Ongoing matches

Fixtures List
Matchnbr Class Group Day Zeit Team plan Ergebnis
491 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 14:30 Träslövsläge IF  -  Kronängs IF C-4 X - X 
541 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:00 Rydboholms SK  -  Åsa IF:Gul C-3 X - X 
26 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 16:00 Åsa IF:1  -  Hovås Billdal IF C-4 X - X 
668 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 15:00 Frillesås FF  -  Nödinge SK C-1 X - X 
802 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 19:30 Hermansby IF  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
592 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:30 Björketorps IF  -  Gånghester SK/Målsryds IF C-1 X - X 
565 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:30 Hermansby IF  -  Frillesås FF C-1 X - X 
562 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 17:30 Nol IK  -  Björketorps IF C-1 X - X 
540 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:00 Kållered SK  -  Nol IK C-1 X - X 
16 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:00 Åsa IF:1  -  Kållered SK C-2 X - X 
52 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:00 Åsa IF:1  -  Björketorps IF C-2 X - X 
57 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:00 IFK Örby  -  Hermansby IF C-1 X - X 
58 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:30 Åsa IF:2  -  Frillesås FF C-2 X - X 
63 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 20:30 Kållered SK  -  Gånghester SK/Målsryds IF C-1 X - X 
64 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 20:30 Nol IK  -  Åsa IF:1 C-2 X - X 
69 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 20:00 IFK Örby  -  Nödinge SK C-1 X - X 
507 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:30 Nödinge SK  -  Träslövsläge IF C-4 X - X 
703 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 19:00 Varbergs GIF FK  -  Hovås Billdal IF:Röd C-3 X - X 
704 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 19:00 Frillesås FF  -  Åsa IF:Vit C-4 X - X 
711 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:00 Åsa IF:Vit  -  Varbergs GIF FK C-5 X - X 
712 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:00 Hovås Billdal IF:Röd  -  Frillesås FF C-6 X - X 
656 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 17:30 Varbergs GIF FK  -  Frillesås FF C-5 X - X 
582 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 18:00 Annebergs IF  -  Bergdalens IK C-3 X - X 
794 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:30 Frillesås FF  -  Nol IK C-4 X - X 
780 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 17:30 Kronängs IF  -  Nödinge SK C-4 X - X 
778 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 17:30 Åsa IF:1  -  Träslövsläge IF C-3 X - X 
589 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 20:00 Solängen BK  -  Frillesås FF C-3 X - X 
588 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 20:00 Hermansby IF  -  Nol IK C-4 X - X 
552 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:30 Kronängs IF  -  Åsa IF:1 C-3 X - X 
38 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 17:00 Frillesås FF  -  Hermansby IF C-4 X - X 
59 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:30 Hermansby IF  -  Solängen BK C-3 X - X 
531 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 17:00 Nödinge SK  -  Åsa IF:2 C-2 X - X 
799 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 19:30 Svansjö  -  Skrea IF:Gul C-5 X - X 
569 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 18:30 Åsa IF:Svart  -  Falkenbergs FF:vit C-1 X - X 
29 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 16:30 Rydboholms SK  -  Falkenbergs FF:gul C-3 X - X 
40 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 17:00 IFK Värnamo  -  Lundby IF:2 C-6 X - X 
61 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:00 Lerkils IF  -  Rydboholms SK C-5 X - X 
62 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:00 Åsa IF:Gul  -  Falkenbergs FF:gul C-6 X - X 
73 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 20:00 IFK Värnamo  -  Frillesås FF C-5 X - X 
74 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 20:00 Lundby IF:2  -  Onsala BK:1 C-6 X - X 
75 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 20:30 Onsala BK:2  -  Åsa IF:Svart C-3 X - X 
76 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 20:30 Skrea IF:Svart  -  Falkenbergs FF:vit C-4 X - X 
790 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:30 Tölö IF  -  Åsa IF:2 C-6 X - X 
520 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:00 Gånghester SK/Målsryds IF  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
653 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 16:30 Åsa IF:Gul  -  Bergdalens IK C-2 X - X 
511 F10 Grupp 2 Fre 2018-06-29 15:30 Åsa IF:2  -  IFK Örby C-2 X - X 
586 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 14:30 Onsala BK:3  -  Svansjö C-6 X - X 
666 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 15:30 Åsa IF:Svart  -  Skrea IF:Svart C-5 X - X 
526 F11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 17:00 Nol IK  -  Solängen BK C-3 X - X 
652 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 17:00 Hovås Billdal IF:Vit  -  Annebergs IF C-1 X - X 
648 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:30 Annebergs IF  -  Åsa IF:Gul C-3 X - X 
649 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:30 Bergdalens IK  -  Hovås Billdal IF:Vit C-4 X - X 
10 P11 Grupp 2 Fre 2018-06-29 17:30 Åsa IF:Vit  -  Hovås Billdal IF:Röd C-6 X - X 
490 F11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 14:30 Åsa IF:1  -  Nödinge SK C-3 X - X 
537 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 18:00 Onsala BK:2  -  Skrea IF:Svart C-2 X - X 
523 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:30 Svansjö  -  Lundby IF:1 C-6 X - X 
528 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 17:00 Frillesås FF  -  Onsala BK:1 C-5 X - X 
522 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:30 Skrea IF:Gul  -  Onsala BK:3 C-5 X - X 
503 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 15:00 Onsala BK:1  -  IFK Värnamo C-6 X - X 
509 P12 Grupp 4 Fre 2018-06-29 15:30 Falkenbergs FF:vit  -  Onsala BK:2 C-6 X - X 
502 P12 Grupp 3 Fre 2018-06-29 15:00 Frillesås FF  -  Lundby IF:2 C-5 X - X 
493 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 15:00 Falkenbergs FF:gul  -  Lerkils IF C-4 X - X 
557 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 16:00 Frillesås FF  -  Dösjöbro IF:Vit C-3 X - X 
80 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 20:30 Åsa IF:2  -  Dösjöbro IF:Röd C-6 X - X 
79 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 20:30 Tölö IF  -  Gånghester SK/Målsryds IF C-5 X - X 
77 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 20:00 Dösjöbro IF:Vit  -  Åsa IF:1 C-2 X - X 
78 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 19:30 Hovås Billdal IF  -  Frillesås FF C-2 X - X 
49 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 18:00 Frillesås FF  -  Åsa IF:1 C-5 X - X 
525 F10 Grupp 1 Fre 2018-06-29 17:30 Gånghester SK/Målsryds IF  -  Åsa IF:1 C-2 X - X 
800 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 19:30 Lundby IF:1  -  Onsala BK:3 C-6 X - X 
696 P11 Grupp 1 Fre 2018-06-29 18:00 Hovås Billdal IF:Vit  -  Åsa IF:Gul C-4 X - X 
789 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 18:30 Gånghester SK/Målsryds IF  -  Dösjöbro IF:Röd C-5 X - X 
539 F12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 18:00 Hovås Billdal IF  -  Dösjöbro IF:Vit C-6 X - X 
521 F12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 16:00 Dösjöbro IF:Röd  -  Tölö IF C-2 X - X 
748 P12 Grupp 1 Fre 2018-06-29 16:30 Lerkils IF  -  Åsa IF:Gul C-4 X - X 
544 P12 Grupp 2 Fre 2018-06-29 14:30 Skrea IF:Gul  -  Lundby IF:1 C-5 X - X 
753 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 Partille IF:VIT  -  Horred/ Kungkarl IP-2 X - X 
602 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 17:00 Åsa IF:3  -  IFK Fjärås:Vit K-1  
738 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Slöinge GOIF  -  Särö IK:vit K-1  
669 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:3  -  IFK Örby:2 K-2 X - X 
667 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Slöinge GOIF  -  Åsa IF:3 K-2 X - X 
665 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:30 IFK Örby:1  -  Valinge IF K-2  
650 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 IFK Fjärås:Blå  -  Frillesås FF:Real K-1 X - X 
661 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Valinge IF  -  IFK Fjärås:Röd K-1 X - X 
664 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 Halmstad BK:Blå  -  Frillesås FF:United K-2  
590 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 IFK Örby:1  -  Halmstad BK:Blå K-2 X - X 
587 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 16:30 Skrea IF svart  -  Frillesås FF:Real K-1  
583 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Skrea IF svart  -  Getinge IF K-2 X - X 
584 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Frillesås FF:Real  -  Särö IK:grön K-1 X - X 
585 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Särö IK:grön  -  Halmstad BK:Svart K-1  
581 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Särö IK:grön  -  Skrea IF svart K-2 X - X 
555 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 IFK Fjärås:Vit  -  Slöinge GOIF K-1 X - X 
556 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Särö IK:vit  -  Lilla Träslövs FF:2 K-2 X - X 
558 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Örby:2  -  Lilla Träslövs FF:2 K-2  
580 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Getinge IF  -  Halmstad BK:Svart K-1 X - X 
554 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Lilla Träslövs FF:2  -  IFK Fjärås:Vit K-1 X - X 
553 P8 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 IFK Örby:2  -  Särö IK:vit K-1 X - X 
551 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Fjärås:Röd  -  Lilla Träslövs FF:1 K-1  
550 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Lilla Träslövs FF:1  -  Frillesås FF:United K-2 X - X 
549 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 Frillesås FF:United  -  Valinge IF K-1 X - X 
548 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 IFK Fjärås:Röd  -  IFK Örby:1 K-2 X - X 
758 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 19:00 Horred/ Kungkarl  -  Dalen KFF:Blå C-1 X - X 
761 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Skrea IF svart:Svart  -  IF Böljan:Vit K-6  
690 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Onsala BK:1 K-5 X - X 
693 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 IK Kongahälla:Röd  -  IF Böljan:Blå K-6 X - X 
694 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:30 Annebergs IF:Inter  -  Frillesås FF:Blå K-7 X - X 
699 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Frillesås FF:Blå  -  IK Kongahälla:Röd K-6 X - X 
701 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Onsala BK:1  -  Annebergs IF:Inter K-7 X - X 
702 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 IK Kongahälla:Röd  -  Onsala BK:1 K-5 X - X 
705 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  Annebergs IF:Inter K-6 X - X 
707 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 IF Böljan:Blå  -  Frillesås FF:Blå K-7 X - X 
708 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Slottsskogen/Godhem IF:1  -  IK Kongahälla:Röd K-5 X - X 
713 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Onsala BK:1  -  Frillesås FF:Blå K-8 X - X 
717 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Skrea IF svart:Gul  -  Onsala BK:2 K-8 X - X 
718 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF:Vit  -  Värö United K-8 X - X 
721 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:00 Onsala BK:2  -  Slottsskogen/Godhem IF:2 K-6 X - X 
723 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:30 Värö United  -  Skrea IF svart:Gul K-8 X - X 
724 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 IK Kongahälla:Vit  -  Frillesås FF:Vit K-5 X - X 
729 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Frillesås FF:Vit K-6 X - X 
731 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Onsala BK:2  -  Värö United K-8 X - X 
734 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Frillesås FF:Vit  -  Onsala BK:2 K-7 X - X 
737 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 IK Kongahälla:Vit  -  Värö United K-8 X - X 
739 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Skrea IF svart:Svart K-5 X - X 
740 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF:Grön  -  Annebergs IF:Roma K-6 X - X 
747 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:00 IF Böljan:Vit  -  Frillesås FF:Grön K-6 X - X 
750 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Frillesås FF:Grön  -  Skrea IF svart:Svart K-7 X - X 
754 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:00 Annebergs IF:Roma  -  IF Böljan:Vit K-6 X - X 
756 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Frillesås FF:Grön K-6 X - X 
2 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:00 Stafsinge IF  -  Skene IF:svart K-3 X - X 
772 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 19:30 IFK Fjärås:Röd  -  Sparsörs AIK C-6 X - X 
735 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF 3  -  Skene IF:vit K-4 X - X 
733 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:30 Värö United  -  Tölö IF K-4  
715 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:30 Värö United  -  IFK Fjärås K-4 X - X 
720 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:00 Skene IF:vit  -  Värö United K-4 X - X 
722 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Kållereds Sk:Vit  -  Tölö IF K-4 X - X 
726 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Tölö IF  -  IFK Fjärås K-4 X - X 
697 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:30 Skene IF:svart  -  Åsa IF:1 K-3 X - X 
736 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:00 Frillesås FF:Vit  -  Kinna IF C-4 X - X 
732 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 17:00 Älvsborgs FF P08  -  Frillesås FF:Vit C-2 X - X 
730 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 17:00 BK Häcken:Svart  -  Kinna IF C-1 X - X 
728 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:00 Kinna IF  -  Älvsborgs FF P08 IP-3 X - X 
727 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 BK Häcken:Svart  -  Frillesås FF:Vit IP-3 X - X 
698 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Åsa IF:2  -  Hajoms IF:Vmark C-5 X - X 
714 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:30 Fässberg IF  -  Lerkils IF IP-3 X - X 
716 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:30 Bollebygds IF  -  Onsala BK:Gul IP-3 X - X 
725 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:30 Lerkils IF  -  Bollebygds IF C-4 X - X 
692 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 09:30 Frillesås FF:Grön  -  Åsa IF:2 IP-2 X - X 
688 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 19:30 Partille IF:RÖD  -  Dalen KFF:Gul C-5 X - X 
687 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Partille IF:RÖD  -  IFK Fjärås:Röd C-1 X - X 
686 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Dalen KFF:Gul  -  Sparsörs AIK C-2 X - X 
685 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 15:30 Sparsörs AIK  -  Partille IF:RÖD IP-1 X - X 
651 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:00 Åsa IF:2  -  Valinge IF C-4 X - X 
654 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 09:30 Varbergs GIF FK  -  Åsa IF:1 IP-3 X - X 
655 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 IFK Örby  -  Kungsbacka IF:Alaves IP-3 X - X 
657 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Kungsbacka IF:Alaves  -  Åsa IF:1 C-3 X - X 
658 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 Kungsbacka IF:Alaves  -  Varbergs GIF FK C-3 X - X 
659 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 Åsa IF:1  -  IFK Örby C-4 X - X 
662 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Fässberg IF  -  Bollebygds IF C-3 X - X 
95 F10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 08:30 Björketorps IF  -  Kållered SK C-5 X - X 
96 F10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 08:30 Frillesås FF  -  IFK Örby C-6 X - X 
106 F10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 08:00 Nödinge SK  -  Hermansby IF C-3 X - X 
107 F10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 08:00 Gånghester SK/Målsryds IF  -  Nol IK C-4 X - X 
185 F10 Avslutningsmatch 3 Lör 2018-06-30 10:30 Åsa IF:1   -  Nödinge SK  C-1 X - X 
186 F10 Avslutningsmatch 5 Lör 2018-06-30 10:30 Nol IK   -  IFK Örby  C-2 X - X 
201 F10 Avslutningsmatch 1 Lör 2018-06-30 11:00 Gånghester SK/Målsryds IF   -  Frillesås FF  C-1 X - X 
719 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Lindome GIF:LGIF 1  -  Sävedalens IF:Blå C-1 X - X 
742 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 09:00 Rydboholms SK:Blå  -  IF Mölndal Fotboll:2 C-3 X - X 
660 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Sävedalens IF:Blå  -  IF Mölndal Fotboll:1 IP-3 X - X 
615 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 Vårgårda IK  -  Lerkils IF:Röd C-6 X - X 
608 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 09:30 IF Mölndal Fotboll:3  -  HGH:Röd C-2 X - X 
610 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:00 Vårgårda IK  -  IF Mölndal Fotboll:3 C-5 X - X 
611 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 HGH:Röd  -  Lerkils IF:Röd IP-3 X - X 
612 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Sävedalens IF:Röd  -  Vårgårda IK IP-3 X - X 
613 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Lerkils IF:Röd  -  IF Mölndal Fotboll:3 C-1 X - X 
595 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:30 Lerkils IF:Blå  -  Sävedalens IF:Blå IP-1 X - X 
596 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 08:30 Rydboholms SK:Vit  -  IF Mölndal Fotboll:1 C-3 X - X 
597 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 08:30 Lindome GIF:LGIF 1  -  Lerkils IF:Blå C-4 X - X 
600 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 15:00 IF Mölndal Fotboll:2  -  HGH:Blå C-4 X - X 
601 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 09:00 Lindome GIF:LGIF 2  -  Åsa IF:Svart C-4 X - X 
603 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:00 Åsa IF:Svart  -  HGH:Blå C-3 X - X 
604 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:00 Rydboholms SK:Blå  -  Lindome GIF:LGIF 2 C-3 X - X 
605 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:00 IF Mölndal Fotboll:2  -  Åsa IF:Svart C-4 X - X 
572 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:Gul   -  Åsa IF:Vit  C-1 X - X 
573 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:30 Frillesås FF   -  Bergdalens IK  C-2 X - X 
574 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:00 Åsa IF:Gul   -  Frillesås FF  C-2 X - X 
575 P11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:00 Bergdalens IK   -  Åsa IF:Vit  C-1 X - X 
576 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:30 Annebergs IF   -  Varbergs GIF FK  C-3 X - X 
577 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:30 Hovås Billdal IF:Röd   -  Hovås Billdal IF:Vit  C-4 X - X 
578 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Annebergs IF   -  Hovås Billdal IF:Röd  C-4 X - X 
579 P11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Hovås Billdal IF:Vit   -  Varbergs GIF FK  C-3 X - X 
591 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:30 Lerkils IF:Blå  -  Rydboholms SK:Vit C-2 X - X 
593 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 IF Mölndal Fotboll:1  -  Lerkils IF:Blå C-2 X - X 
594 P11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Rydboholms SK:Vit  -  Lindome GIF:LGIF 1 C-1 X - X 
39 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:00 Sävedalens IF:Röd  -  HGH:Röd C-2 X - X 
329 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Nödinge SK   -  Hermansby IF  C-3 X - X 
335 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Träslövsläge IF   -  Nol IK  C-2 X - X 
328 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:00 Kronängs IF   -  Solängen BK  C-2 X - X 
267 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Åsa IF:1   -  Solängen BK  C-1 X - X 
277 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Frillesås FF   -  Kronängs IF  C-2 X - X 
278 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 08:30 Träslövsläge IF   -  Hermansby IF  C-1 X - X 
284 F11 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 08:30 Nol IK   -  Nödinge SK  C-2 X - X 
285 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Åsa IF:2  -  Lerums IS C-1 X - X 
290 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:00 Eskilsminne IF  -  HGH:blå C-2 X - X 
291 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 16:30 Rydboholms SK  -  Öckerö IF C-1 X - X 
297 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 16:30 Dalsjöfors GoIF  -  HGH:röd C-2 X - X 
298 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 18:00 Lerums IS  -  HGH:blå C-2 X - X 
303 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 18:00 Eskilsminne IF  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
304 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:00 Öckerö IF  -  HGH:röd C-3 X - X 
309 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:30 Dalsjöfors GoIF  -  Rydboholms SK C-1 X - X 
310 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 19:30 HGH:blå  -  Åsa IF:2 C-1 X - X 
315 F11 Grupp 3 Lör 2018-06-30 19:00 Lerums IS  -  Eskilsminne IF C-3 X - X 
316 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:30 HGH:röd  -  Rydboholms SK C-4 X - X 
322 F11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 19:30 Öckerö IF  -  Dalsjöfors GoIF C-3 X - X 
323 F11 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:1   -  Frillesås FF  C-1 X - X 
710 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:30 Kållereds Sk:Blå  -  Skene IF:svart K-3 X - X 
317 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 12:30 Onsala BK:2   -  Svansjö  C-6 X - X 
313 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 12:00 Rydboholms SK   -  Lundby IF:2  C-6 X - X 
311 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 12:00 Skrea IF:Svart   -  Onsala BK:3  C-4 X - X 
307 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 12:00 Falkenbergs FF:gul   -  Frillesås FF  C-5 X - X 
305 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 11:30 Åsa IF:Svart   -  Skrea IF:Gul  C-6 X - X 
301 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:Gul   -  Onsala BK:1  C-3 X - X 
299 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 11:30 Falkenbergs FF:vit   -  Lundby IF:1  C-4 X - X 
295 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 11:30 Lerkils IF   -  IFK Värnamo  C-5 X - X 
280 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 11:00 Lundby IF:2   -  Onsala BK:2  C-6 X - X 
279 P12 PO-grupp A 4 Lör 2018-06-30 11:00 Rydboholms SK   -  Svansjö  C-5 X - X 
269 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 10:30 Frillesås FF   -  Skrea IF:Svart  C-5 X - X 
268 P12 PO-grupp A 3 Lör 2018-06-30 10:30 Falkenbergs FF:gul   -  Onsala BK:3  C-6 X - X 
257 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 09:30 Onsala BK:1   -  Åsa IF:Svart  C-5 X - X 
85 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Västra Frölunda IF:1  -  IF Böljan:Vit IP-1 X - X 
86 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 13:00 Dalsjöfors GoIF  -  IFK Hällingsjö IP-2 X - X 
91 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 13:30 Valinge IF  -  Västra Frölunda IF:2 IP-1 X - X 
92 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 13:30 Kungsbacka IF  -  IFK Fjärås:Lag 1 IP-2 X - X 
99 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 14:00 IF Böljan:Blå  -  IFK Fjärås:Lag2 IP-1 X - X 
100 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 14:00 Hvetlanda GIF:lag Blå  -  Trollenäs IF:2 IP-2 X - X 
110 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 14:30 Trollenäs IF:1  -  Vikens IK IP-1 X - X 
111 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 14:30 Hvetlanda GIF: lag vit  -  Sandareds IF IP-2 X - X 
126 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:30 Västra Frölunda IF:1  -  Dalsjöfors GoIF C-1 X - X 
127 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Hällingsjö  -  IF Böljan:Vit C-2 X - X 
143 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 Valinge IF  -  Kungsbacka IF C-3 X - X 
144 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:30 IFK Fjärås:Lag 1  -  Västra Frölunda IF:2 C-4 X - X 
159 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Hallsberg FK  -  IF Böljan:Blå C-5 X - X 
160 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Fjärås:Lag2  -  Hvetlanda GIF:lag Blå C-6 X - X 
175 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 16:30 IFK Hallsberg FK:2  -  Trollenäs IF:1 C-5 X - X 
176 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 16:30 Vikens IK  -  Hvetlanda GIF: lag vit C-6 X - X 
189 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 20:00 Trollenäs IF:2  -  IFK Hallsberg FK C-3 X - X 
190 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 18:30 IFK Hallsberg FK  -  Hvetlanda GIF:lag Blå C-2 X - X 
191 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 19:00 IFK Hallsberg FK:2  -  Hvetlanda GIF: lag vit C-5 X - X 
205 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 18:00 Sandareds IF  -  IFK Hallsberg FK:2 C-5 X - X 
206 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:30 IFK Hällingsjö  -  Västra Frölunda IF:1 C-3 X - X 
207 P12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:00 IF Böljan:Vit  -  Dalsjöfors GoIF C-4 X - X 
221 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:30 Västra Frölunda IF:2  -  Kungsbacka IF C-6 X - X 
222 P12 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:30 IFK Fjärås:Lag 1  -  Valinge IF C-5 X - X 
235 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 Lerkils IF   -  Lundby IF:1  C-5 X - X 
236 P12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 09:00 IFK Värnamo   -  Falkenbergs FF:vit  C-6 X - X 
237 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 17:30 Hvetlanda GIF:lag Blå  -  IF Böljan:Blå C-4 X - X 
238 P12 Grupp 7 Lör 2018-06-30 18:30 Trollenäs IF:2  -  IFK Fjärås:Lag2 C-4 X - X 
246 P12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 09:30 Åsa IF:Gul   -  Skrea IF:Gul  C-6 X - X 
247 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 18:00 Hvetlanda GIF: lag vit  -  Trollenäs IF:1 C-6 X - X 
248 P12 Grupp 8 Lör 2018-06-30 19:00 Sandareds IF  -  Vikens IK C-6 X - X 
759 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 15:00 Onsala BK:3  -  Annebergs IF:Roma K-5 X - X 
101 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 09:30 LB07:Röd  -  Onsala BK:1 C-3 X - X 
102 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 09:30 Floda BOIF:Blå  -  Rydboholms SK:Vit C-4 X - X 
103 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 10:00 Onsala BK:3  -  Floda BOIF:Vit C-6 X - X 
112 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 10:00 IFK Hindås  -  LB07:Svart C-5 X - X 
113 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 10:30 Alvesta GIF  -  Onsala BK:2 C-4 X - X 
128 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 10:30 HGH  -  Lilla Träslövs FF C-3 X - X 
129 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:59 LB07:Röd  -  Floda BOIF:Blå IP-1 X - X 
130 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 10:59 Rydboholms SK:Vit  -  Onsala BK:1 IP-2 X - X 
146 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:30 IFK Hindås  -  Onsala BK:3 IP-1 X - X 
147 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 11:30 Floda BOIF:Vit  -  LB07:Svart IP-2 X - X 
162 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 HGH  -  Alvesta GIF IP-1 X - X 
163 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 12:00 Onsala BK:2  -  Lilla Träslövs FF IP-2 X - X 
192 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 13:00 Hovås Billdal IF   -  Dösjöbro IF:Röd  C-5 X - X 
208 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 13:00 Dösjöbro IF:Vit   -  Tölö IF  C-6 X - X 
223 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 13:30 Åsa IF:2   -  Frillesås FF  C-5 X - X 
224 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 13:30 Gånghester SK/Målsryds IF   -  Åsa IF:1  C-6 X - X 
249 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Onsala BK:1  -  Floda BOIF:Blå C-1 X - X 
250 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 LB07:Svart  -  Onsala BK:3 C-4 X - X 
258 F12 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:30 Rydboholms SK:Vit  -  LB07:Röd C-2 X - X 
259 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:30 Onsala BK:2  -  HGH C-3 X - X 
260 F12 Grupp 4 Lör 2018-06-30 14:30 Floda BOIF:Vit  -  IFK Hindås C-5 X - X 
270 F12 Grupp 5 Lör 2018-06-30 14:30 Lilla Träslövs FF  -  Alvesta GIF C-6 X - X 
286 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:30 Hovås Billdal IF   -  Tölö IF  IP-1 X - X 
287 F12 PO-grupp A 1 Lör 2018-06-30 10:30 Dösjöbro IF:Röd   -  Dösjöbro IF:Vit  IP-2 X - X 
292 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Åsa IF:2   -  Åsa IF:1  IP-2 X - X 
293 F12 PO-grupp A 2 Lör 2018-06-30 10:00 Frillesås FF   -  Gånghester SK/Målsryds IF  IP-1 X - X 
543 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Halmstad BK:Svart  -  IFK Fjärås:Blå K-2 X - X 
545 P8 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Getinge IF  -  IFK Fjärås:Blå K-2  
547 P8 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Halmstad BK:Blå  -  Lilla Träslövs FF:1 K-1 X - X 
32 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 13:25 Slottsskogen/Godhem IF:3  -  Onsala BK:3 K-8 X - X 
30 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 12:00 Skrea IF svart:Svart  -  Onsala BK:3 K-8 X - X 
706 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 13:30 Skene IF:svart  -  Åsa IF 2 K-3 X - X 
691 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:00 Åsa IF:1  -  Annebergs IF K-3 X - X 
695 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:30 Kållereds Sk:Blå  -  Åsa IF 2 K-3 X - X 
9 P10 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Varbergs GIF FK  -  IFK Örby C-2 X - X 
17 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 16:30 Onsala BK:Gul  -  Fässberg IF C-3 X - X 
31 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 15:00 Dalen KFF:Blå  -  Onsala BK:Orange IP-1 X - X 
33 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:00 Dalen KFF:Blå  -  Partille IF:VIT C-6 X - X 
36 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 19:00 Onsala BK:Orange  -  Partille IF:VIT C-2 X - X 
218 F10 Avslutningsmatch 2 Lör 2018-06-30 11:30 Björketorps IF   -  Hermansby IF  C-1 X - X 
202 F10 Avslutningsmatch 4 Lör 2018-06-30 11:00 Kållered SK   -  Åsa IF:2  C-2 X - X 
34 P11 Grupp 5 Lör 2018-06-30 09:30 Lerkils IF:Röd  -  Sävedalens IF:Röd C-1 X - X 
23 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 12:30 HGH:Blå  -  Lindome GIF:LGIF 2 IP-2 X - X 
27 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:00 Onsala BK:3  -  IF Böljan:Vit K-7 X - X 
681 P10 Grupp 6 Lör 2018-06-30 17:00 Horred/ Kungkarl  -  Onsala BK:Orange C-5 X - X 
28 P9 Grupp 3 Lör 2018-06-30 11:30 Annebergs IF:Roma  -  Slottsskogen/Godhem IF:3 K-5 X - X 
13 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  IK Kongahälla:Vit K-7 X - X 
19 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:30 Skrea IF svart:Gul  -  IK Kongahälla:Vit K-5 X - X 
22 P9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 14:30 Slottsskogen/Godhem IF:2  -  Skrea IF svart:Gul K-5 X - X 
11 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Annebergs IF:Inter  -  IF Böljan:Blå K-7 X - X 
677 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:30 Kungsbacka IF:Dortmund  -  Ödsmåls IK C-6 X - X 
676 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 18:30 Onsala BK:Lila  -  BK Häcken:Gul C-5 X - X 
675 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:00 Onsala BK:Lila  -  Kungsbacka IF:Dortmund C-4 X - X 
674 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 17:00 BK Häcken:Gul  -  Ödsmåls IK C-3 X - X 
673 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 Ödsmåls IK  -  Onsala BK:Lila IP-3 X - X 
672 P10 Grupp 5 Lör 2018-06-30 15:00 BK Häcken:Gul  -  Kungsbacka IF:Dortmund IP-2 X - X 
670 P10 Grupp 4 Lör 2018-06-30 18:30 Älvsborgs FF P08  -  BK Häcken:Svart C-3 X - X 
663 P10 Grupp 3 Lör 2018-06-30 14:00 Onsala BK:Gul  -  Lerkils IF C-4 X - X 
700 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:00 Annebergs IF  -  Kållereds Sk:Blå K-3  
4 P9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:00 IF Böljan:Blå  -  Slottsskogen/Godhem IF:1 K-5 X - X 
37 P10 Grupp 7 Lör 2018-06-30 15:30 Dalen KFF:Gul  -  IFK Fjärås:Röd IP-3 X - X 
6 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Valinge IF  -  Frillesås FF:Grön C-6 X - X 
1 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 09:30 Hajoms IF:Vmark  -  Valinge IF IP-1 X - X 
3 P10 Grupp 1 Lör 2018-06-30 12:30 Hajoms IF:Vmark  -  Frillesås FF:Grön C-5 X - X 
671 P11 Grupp 4 Lör 2018-06-30 12:30 Åsa IF:Svart  -  Rydboholms SK:Blå IP-3 X - X 
709 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 15:30 Åsa IF:1  -  Stafsinge IF K-3  
24 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 16:00 IFK Fjärås  -  Kållereds Sk:Vit K-4  
21 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 13:00 Skene IF:vit  -  Kållereds Sk:Vit K-4 X - X 
20 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:00 Värö United  -  Åsa IF 3 K-4 X - X 
15 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 11:00 Åsa IF 3  -  Kållereds Sk:Vit K-4 X - X 
18 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 15:00 IFK Fjärås  -  Åsa IF 3 K-4 X - X 
12 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 16:00 Annebergs IF  -  Åsa IF 2 K-3  
14 F9 Grupp 2 Lör 2018-06-30 10:30 Tölö IF  -  Skene IF:vit K-4 X - X 
8 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 10:30 Åsa IF:1  -  Kållereds Sk:Blå K-3 X - X 
5 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 11:00 Åsa IF 2  -  Stafsinge IF K-3 X - X 
7 F9 Grupp 1 Lör 2018-06-30 14:00 Stafsinge IF  -  Annebergs IF K-3 X - X 
787 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 13:30 Lerkils IF:2  -  Kungsbacka IF:KIF3 K-2  
776 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 09:30 Lerkils IF:2  -  Åsa IF:1 K-1  
781 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 11:30 Åsa IF:4  -  Lerkils IF:2 K-2  
689 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 13:00 Värö United:Gul  -  Västra Frölunda IF:röd K-1  
684 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 08:30 Åsa IF:2  -  Värö United:Gul K-2  
683 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 08:30 Kungsbacka IF:KIF2  -  Västra Frölunda IF:röd K-1  
678 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:00 Lerkils IF:1  -  Åsa IF:5 K-2  
680 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:00 Åsa IF:5  -  Värö United:Blå K-2  
682 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 11:00 Västra Frölunda IF:blå  -  Åsa IF:5 K-2  
614 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 10:30 Västra Frölunda IF:röd  -  Åsa IF:2 K-2  
560 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 08:00 Åsa IF:5  -  Kungsbacka IF:KIF1 K-2  
561 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:00 Västra Frölunda IF:blå  -  Värö United:Blå K-1  
563 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 10:30 Träslövsläge IF:Blå  -  Kungsbacka IF:KIF2 K-1  
564 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 12:00 Värö United:Gul  -  Träslövsläge IF:Blå K-1  
566 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 13:00 Träslövsläge IF:Blå  -  Åsa IF:2 K-2  
567 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 09:30 Träslövsläge IF:Vit  -  Åsa IF:4 K-2  
568 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 11:30 Kungsbacka IF:KIF3  -  Västra Frölunda IF:gul K-1  
570 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 12:30 Åsa IF:1  -  Kungsbacka IF:KIF3 K-2  
571 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 14:00 Åsa IF:4  -  Västra Frölunda IF:gul K-1  
679 P11 Grupp 4 Sön 2018-07-01 08:00 Lindome GIF:LGIF 2  -  IF Mölndal Fotboll:2 C-5 X - X 
786 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 14:00 Fässberg IF:Burnley  -  Kungsbacka IF:BLÅ K-7  
785 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 14:00 Falkenbergs ff:Gul  -  Träslövsläge IF:Vit K-6  
783 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 14:00 Tofta Gif:blå  -  Åsa IF:Åsa 1 K-5  
773 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:30 Tofta Gif:blå  -  Falkenbergs ff:Gul K-6  
771 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:00 Fässberg IF:Burnley  -  Åsa IF:Åsa 1 K-6  
769 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:00 Horreds IF/kung karl  -  Träslövsläge IF:Vit K-5  
767 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:30 Kungsbacka IF:BLÅ  -  Tofta Gif:blå K-7  
764 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:00 Falkenbergs ff:Gul  -  Fässberg IF:Burnley K-6  
763 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:00 Åsa IF:Åsa 1  -  Horreds IF/kung karl K-5  
47 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 13:00 Tofta Gif:blå  -  Träslövsläge IF:Vit K-7  
51 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 09:00 Fässberg IF:Stoke  -  Åsa IF:Åsa 2 K-7  
53 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 09:30 Särö IK  -  Balltorps FF K-8  
54 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 13:00 Falkenbergs ff:Röd  -  Fässberg IF:Stoke K-8  
56 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 11:00 Åsa IF:Åsa 2  -  Särö IK K-8  
65 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 10:00 Tofta Gif:vit  -  Valinge IF K-7  
66 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 10:30 Åsa IF:Åsa 3  -  Fässberg IF:Swansea K-5  
67 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 11:00 Valinge IF  -  Falkenbergs ff:Vit K-5  
68 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 11:00 Kungsbacka IF:VIT  -  Tofta Gif:vit K-6  
70 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 12:30 Fässberg IF:Swansea  -  Tofta Gif:vit K-6  
71 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 12:30 Åsa IF:Åsa 3  -  Valinge IF K-8  
72 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 13:30 Fässberg IF:Swansea  -  Falkenbergs ff:Vit K-5  
784 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 12:00 Lilla Träslövs FF:Vit  -  Onsala BK:Vit K-4  
782 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 12:30 Frillesås FF  -  Åsa IF:5 K-4  
779 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 13:00 Onsala BK:Blå  -  Landvetter IF:Röd K-4  
777 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 13:30 Åsa IF:5  -  Onsala BK:Vit K-4  
741 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 10:30 Varbergs BoIS FC  -  Lilla Träslövs FF:Blå K-3  
743 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 10:00 Åsa IF:4  -  Onsala BK:gul K-3  
745 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 14:00 Lilla Träslövs FF:Blå  -  Onsala Bk:4 K-3  
746 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 11:30 Onsala BK:gul  -  Varbergs BoIS FC K-3  
749 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 12:00 Landvetter IF:Vit  -  Åsa IF:4 K-3  
751 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 09:30 Varbergs BoIS FC  -  Landvetter IF:Vit K-3  
752 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 11:00 Onsala Bk:4  -  Åsa IF:4 K-3  
755 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 12:30 Lilla Träslövs FF:Blå  -  Onsala BK:gul K-3  
757 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 13:00 Onsala Bk:4  -  Varbergs BoIS FC K-3  
760 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 13:30 Landvetter IF:Vit  -  Onsala BK:gul K-3  
762 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:30 Onsala BK:Blå  -  Lilla Träslövs FF:Vit K-4  
765 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 09:00 Landvetter IF:Röd  -  Åsa IF:5 K-4  
766 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:00 Frillesås FF  -  Onsala BK:Vit K-4  
768 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:30 Åsa IF:5  -  Onsala BK:Blå K-4  
770 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 11:00 Onsala BK:Vit  -  Landvetter IF:Röd K-4  
774 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 14:00 Landvetter IF:Röd  -  Lilla Träslövs FF:Vit K-4  
775 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 11:30 Onsala BK:Blå  -  Frillesås FF K-4  
617 P11 Grupp 5 Sön 2018-07-01 08:00 HGH:Röd  -  Vårgårda IK C-1 X - X 
647 P10 PO-grupp A 9 Sön 2018-07-01 13:00 Kungsbacka IF:Dortmund   -  Dalen KFF:Blå  C-4  
645 P10 PO-grupp A 9 Sön 2018-07-01 11:30 IFK Fjärås:Röd   -  Kungsbacka IF:Dortmund  C-4  
620 P10 PO-grupp A 1 Sön 2018-07-01 11:30 Onsala BK:Gul   -  Valinge IF  C-1 X - X 
621 P10 PO-grupp A 2 Sön 2018-07-01 08:30 Hajoms IF:Vmark   -  Kungsbacka IF:Alaves  C-2 X - X 
622 P10 PO-grupp A 2 Sön 2018-07-01 09:30 Kungsbacka IF:Alaves   -  Bollebygds IF  C-2 X - X 
623 P10 PO-grupp A 2 Sön 2018-07-01 11:30 Bollebygds IF   -  Hajoms IF:Vmark  C-2 X - X 
624 P10 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 08:30 Åsa IF:2   -  Varbergs GIF FK  C-3  
625 P10 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 10:00 Varbergs GIF FK   -  Fässberg IF  C-3  
626 P10 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 12:30 Fässberg IF   -  Åsa IF:2  C-6  
627 P10 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 08:30 Frillesås FF:Grön   -  IFK Örby  C-4 X - X 
628 P10 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 10:00 IFK Örby   -  Lerkils IF  C-4  
629 P10 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 12:30 Lerkils IF   -  Frillesås FF:Grön  C-5  
630 P10 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 08:30 Älvsborgs FF P08   -  BK Häcken:Gul  C-5 X - X 
631 P10 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 09:30 BK Häcken:Gul   -  Horred/ Kungkarl  C-5  
632 P10 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 11:00 Horred/ Kungkarl   -  Älvsborgs FF P08  C-5  
633 P10 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 08:30 Partille IF:RÖD   -  Kinna IF  C-6 X - X 
634 P10 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 09:30 Kinna IF   -  Onsala BK:Lila  C-6  
635 P10 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 11:00 Onsala BK:Lila   -  Partille IF:RÖD  C-6  
636 P10 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 11:00 Partille IF:VIT   -  Sparsörs AIK  C-1 X - X 
637 P10 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 14:00 Sparsörs AIK   -  BK Häcken:Svart  C-1  
638 P10 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 13:00 BK Häcken:Svart   -  Partille IF:VIT  C-1  
639 P10 PO-grupp A 8 Sön 2018-07-01 11:00 Ödsmåls IK   -  Onsala BK:Orange  C-2 X - X 
640 P10 PO-grupp A 8 Sön 2018-07-01 13:00 Onsala BK:Orange   -  Dalen KFF:Gul  C-2 X - X 
641 P10 PO-grupp A 8 Sön 2018-07-01 14:00 Dalen KFF:Gul   -  Ödsmåls IK  C-2 X - X 
644 P10 PO-grupp A 9 Sön 2018-07-01 11:30 Frillesås FF:Vit   -  Dalen KFF:Blå  C-3  
619 P10 PO-grupp A 1 Sön 2018-07-01 09:30 Åsa IF:1   -  Onsala BK:Gul  C-1 X - X 
618 P10 PO-grupp A 1 Sön 2018-07-01 08:30 Valinge IF   -  Åsa IF:1  C-1 X - X 
616 P11 Grupp 5 Sön 2018-07-01 08:00 IF Mölndal Fotboll:3  -  Sävedalens IF:Röd C-2 X - X 
598 P11 Grupp 3 Sön 2018-07-01 08:00 Sävedalens IF:Blå  -  Rydboholms SK:Vit C-3 X - X 
599 P11 Grupp 3 Sön 2018-07-01 08:00 IF Mölndal Fotboll:1  -  Lindome GIF:LGIF 1 C-4 X - X 
606 P11 Grupp 4 Sön 2018-07-01 08:00 HGH:Blå  -  Rydboholms SK:Blå C-6 X - X 
455 P11 Oml.match 6 Sön 2018-07-01 09:30 Lerkils IF:Blå   -  Åsa IF:Svart  C-4 X - X 
456 P11 Oml.match 11 Sön 2018-07-01 09:30 HGH:Blå   -  Lerkils IF:Röd  C-3 X - X 
457 P11 Oml.match 13 Sön 2018-07-01 11:30 HGH:Röd   -  Omlottning C-6  
467 P11 Oml.match 9 Sön 2018-07-01 10:30 IF Mölndal Fotboll:1   -  Rydboholms SK:Blå  C-6  
468 P11 Oml.match 8 Sön 2018-07-01 11:30 Lindome GIF:LGIF 2   -  Vårgårda IK  C-5  
446 P11 Oml.match 7 Sön 2018-07-01 10:30 Sävedalens IF:Röd   -  Sävedalens IF:Blå  C-5  
431 P11 Oml.match 10 Sön 2018-07-01 09:00 IF Mölndal Fotboll:3   -  Rydboholms SK:Vit  C-5  
421 P11 Oml.match 12 Sön 2018-07-01 09:00 Lindome GIF:LGIF 1   -  IF Mölndal Fotboll:2  C-6  
371 F11 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 09:00 Rydboholms SK   -  HGH:blå  C-1 X - X 
361 F11 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 09:00 Lerums IS   -  Dalsjöfors GoIF  C-4 X - X 
370 F11 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 09:00 Åsa IF:2   -  Öckerö IF  C-2 X - X 
360 F11 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 09:00 Eskilsminne IF   -  HGH:röd  C-3 X - X 
389 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 10:30 Sandareds IF   -  Valinge IF  C-4  
458 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 12:00 Hvetlanda GIF: lag vit   -  Västra Frölunda IF:2  C-5  
459 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 12:00 Trollenäs IF:1   -  Hvetlanda GIF:lag Blå  C-6  
460 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 12:30 Vikens IK   -  IFK Hallsberg FK  C-1  
469 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 12:30 IF Böljan:Blå   -  Dalsjöfors GoIF  C-2  
470 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 13:00 IFK Hallsberg FK:2   -  IFK Hällingsjö  C-5  
471 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 13:00 Trollenäs IF:2   -  IFK Fjärås:Lag 1  C-6  
484 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 13:30 IFK Hallsberg FK   -  Västra Frölunda IF:1  C-1  
485 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 13:30 Kungsbacka IF   -  Vikens IK  C-2  
486 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 14:30 IFK Hällingsjö   -  Sandareds IF  C-3 X - X 
487 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 13:30 Hvetlanda GIF:lag Blå   -  Hvetlanda GIF: lag vit  C-5  
488 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 13:30 IF Böljan:Vit   -  IFK Fjärås:Lag2  C-6  
489 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 14:30 Valinge IF   -  Trollenäs IF:2  C-4  
374 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 10:00 Västra Frölunda IF:2   -  IF Böljan:Vit  C-5  
373 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 10:00 Västra Frölunda IF:1   -  IF Böljan:Blå  C-2  
372 P12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 10:00 Dalsjöfors GoIF   -  Kungsbacka IF  C-1  
432 F12 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 12:00 Floda BOIF:Blå   -  LB07:Svart  C-1  
441 F12 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 12:00 Onsala BK:2   -  Rydboholms SK:Vit  C-2  
442 F12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 12:30 Floda BOIF:Vit   -  Onsala BK:1  C-3  
443 F12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 12:30 HGH   -  IFK Hindås  C-4  
444 F12 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 12:00 Onsala BK:3   -  Lilla Träslövs FF  C-3  
445 F12 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 12:00 LB07:Röd   -  Alvesta GIF  C-4  
472 F12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 14:00 Floda BOIF:Vit   -  HGH  C-4  
477 F12 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 13:30 Onsala BK:3   -  LB07:Röd  C-3  
478 F12 PO-grupp A 5 Sön 2018-07-01 14:00 IFK Hindås   -  Onsala BK:1  C-3 X - X 
479 F12 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 13:30 Alvesta GIF   -  Lilla Träslövs FF  C-4  
480 F12 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 14:00 Floda BOIF:Blå   -  Onsala BK:2  C-5  
481 F12 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 14:00 Rydboholms SK:Vit   -  LB07:Svart  C-6  
607 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 10:00 Kungsbacka IF:KIF1  -  Västra Frölunda IF:blå K-1  
609 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 11:00 Kungsbacka IF:KIF1  -  Lerkils IF:1 K-1  
46 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 13:00 Horreds IF/kung karl  -  Fässberg IF:Burnley K-5  
44 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 12:00 Falkenbergs ff:Gul  -  Horreds IF/kung karl K-5  
45 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 12:30 Åsa IF:Åsa 1  -  Kungsbacka IF:BLÅ K-7  
43 P9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 11:00 Träslövsläge IF:Vit  -  Kungsbacka IF:BLÅ K-7  
42 F9 Grupp 4 Sön 2018-07-01 08:30 Lilla Träslövs FF:Vit  -  Frillesås FF K-4  
417 F11 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 10:30 HGH:blå   -  Öckerö IF  C-2  
402 F11 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 11:00 Eskilsminne IF   -  Lerums IS  C-3  
403 F11 PO-grupp A 3 Sön 2018-07-01 11:00 Dalsjöfors GoIF   -  HGH:röd  C-4  
416 F11 PO-grupp A 4 Sön 2018-07-01 10:30 Åsa IF:2   -  Rydboholms SK  C-1  
388 P12 PO-grupp A 6 Sön 2018-07-01 10:30 IFK Fjärås:Lag 1   -  IFK Hallsberg FK:2  C-3  
375 P12 PO-grupp A 7 Sön 2018-07-01 10:00 IFK Fjärås:Lag2   -  Trollenäs IF:1  C-6  
744 P8 Grupp 4 Sön 2018-07-01 08:00 Värö United:Blå  -  Lerkils IF:1 K-1  
48 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 12:30 Västra Frölunda IF:gul  -  Träslövsläge IF:Vit K-1  
792 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 12:00 Fässberg IF:Stoke  -  Särö IK K-7  
50 P8 Grupp 6 Sön 2018-07-01 13:30 Träslövsläge IF:Vit  -  Åsa IF:1 K-1  
805 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 10:00 Falkenbergs ff:Röd  -  Åsa IF:Åsa 2 K-8  
803 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 13:30 Tofta Gif:vit  -  Åsa IF:Åsa 3 K-7  
804 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 13:30 Kungsbacka IF:VIT  -  Valinge IF K-8  
41 P8 Grupp 5 Sön 2018-07-01 12:00 Åsa IF:2  -  Kungsbacka IF:KIF2 K-2  
806 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 10:30 Fässberg IF:Stoke  -  Balltorps FF K-7  
801 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 12:30 Falkenbergs ff:Vit  -  Kungsbacka IF:VIT K-5  
798 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 09:30 Falkenbergs ff:Vit  -  Åsa IF:Åsa 3 K-6  
797 P9 Grupp 6 Sön 2018-07-01 09:30 Fässberg IF:Swansea  -  Kungsbacka IF:VIT K-5  
796 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 13:30 Åsa IF:Åsa 2  -  Balltorps FF K-6  
795 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 14:00 Särö IK  -  Falkenbergs ff:Röd K-8  
793 P9 Grupp 5 Sön 2018-07-01 12:00 Falkenbergs ff:Röd  -  Balltorps FF K-8  
25 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 08:30 Onsala Bk:4  -  Landvetter IF:Vit K-3  
35 F9 Grupp 3 Sön 2018-07-01 09:00 Åsa IF:4  -  Lilla Träslövs FF:Blå K-3  
646 P10 PO-grupp A 9 Sön 2018-07-01 13:00 IFK Fjärås:Röd   -  Frillesås FF:Vit  C-3  
642 P10 PO-grupp A 9 not ready Frillesås FF:Vit   -  Kungsbacka IF:Dortmund  not ready  
643 P10 PO-grupp A 9 not ready Dalen KFF:Blå   -  IFK Fjärås:Röd  not ready  
399 P10 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
400 P10 PO-grupp A 5 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
401 P10 PO-grupp A 5 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
412 P10 PO-grupp A 6 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
413 P10 PO-grupp A 6 not ready Omlottning  -  Partille IF:RÖD  not ready  
414 P10 PO-grupp A 7 not ready Omlottning  -  Sparsörs AIK  not ready  
415 P10 PO-grupp A 7 not ready Omlottning  -  Partille IF:VIT  not ready  
418 P10 PO-grupp A 8 not ready Ödsmåls IK   -  Dalen KFF:Gul  not ready  
419 P10 PO-grupp A 9 not ready Kungsbacka IF:Dortmund   -  Dalen KFF:Blå  not ready  
420 P10 PO-grupp A 9 not ready IFK Fjärås:Röd   -  Omlottning not ready  
430 P10 PO-grupp A 8 not ready Omlottning  -  Onsala BK:Orange  not ready  
398 P10 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
387 P10 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
386 P10 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
385 P10 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
384 P10 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
359 P10 PO-grupp A 9 not ready Omlottning  -  Dalen KFF:Blå  not ready  
358 P10 PO-grupp A 9 not ready Kungsbacka IF:Dortmund   -  IFK Fjärås:Röd  not ready  
357 P10 PO-grupp A 8 not ready Dalen KFF:Gul   -  Omlottning not ready  
356 P10 PO-grupp A 8 not ready Ödsmåls IK   -  Onsala BK:Orange  not ready  
353 P10 PO-grupp A 7 not ready Sparsörs AIK   -  Omlottning not ready  
352 P10 PO-grupp A 7 not ready Omlottning  -  Partille IF:VIT  not ready  
351 P10 PO-grupp A 6 not ready Partille IF:RÖD   -  Omlottning not ready  
350 P10 PO-grupp A 6 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
347 P10 PO-grupp A 5 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
346 P10 PO-grupp A 5 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
345 P10 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
344 P10 PO-grupp A 4 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
341 P10 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
340 P10 PO-grupp A 3 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
339 P10 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready  
338 P10 PO-grupp A 2 not ready Omlottning  -  Omlottning not ready