Pågående matcher
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P14 | Grupp A | 18:00 | LB 07 | - | Sollentuna fk | Docero Arena | 1 - 5 |
2 | P14 | Grupp A | 16:00 | Västerås SK | - | Örebro Syrianska IF | Scalateatern | 2 - 2 |
3 | P14 | Grupp B | 18:00 | Gerdskens BK | - | IFK Berga | LF | 0 - 3 |
4 | P14 | Grupp B | 16:00 | Sandåkerns SK | - | Vasalunds IF | NCC | 3 - 1 |
5 | P14 | Grupp C | 16:00 | BK Astrio | - | FC Djursholm | LF | 3 - 2 |
6 | P14 | Grupp C | 16:00 | Modo FF | - | Torslanda IK | Docero Arena | 0 - 4 |
7 | P14 | Grupp D | 17:00 | AIK | - | FBK Karlstad | Scalateatern | 1 - 0 |
8 | P14 | Grupp D | 17:00 | Forssa BK | - | Östers IF | LF | 0 - 3 |
9 | P14 | Grupp E | 12:00 | Gustavsbergs IF | - | IK Sturehov | Docero Arena | 1 - 2 |
10 | P14 | Grupp E | 12:00 | IK Sirius FK | - | Kalmar FF | Konstgräs 1 | 3 - 1 |
11 | P14 | Grupp F | 12:00 | Frösö IF | - | IFK Lidingö | NCC | 0 - 7 |
12 | P14 | Grupp F | 12:00 | Kullavägens BK | - | Örebro SK | LF | 1 - 2 |
13 | P14 | Grupp G | 19:00 | Alnö IF | - | BK Höllviken | LF | 2 - 3 |
14 | P14 | Grupp G | 18:00 | Nacka FC | - | Örgryte IS | NCC | 1 - 2 |
15 | P14 | Grupp H | 19:00 | Högaborgs BK | - | Jönköpings Södra IF | Scalateatern | 0 - 1 |
16 | P14 | Grupp H | 18:00 | Sandvikens IF | - | Tyresö FF | Scalateatern | 0 - 7 |
17 | P14 | Grupp A | 10:00 | LB 07 | - | Västerås SK | Docero Arena | 0 - 4 |
18 | P14 | Grupp A | 10:00 | Örebro Syrianska IF | - | Sollentuna fk | Konstgräs 1 | 2 - 1 |
19 | P14 | Grupp B | 14:00 | Gerdskens BK | - | Sandåkerns SK | Docero Arena | 1 - 2 |
20 | P14 | Grupp B | 14:00 | Vasalunds IF | - | IFK Berga | NCC | 5 - 1 |
21 | P14 | Grupp C | 11:00 | BK Astrio | - | Modo FF | Konstgräs 1 | 13 - 0 |
22 | P14 | Grupp C | 11:00 | Torslanda IK | - | FC Djursholm | Docero Arena | 2 - 0 |
23 | P14 | Grupp D | 11:00 | AIK | - | Forssa BK | NCC | 4 - 2 |
24 | P14 | Grupp D | 11:00 | Östers IF | - | FBK Karlstad | LF | 5 - 0 |
25 | P14 | Grupp E | 16:00 | Gustavsbergs IF | - | IK Sirius FK | Konstgräs 1 | 3 - 1 |
26 | P14 | Grupp E | 16:00 | Kalmar FF | - | IK Sturehov | Docero Arena | 1 - 0 |
27 | P14 | Grupp F | 19:00 | Frösö IF | - | Kullavägens BK | Docero Arena | 0 - 1 |
28 | P14 | Grupp F | 17:00 | Örebro SK | - | IFK Lidingö | Docero Arena | 0 - 1 |
29 | P14 | Grupp G | 13:00 | Alnö IF | - | Nacka FC | LF | 1 - 2 |
30 | P14 | Grupp G | 13:00 | Örgryte IS | - | BK Höllviken | Docero Arena | 3 - 2 |
31 | P14 | Grupp H | 13:00 | Högaborgs BK | - | Sandvikens IF | Konstgräs 1 | 1 - 3 |
32 | P14 | Grupp H | 13:00 | Tyresö FF | - | Jönköpings Södra IF | NCC | 2 - 0 |
33 | P14 | Grupp A | 14:00 | Örebro Syrianska IF | - | LB 07 | Konstgräs 1 | 9 - 1 |
34 | P14 | Grupp A | 14:00 | Sollentuna fk | - | Västerås SK | LF | 1 - 4 |
35 | P14 | Grupp B | 10:00 | Vasalunds IF | - | Gerdskens BK | NCC | 3 - 2 |
36 | P14 | Grupp B | 10:00 | IFK Berga | - | Sandåkerns SK | LF | 1 - 2 |
37 | P14 | Grupp C | 15:00 | Torslanda IK | - | BK Astrio | LF | 0 - 1 |
38 | P14 | Grupp C | 15:00 | FC Djursholm | - | Modo FF | Konstgräs 1 | 5 - 2 |
39 | P14 | Grupp D | 15:00 | Östers IF | - | AIK | Docero Arena | 1 - 4 |
40 | P14 | Grupp D | 15:00 | FBK Karlstad | - | Forssa BK | NCC | 0 - 3 |
41 | P14 | Grupp E | 19:00 | Kalmar FF | - | Gustavsbergs IF | NCC | 2 - 1 |
42 | P14 | Grupp E | 17:00 | IK Sturehov | - | IK Sirius FK | NCC | 4 - 0 |
43 | P14 | Grupp F | 16:00 | Örebro SK | - | Frösö IF | NCC | 2 - 1 |
44 | P14 | Grupp F | 16:00 | IFK Lidingö | - | Kullavägens BK | LF | 0 - 0 |
45 | P14 | Grupp G | 17:00 | Örgryte IS | - | Alnö IF | NCC | 5 - 1 |
46 | P14 | Grupp G | 17:00 | BK Höllviken | - | Nacka FC | LF | 0 - 1 |
47 | P14 | Grupp H | 17:00 | Tyresö FF | - | Högaborgs BK | Docero Arena | 5 - 1 |
48 | P14 | Grupp H | 17:00 | Jönköpings Södra IF | - | Sandvikens IF | Konstgräs 1 | 3 - 2 |
49 | P14 | Plac.1 17-32 | 10:00 | Sollentuna fk | - | Gerdskens BK | LF | 5 - 0 |
50 | P14 | Plac. 2 17-32 | 10:00 | IFK Berga | - | LB 07 | NCC | 3 - 2 |
51 | P14 | Plac.3 17-32 | 11:00 | FC Djursholm | - | FBK Karlstad | LF | 0 - 1 |
52 | P14 | Plac.4 17-32 | 11:00 | Forssa BK | - | Modo FF | NCC | 7 - 0 |
53 | P14 | Plac.5 17-32 | 12:00 | Gustavsbergs IF | - | Frösö IF | LF | 6 - 1 |
54 | P14 | Plac.6 17-32 | 12:00 | Kullavägens BK | - | IK Sirius FK | NCC | 4 - 6 es |
55 | P14 | Plac.7 17-32 | 13:00 | BK Höllviken | - | Högaborgs BK | LF | 5 - 3 es |
56 | P14 | Plac.8 17-32 | 13:00 | Sandvikens IF | - | Alnö IF | NCC | 7 - 6 es |
57 | P14 | Plac. 17-24 | 14:30 | Sollentuna fk | - | FBK Karlstad | Docero Arena | 2 - 3 es |
58 | P14 | Plac. 17-24 | 14:30 | IFK Berga | - | Forssa BK | Konstgräs 1 | 2 - 0 |
59 | P14 | Plac. 25-32 | 14:30 | Gerdskens BK | - | FC Djursholm | LF | 3 - 4 |
60 | P14 | Plac. 25-32 | 14:30 | LB 07 | - | Modo FF | NCC | 2 - 1 |
61 | P14 | Plac. 17-24 | 16:30 | Gustavsbergs IF | - | BK Höllviken | Docero Arena | 1 - 3 |
62 | P14 | Plac. 17-24 | 16:30 | IK Sirius FK | - | Sandvikens IF | Konstgräs 1 | 3 - 4 |
63 | P14 | Plac. 25-32 | 16:30 | Frösö IF | - | Högaborgs BK | LF | 5 - 6 es |
64 | P14 | Plac. 25-32 | 16:30 | Kullavägens BK | - | Alnö IF | NCC | 4 - 1 |
65 | P14 | A-8-dels:01 | 10:00 | Örebro Syrianska IF | - | Vasalunds IF | Docero Arena | 4 - 0 |
66 | P14 | A-8-dels:02 | 10:00 | Sandåkerns SK | - | Västerås SK | Konstgräs 1 | 2 - 0 |
67 | P14 | A-8-dels:03 | 11:00 | BK Astrio | - | Östers IF | Docero Arena | 2 - 0 |
68 | P14 | A-8-dels:04 | 11:00 | AIK | - | Torslanda IK | Konstgräs 1 | 0 - 2 |
69 | P14 | Plac. 17-20 | 08:00 | FBK Karlstad | - | BK Höllviken | Docero Arena | 0 - 2 |
70 | P14 | Plac. 17-20 | 08:00 | IFK Berga | - | Sandvikens IF | Konstgräs 1 | 4 - 1 |
71 | P14 | Plac. 21-24 | 08:00 | Sollentuna fk | - | Gustavsbergs IF | LF | 2 - 1 |
72 | P14 | Plac. 21-24 | 08:00 | Forssa BK | - | IK Sirius FK | NCC | 1 - 4 |
73 | P14 | Plac. 25-28 | 11:00 | FC Djursholm | - | Högaborgs BK | Docero Arena | 3 - 5 es |
74 | P14 | Plac. 25-28 | 11:00 | LB 07 | - | Kullavägens BK | Konstgräs 1 | 5 - 3 es |
75 | P14 | Plac. 29-32 | 11:00 | Gerdskens BK | - | Frösö IF | LF | 4 - 5 es |
76 | P14 | Plac. 29-32 | 11:00 | Modo FF | - | Alnö IF | NCC | 0 - 1 |
77 | P14 | Plac. 17-18 | 12:00 | BK Höllviken | - | IFK Berga | Docero Arena | 4 - 0 |
78 | P14 | Plac. 19-20 | 12:00 | FBK Karlstad | - | Sandvikens IF | Konstgräs 1 | 1 - 3 |
79 | P14 | Plac. 21-22 | 12:00 | Sollentuna fk | - | IK Sirius FK | LF | 2 - 0 |
80 | P14 | Plac. 23-24 | 12:00 | Gustavsbergs IF | - | Forssa BK | NCC | 1 - 3 |
81 | P14 | A-8-dels:05 | 12:00 | IK Sturehov | - | Örebro SK | Docero Arena | 0 - 2 |
82 | P14 | A-8-dels:06 | 12:00 | IFK Lidingö | - | Kalmar FF | Konstgräs 1 | 2 - 1 |
83 | P14 | A-8-dels:07 | 13:00 | Örgryte IS | - | Jönköpings Södra IF | Docero Arena | 3 - 0 |
84 | P14 | A-8-dels:08 | 13:00 | Tyresö FF | - | Nacka FC | Konstgräs 1 | 3 - 1 |
85 | P14 | A-kvartsfinal:01 | 15:30 | Örebro Syrianska IF | - | BK Astrio | Docero Arena | 2 - 1 |
86 | P14 | A-kvartsfinal:02 | 15:30 | Sandåkerns SK | - | Torslanda IK | Konstgräs 1 | 0 - 3 wo |
87 | P14 | Plac.1 9-16 | 15:30 | Vasalunds IF | - | Östers IF | LF | 7 - 2 |
88 | P14 | Plac.2 9-16 | 15:30 | Västerås SK | - | AIK | NCC | 3 - 0 |
89 | P14 | A-kvartsfinal:03 | 17:30 | Örebro SK | - | Örgryte IS | Docero Arena | 6 - 5 es |
90 | P14 | A-kvartsfinal:04 | 17:30 | IFK Lidingö | - | Tyresö FF | Konstgräs 1 | 2 - 0 |
91 | P14 | Plac.3 9-16 | 17:30 | IK Sturehov | - | Jönköpings Södra IF | LF | 0 - 2 |
92 | P14 | Plac.4 9-16 | 17:30 | Kalmar FF | - | Nacka FC | NCC | 1 - 0 |
93 | P14 | Plac. 5-8 | 10:00 | BK Astrio | - | Örgryte IS | LF | 2 - 3 |
94 | P14 | Plac. 5-8 | 10:00 | Sandåkerns SK | - | Tyresö FF | NCC | 0 - 3 wo |
95 | P14 | Plac. 9-12 | 09:00 | Vasalunds IF | - | Jönköpings Södra IF | Docero Arena | 5 - 1 |
96 | P14 | Plac. 9-12 | 09:00 | Västerås SK | - | Kalmar FF | Konstgräs 1 | 2 - 4 |
97 | P14 | A-semifinal:01 | 10:00 | Örebro Syrianska IF | - | Örebro SK | Docero Arena | 3 - 0 |
98 | P14 | A-semifinal:02 | 10:00 | Torslanda IK | - | IFK Lidingö | Konstgräs 1 | 3 - 0 |
99 | P14 | Plac. 13-16 | 09:00 | Östers IF | - | IK Sturehov | LF | 8 - 6 es |
100 | P14 | Plac. 13-16 | 09:00 | AIK | - | Nacka FC | NCC | 2 - 1 |
101 | P14 | Plac. 9-10 | 13:00 | Vasalunds IF | - | Kalmar FF | Docero Arena | 1 - 0 |
102 | P14 | Plac. 11-12 | 13:00 | Jönköpings Södra IF | - | Västerås SK | Konstgräs 1 | 2 - 1 |
103 | P14 | Plac. 5-6 | 14:00 | Örgryte IS | - | Tyresö FF | LF | 2 - 1 |
104 | P14 | A-final | 14:30 | Örebro Syrianska IF | - | Torslanda IK | Docero Arena | 2 - 1 |
105 | P14 | A-3.e pris | 14:00 | Örebro SK | - | IFK Lidingö | Konstgräs 1 | 2 - 3 |
106 | P14 | Plac. 13-14 | 13:00 | Östers IF | - | AIK | LF | 2 - 1 |
107 | P14 | Plac. 15-16 | 13:00 | IK Sturehov | - | Nacka FC | NCC | 0 - 1 |
108 | P14 | Plac. 7-8 | 14:00 | BK Astrio | - | Sandåkerns SK | NCC | 3 - 0 wo |