Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Plan Resultat
208 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 15:00 Vikens IK Blå  -  Kullavägens BK Blå Plan 9  
209 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 15:00 Höganäs BK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 10  
131 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:30 Billeberga GIF  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 10  
205 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Brunnby FF Röd  -  Kullavägens BK Plan 5  
206 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Eskilsminne IF Röd  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
73 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 12:30 Fortuna FF Röd  -  Höganäs BK 1 Plan 10  
207 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Kullavägens BK Grön  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 8  
204 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:30 Billeberga GIF  -  Brunnby FF Blå Plan 10  
203 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:30 Helsingborgs IF blå  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 9  
202 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:30 Kullavägens BK  -  Helsingborgs IF röd Plan 8  
197 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:00 Höganäs BK Röd  -  Ödåkra IF Plan 10  
196 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 14:00 Kullavägens BK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 9  
195 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Vikens IK Vit Plan 8  
187 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:30 Brunnby FF Blå  -  Skanör Falsterbo IF United Plan 10  
186 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 stattena if  -  Brunnby FF Röd Plan 9  
185 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  Vikens IK Blå Plan 8  
177 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:00 Helsingborgs IF röd  -  Höganäs BK Blå Plan 10  
176 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Billeberga GIF Plan 9  
175 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Vikens IK Vit  -  Kullavägens BK Grön Plan 8  
169 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Ödåkra IF  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 10  
168 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 stattena if  -  Höganäs BK Röd Plan 9  
167 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Brunnby FF Röd  -  Helsingborgs IF blå Plan 8  
159 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:00 Höganäs BK Blå  -  Vikens IK Blå Plan 10  
158 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:00 Ramlösa Södra  -  Helsingborgs IF röd Plan 9  
157 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Kullavägens BK Grön  -  Billeberga GIF Plan 8  
149 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:30 Skanör Falsterbo IF United  -  Vikens IK Vit Plan 10  
147 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Skanör Falsterbo IF City  -  Brunnby FF Röd Plan 8  
148 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Helsingborgs IF blå  -  Höganäs BK Röd Plan 9  
139 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:00 Kullavägens BK Blå  -  Kullavägens BK Plan 10  
137 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Brunnby FF Blå  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 8  
138 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:00 Vikens IK Blå  -  Ramlösa Södra Plan 9  
109 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 stattena if  -  Helsingborgs IF blå Plan 8  
110 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Brunnby FF Röd  -  Ödåkra IF Plan 9  
111 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:30 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  Kullavägens BK Grön Plan 10  
119 P07 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Vikens IK Vit  -  Brunnby FF Blå Plan 8  
120 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:00 Kullavägens BK  -  Höganäs BK Blå Plan 9  
121 P07 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:00 Helsingborgs IF röd  -  Kullavägens BK Blå Plan 10  
129 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Höganäs BK Röd  -  Skanör Falsterbo IF City Plan 8  
130 P07 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Ödåkra IF  -  stattena if Plan 9  
100 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK  -  Vikens IK Blå Plan 8  
99 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 14:00 Höganäs BK 2  -  IK Wormo Blå Plan 7  
79 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 13:00 Bjuvstorps FF svart  -  Dösjöbro IF Vit Plan 6  
80 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 13:00 IK Wormo Blå  -  Kullavägens BK Plan 7  
81 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 13:00 Vikens IK Blå  -  Fortuna FF Svart Plan 8  
88 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Vikens IK Vit  -  Dösjöbro IF Röd Plan 5  
89 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Blå  -  Fortuna FF Vit Plan 6  
90 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:30 Bjuvstorps FF grön  -  Ramlösa Södra Plan 7  
91 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Gul  -  Råå IF ljusblå Plan 8  
92 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 13:30 IK Wormo Vit  -  Eskilsminne IF Röd Plan 9  
93 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Hvid  -  Fortuna FF Röd Plan 10  
6 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Vikens IK Vit  -  A.G.F. Blå Plan 5  
7 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Eskilsminne IF Blå  -  Dösjöbro IF Röd Plan 6  
8 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Bjuvstorps FF grön  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
9 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Billeberga GIF  -  Ramlösa Södra Plan 8  
10 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 09:30 IK Wormo Vit  -  A.G.F. Hvid Plan 9  
11 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 09:30 Höganäs BK 1  -  Eskilsminne IF Röd Plan 10  
20 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 10:00 Kullavägens BK Röd  -  IS Halmia Plan 5  
21 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 10:00 Dösjöbro IF Vit  -  Råå IF vit Plan 6  
22 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 10:00 Höganäs BK 2  -  Kullavägens BK Plan 7  
23 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 10:00 Fortuna FF Svart  -  IK Wormo Blå Plan 8  
26 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Fortuna FF Vit  -  Vikens IK Vit Plan 5  
27 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Blå  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
28 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Råå IF ljusblå  -  Bjuvstorps FF grön Plan 7  
29 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Gul  -  Billeberga GIF Plan 8  
30 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 10:30 Fortuna FF Röd  -  IK Wormo Vit Plan 9  
31 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Hvid  -  Höganäs BK 1 Plan 10  
40 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 11:00 Bjuvstorp FF Svart  -  Kullavägens BK Röd Plan 5  
41 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 11:00 IS Halmia  -  Dösjöbro IF Vit Plan 6  
42 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 11:00 Vikens IK Blå  -  Höganäs BK 2 Plan 7  
43 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 11:00 Kullavägens BK  -  Fortuna FF Svart Plan 8  
48 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Dösjöbro IF Röd  -  Fortuna FF Vit Plan 5  
49 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Blå  -  Vikens IK Vit Plan 6  
50 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Ramlösa Södra  -  Råå IF ljusblå Plan 7  
51 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Billeberga GIF  -  Bjuvstorps FF grön Plan 8  
52 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Röd  -  Fortuna FF Röd Plan 9  
53 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 11:30 Höganäs BK 1  -  IK Wormo Vit Plan 10  
56 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 12:00 Råå IF vit  -  Bjuvstorps FF svart Plan 5  
57 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 12:00 Dösjöbro IF Vit  -  Kullavägens BK Röd Plan 6  
58 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 12:00 IK Wormo Blå  -  Vikens IK Blå Plan 7  
59 P08 Grupp 5 Lör 2018-06-16 12:00 Fortuna FF Svart  -  Höganäs BK 2 Plan 8  
68 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Dösjöbro IF Röd  -  A.G.F. Blå Plan 5  
69 P08 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Fortuna FF Vit  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
70 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:30 Ramlösa Södra  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
188 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:30 Allerum GIF  -  Hittarps IK 2 Plan 5  
189 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
190 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 13:30 Vikens Ik Vit  -  Hittarps IK 3 Plan 7  
179 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 IS Halmia  -  Landskrona BoIS Plan 6  
180 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Brunnby FF Blå  -  Eskilsminne IF Gul Plan 7  
178 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Fortuna FF Svart  -  Hittarps IK 1 Plan 5  
172 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:30 Vikens Ik Vit  -  Brunnby FF Röd Plan 7  
170 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:30 Hittarps IK 2  -  Fortuna FF Röd Plan 5  
171 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 12:30 Hittarps IK 3  -  Eskilsminne IF Röd Plan 6  
161 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:00 Landskrona BoIS  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
162 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Eskilsminne IF Gul  -  Allerum GIF Plan 7  
160 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:00 Hittarps IK 1  -  IS Halmia Plan 5  
152 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:30 Eskilsminne IF Röd  -  Brunnby FF Röd Plan 7  
141 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:00 Eskilsminne IF Blå  -  Fortuna FF Svart Plan 6  
142 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Eskilsminne IF Gul  -  Hittarps IK 2 Plan 7  
150 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:30 Fortuna FF Röd  -  Brunnby FF Blå Plan 5  
151 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 11:30 Vikens Ik Blå  -  Hittarps IK 3 Plan 6  
140 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:00 Hittarps IK 1  -  Landskrona BoIS Plan 5  
134 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:30 Kullavägens BK  -  Vikens Ik Vit Plan 7  
133 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 10:30 Brunnby FF Röd  -  Vikens Ik Blå Plan 6  
132 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:30 Allerum GIF  -  Fortuna FF Röd Plan 5  
124 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Hittarps IK 2  -  Brunnby FF Blå Plan 7  
123 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:00 IS Halmia  -  Eskilsminne IF Blå Plan 6  
122 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:00 Landskrona BoIS  -  Fortuna FF Svart Plan 5  
105 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Eskilsminne IF Blå  -  Hittarps IK 1 Plan 6  
106 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:00 Brunnby FF Blå  -  Allerum GIF Plan 7  
112 P09 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:30 Fortuna FF Röd  -  Eskilsminne IF Gul Plan 5  
113 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 09:30 Vikens Ik Vit  -  Eskilsminne IF Röd Plan 6  
114 P09 Grupp 3 Sön 2018-06-17 09:30 Hittarps IK 3  -  Kullavägens BK Plan 7  
96 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Blå  -  Kulladals FF lag 1 Plan 12  
83 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
84 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  BSV af 2016 BSV-B Plan 12  
94 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 A.G.F. Blå  -  Billesholms GIF Plan 4  
95 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:30 Eskilsminne IF Gul  -  Malmö FF Plan 11  
75 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 A.G.F. Blå  -  Malmö FF Plan 11  
45 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
54 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 11:30 Kulladals ff lag1  -  Bjuvstorps FF Plan 4  
55 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:30 Eskilsminne IF Gul  -  BSV af 2016 BSV-B Plan 11  
60 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:00 Gantofta IF  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 4  
61 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Vakant  -  Vakant Plan 11  
62 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:00 Vikens IK  -  Billesholms GIF Plan 12  
74 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:30 Bjuvstorps FF  -  Eskilsminne IF Blå Plan 4  
2 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Kulladals ff lag1  -  Eskilsminne IF Blå Plan 11  
3 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:00 Vikens IK  -  HELSINGBORG ÖSTRA IF Plan 12  
12 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 BSV af 2016 BSV B  -  Eskilsminne IF Gul Plan 4  
13 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Vakant  -  Vakant Plan 11  
14 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:30 Gantoft IF  -  A.G.F Blå Plan 12  
24 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:00 Bjuvstorps FF  -  Malmö FF Plan 4  
25 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:00 Eskilsminne IF Blå  -  Billesholms GIF Plan 11  
32 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Gul  -  Vikens IK Plan 4  
33 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 A.G.F. Blå  -  Kulladals ff lag1 Plan 11  
199 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 IF Leikin Svart  -  Vejby IF Plan 2  
198 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 14:00 Skanör Falsterbo IF Röd  -  A.G.F. A.G.F. 1 Plan 1  
192 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 Kullavägens BK  -  IF Leikin Orange Plan 2  
125 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Skanör Falsterbo IF Röd  -  IF Leikin Svart Plan 1  
126 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 10:00 Kågeröds BOIF  -  A.G.F. A.G.F. 1 Plan 2  
135 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 IF Leikin Orange  -  Stattena if Plan 1  
136 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:30 Kullavägens BK  -  Jonstorps IF FK Plan 2  
143 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Vejby IF  -  Skanör Falsterbo IF Röd Plan 1  
144 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 IF Leikin Svart  -  Kågeröds BOIF Plan 2  
153 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Lunds SK  -  IF Leikin Orange Plan 1  
154 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:30 Jonstorps IF FK  -  Stattena if Plan 2  
163 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 A.G.F. A.G.F. 1  -  Vejby IF Plan 1  
164 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:00 Kågeröds BOIF  -  Skanör Falsterbo IF Röd Plan 2  
173 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 Lunds SK  -  Kullavägens BK Plan 1  
174 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 12:30 IF Leikin Orange  -  Jonstorps IF FK Plan 2  
181 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 A.G.F. A.G.F. 1  -  IF Leikin Svart Plan 1  
182 P11 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:00 Vejby IF  -  Kågeröds BOIF Plan 2  
191 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:30 Stattena if  -  Lunds SK Plan 1  
16 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Eskilsminne IF Gul  -  FURULUNDS IK 1 Plan 2  
17 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Ramlösa Södra IF  -  FURULUNDS IK 2 Plan 3  
35 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FURULUNDS IK 1  -  Hyllie IK Plan 1  
36 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FURULUNDS IK 2  -  Eskilsminne IF Gul Plan 2  
37 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Eskilsminne IF Blå  -  Ramlösa Södra IF Plan 3  
63 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Hyllie IK  -  Eskilsminne IF Gul Plan 1  
64 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Ramlösa Södra IF  -  FURULUNDS IK 1 Plan 2  
65 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Eskilsminne IF Blå  -  FURULUNDS IK 2 Plan 3  
85 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 Eskilsminne IF Blå  -  FURULUNDS IK 1 Plan 1  
86 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 FURULUNDS IK 2  -  Hyllie IK Plan 2  
87 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 13:00 Ramlösa Södra IF  -  Eskilsminne IF Gul Plan 3  
211 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Åsa IF  -  VMA IK Plan 15 3 - 0 
212 P13 A-semifinal:01 Sön 2018-06-17 16:15 Vankiva IF   -  Ramlösa Södra IF  Plan 14 2 - 1 
213 P13 A-semifinal:02 Sön 2018-06-17 16:15 Åsa IF   -  Åhus HBK  Plan 15 4 - 5 es 
214 P13 A-final Sön 2018-06-17 17:15 Vankiva IF   -  Åhus HBK  Plan 15 0 - 1 
183 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Kullavägens BK  -  Vejby IF Plan 14 2 - 2 
184 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 13:00 Åhus HBK  -  Vankiva IF Plan 15 1 - 3 
193 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:40 Ramlösa Södra IF  -  Åsa IF Plan 14 1 - 4 
194 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 13:40 VMA IK  -  IF CENTERN Vit Plan 15 2 - 2 
200 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:20 IF CENTERN Blå  -  Kullavägens BK Plan 14 0 - 2 
201 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 14:20 Vejby IF  -  Åhus HBK Plan 15 0 - 7 
210 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 15:00 Gislövs IF  -  Ramlösa Södra IF Plan 14 1 - 0 
166 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:20 IF CENTERN Vit  -  Gislövs IF Plan 15 0 - 0 
165 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 12:20 Ramlösa Södra IF  -  VMA IK Plan 14 3 - 0 
146 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 Åsa IF  -  IF CENTERN Vit Plan 15 1 - 0 
155 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:40 Kullavägens BK  -  Åhus HBK Plan 14 0 - 1 
108 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Vankiva IF  -  Kullavägens BK Plan 15 4 - 0 
117 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:40 Gislövs IF  -  Åsa IF Plan 14 0 - 3 
118 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 09:40 IF CENTERN Vit  -  Ramlösa Södra IF Plan 15 0 - 1 
127 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:20 Åhus HBK  -  IF CENTERN Blå Plan 14 0 - 0 
128 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 10:20 Vejby IF  -  Vankiva IF Plan 15 0 - 5 
145 P13 Grupp 2 Sön 2018-06-17 11:00 VMA IK  -  Gislövs IF Plan 14 1 - 0 
103 P14 A-final Lör 2018-06-16 15:00 Kullavägens BK   -  Råå IF  Plan 1 1 - 2 
101 P14 A-semifinal:01 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK   -  Bjärreds IF  Plan 14 3 - 0 
102 P14 A-semifinal:02 Lör 2018-06-16 14:00 Råå IF   -  FC Trelleborg  Plan 15 6 - 5 es 
39 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 FC Trelleborg  -  Stattena IF Plan 15 4 - 0 
46 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:15 Ödåkra IF  -  Bjärreds IF Plan 14 0 - 7 
47 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:15 Trelleborgs FF  -  Råå IF Plan 15 0 - 6 
66 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 FC Trelleborg  -  Kullavägens BK Plan 14 1 - 1 
67 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 12:00 Stattena IF  -  Högaborgs BK Plan 15 5 - 0 
76 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:45 Trelleborgs FF  -  Ödåkra IF Plan 14 4 - 0 
77 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:45 Råå IF  -  Bjärreds IF Plan 15 1 - 0 
5 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Högaborgs BK  -  FC Trelleborg Plan 15 0 - 4 
18 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:45 Ödåkra IF  -  Råå IF Plan 14 0 - 8 
19 P14 Grupp 2 Lör 2018-06-16 09:45 Bjärreds IF  -  Trelleborgs FF Plan 15 1 - 0 
38 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 10:30 Kullavägens BK  -  Högaborgs BK Plan 14 6 - 0 
97 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 14:00 Kullavägens BK Röd  -  Råå IF vit Plan 5  
98 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 14:00 IS Halmia  -  Bjuvstorps FF svart Plan 6  
78 P08 Grupp 4 Lör 2018-06-16 13:00 Råå IF vit  -  IS Halmia Plan 5  
72 P08 Grupp 3 Lör 2018-06-16 12:30 Eskilsminne IF Röd  -  A.G.F. Hvid Plan 9  
71 P08 Grupp 2 Lör 2018-06-16 12:30 Råå IF ljusblå  -  Billeberga GIF Plan 8  
82 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 13:00 Vikens IK  -  Gantofta IF Plan 4  
44 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 11:00 HELSINGBORG ÖSTRA IF  -  MFF Plan 4  
156 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 11:40 Vankiva IF  -  IF CENTERN Blå Plan 15 3 - 0 
104 P09 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 Fortuna FF Svart  -  IS Halmia Plan 5  
34 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-16 10:30 BSV af 2016 BSV-B  -  Gantofta IF Plan 12  
1 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Billesholms GIF  -  Bjuvstorps FF Plan 4  
116 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Jonstorps IF FK  -  Lunds SK Plan 2  
115 P11 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:30 Stattena if  -  Kullavägens BK Plan 1  
15 P12 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:30 Hyllie IK  -  Eskilsminne IF Blå Plan 1  
107 P13 Grupp 1 Sön 2018-06-17 09:00 IF CENTERN Blå  -  Vejby IF Plan 14 2 - 1 
4 P14 Grupp 1 Lör 2018-06-16 09:00 Kullavägens BK  -  Stattena IF Plan 14 3 - 0