Sundbybergs IK:Grön  Rocklunda 20 Rocklunda 2 - 0 
338 F13-9m A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 Skiljebo SK    -   BK Sport  Rocklunda 21 Rocklunda 8 1 - 0 
339 P16-17 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 Viggbyholms IK FF    -   Järla IF  Solid Park Solid Park 1 - 0 
340 P16-17 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 08:30 Gif Nike    -   Danderyds SK  Wenströmska 1 Wenströmska IP 5 - 6 es 
341 F12-9m A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 BK Derby    -   Adolfsbergs IK  Önsta 1 Önsta IP 0 - 1 
342 F12-9m A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 08:30 Bollstanäs SK:BSK Gul    -   Täby FK:F06:2  Önsta 2 Önsta IP 2 - 1 
343 P15 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 Adolfsbergs IK    -   Vivalla SK  Råby 1 Råby IP 3 - 1 
344 P15 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 08:30 Älta IF    -   Håbo FF  Råby 2 Råby IP 1 - 4 es 
345 F14 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 Tullinge Fotboll    -   Skultuna IS  Skälby 1 Skälby IP 2 - 0 
346 P12-9m Kval.match 3 Sön 2018-10-21 08:30 Romfartuna GIF    -   Västerås BK30  Branthovda 1 Branthovda IP 0 - 1 
347 P12-9m Kval.match 2 Sön 2018-10-21 08:30 Vendelsö IK P06:1    -   Örby IS:2  Branthovda 2 Branthovda IP 1 - 0 
348 P12-9m Kval.match 1 Sön 2018-10-21 08:30 Lillån FK:Grön    -   Västerås IK  Branthovda 3 Branthovda IP 1 - 0 
349 P14 A-8-dels:01 Sön 2018-10-21 08:30 IFK Eskilstuna:Lag blå    -   Skiljebo SK P04  Hamre 2 Hamre IP 5 - 0 
350 P14 A-8-dels:02 Sön 2018-10-21 08:30 Syrianska IF Västerås    -   Adolfsbergs IK  Hamre 3 Hamre IP 2 - 3 
351 P14 A-8-dels:03 Sön 2018-10-21 08:30 IFK Eskilstuna:Lag vit    -   Boo FF:4  Hamre 4 Hamre IP 1 - 2 es 
352 P14 A-8-dels:04 Sön 2018-10-21 08:30 FC Järfälla    -   Sala FF  Hamre 5 Hamre IP 0 - 1 
353 F15-16 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 08:30 Västerås BK 30/Irsta IF    -   IF Brommapojkarna:F02-2  Blåsbo 1 Blåsbo 1 - 0 
354 F15-16 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 08:30 Gideonsbergs IF    -   Skiljebo SK  Blåsbo 2 Blåsbo 4 - 0 
451 P15 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 08:30 Täby FK:P03:3    -   IFK Vaxholm  Råby 3 Råby IP 0 - 1 
355 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 09:20 Västerås BK 30 P09:Vit   -   Syrianska Eskilstuna IF Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 3 
356 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 09:20 Västerås BK30:Svart   -   Triangelns IK:Svart Ringvallen 2 Ringvallens IP 4 - 0 
357 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 09:20 IFK Eskilstuna Vit   -   IK Franke:Svart Ringvallen 3 Ringvallens IP 3 - 6 
358 P12 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 09:20 BK Skjold:Red    -   Täby FK:Svart  Ringvallen 4 Ringvallens IP 3 - 0 
359 P12 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 09:20 Täby FK:Blå    -   Karlbergs BK:P06 Grön  Ringvallen 5 Ringvallens IP 4 - 1 
360 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 09:20 Västerås BK30:vit   -   Romfartuna GIF Ringvallen 6 Ringvallens IP 4 - 3 
361 P13-9 A-8-dels:05 Sön 2018-10-21 09:30 Lillån FK    -   BK Sport:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 4 es 
362 P13-9 A-8-dels:06 Sön 2018-10-21 09:30 BK Forward    -   Skiljebo SK  Apalby 3 Apalby IP 4 - 3 es 
363 P13-9 A-8-dels:07 Sön 2018-10-21 09:30 Skiljebo SK:Gul    -   Sunnersta AIF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
364 P13-9 A-8-dels:08 Sön 2018-10-21 09:30 Kvicksunds SK    -   Gamla Upsala SK  Apalby 5 Apalby IP 3 - 4 es 
365 P13-9 Plac. match 5 Sön 2018-10-21 09:30 Gideonsbergs IF:Blå    -   Stocksunds IF  Rocklunda 8 Rocklunda 5 - 4 es 
366 F13-9m Plac. match 3 Sön 2018-10-21 09:30 IFK Viksjö    -   IFK Lidingö FK:2  Rocklunda 9 Rocklunda 1 - 0 
367 F13-9m A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 09:30 Fortuna FF    -   Bele Barkarby FF: Vit  Rocklunda 20 Rocklunda 1 - 2 es 
368 F13-9m A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 09:30 IFK Stocksund    -   Örby IS  Rocklunda 21 Rocklunda 8 0 - 1 
369 P16-17 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 09:30 Skiljebo SK P01-02    -   Västerås BK30:U17  Solid Park Solid Park 1 - 0 
370 P16-17 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 09:30 IK Oden    -   IF Brommapojkarna  Wenströmska 1 Wenströmska IP 2 - 5 es 
371 F12-9m A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 09:30 Västerås BK30 F06/07    -   Skogstorps Goif  Önsta 1 Önsta IP 0 - 2 
372 F12-9m A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 09:30 Håbo FF:Röd    -   Djurgården IF Mörkblå  Önsta 2 Önsta IP 2 - 3 es 
373 P15 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 09:30 IFK Lidingö FK    -   Västerås SK FK:P03  Råby 1 Råby IP 0 - 3 
374 P15 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 09:30 Rotebro IS FF    -   Carlstad United Ungdom FF  Råby 2 Råby IP 4 - 5 es 
375 F14 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 09:30 Västerås BK30:2    -   Fortuna FF  Skälby 1 Skälby IP 0 - 9 
376 P12-9m A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 09:30 Adolfsbergs IK:1    -   Forshaga IF  Branthovda 1 Branthovda IP 5 - 3 es 
377 P12-9m Plac. match 3 Sön 2018-10-21 09:30 BK Forward Gul Trängen    -   Torshälla-Nyby IS  Branthovda 2 Branthovda IP 4 - 0 
378 P12-9m Plac. match 2 Sön 2018-10-21 09:30 Örby IS    -   IFK Haninge  Branthovda 3 Branthovda IP 0 - 1 
379 P14 A-8-dels:05 Sön 2018-10-21 09:30 IK STUREHOV    -   IFK Nyköping  Hamre 2 Hamre IP 0 - 2 
380 P14 A-8-dels:06 Sön 2018-10-21 09:30 Västerås SK    -   IFK Skövde FK  Hamre 3 Hamre IP 1 - 0 
381 P14 A-8-dels:07 Sön 2018-10-21 09:30 Irsta IF:P04    -   Håbo FF  Hamre 4 Hamre IP 1 - 0 
382 P14 A-8-dels:08 Sön 2018-10-21 09:30 Jomala IK    -   Västerås IK  Hamre 5 Hamre IP 0 - 1 
383 F15-16 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 09:30 Vallentuna DFF    -   Tyresö FF  Blåsbo 1 Blåsbo 3 - 5 es 
384 F15-16 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 09:30 Hjulsbro IK    -   Järla IF  Blåsbo 2 Blåsbo 0 - 1 
450 P15 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 09:30 BK Sport    -   IFK Viksjö  Råby 3 Råby IP 1 - 0 
385 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 10:10 Hammarby IF FF P08-20   -   Västerås IK Fotboll:VIK3 Svart Ringvallen 1 Ringvallens IP 8 - 1 
386 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 10:10 IFK Eskilstuna:Blå   -   Spånga IS:P08-9 Ringvallen 2 Ringvallens IP 0 - 5 
387 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 10:10 IFK Lidingö:P 07:14   -   Forssa BK Ringvallen 3 Ringvallens IP 1 - 2 
388 P12 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:10 IK Oden    -   Västerås BK30  Ringvallen 4 Ringvallens IP 6 - 1 
389 P12 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 10:10 BK Skjold:White    -   Örebro SK vit  Ringvallen 5 Ringvallens IP 3 - 1 
390 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 10:10 IFK Eskilstuna:Blå   -   Syrianska IF Västerås Ringvallen 6 Ringvallens IP 1 - 5 
391 P13-9 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 Skiljebo SK P05-svart    -   Reymersholms IK  Apalby 2 Apalby IP 4 - 3 es 
392 P13-9 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 IFK Lidingö FK:P05:3    -   IK Franke  Apalby 3 Apalby IP 1 - 7 
393 P13-9 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 BK Sport:1    -   Västerås BK30  Apalby 4 Apalby IP 3 - 5 
394 P13-9 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Barkarö SK    -   Unik FK:1  Apalby 5 Apalby IP 1 - 2 
395 F13-9m Plac. match 5 Sön 2018-10-21 10:30 Råtorps IK    -   Djurgårdens IF FF  Rocklunda 9 Rocklunda 2 - 1 
396 F13-9m Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 IFK Lidingö FK:F05    -   Tillberga IK Fotboll  Rocklunda 20 Rocklunda 1 - 2 
397 F13-9m Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Vendelsö IK    -   Gamla Upsala SK  Rocklunda 21 Rocklunda 8 1 - 0 
398 P16-17 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Slätta SK:P01/02    -   Unik FK  Solid Park Solid Park 3 - 2 
399 P16-17 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 Essinge IK    -   Upsala IF U17  Wenströmska 1 Wenströmska IP 5 - 6 es 
400 F12-9m Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 IF Brommapojkarna lag 4-svar   -   Upsala IF FF:UIF F06  Önsta 1 Önsta IP 2 - 4 es 
401 F12-9m Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 Eskilstuna United DFF    -  IF Brommapojkarna lag 4-röd  Önsta 2 Önsta IP 2 - 0 
402 P15 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 IF Brommapojkarna:P03:4 U    -   Boo FF P03:2  Råby 1 Råby IP 6 - 3 es 
403 P15 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 Unik FK    -   Skiljebo SK  Råby 2 Råby IP 1 - 2 
404 F14 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 Västerås BK30    -   BKBK  Skälby 1 Skälby IP 1 - 0 
405 P12-9m A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 10:30 Triangelns IK:1    -   Lillån FK:Grön  Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 3 
406 P12-9m A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 10:30 Adolfsbergs IK:2    -   Västerås BK30  Branthovda 2 Branthovda IP 4 - 0 
407 P12-9m A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 10:30 BK Forward Svart Trängen    -   Vendelsö IK P06:1  Branthovda 3 Branthovda IP 2 - 0 es 
408 P14 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Karlslunds IF HFK    -   IF Väster  Hamre 2 Hamre IP 3 - 1 
409 P14 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 Lillån FK    -   Värmdö IF  Hamre 3 Hamre IP 4 - 0 
410 P14 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 IFK Tumba FK    -   Vendelsö IK  Hamre 4 Hamre IP 1 - 2 
411 P14 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 Funbo IF    -   Boo FF P04 Lag 5/6  Hamre 5 Hamre IP 0 - 2 
412 F15-16 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Vaksala SK    -   Håbo FF  Blåsbo 1 Blåsbo 2 - 4 es 
413 F15-16 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 Rågsveds IF    -   Ängby IF  Blåsbo 2 Blåsbo 1 - 4 es 
447 P16-17 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 IF Mölndal Fotboll    -   Ale United:P.16  Råby 3 Råby IP 2 - 1 
414 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 11:00 Västerås BK30 P09:Sva   -   Stockholm Södra FF:SSF Ringvallen 1 Ringvallens IP 1 - 7 
415 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 11:00 Västerås BK30:Vit   -   Triangelns IK:Grön Ringvallen 2 Ringvallens IP 2 - 1 
416 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:00 Ifk haninge:07:4   -   Västerås BK30:svart Ringvallen 3 Ringvallens IP 0 - 2 
417 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 11:00 IFK Eskilstuna:Vit   -   Arameisk-Syrianska IF Ringvallen 4 Ringvallens IP 2 - 1 
418 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 11:00 Forssa BK   -   Ängby IF Ringvallen 5 Ringvallens IP 8 - 1 
419 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:00 FC Europe Juniors   -   Örebro SK vit Ringvallen 6 Ringvallens IP 3 - 4 
420 P13-9 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 11:30 BK Sport:2    -   BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
421 P13-9 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 11:30 Skiljebo SK:Gul    -   Gamla Upsala SK  Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
422 P13-9 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Eskilstuna Södra FF:2    -   Eskilstuna Södra FF  Apalby 4 Apalby IP 4 - 3 es 
423 P13-9 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF    -   Triangelns IK  Apalby 5 Apalby IP 1 - 3 es 
424 F13-9m A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 Örby IS    -   Bele Barkarby FF: Vit  Rocklunda 20 Rocklunda 2 - 1 
425 F13-9m A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Skiljebo SK    -   Bele Barkarby: Svart  Rocklunda 21 Rocklunda 8 5 - 6 es 
426 P16-17 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Viggbyholms IK FF    -   Danderyds SK  Solid Park Solid Park 6 - 5 es 
427 P16-17 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 Skiljebo SK P01-02    -   IF Brommapojkarna  Wenströmska 1 Wenströmska IP 1 - 0 
428 F12-9m A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 Skogstorps Goif    -   Djurgården IF Mörkblå  Önsta 1 Önsta IP 1 - 3 es 
429 F12-9m A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Adolfsbergs IK    -   Bollstanäs SK:BSK Gul  Önsta 2 Önsta IP 0 - 1 
430 P15 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Adolfsbergs IK    -   Håbo FF  Råby 1 Råby IP 3 - 4 es 
431 P15 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 Västerås SK FK:P03    -   Carlstad United Ungdom FF  Råby 2 Råby IP 4 - 3 es 
432 F14 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 11:30 Gamla Upsala SK    -   Sollentuna FK  Skälby 1 Skälby IP 9 - 8 es 
433 P12-9m Plac. match 1 Sön 2018-10-21 11:30 Bk Forward Lundby    -   Håbo FF  Branthovda 1 Branthovda IP 1 - 0 
434 P12-9m Plac. match 4 Sön 2018-10-21 11:30 Köpings FF    -   IK Franke  Branthovda 2 Branthovda IP 1 - 0 
435 P14 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 11:30 Irsta IF:P04    -   Västerås IK  Hamre 2 Hamre IP 2 - 1 
436 P14 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 11:30 IFK Nyköping    -   Västerås SK  Hamre 3 Hamre IP 0 - 3 
437 P14 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 IFK Eskilstuna:Lag blå    -   Adolfsbergs IK  Hamre 4 Hamre IP 2 - 0 
438 P14 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 Boo FF:4    -   Sala FF  Hamre 5 Hamre IP 7 - 6 es 
439 F15-16 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 11:30 Avesta AIK    -   Enhörna IF  Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 1 
440 F15-16 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 11:30 Skinnskattebergs SK    -   Rågsveds IF  Blåsbo 2 Blåsbo 4 - 0 
441 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 IK Oden   -   Sollentuna FK Tegel/Silver Ringvallen 1 Ringvallens IP 0 - 0 
442 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 Västerås BK30   -   IF Brommapojkarna:2 Röd Ringvallen 2 Ringvallens IP 0 - 8 
443 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 IF Brommapojkarna:2 Svart   -   BKV Norrtälje Ringvallen 3 Ringvallens IP 7 - 0 
444 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 Vasalunds IF   -   IK Sirius FK Ringvallen 4 Ringvallens IP 2 - 0 
445 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 Tungelsta IF   -   BKV Norrtälje:2 Ringvallen 5 Ringvallens IP 4 - 2 
446 F11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 11:50 Adolfsbergs IK   -   Vasalunds IF:2 Ringvallen 6 Ringvallens IP 1 - 0 
448 F12-9m Plac. match 3 Sön 2018-10-21 12:30 Västerås BK30    -   Bollstanäs SK:BSK Grön  Önsta 1 Önsta IP 0 - 2 
449 F12-9m Plac. match 1 Sön 2018-10-21 12:30 Djurgården IF:Ljusblå    -   Tyresö FF  Önsta 2 Önsta IP 1 - 0 
452 F14 A-final Sön 2018-10-21 12:30 Tullinge Fotboll    -   Fortuna FF  Skälby 1 Skälby IP 0 - 1 
453 F15-16 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 12:30 Västerås BK 30/Irsta IF    -   Gideonsbergs IF  Blåsbo 1 Blåsbo 0 - 1 
454 F15-16 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 12:30 Tyresö FF    -   Järla IF  Blåsbo 2 Blåsbo 3 - 1 es 
455 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 12:40 Syrianska IF Västerås   -   Romfartuna GIF Ringvallen 1 Ringvallens IP 2 - 1 
456 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 12:40 Syrianska Eskilstuna IF   -   IFK Eskilstuna:Blå Ringvallen 2 Ringvallens IP 4 - 3 
457 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 12:40 Spånga IS:P08-9   -   Västerås BK 30 P09:Vit Ringvallen 3 Ringvallens IP 11 - 1 
458 P12 A-final Sön 2018-10-21 12:40 BK Skjold:Red    -   BK Skjold:White  Ringvallen 4 Ringvallens IP 3 - 2 es 
459 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 12:40 Triangelns IK:Svart   -   Hammarby IF FF P08-20 Ringvallen 5 Ringvallens IP 0 - 3 
460 P10 Grupp 1 Sön 2018-10-21 12:40 Västerås IK Fotboll:VIK3 Svart   -   Västerås BK30:Svart Ringvallen 6 Ringvallens IP 0 - 6 
461 P12-9m A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 13:00 Adolfsbergs IK:1    -   Lillån FK:Grön  Branthovda 1 Branthovda IP 2 - 1 es 
462 P12-9m A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 13:00 BK Forward Svart Trängen    -   Adolfsbergs IK:2  Branthovda 2 Branthovda IP 0 - 2 
463 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 13:30 Ifk haninge:07:4   -   IFK Eskilstuna Vit Ringvallen 1 Ringvallens IP 3 - 1 
464 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 13:30 Örebro SK vit   -   IFK Eskilstuna:Blå Ringvallen 2 Ringvallens IP 3 - 0 
465 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 13:30 Triangelns IK:Grön   -   Forssa BK Ringvallen 3 Ringvallens IP 1 - 4 
466 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 13:30 Arameisk-Syrianska IF   -   Västerås BK30 P09:Sva Ringvallen 4 Ringvallens IP 8 - 2 
467 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 13:30 Stockholm Södra FF:SSF   -   IFK Eskilstuna:Vit Ringvallen 5 Ringvallens IP 4 - 2 
468 P10 Grupp 2 Sön 2018-10-21 13:30 Ängby IF   -   Västerås BK30:Vit Ringvallen 6 Ringvallens IP 2 - 1 
469 P13-9 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 13:30 BK Forward    -   Skiljebo SK:Gul  Apalby 2 Apalby IP 3 - 0 
470 P13-9 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 13:30 Eskilstuna Södra FF:2    -   Triangelns IK  Apalby 4 Apalby IP 0 - 5 
471 F13-9m A-final Sön 2018-10-21 13:30 Bele Barkarby: Svart    -   Örby IS  Rocklunda 20 Rocklunda 5 - 4 es 
472 P14 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 13:30 Västerås SK    -   Irsta IF:P04  Hamre 4 Hamre IP 6 - 0 
473 P14 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 13:30 IFK Eskilstuna:Lag blå    -   Boo FF:4  Hamre 5 Hamre IP 4 - 1 
474 P16-17 A-final Sön 2018-10-21 14:00 Viggbyholms IK FF    -   Skiljebo SK P01-02  Solid Park Solid Park 4 - 5 es 
475 F12-9m A-final Sön 2018-10-21 14:00 Bollstanäs SK:BSK Gul    -   Djurgården IF Mörkblå  Önsta 1 Önsta IP 0 - 3 
476 P15 A-final Sön 2018-10-21 14:00 Håbo FF    -   Västerås SK FK:P03  Råby 1 Råby IP 6 - 5 es 
477 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 14:20 Västerås BK30:svart   -   Forssa BK Ringvallen 4 Ringvallens IP 2 - 5 
478 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 14:20 IK Franke:Svart   -   IFK Lidingö:P 07:14 Ringvallen 5 Ringvallens IP 3 - 2 
479 P11 Grupp 1 Sön 2018-10-21 14:20 FC Europe Juniors   -   Västerås BK30:vit Ringvallen 6 Ringvallens IP 2 - 1 
480 P12-9m A-final Sön 2018-10-21 14:30 Adolfsbergs IK:1    -   Adolfsbergs IK:2  Branthovda 1 Branthovda IP 0 - 3 
481 F15-16 A-final Sön 2018-10-21 14:30 Gideonsbergs IF    -   Tyresö FF  Blåsbo 1 Blåsbo 5 - 6 es 
482 P13-9 A-final Sön 2018-10-21 15:00 Triangelns IK    -   BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 5 - 1 
483 P14 A-final Sön 2018-10-21 15:00 IFK Eskilstuna:Lag blå    -   Västerås SK  Hamre 5 Hamre IP 10 - 9 es