Kampe Søn 23.09.2018

Kampe
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold hal Resultat SMS
259 U14P B-semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 2    -   Skive fH:2  IBF Arena 6 - 4 
260 U14P B-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:00 Taulov Skærbæk IF:1    -   Resen KFUM:2  Ikast B 4 - 7 
261 U12D Placering 3-4 Søn 23.09.2018 08:00 Gødvad GIF Håndbold:2    -   Mejdal-Halgård:1  Ikast C 9 - 13 
262 U10P B-semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:00 Nr. Bjært Strandhuse IF    -   Aars HK:B  Gym Hal 6 - 7 
263 U12P A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:00 IKAST FS HÅNDBOLD:1A    -   Hammel GF:1  Hyld A 8 - 9 
264 U12P A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:00 ØHK Hedensted:A    -   Skive fH:1  Hyld B 5 - 12 
265 U10D A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:00 Hammel GF:1    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Nordre Hal 5 - 6 
266 U12D Placering 5-6 Søn 23.09.2018 08:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 2    -   Gødvad GIF Håndbold:1  Ikast C 14 - 13 
267 U14D Placering 4-7 Søn 23.09.2018 08:30 Viby/Stavtrup:1    -   Brabrand IF Håndbold  IBF Arena 11 - 9 
268 U14D A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:30 Taulov Skærbæk IF    -   Kolding IF Håndbold:1  Ikast B 10 - 14 
269 U10P B-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:30 Kolding IF Håndbold:2    -   IKAST FS HÅNDBOLD:2B  Gym Hal 3 - 1 
270 U12P B-semifinal:01 Søn 23.09.2018 08:30 Asmild fh:B    -   Brabrand IF Håndbold:1  Hyld A 6 - 4 
271 U12P B-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:30 Skive fH:2    -   Hammel GF:3  Hyld B 8 - 12 
272 U10D A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 08:30 Aars HK:C    -   Skive fH  Nordre Hal 3 - 15 
273 U14D A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 1    -   Odder Håndbold:A  IBF Arena 13 - 10 
274 U14P A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 09:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 1    -   ØHK Hedensted:A1  Ikast B 10 - 8 
275 U12D Placering 9-10 Søn 23.09.2018 09:00 Hammel GF:1    -   Brabrand IF Håndbold:1  Ikast C 5 - 6 
276 U10P Placering 3-5 Søn 23.09.2018 09:00 ØHK Hedensted:A    -   Kolding IF Håndbold:1  Gym Hal 5 - 2 
277 U14P+ A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:00 Hammel GF:1    -   IKAST FS HÅNDBOLD:1A  Hyld A 5 - 10 
278 U14P+ A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 09:00 Løgstør HK    -  Ikast fS 2  Hyld B 16 - 12 
279 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 09:00 Asmild FH    -   Nr. Bjært Strandhuse IF  Nordre Hal 10 - 2 
280 U14P A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:30 Resen KFUM:1    -   Kolding IF Håndbold  IBF Arena 11 - 9 
281 U14P D-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:30 Vejle håndbold Klub:3    -   ØHK Hedensted:B  Ikast B 3 - 8 
282 U16P A-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:30 Silkeborg Voel KFUM:1    -   HEI/VRI 2  Ikast C 12 - 13 
283 U10P Placering kamp 1 Søn 23.09.2018 09:30 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk    -   Taulov Skærbæk IF  Gym Hal 4 - 7 
284 U14D B-semifinal:01 Søn 23.09.2018 09:30 Kolding IF Håndbold:2    -   Sundeved HK  Hyld A 14 - 8 
285 U14D B-semifinal:02 Søn 23.09.2018 09:30 Hammel GF    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Hyld B 10 - 11 
286 U12D Placering 3-4 Søn 23.09.2018 09:30 Nr. Bjært Strandhuse IF:2    -   Aars HK:C  Nordre Hal 17 - 7 
287 U16P A-semifinal:02 Søn 23.09.2018 10:00 Ikast Håndbold    -   Brabrand IF Håndbold  Ikast C 18 - 11 
288 U12D Placering 7-8 Søn 23.09.2018 10:00 Kolding IF Håndbold    -   ØHK Hedensted:A  IBF Arena 8 - 7 
289 U14P D-semifinal:02 Søn 23.09.2018 10:00 Odder Håndbold:B    -   Taulov Skærbæk IF:2  Ikast B 13 - 7 
290 U10P Placering kamp 2 Søn 23.09.2018 10:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 3    -   ØHK Hedensted:B1  Gym Hal 11 - 4 
291 U12P Placering 5-7 Søn 23.09.2018 10:00 IKAST FS HÅNDBOLD:2B    -   Kolding IF Håndbold:1  Hyld A 5 - 13 
292 U14D Placering 5-6 Søn 23.09.2018 10:00 Aars HK:B    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 2  Hyld B 9 - 7 
293 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 10:00 Taulov Skærbæk IF    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Nordre Hal 5 - 5 
294 U14D Placering 4-7 Søn 23.09.2018 10:30 Aars HK:A    -   Viby/Stavtrup:1  IBF Arena 10 - 11 
295 U14P C-semifinal:01 Søn 23.09.2018 10:30 Aars HK:B    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 3  Ikast B 9 - 5 
296 U16P B-semifinal:01 Søn 23.09.2018 10:30 Vejle håndbold Klub:1    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 A-ræk  Ikast C 19 - 18 
297 U10P Placering kamp 3 Søn 23.09.2018 10:30 Asmild fh    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 1  Gym Hal 1 - 5 
298 U12P Placering kamp 2 Søn 23.09.2018 10:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 1    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Hyld A 12 - 4 
299 U12P B-3.e plads Søn 23.09.2018 10:30 Brabrand IF Håndbold:1    -   Skive fH:2  Hyld B 10 - 8 
300 U12D Placering 5-6 Søn 23.09.2018 10:30 Kolding IF Håndbold:2    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 3  Nordre Hal 14 - 11 
301 U14P B-3.e plads Søn 23.09.2018 11:00 Skive fH:2    -   Taulov Skærbæk IF:1  IBF Arena 4 - 10 
302 U14P C-semifinal:02 Søn 23.09.2018 11:00 Hammel GF:2    -   Brabrand IF Håndbold:2  Ikast B 7 - 8 
303 U16P B-semifinal:02 Søn 23.09.2018 11:00 Silkeborg Voel KFUM:2    -   Vejle håndbold Klub:2  Ikast C 6 - 9 
304 U10P Placering 3-5 Søn 23.09.2018 11:00 Kolding IF Håndbold:1    -   IKAST FS HÅNDBOLD:1A  Gym Hal 8 - 5 
305 U12P A-3.e plads Søn 23.09.2018 11:00 IKAST FS HÅNDBOLD:1A    -   ØHK Hedensted:A  Hyld A 12 - 7 
306 U14P Placering 7-8 Søn 23.09.2018 11:00 ØHK Hedensted:A2    -   Skive fH:1  Hyld B 9 - 16 
307 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 11:00 IKAST FS HÅNDBOLD:2B    -   Asmild FH  Nordre Hal 0 - 14 
308 U10P B-3.e plads Søn 23.09.2018 11:30 Nr. Bjært Strandhuse IF    -   IKAST FS HÅNDBOLD:2B  IBF Arena 13 - 3 
309 U14P D-3.e plads Søn 23.09.2018 11:30 Vejle håndbold Klub:3    -   Taulov Skærbæk IF:2  Ikast B 13 - 9 
310 U16D U16D A 3-5 Søn 23.09.2018 11:30 ØHK Hedensted:A    -   Nr. Bjært Strandhuse IF  Ikast C 15 - 4 
311 U10P Placering kamp 4 Søn 23.09.2018 11:30 Skive fH:3    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 2  Gym Hal 3 - 5 
312 U12P Placering 5-7 Søn 23.09.2018 11:30 Kolding IF Håndbold:1    -   Nr. Bjært Strandhuse IF:1  Hyld A 7 - 8 
313 U14D Placering 7-8 Søn 23.09.2018 11:30 Vejle håndbold Klub:1    -   Viby/Stavtrup:2  Hyld B 15 - 9 
314 U10D A-3.e plads Søn 23.09.2018 11:30 Hammel GF:1    -   Aars HK:C  Nordre Hal 6 - 8 
315 U10D A-finale Søn 23.09.2018 12:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk    -   Skive fH  IBF Arena 3 - 18 
316 U14P D-finale Søn 23.09.2018 12:00 ØHK Hedensted:B    -   Odder Håndbold:B  Ikast B 4 - 6 
317 U16P C-semifinal:01 Søn 23.09.2018 12:00 HEI/VRI 3    -   ØHK Hedensted:A  Ikast C 8 - 10 
318 U10P Placering kamp 5 Søn 23.09.2018 12:00 Brabrand IF Håndbold    -   Odder Håndbold:B  Gym Hal 9 - 3 
319 U12P Placering kamp 8 Søn 23.09.2018 12:00 Skive fH:3    -   Nr. Bjært Strandhuse IF:2  Hyld A 5 - 8 
320 U14D B-3.e plads Søn 23.09.2018 12:00 Sundeved HK    -   Hammel GF  Hyld B 15 - 11 
321 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 12:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk    -   Hammel GF:2  Nordre Hal 7 - 14 
322 U10P A-finale Søn 23.09.2018 12:30 Skive fH:1    -   Hammel GF:1  IBF Arena 13 - 6 
323 U10P B-finale Søn 23.09.2018 12:30 Aars HK:B    -   Kolding IF Håndbold:2  Ikast B 12 - 2 
324 U16P C-semifinal:02 Søn 23.09.2018 12:30 Hover IF    -   Taulov Skærbæk IF  Ikast C 6 - 7 
325 U10P Placering kamp 6 Søn 23.09.2018 12:30 Aars HK:C    -   Hammel GF:3  Gym Hal 4 - 1 
326 U14P Placering 5-6 Søn 23.09.2018 12:30 Vejle Håndbold 1   -   Vejle håndbold Klub:2  Hyld A 7 - 9 
327 U12P Placering kamp 1 Søn 23.09.2018 12:30 Taulov Skærbæk IF:1    -   Kolding IF Håndbold:2  Hyld B 11 - 6 
328 U12D Placering 7-8 Søn 23.09.2018 12:30 Brabrand IF Håndbold:2    -   ØHK Hedensted:B  Nordre Hal 5 - 4 
329 U12D Finale Søn 23.09.2018 13:00 Nr. Bjært Strandhuse IF    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 1  IBF Arena 4 - 18 
330 U12D Finale Søn 23.09.2018 13:00 Aars HK:B    -   Mejdal-Halgård:2  Ikast B 14 - 5 
331 U16D U16D A 3-5 Søn 23.09.2018 13:00 Nr. Bjært Strandhuse IF    -   Sundeved HK  Ikast C 8 - 12 
332 U10P Placering 3-5 Søn 23.09.2018 13:00 IKAST FS HÅNDBOLD:1A    -   ØHK Hedensted:A  Gym Hal 4 - 7 
333 U12P Placering kamp3 Søn 23.09.2018 13:00 Hammel GF:2    -   Odder Håndbold:B  Hyld A 8 - 15 
334 U14P A-3.e plads Søn 23.09.2018 13:00 Kolding IF Håndbold    -   ØHK Hedensted:A1  Hyld B 10 - 7 
335 U12D Placering 9-11 Søn 23.09.2018 13:00 Hammel GF:2    -   Taulov Skærbæk IF  Nordre Hal 11 - 6 
336 U12P A-finale Søn 23.09.2018 13:30 Hammel GF:1    -   Skive fH:1  IBF Arena 7 - 12 
337 U12P B-finale Søn 23.09.2018 13:30 Asmild fh:B    -   Hammel GF:3  Ikast B 7 - 5 
338 U16P A-3.e plads Søn 23.09.2018 13:30 Silkeborg Voel KFUM:1    -   Brabrand IF Håndbold  Ikast C 18 - 11 
339 U10P Placering kamp 7 Søn 23.09.2018 13:30 Hammel GF:2    -   Skive fH:2  Gym Hal 3 - 0 
340 U12P Placering kamp 4 Søn 23.09.2018 13:30 Aars HK:B    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 2  Hyld A 3 - 0 
341 U14P Placering 9-10 Søn 23.09.2018 13:30 Nr. Bjært Strandhuse IF:1    -   Odder Håndbold:A  Hyld B 4 - 10 
342 U10D PO-pulje D1 Søn 23.09.2018 13:30 Nr. Bjært Strandhuse IF    -   IKAST FS HÅNDBOLD:2B  Nordre Hal 15 - 6 
343 U14D Placering 4-7 Søn 23.09.2018 14:00 Brabrand IF Håndbold    -   Aars HK:A  Ikast B 11 - 9 
344 U16P B-3.e plads Søn 23.09.2018 14:00 Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 A-ræk    -   Silkeborg Voel KFUM:2  Ikast C 6 - 11 
345 U10P Placering kamp 8 Søn 23.09.2018 14:00 Nr. Bjært Strandhuse IF:2    -   Brabrand IF Håndbold:2  Gym Hal 9 - 1 
346 U12P Placering kamp 6 Søn 23.09.2018 14:00 Taulov Skærbæk IF:2    -   IKAST FS HÅNDBOLD:3B  Hyld A 7 - 4 
347 U12P Placering kamp 5 Søn 23.09.2018 14:00 ØHK Hedensted:B1    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 3  Hyld B 7 - 6 
348 U10D C-3.e plads Søn 23.09.2018 14:00 Aars HK:C:2    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 2  Nordre Hal 8 - 5 
360 U14P+ A-finale Søn 23.09.2018 14:00 IKAST FS HÅNDBOLD:1A    -   Løgstør HK  IBF Arena 8 - 12 
350 U14P C-3.e plads Søn 23.09.2018 14:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 3    -   Hammel GF:2  Ikast B 4 - 8 
351 U14P+ A-3.e plads Søn 23.09.2018 14:30 Hammel GF:1    -  Ikast fS 2  Ikast C 0 - 3 
352 U12P Placering 5-7 Søn 23.09.2018 14:30 Nr. Bjært Strandhuse IF:1    -   IKAST FS HÅNDBOLD:2B  Hyld A 13 - 4 
353 U12P Placering kamp 7 Søn 23.09.2018 14:30 Brabrand IF Håndbold:2    -   Skive fH:/R  Hyld B 0 - 3 
354 U10D B-3.e plads Søn 23.09.2018 14:30 Aars HK:B    -   Brabrand IF Håndbold:2  Nordre Hal 13 - 1 
349 U14D A-finale Søn 23.09.2018 15:00 Team Favrskov Håndbold:TFH 1    -   Kolding IF Håndbold:1  IBF Arena 10 - 20 
356 U14P C-finale Søn 23.09.2018 15:00 Aars HK:B    -   Brabrand IF Håndbold:2  Ikast B 14 - 9 
357 U16P C-3.e plads Søn 23.09.2018 15:00 HEI/VRI 3    -   Hover IF  Ikast C 16 - 5 
358 U14D Placering 9-10 Søn 23.09.2018 15:00 Nr. Bjært Strandhuse IF    -  AFBUD  Hyld B 3 - 0 
359 U10D C-finale Søn 23.09.2018 15:00 Brabrand IF Håndbold    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 1  Nordre Hal 2 - 7 
355 U14P A-finale Søn 23.09.2018 15:30 Resen KFUM:1    -   Team Favrskov Håndbold:TFH 1  IBF Arena 3 - 8 
361 U14D A-3.e plads Søn 23.09.2018 15:30 Odder Håndbold:A    -   Taulov Skærbæk IF  Ikast B 7 - 8 ef 
362 U16D U16D A 3-5 Søn 23.09.2018 15:30 Sundeved HK    -   ØHK Hedensted:A  Ikast C 3 - 0 
363 U10D B-finale Søn 23.09.2018 15:30 IKAST FS HÅNDBOLD:1A    -   Kolding IF Håndbold:1  Nordre Hal 12 - 11 
364 U16D A-finale Søn 23.09.2018 16:00 Odder Håndbold:A    -   Ikast Håndbold  IBF Arena 7 - 8 ef 
365 U14D B-finale Søn 23.09.2018 16:00 Kolding IF Håndbold:2    -   Hald Ege-Ravnstrup KFUM:1 B-ræk  Ikast B 13 - 5 
366 U16P B-finale Søn 23.09.2018 16:00 Vejle håndbold Klub:1    -   Vejle håndbold Klub:2  Ikast C 11 - 10 
367 U16P A-finale Søn 23.09.2018 16:30 HEI/VRI 2    -   Ikast Håndbold  IBF Arena 7 - 9 
368 U14P B-finale Søn 23.09.2018 16:30 Team Favrskov Håndbold:TFH 2    -   Resen KFUM:2  Ikast B 4 - 6 
369 U16P C-finale Søn 23.09.2018 16:30 ØHK Hedensted:A    -   Taulov Skærbæk IF  Ikast C 11 - 6