Kampe i Nordre Hal

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat
6 U10P U 10P B2 Fre 21.09.2018 18:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 1  -  Skive fH:2 Nordre Hal 6 - 0 
12 U10P U 10P B3 Fre 21.09.2018 18:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 3  -  Skive fH:3 Nordre Hal 4 - 1 
18 U12P U 12B P2 Fre 21.09.2018 19:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 3  -  Skive fH:/R Nordre Hal 6 - 5 
24 U12P U 12B P3 Fre 21.09.2018 19:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 1  -  IKAST FS HÅNDBOLD:3B Nordre Hal 15 - 4 
30 U12D U 12D A2 Fre 21.09.2018 20:00 Brabrand IF Håndbold:1  -  ØHK Hedensted:A Nordre Hal 6 - 7 
36 U12D U 12D B1 Fre 21.09.2018 20:30 Kolding IF Håndbold:2  -  Brabrand IF Håndbold:2 Nordre Hal 6 - 6 
47 U10P U 10P B4 Lør 22.09.2018 08:00 Brabrand IF Håndbold:2  -  IKAST FS HÅNDBOLD:2B Nordre Hal 0 - 12 
57 U10P U 10P A1 Lør 22.09.2018 08:30 Skive fH:1  -  Hammel GF:1 Nordre Hal 15 - 8 
67 U10D U 10A P4 Lør 22.09.2018 09:00 Aars HK:C:2  -  IKAST FS HÅNDBOLD:1A Nordre Hal 4 - 11 
77 U10D U 10A P1 Lør 22.09.2018 09:30 Hammel GF:1  -  Nr. Bjært Strandhuse IF Nordre Hal 11 - 5 
87 U10D U 10A P2 Lør 22.09.2018 10:00 Brabrand IF Håndbold:2  -  Aars HK:C Nordre Hal 2 - 12 
97 U10D U 10A P3 Lør 22.09.2018 10:30 Asmild FH  -  Team Favrskov Håndbold:TFH 1 Nordre Hal 6 - 9 
107 U10D U 10A P1 Lør 22.09.2018 11:00 Brabrand IF Håndbold  -  Aars HK:B Nordre Hal 3 - 11 
117 U10D U 10A P2 Lør 22.09.2018 11:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 2  -  IKAST FS HÅNDBOLD:2B Nordre Hal 5 - 4 
127 U10D U 10A P3 Lør 22.09.2018 12:00 Skive fH  -  Kolding IF Håndbold:1 Nordre Hal 16 - 5 
137 U10D U 10A P4 Lør 22.09.2018 12:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  -  Aars HK:C:2 Nordre Hal 11 - 4 
147 U10D U 10A P1 Lør 22.09.2018 13:00 Nr. Bjært Strandhuse IF  -  Aars HK:B Nordre Hal 2 - 12 
157 U10D U 10A P2 Lør 22.09.2018 13:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 2  -  Brabrand IF Håndbold:2 Nordre Hal 3 - 5 
167 U10D U 10A P3 Lør 22.09.2018 14:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 1  -  Kolding IF Håndbold:1 Nordre Hal 8 - 10 
177 U10D U 10A P4 Lør 22.09.2018 14:30 IKAST FS HÅNDBOLD:1A  -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk Nordre Hal 7 - 7 
187 U10D U 10A P1 Lør 22.09.2018 15:00 Hammel GF:1  -  Brabrand IF Håndbold Nordre Hal 4 - 4 
197 U10D U 10A P2 Lør 22.09.2018 15:30 IKAST FS HÅNDBOLD:2B  -  Aars HK:C Nordre Hal 5 - 12 
207 U10D U 10A P3 Lør 22.09.2018 16:00 Asmild FH  -  Skive fH Nordre Hal 2 - 17 
217 U10P U 10P B3 Lør 22.09.2018 16:30 Nr. Bjært Strandhuse IF:2  -  Kolding IF Håndbold:2 Nordre Hal 2 - 3 
227 U10D B-Semifinal:01 Lør 22.09.2018 17:00 Aars HK:B   -  IKAST FS HÅNDBOLD:1A  Nordre Hal 7 - 10 
237 U10D B-Semifinal:02 Lør 22.09.2018 17:30 Brabrand IF Håndbold:2   -  Kolding IF Håndbold:1  Nordre Hal 4 - 11 
246 U10D C-Semifinal:01 Lør 22.09.2018 18:00 Brabrand IF Håndbold   -  Aars HK:C:2  Nordre Hal 16 - 4 
252 U10D C-Semifinal:02 Lør 22.09.2018 18:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 2   -  Team Favrskov Håndbold:TFH 1  Nordre Hal 0 - 3 
258 U10P U 10P B2 Lør 22.09.2018 19:00 Skive fH:2  -  Taulov Skærbæk IF Nordre Hal 0 - 15 
265 U10D A-Semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:00 Hammel GF:1   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Nordre Hal 5 - 6 
272 U10D A-Semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:30 Aars HK:C   -  Skive fH  Nordre Hal 3 - 15 
279 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 09:00 Asmild FH   -  Nr. Bjært Strandhuse IF  Nordre Hal 10 - 2 
286 U12D Placering 3-4 Søn 23.09.2018 09:30 Nr. Bjært Strandhuse IF:2   -  Aars HK:C  Nordre Hal 17 - 7 
293 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 10:00 Taulov Skærbæk IF   -  Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Nordre Hal 5 - 5 
300 U12D Placering 5-6 Søn 23.09.2018 10:30 Kolding IF Håndbold:2   -  Team Favrskov Håndbold:TFH 3  Nordre Hal 14 - 11 
307 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 11:00 IKAST FS HÅNDBOLD:2B   -  Asmild FH  Nordre Hal 0 - 14 
314 U10D A-3.e plads Søn 23.09.2018 11:30 Hammel GF:1   -  Aars HK:C  Nordre Hal 6 - 8 
321 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 12:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk   -  Hammel GF:2  Nordre Hal 7 - 14 
328 U12D Placering 7-8 Søn 23.09.2018 12:30 Brabrand IF Håndbold:2   -  ØHK Hedensted:B  Nordre Hal 5 - 4 
335 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 13:00 Hammel GF:2   -  Taulov Skærbæk IF  Nordre Hal 11 - 6 
342 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 13:30 Nr. Bjært Strandhuse IF   -  IKAST FS HÅNDBOLD:2B  Nordre Hal 15 - 6 
348 U10D C-3.e plads Søn 23.09.2018 14:00 Aars HK:C:2   -  Team Favrskov Håndbold:TFH 2  Nordre Hal 8 - 5 
354 U10D B-3.e plads Søn 23.09.2018 14:30 Aars HK:B   -  Brabrand IF Håndbold:2  Nordre Hal 13 - 1 
359 U10D C-finale Søn 23.09.2018 15:00 Brabrand IF Håndbold   -  Team Favrskov Håndbold:TFH 1  Nordre Hal 2 - 7 
363 U10D B-finale Søn 23.09.2018 15:30 IKAST FS HÅNDBOLD:1A   -  Kolding IF Håndbold:1  Nordre Hal 12 - 11