Matcher Sön 2018-06-17

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
104 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Fortuna FF Svart  -  IS Halmia Plan 5  
105 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Eskilsminne IF Blå  -  Hittarps IK 1 Plan 6  
106 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:00 Brunnby FF Blå  -  Allerum GIF Plan 7  
107 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 IF CENTERN Blå  -  Vejby IF Plan 14 2 - 1 
108 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Vankiva IF  -  Kullavägens BK Plan 15 4 - 0 
109 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 stattena if  -  Helsingborgs IF blå Plan 8  
110 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Brunnby FF Röd  -  Ödåkra IF Plan 9  
111 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:30 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Kullavägens BK Grön Plan 10  
112 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:30 Fortuna FF Röd  -  Eskilsminne IF Gul Plan 5  
113 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 09:30 Vikens Ik Vit  -  Eskilsminne IF Röd Plan 6  
114 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 09:30 Hittarps IK 3  -  Kullavägens BK Plan 7  
115 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Stattena if  -  Kullavägens BK Plan 1  
116 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Jonstorps IF FK  -  Lunds SK Plan 2  
117 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:40 Gislövs IF  -  Åsa IF Plan 14 0 - 3 
118 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:40 IF CENTERN Vit  -  Ramlösa Södra IF Plan 15 0 - 1 
119 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Vikens IK Vit  -  Brunnby FF Blå Plan 8  
120 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:00 Kullavägens BK  -  Höganäs BK Blå Plan 9  
121 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:00 Helsingborgs IF röd  -  Kullavägens BK Blå Plan 10  
122 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:00 Landskrona BoIS  -  Fortuna FF Svart Plan 5  
123 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:00 IS Halmia  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
124 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Hittarps IK 2  -  Brunnby FF Blå Plan 7  
125 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Skanör Falsterbo IF Röd  -  IF Leikin Svart Plan 1  
126 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Kågeröds BOIF  -  A.G.F. A.G.F. 1 Plan 2  
127 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:20 Åhus HBK  -  IF CENTERN Blå Plan 14 0 - 0 
128 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:20 Vejby IF  -  Vankiva IF Plan 15 0 - 5 
129 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Höganäs BK Röd  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 8  
130 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Ödåkra IF  -  stattena if Plan 9  
131 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:30 Billeberga GIF  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 10  
132 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:30 Allerum GIF  -  Fortuna FF Röd Plan 5  
133 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:30 Brunnby FF Röd  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
134 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:30 Kullavägens BK  -  Vikens Ik Vit Plan 7  
135 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 IF Leikin Orange  -  Stattena if Plan 1  
136 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Kullavägens BK  -  Jonstorps IF FK Plan 2  
137 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Brunnby FF Blå  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 8  
138 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:00 Vikens IK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 9  
139 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:00 Kullavägens BK Blå  -  Kullavägens BK Plan 10  
140 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:00 Hittarps IK 1  -  Landskrona BoIS Plan 5  
141 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:00 Eskilsminne IF Blå  -  Fortuna FF Svart Plan 6  
142 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Eskilsminne IF Gul  -  Hittarps IK 2 Plan 7  
143 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Vejby IF  -  Skanör Falsterbo IF Röd Plan 1  
144 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 IF Leikin Svart  -  Kågeröds BOIF Plan 2  
145 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 VMA IK  -  Gislövs IF Plan 14 1 - 0 
146 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Åsa IF  -  IF CENTERN Vit Plan 15 1 - 0 
147 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Skanör Falsterbo IF City  -  Brunnby FF Röd Plan 8  
148 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Helsingborgs IF blå  -  Höganäs BK Röd Plan 9  
149 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:30 Skanör Falsterbo IF United  -  Vikens IK Vit Plan 10  
150 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:30 Fortuna FF Röd  -  Brunnby FF Blå Plan 5  
151 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:30 Vikens Ik Blå  -  Hittarps IK 3 Plan 6  
152 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:30 Eskilsminne IF Röd  -  Brunnby FF Röd Plan 7  
153 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Lunds SK  -  IF Leikin Orange Plan 1  
154 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Jonstorps IF FK  -  Stattena if Plan 2  
155 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:40 Kullavägens BK  -  Åhus HBK Plan 14 0 - 1 
156 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:40 Vankiva IF  -  IF CENTERN Blå Plan 15 3 - 0 
157 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Kullavägens BK Grön  -  Billeberga GIF Plan 8  
158 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:00 Ramlösa Södra  -  Helsingborgs IF röd Plan 9  
159 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:00 Höganäs BK Blå  -  Vikens IK Blå Plan 10  
160 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:00 Hittarps IK 1  -  IS Halmia Plan 5  
161 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:00 Landskrona BoIS  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
162 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Eskilsminne IF Gul  -  Allerum GIF Plan 7  
163 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 A.G.F. A.G.F. 1  -  Vejby IF Plan 1  
164 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Kågeröds BOIF  -  Skanör Falsterbo IF Röd Plan 2  
165 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:20 Ramlösa Södra IF  -  VMA IK Plan 14 3 - 0 
166 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:20 IF CENTERN Vit  -  Gislövs IF Plan 15 0 - 0 
167 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Brunnby FF Röd  -  Helsingborgs IF blå Plan 8  
168 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 stattena if  -  Höganäs BK Röd Plan 9  
169 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Ödåkra IF  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 10  
170 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:30 Hittarps IK 2  -  Fortuna FF Röd Plan 5  
171 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:30 Hittarps IK 3  -  Eskilsminne IF Röd Plan 6  
172 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:30 Vikens Ik Vit  -  Brunnby FF Röd Plan 7  
173 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Lunds SK  -  Kullavägens BK Plan 1  
174 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 IF Leikin Orange  -  Jonstorps IF FK Plan 2  
175 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Vikens IK Vit  -  Kullavägens BK Grön Plan 8  
176 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Billeberga GIF Plan 9  
177 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:00 Helsingborgs IF röd  -  Höganäs BK Blå Plan 10  
178 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Fortuna FF Svart  -  Hittarps IK 1 Plan 5  
179 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 IS Halmia  -  Landskrona BoIS Plan 6  
180 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Brunnby FF Blå  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
181 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 A.G.F. A.G.F. 1  -  IF Leikin Svart Plan 1  
182 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Vejby IF  -  Kågeröds BOIF Plan 2  
183 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Kullavägens BK  -  Vejby IF Plan 14 2 - 2 
184 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Åhus HBK  -  Vankiva IF Plan 15 1 - 3 
185 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  Vikens IK Blå Plan 8  
186 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 stattena if  -  Brunnby FF Röd Plan 9  
187 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:30 Brunnby FF Blå  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 10  
188 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:30 Allerum GIF  -  Hittarps IK 2 Plan 5  
189 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
190 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Vikens Ik Vit  -  Hittarps IK 3 Plan 7  
191 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 Stattena if  -  Lunds SK Plan 1  
192 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  IF Leikin Orange Plan 2  
193 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:40 Ramlösa Södra IF  -  Åsa IF Plan 14 1 - 4 
194 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:40 VMA IK  -  IF CENTERN Vit Plan 15 2 - 2 
195 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Vikens IK Vit Plan 8  
196 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:00 Kullavägens BK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 9  
197 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:00 Höganäs BK Röd  -  Ödåkra IF Plan 10  
198 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 Skanör Falsterbo IF Röd  -  A.G.F. A.G.F. 1 Plan 1  
199 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 IF Leikin Svart  -  Vejby IF Plan 2  
200 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:20 IF CENTERN Blå  -  Kullavägens BK Plan 14 0 - 2 
201 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:20 Vejby IF  -  Åhus HBK Plan 15 0 - 7 
202 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Kullavägens BK  -  Helsingborgs IF röd Plan 8  
203 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:30 Helsingborgs IF blå  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 9  
204 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:30 Billeberga GIF  -  Brunnby FF Blå Plan 10  
205 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Brunnby FF Röd  -  Kullavägens BK Plan 5  
206 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Eskilsminne IF Röd  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
207 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Kullavägens BK Grön  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 8  
208 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 15:00 Vikens IK Blå  -  Kullavägens BK Blå Plan 9  
209 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 15:00 Höganäs BK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 10  
210 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Gislövs IF  -  Ramlösa Södra IF Plan 14 1 - 0 
211 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Åsa IF  -  VMA IK Plan 15 3 - 0 
212 P13 A-semifinal:01 Sön 2018-06-17 16:15 Vankiva IF   -  Ramlösa Södra IF  Plan 14 2 - 1 
213 P13 A-semifinal:02 Sön 2018-06-17 16:15 Åsa IF   -  Åhus HBK  Plan 15 4 - 5 es 
214 P13 A-final Sön 2018-06-17 17:15 Vankiva IF   -  Åhus HBK  Plan 15 0 - 1