Matcher Lör 2018-06-30

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
106 F10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 08:00 Nödinge SK  -  Hermansby IF C-3 X - X 
107 F10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 08:00 Gånghester SK/Målsryds IF  -  Nol IK C-4 X - X 
95 F10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 08:30 Björketorps IF  -  Kållered SK C-5 X - X 
96 F10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 08:30 Frillesås FF  -  IFK Örby C-6 X - X 
278 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 08:30 Träslövsläge IF   -  Hermansby IF  C-1 X - X 
284 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 08:30 Nol IK   -  Nödinge SK  C-2 X - X 
596 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 08:30 Rydboholms SK:Vit  -  IF Mölndal Fotboll:1 C-3 X - X 
597 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 08:30 Lindome GIF:LGIF 1  -  Lerkils IF:Blå C-4 X - X 
235 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Lerkils IF   -  Lundby IF:1  C-5 X - X 
236 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 IFK Värnamo   -  Falkenbergs FF:vit  C-6 X - X 
267 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Åsa IF:1   -  Solängen BK  C-1 X - X 
277 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Frillesås FF   -  Kronängs IF  C-2 X - X 
601 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 09:00 Lindome GIF:LGIF 2  -  Åsa IF:Svart C-4 X - X 
742 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 09:00 Rydboholms SK:Blå  -  IF Mölndal Fotboll:2 C-3 X - X 
1 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 09:30 Hajoms IF:Vmark  -  Valinge IF IP-1 X - X 
34 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 09:30 Lerkils IF:Röd  -  Sävedalens IF:Röd C-1 X - X 
101 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 09:30 LB07:Röd  -  Onsala BK:1 C-3 X - X 
102 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 09:30 Floda BOIF:Blå  -  Rydboholms SK:Vit C-4 X - X 
246 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 09:30 Åsa IF:Gul   -  Skrea IF:Gul  C-6 X - X 
257 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 09:30 Onsala BK:1   -  Åsa IF:Svart  C-5 X - X 
608 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 09:30 IF Mölndal Fotboll:3  -  HGH:Röd C-2 X - X 
654 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 09:30 Varbergs GIF FK  -  Åsa IF:1 IP-3 X - X 
692 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 09:30 Frillesås FF:Grön  -  Åsa IF:2 IP-2 X - X 
2 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Stafsinge IF  -  Skene IF:svart K-3 X - X 
13 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  IK Kongahälla:Vit K-7 X - X 
20 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Värö United  -  Åsa IF 3 K-4 X - X 
103 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 10:00 Onsala BK:3  -  Floda BOIF:Vit C-6 X - X 
112 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 10:00 IFK Hindås  -  LB07:Svart C-5 X - X 
292 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Åsa IF:2   -  Åsa IF:1  IP-2 X - X 
293 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Frillesås FF   -  Gånghester SK/Målsryds IF  IP-1 X - X 
574 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:00 Åsa IF:Gul   -  Frillesås FF  C-2 X - X 
575 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:00 Bergdalens IK   -  Åsa IF:Vit  C-1 X - X 
578 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Annebergs IF   -  Hovås Billdal IF:Röd  C-4 X - X 
579 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Hovås Billdal IF:Vit   -  Varbergs GIF FK  C-3 X - X 
580 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Getinge IF  -  Halmstad BK:Svart K-1 X - X 
581 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Särö IK:grön  -  Skrea IF svart K-2 X - X 
655 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 IFK Örby  -  Kungsbacka IF:Alaves IP-3 X - X 
690 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Onsala BK:1 K-5 X - X 
693 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 IK Kongahälla:Röd  -  IF Böljan:Blå K-6 X - X 
717 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Skrea IF svart:Gul  -  Onsala BK:2 K-8 X - X 
8 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:30 Åsa IF:1  -  Kållereds Sk:Blå K-3 X - X 
14 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Tölö IF  -  Skene IF:vit K-4 X - X 
113 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 10:30 Alvesta GIF  -  Onsala BK:2 C-4 X - X 
128 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 10:30 HGH  -  Lilla Träslövs FF C-3 X - X 
185 F10 Avslutningsmatch 3 Lör 2018-06-30 10:30 Åsa IF:1   -  Nödinge SK  C-1 X - X 
186 F10 Avslutningsmatch 5 Lör 2018-06-30 10:30 Nol IK   -  IFK Örby  C-2 X - X 
268 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 10:30 Falkenbergs FF:gul   -  Onsala BK:3  C-6 X - X 
269 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF   -  Skrea IF:Svart  C-5 X - X 
286 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:30 Hovås Billdal IF   -  Tölö IF  IP-1 X - X 
287 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:30 Dösjöbro IF:Röd   -  Dösjöbro IF:Vit  IP-2 X - X 
547 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Halmstad BK:Blå  -  Lilla Träslövs FF:1 K-1 X - X 
548 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 IFK Fjärås:Röd  -  IFK Örby:1 K-2 X - X 
694 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:30 Annebergs IF:Inter  -  Frillesås FF:Blå K-7 X - X 
716 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Bollebygds IF  -  Onsala BK:Gul IP-3 X - X 
718 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF:Vit  -  Värö United K-8 X - X 
739 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Skrea IF svart:Svart K-5 X - X 
740 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF:Grön  -  Annebergs IF:Roma K-6 X - X 
129 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:59 LB07:Röd  -  Floda BOIF:Blå IP-1 X - X 
130 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:59 Rydboholms SK:Vit  -  Onsala BK:1 IP-2 X - X 
4 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:00 IF Böljan:Blå  -  Slottsskogen/Godhem IF:1 K-5 X - X 
5 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:00 Åsa IF 2  -  Stafsinge IF K-3 X - X 
15 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:00 Åsa IF 3  -  Kållereds Sk:Vit K-4 X - X 
27 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Onsala BK:3  -  IF Böljan:Vit K-7 X - X 
201 F10 Avslutningsmatch 1 Lör 2018-06-30 11:00 Gånghester SK/Målsryds IF   -  Frillesås FF  C-1 X - X 
202 F10 Avslutningsmatch 4 Lör 2018-06-30 11:00 Kållered SK   -  Åsa IF:2  C-2 X - X 
279 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 11:00 Rydboholms SK   -  Svansjö  C-5 X - X 
280 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 11:00 Lundby IF:2   -  Onsala BK:2  C-6 X - X 
553 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 IFK Örby:2  -  Särö IK:vit K-1 X - X 
604 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:00 Rydboholms SK:Blå  -  Lindome GIF:LGIF 2 C-3 X - X 
605 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:00 IF Mölndal Fotboll:2  -  Åsa IF:Svart C-4 X - X 
660 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Sävedalens IF:Blå  -  IF Mölndal Fotboll:1 IP-3 X - X 
667 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Slöinge GOIF  -  Åsa IF:3 K-2 X - X 
721 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:00 Onsala BK:2  -  Slottsskogen/Godhem IF:2 K-6 X - X 
28 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:30 Annebergs IF:Roma  -  Slottsskogen/Godhem IF:3 K-5 X - X 
146 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:30 IFK Hindås  -  Onsala BK:3 IP-1 X - X 
147 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:30 Floda BOIF:Vit  -  LB07:Svart IP-2 X - X 
218 F10 Avslutningsmatch 2 Lör 2018-06-30 11:30 Björketorps IF   -  Hermansby IF  C-1 X - X 
295 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 11:30 Lerkils IF   -  IFK Värnamo  C-5 X - X 
299 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 11:30 Falkenbergs FF:vit   -  Lundby IF:1  C-4 X - X 
305 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Åsa IF:Svart   -  Skrea IF:Gul  C-6 X - X 
329 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Nödinge SK   -  Hermansby IF  C-3 X - X 
335 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Träslövsläge IF   -  Nol IK  C-2 X - X 
583 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Skrea IF svart  -  Getinge IF K-2 X - X 
650 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 IFK Fjärås:Blå  -  Frillesås FF:Real K-1 X - X 
699 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Frillesås FF:Blå  -  IK Kongahälla:Röd K-6 X - X 
701 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Onsala BK:1  -  Annebergs IF:Inter K-7 X - X 
710 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Kållereds Sk:Blå  -  Skene IF:svart K-3 X - X 
714 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:30 Fässberg IF  -  Lerkils IF IP-3 X - X 
715 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:30 Värö United  -  IFK Fjärås K-4 X - X 
723 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:30 Värö United  -  Skrea IF svart:Gul K-8 X - X 
30 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:00 Skrea IF svart:Svart  -  Onsala BK:3 K-8 X - X 
162 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 HGH  -  Alvesta GIF IP-1 X - X 
163 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 Onsala BK:2  -  Lilla Träslövs FF IP-2 X - X 
301 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:Gul   -  Onsala BK:1  C-3 X - X 
307 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 12:00 Falkenbergs FF:gul   -  Frillesås FF  C-5 X - X 
311 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 12:00 Skrea IF:Svart   -  Onsala BK:3  C-4 X - X 
313 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 12:00 Rydboholms SK   -  Lundby IF:2  C-6 X - X 
323 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:1   -  Frillesås FF  C-1 X - X 
328 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:00 Kronängs IF   -  Solängen BK  C-2 X - X 
549 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 Frillesås FF:United  -  Valinge IF K-1 X - X 
590 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 IFK Örby:1  -  Halmstad BK:Blå K-2 X - X 
611 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 HGH:Röd  -  Lerkils IF:Röd IP-3 X - X 
691 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:1  -  Annebergs IF K-3 X - X 
724 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 IK Kongahälla:Vit  -  Frillesås FF:Vit K-5 X - X 
735 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF 3  -  Skene IF:vit K-4 X - X 
747 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:00 IF Böljan:Vit  -  Frillesås FF:Grön K-6 X - X 
3 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:30 Hajoms IF:Vmark  -  Frillesås FF:Grön C-5 X - X 
23 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 12:30 HGH:Blå  -  Lindome GIF:LGIF 2 IP-2 X - X 
317 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 12:30 Onsala BK:2   -  Svansjö  C-6 X - X 
554 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Lilla Träslövs FF:2  -  IFK Fjärås:Vit K-1 X - X 
572 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:Gul   -  Åsa IF:Vit  C-1 X - X 
573 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:30 Frillesås FF   -  Bergdalens IK  C-2 X - X 
576 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:30 Annebergs IF   -  Varbergs GIF FK  C-3 X - X 
577 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:30 Hovås Billdal IF:Röd   -  Hovås Billdal IF:Vit  C-4 X - X 
595 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Lerkils IF:Blå  -  Sävedalens IF:Blå IP-1 X - X 
669 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:3  -  IFK Örby:2 K-2 X - X 
671 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:Svart  -  Rydboholms SK:Blå IP-3 X - X 
695 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:30 Kållereds Sk:Blå  -  Åsa IF 2 K-3 X - X 
9 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Varbergs GIF FK  -  IFK Örby C-2 X - X 
21 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Skene IF:vit  -  Kållereds Sk:Vit K-4 X - X 
85 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Västra Frölunda IF:1  -  IF Böljan:Vit IP-1 X - X 
86 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Dalsjöfors GoIF  -  IFK Hällingsjö IP-2 X - X 
192 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 13:00 Hovås Billdal IF   -  Dösjöbro IF:Röd  C-5 X - X 
208 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 13:00 Dösjöbro IF:Vit   -  Tölö IF  C-6 X - X 
612 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Sävedalens IF:Röd  -  Vårgårda IK IP-3 X - X 
613 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Lerkils IF:Röd  -  IF Mölndal Fotboll:3 C-1 X - X 
651 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 Åsa IF:2  -  Valinge IF C-4 X - X 
657 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Kungsbacka IF:Alaves  -  Åsa IF:1 C-3 X - X 
702 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 IK Kongahälla:Röd  -  Onsala BK:1 K-5 X - X 
705 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Annebergs IF:Inter K-6 X - X 
707 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 IF Böljan:Blå  -  Frillesås FF:Blå K-7 X - X 
731 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Onsala BK:2  -  Värö United K-8 X - X 
32 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:25 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Onsala BK:3 K-8 X - X 
19 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Skrea IF svart:Gul  -  IK Kongahälla:Vit K-5 X - X 
91 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 13:30 Valinge IF  -  Västra Frölunda IF:2 IP-1 X - X 
92 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 13:30 Kungsbacka IF  -  IFK Fjärås:Lag 1 IP-2 X - X 
223 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 13:30 Åsa IF:2   -  Frillesås FF  C-5 X - X 
224 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 13:30 Gånghester SK/Målsryds IF   -  Åsa IF:1  C-6 X - X 
543 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Halmstad BK:Svart  -  IFK Fjärås:Blå K-2 X - X 
584 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Frillesås FF:Real  -  Särö IK:grön K-1 X - X 
591 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Lerkils IF:Blå  -  Rydboholms SK:Vit C-2 X - X 
662 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Fässberg IF  -  Bollebygds IF C-3 X - X 
706 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Skene IF:svart  -  Åsa IF 2 K-3 X - X 
719 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Lindome GIF:LGIF 1  -  Sävedalens IF:Blå C-1 X - X 
726 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Tölö IF  -  IFK Fjärås K-4 X - X 
729 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Frillesås FF:Vit K-6 X - X 
750 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Frillesås FF:Grön  -  Skrea IF svart:Svart K-7 X - X 
7 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Stafsinge IF  -  Annebergs IF K-3 X - X 
11 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Annebergs IF:Inter  -  IF Böljan:Blå K-7 X - X 
39 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:00 Sävedalens IF:Röd  -  HGH:Röd C-2 X - X 
99 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 14:00 IF Böljan:Blå  -  IFK Fjärås:Lag2 IP-1 X - X 
100 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 14:00 Hvetlanda GIF:lag Blå  -  Trollenäs IF:2 IP-2 X - X 
550 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Lilla Träslövs FF:1  -  Frillesås FF:United K-2 X - X 
603 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:00 Åsa IF:Svart  -  HGH:Blå C-3 X - X 
610 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:00 Vårgårda IK  -  IF Mölndal Fotboll:3 C-5 X - X 
661 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Valinge IF  -  IFK Fjärås:Röd K-1 X - X 
663 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:00 Onsala BK:Gul  -  Lerkils IF C-4 X - X 
708 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  IK Kongahälla:Röd K-5 X - X 
713 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Onsala BK:1  -  Frillesås FF:Blå K-8 X - X 
720 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Skene IF:vit  -  Värö United K-4 X - X 
728 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:00 Kinna IF  -  Älvsborgs FF P08 IP-3 X - X 
754 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:00 Annebergs IF:Roma  -  IF Böljan:Vit K-6 X - X 
22 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Skrea IF svart:Gul K-5 X - X 
110 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 14:30 Trollenäs IF:1  -  Vikens IK IP-1 X - X 
111 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 14:30 Hvetlanda GIF: lag vit  -  Sandareds IF IP-2 X - X 
249 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Onsala BK:1  -  Floda BOIF:Blå C-1 X - X 
250 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 LB07:Svart  -  Onsala BK:3 C-4 X - X 
258 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Rydboholms SK:Vit  -  LB07:Röd C-2 X - X 
259 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:30 Onsala BK:2  -  HGH C-3 X - X 
260 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 Floda BOIF:Vit  -  IFK Hindås C-5 X - X 
270 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:30 Lilla Träslövs FF  -  Alvesta GIF C-6 X - X 
555 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 IFK Fjärås:Vit  -  Slöinge GOIF K-1 X - X 
556 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Särö IK:vit  -  Lilla Träslövs FF:2 K-2 X - X 
697 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:30 Skene IF:svart  -  Åsa IF:1 K-3 X - X 
722 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Kållereds Sk:Vit  -  Tölö IF K-4 X - X 
727 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 BK Häcken:Svart  -  Frillesås FF:Vit IP-3 X - X 
734 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Frillesås FF:Vit  -  Onsala BK:2 K-7 X - X 
737 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 IK Kongahälla:Vit  -  Värö United K-8 X - X 
756 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Frillesås FF:Grön K-6 X - X 
18 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:00 IFK Fjärås  -  Åsa IF 3 K-4 X - X 
31 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:00 Dalen KFF:Blå  -  Onsala BK:Orange IP-1 X - X 
545 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Getinge IF  -  IFK Fjärås:Blå K-2  
585 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Särö IK:grön  -  Halmstad BK:Svart K-1  
593 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 IF Mölndal Fotboll:1  -  Lerkils IF:Blå C-2 X - X 
594 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Rydboholms SK:Vit  -  Lindome GIF:LGIF 1 C-1 X - X 
600 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 15:00 IF Mölndal Fotboll:2  -  HGH:Blå C-4 X - X 
615 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 Vårgårda IK  -  Lerkils IF:Röd C-6 X - X 
672 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 BK Häcken:Gul  -  Kungsbacka IF:Dortmund IP-2 X - X 
673 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 Ödsmåls IK  -  Onsala BK:Lila IP-3 X - X 
700 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Annebergs IF  -  Kållereds Sk:Blå K-3  
759 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Onsala BK:3  -  Annebergs IF:Roma K-5 X - X 
761 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Skrea IF svart:Svart  -  IF Böljan:Vit K-6  
6 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Valinge IF  -  Frillesås FF:Grön C-6 X - X 
37 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 15:30 Dalen KFF:Gul  -  IFK Fjärås:Röd IP-3 X - X 
126 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:30 Västra Frölunda IF:1  -  Dalsjöfors GoIF C-1 X - X 
127 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Hällingsjö  -  IF Böljan:Vit C-2 X - X 
143 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 Valinge IF  -  Kungsbacka IF C-3 X - X 
144 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Fjärås:Lag 1  -  Västra Frölunda IF:2 C-4 X - X 
551 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Fjärås:Röd  -  Lilla Träslövs FF:1 K-1  
664 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 Halmstad BK:Blå  -  Frillesås FF:United K-2  
685 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 15:30 Sparsörs AIK  -  Partille IF:RÖD IP-1 X - X 
698 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Åsa IF:2  -  Hajoms IF:Vmark C-5 X - X 
709 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Åsa IF:1  -  Stafsinge IF K-3  
733 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 Värö United  -  Tölö IF K-4  
753 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 Partille IF:VIT  -  Horred/ Kungkarl IP-2 X - X 
12 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 16:00 Annebergs IF  -  Åsa IF 2 K-3  
24 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Fjärås  -  Kållereds Sk:Vit K-4  
159 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Hallsberg FK  -  IF Böljan:Blå C-5 X - X 
160 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Fjärås:Lag2  -  Hvetlanda GIF:lag Blå C-6 X - X 
285 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Åsa IF:2  -  Lerums IS C-1 X - X 
290 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Eskilsminne IF  -  HGH:blå C-2 X - X 
558 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Örby:2  -  Lilla Träslövs FF:2 K-2  
658 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 Kungsbacka IF:Alaves  -  Varbergs GIF FK C-3 X - X 
659 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 Åsa IF:1  -  IFK Örby C-4 X - X 
738 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Slöinge GOIF  -  Särö IK:vit K-1  
17 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:30 Onsala BK:Gul  -  Fässberg IF C-3 X - X 
175 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 16:30 IFK Hallsberg FK:2  -  Trollenäs IF:1 C-5 X - X 
176 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 16:30 Vikens IK  -  Hvetlanda GIF: lag vit C-6 X - X 
291 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 16:30 Rydboholms SK  -  Öckerö IF C-1 X - X 
297 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 16:30 Dalsjöfors GoIF  -  HGH:röd C-2 X - X 
587 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 16:30 Skrea IF svart  -  Frillesås FF:Real K-1  
665 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:30 IFK Örby:1  -  Valinge IF K-2  
725 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:30 Lerkils IF  -  Bollebygds IF C-4 X - X 
33 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:00 Dalen KFF:Blå  -  Partille IF:VIT C-6 X - X 
602 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 17:00 Åsa IF:3  -  IFK Fjärås:Vit K-1  
674 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:00 BK Häcken:Gul  -  Ödsmåls IK C-3 X - X 
675 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:00 Onsala BK:Lila  -  Kungsbacka IF:Dortmund C-4 X - X 
681 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:00 Horred/ Kungkarl  -  Onsala BK:Orange C-5 X - X 
730 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 17:00 BK Häcken:Svart  -  Kinna IF C-1 X - X 
732 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 17:00 Älvsborgs FF P08  -  Frillesås FF:Vit C-2 X - X 
206 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:30 IFK Hällingsjö  -  Västra Frölunda IF:1 C-3 X - X 
221 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:30 Västra Frölunda IF:2  -  Kungsbacka IF C-6 X - X 
222 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:30 IFK Fjärås:Lag 1  -  Valinge IF C-5 X - X 
237 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Hvetlanda GIF:lag Blå  -  IF Böljan:Blå C-4 X - X 
686 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Dalen KFF:Gul  -  Sparsörs AIK C-2 X - X 
687 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Partille IF:RÖD  -  IFK Fjärås:Röd C-1 X - X 
205 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 18:00 Sandareds IF  -  IFK Hallsberg FK:2 C-5 X - X 
207 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:00 IF Böljan:Vit  -  Dalsjöfors GoIF C-4 X - X 
247 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 18:00 Hvetlanda GIF: lag vit  -  Trollenäs IF:1 C-6 X - X 
298 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 18:00 Lerums IS  -  HGH:blå C-2 X - X 
303 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 18:00 Eskilsminne IF  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
304 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:00 Öckerö IF  -  HGH:röd C-3 X - X 
190 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 18:30 IFK Hallsberg FK  -  Hvetlanda GIF:lag Blå C-2 X - X 
238 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 18:30 Trollenäs IF:2  -  IFK Fjärås:Lag2 C-4 X - X 
309 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:30 Dalsjöfors GoIF  -  Rydboholms SK C-1 X - X 
670 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:30 Älvsborgs FF P08  -  BK Häcken:Svart C-3 X - X 
676 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:30 Onsala BK:Lila  -  BK Häcken:Gul C-5 X - X 
677 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:30 Kungsbacka IF:Dortmund  -  Ödsmåls IK C-6 X - X 
36 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 19:00 Onsala BK:Orange  -  Partille IF:VIT C-2 X - X 
191 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 19:00 IFK Hallsberg FK:2  -  Hvetlanda GIF: lag vit C-5 X - X 
248 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 19:00 Sandareds IF  -  Vikens IK C-6 X - X 
315 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 19:00 Lerums IS  -  Eskilsminne IF C-3 X - X 
736 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:00 Frillesås FF:Vit  -  Kinna IF C-4 X - X 
758 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 19:00 Horred/ Kungkarl  -  Dalen KFF:Blå C-1 X - X 
310 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 19:30 HGH:blå  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
316 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:30 HGH:röd  -  Rydboholms SK C-4 X - X 
322 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:30 Öckerö IF  -  Dalsjöfors GoIF C-3 X - X 
688 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 19:30 Partille IF:RÖD  -  Dalen KFF:Gul C-5 X - X 
772 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 19:30 IFK Fjärås:Röd  -  Sparsörs AIK C-6 X - X 
189 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 20:00 Trollenäs IF:2  -  IFK Hallsberg FK C-3 X - X