Matcher Sön 2019-06-16

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
295 F15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 Korsnäs IF FK:F04  -  Gustafs GOIF Koppis A 0 - 0 
296 F15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 Åkersberga BK  -  Sandvikens IF Koppis B 0 - 2 
297 F15/16 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 Viggbyholms IK FF  -  Skiljebo SK Koppis C 0 - 0 
298 F15/16 Grupp 2 Sön 2019-06-16 08:15 IFK Skoghall DF  -  Falu BS Koppis Konst 1 - 0 
299 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 08:15 Älta IF:Gul  -  Slätta SK:Gul H-bo B 10 - 0 
300 F14 9mot9 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-16 08:15 Valbo FF   -  Skiljebo SK  Slätta Konst 3 - 4 es 
301 F14 9mot9 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-16 08:15 Bollstanäs SK Grön   -  Korsnäs IF FK  Slätta Natur 5 - 0 
302 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 Boo FF P07:2:Svart  -  Islingby IK:Röd Lugnet A 2 - 3 
303 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 08:15 IFK Timrå:Vit  -  Sandviken IF P07 Lugnet B 4 - 1 
304 F14 9mot9 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-16 08:15 Rävåsens IK Karlskoga   -  Boo FF  U-vallen 5 - 0 
305 P13 9mot9 A-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-16 08:15 Högbo AIK   -  Sörskogens IF:Vit  Lindvallen Kons 4 - 0 
306 P13 9mot9 A-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-16 08:15 Boo FF:8   -  Sörskogens IF:Röd  Lindvallen A 1 - 3 
307 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 Västerås IK  -  Håbo FF:1 Dalavallen A 2 - 3 
308 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 08:15 IF Brommapojkarna:Röd  -  IFK Aspudden Tellus:Gul Dalavallen B 9 - 1 
309 P13 9mot9 A-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-16 08:15 Islingby IK   -  Falu BS  Samuelsdal A 1 - 8 
310 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 08:15 Viggbyholms IK FF:Röd  -  Erikslunds KF Samuelsdal B 1 - 4 
311 F14 9mot9 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-16 08:15 Torsångs IF:1   -  UNIK FK  H-bo A 5 - 7 es 
312 P13 9mot9 A-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-16 08:15 TäbyFK:1   -  Bollnäs GIF  Lindvallen B 5 - 0 
313 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 09:15 Slätta SK:Svart  -  Falu BS H-bo B 0 - 1 
314 P11 Grupp 2 Sön 2019-06-16 09:15 Korsnäs IF:Svart  -  Västerås IK:Svart Lugnet A 3 - 6 
315 P11 Grupp 1 Sön 2019-06-16 09:15 Östansbo IS  -  Falu BS:Blå Lugnet B 0 - 11 
316 P11 Grupp 1 Sön 2019-06-16 09:15 IF Brommapojkarna:BP08-11  -  Hälsinggårdens AIK Dalavallen A 20 - 1 
317 P11 Grupp 2 Sön 2019-06-16 09:15 Romfartuna GIF  -  Samuelsdals IF Dalavallen B 2 - 1 
318 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 09:15 Korsnäs IF Fotboll  -  Högbo AIK Samuelsdal B 1 - 0 
319 F15/16 Grupp 2 Sön 2019-06-16 09:30 Västerås IK  -  Rönninge Salem Fotboll Koppis A 7 - 0 
320 F15/16 Grupp 2 Sön 2019-06-16 09:30 IFK Stocksund  -  Torsångs IF Koppis B 1 - 1 
321 F15/16 Grupp 3 Sön 2019-06-16 09:30 Trosa-Vagnhärad SK  -  Korsnäs IF FK:F03 Koppis C 1 - 3 
322 F15/16 Grupp 3 Sön 2019-06-16 09:30 Ängby IF  -  Eskilstuna United Koppis Konst 0 - 4 
323 F14 9mot9 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-16 09:30 Åkersberga BK   -  Bollstanäs SK Gul  Slätta Konst 3 - 0 
324 F14 9mot9 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-16 09:30 Vallentuna Damfotboll:1   -  Rönninge Salem Fotboll  Slätta Natur 3 - 6 
325 F14 9mot9 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-16 09:30 Vallentuna Damfotboll:2   -  Hofors AIF  U-vallen 5 - 0 
326 P13 9mot9 B-kvartsfinal:03 Sön 2019-06-16 09:30 Åkersberga BK:Svart   -  Sandviken IF P07  Lindvallen Kons 5 - 6 es 
327 P13 9mot9 B-kvartsfinal:01 Sön 2019-06-16 09:30 Åkersberga BK:Grön   -  Söderköpings IK  Lindvallen A 7 - 0 
328 P13 9mot9 B-kvartsfinal:04 Sön 2019-06-16 09:30 Sigtuna IF FK   -  Sundbybergs IK:Duvbo  Samuelsdal A 1 - 2 
329 F14 9mot9 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-16 09:30 Ås IF   -  AIK:U  H-bo A 3 - 0 wo 
330 P13 9mot9 B-kvartsfinal:02 Sön 2019-06-16 09:30 Sandvikens IF   -  Korsnäs IF FK  Lindvallen B 0 - 2 
331 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 10:15 Viggbyholms IK FF:Vit  -  Älta IF:Svart H-bo B 1 - 2 
332 P11 Grupp 2 Sön 2019-06-16 10:15 Valbo FF  -  Falu BS:Gul Lugnet A 2 - 1 
333 P11 Grupp 1 Sön 2019-06-16 10:15 Korsnäs IF:Gul  -  Västerås IK:Gul Lugnet B 2 - 6 
334 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 10:15 Håbo FF:2  -  Korsnäs IF FK Dalavallen A 1 - 2 
335 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 10:15 Islingby IK:Vit  -  IF Brommapojkarna:Svart Dalavallen B 0 - 6 
336 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 10:15 Valbo FF:Röd  -  Islingby IK Samuelsdal B 3 - 2 
43 F15/16 Grupp 3 Sön 2019-06-16 10:45 IF Brommapojkarna  -  SK Iron Koppis A 9 - 0 
337 P15 Grupp 1 Sön 2019-06-16 10:45 Sandvikens AIK FK  -  Boo FF:4 Koppis B 4 - 2 
338 P15 Grupp 1 Sön 2019-06-16 10:45 Sundbybergs IK  -  Korsnäs IF FK Koppis C 0 - 3 
339 P15 Grupp 1 Sön 2019-06-16 10:45 Sickla IF  -  Hertzöga BK Koppis Konst 1 - 0 
340 P14 9mot 9 B-semifinal:02 Sön 2019-06-16 10:45 Sigtuna IF   -  Söderköpings IK  Slätta Konst 3 - 1 
341 P14 9mot 9 B-semifinal:01 Sön 2019-06-16 10:45 Åkersberga BK:Grön   -  Sandvikens IF  Slätta Natur 2 - 4 
342 P14 9mot 9 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 10:45 Hammarby IF FF 8:8   -  Slätta SK:Gul  U-vallen 1 - 5 
343 F13 9mot9 B-semifinal:01 Sön 2019-06-16 10:45 Spånga IS FK   -  Skattkärrs IF  Lindvallen Kons 1 - 0 
344 F13 9mot9 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 10:45 Islingby IK   -  Stureby SK  Lindvallen A 1 - 0 
345 F13 9mot9 B-semifinal:02 Sön 2019-06-16 10:45 IF Brommapojkarna:4   -  Norrtulls SK  Samuelsdal A 4 - 2 es 
346 P14 9mot 9 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 10:45 IFK Lidingö P05:Central:Vit   -  Hertzöga BK  H-bo A 0 - 5 
347 F13 9mot9 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 10:45 AIK:2   -  Bollstanäs SK:Vit  Lindvallen B 4 - 3 
348 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 11:15 Edsbyns IF  -  Erikslunds KF:Röd H-bo B 1 - 2 
349 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 11:15 Vika IF  -  IFK Timrå:Blå Lugnet A 0 - 1 
350 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 11:15 SK Iron  -  Boo FF P07:2:Vit Lugnet B 0 - 4 
351 F11/12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 11:15 Vika IF  -  Örsundsbro IF Dalavallen A 1 - 0 
352 F11/12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 11:15 Islingby IK  -  Hässelby SK:Röd Dalavallen B 0 - 4 
370 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 11:15 Samuelsdals IF:Svart  -  Östansbo IS Samuelsdal B 2 - 2 
354 P15 Grupp 2 Sön 2019-06-16 12:00 Sollentuna FK:VNT  -  Enskede IK Koppis A 1 - 3 
355 P15 Grupp 2 Sön 2019-06-16 12:00 Södertälje FK  -  Falu BS Koppis B 1 - 1 
356 P15 Grupp 2 Sön 2019-06-16 12:00 Ängby IF  -  Kallhälls FF Koppis C 1 - 1 
357 F14 9mot9 B-semifinal:02 Sön 2019-06-16 12:00 Rönninge Salem Fotboll   -  Åkersberga BK  Slätta Konst 1 - 0 
358 F14 9mot9 B-semifinal:01 Sön 2019-06-16 12:00 Vallentuna Damfotboll:2   -  Ås IF  Slätta Natur 3 - 1 
359 F14 9mot9 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 12:00 Rävåsens IK Karlskoga   -  UNIK FK  U-vallen 1 - 0 
360 P13 9mot9 B-semifinal:01 Sön 2019-06-16 12:00 Åkersberga BK:Grön   -  Korsnäs IF FK  Lindvallen Kons 2 - 0 
361 P13 9mot9 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 12:00 Sörskogens IF:Röd   -  TäbyFK:1  Lindvallen A 2 - 0 
362 P13 9mot9 B-semifinal:02 Sön 2019-06-16 12:00 Sandviken IF P07   -  Sundbybergs IK:Duvbo  Samuelsdal A 19 - 18 es 
363 F14 9mot9 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 12:00 Bollstanäs SK Grön   -  Skiljebo SK  H-bo A 3 - 5 es 
364 P13 9mot9 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 12:00 Högbo AIK   -  Falu BS  Lindvallen B 0 - 2 
353 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 12:15 Islingby IK  -  Korsnäs IF:Gul Samuelsdal B 2 - 3 
365 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 12:15 Korsnäs IF:Svart  -  Valbo FF:Svart H-bo B 0 - 3 
366 F11/12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 12:15 Sollentuna FK:1  -  Eskilstuna United:1 Lugnet A 0 - 4 
367 F11/12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 12:15 Hagby ik F07  -  Nockebyhovs IF:1 Lugnet B 0 - 4 
368 F11/12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 12:15 IF Tunabro  -  BKV Norrtälje Dalavallen A 2 - 4 
369 F11/12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 12:15 Jarlabergs IF  -  Torsångs IF Dalavallen B 2 - 1 
371 F15/16 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 13:15 Skiljebo SK   -  IF Brommapojkarna  Koppis A 2 - 6 
372 F15/16 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 13:15 Västerås IK   -  Eskilstuna United  Koppis B 1 - 2 
373 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 13:15 Sandvikens IF  -  Erikslunds KF:Grön H-bo B 0 - 5 
374 P14 9mot 9 Plac. match 4 Sön 2019-06-16 13:15 IFK Lidingö P05:Central:Blå   -  Islingby IK  Slätta Konst 4 - 3 
375 P14 9mot 9 Plac. match 3 Sön 2019-06-16 13:15 Vika IF   -  Ängby if  Slätta Natur 0 - 3 wo 
376 F11/12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 13:15 Älvkarleby IK  -  Sollentuna FK:2 Lugnet A 2 - 1 
377 F11/12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 13:15 Hagby Ik F08  -  IFK Lidingö FK Lugnet B 0 - 4 
378 P14 9mot 9 Plac. match 1 Sön 2019-06-16 13:15 IF Brommapojkarna:BP P05-9   -  Kallhälls FF  U-vallen 8 - 9 es 
379 F13 9mot9 Plac. match 3 Sön 2019-06-16 13:15 Torsångs IF   -  Ås IF  Lindvallen Kons 7 - 5 es 
380 F13 9mot9 Plac. match 1 Sön 2019-06-16 13:15 Bollstanäs SK:Gul   -  Bollstanäs SK:Grön  Lindvallen A 4 - 5 es 
381 F11/12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 13:15 Hässelby SK:Svart  -  Eskilstuna United:2 Dalavallen A 2 - 1 
382 F11/12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 13:15 Nockebyhovs IF:2  -  Korsnäs IF FK Dalavallen B 5 - 0 
383 F13 9mot9 Plac. match 4 Sön 2019-06-16 13:15 Boo FF:06:2   -  IF Tunabro  Samuelsdal A 3 - 0 
384 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 13:15 Erikslunds KF  -  Högbo AIK Samuelsdal B 3 - 0 
385 P14 9mot 9 Plac. match 2 Sön 2019-06-16 13:15 Åkersberga BK:Svart   -  Slätta SK:Svart  H-bo A 4 - 1 
386 F13 9mot9 Plac. match 2 Sön 2019-06-16 13:15 Öna SK   -  Bälinge IF  Lindvallen B 0 - 1 
387 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 14:15 Slätta SK:Svart  -  Viggbyholms IK FF:Vit H-bo B 1 - 4 
388 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 14:15 IFK Aspudden Tellus:Gul  -  Boo FF P07:2:Svart Lugnet A 2 - 5 
389 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 14:15 Korsnäs IF FK  -  IFK Timrå:Vit Lugnet B 4 - 2 
390 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 14:15 Håbo FF:1  -  Vika IF Dalavallen A 4 - 1 
391 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 14:15 Islingby IK:Röd  -  IF Brommapojkarna:Röd Dalavallen B 0 - 11 
392 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 14:15 Samuelsdals IF: Orange  -  Valbo FF:Röd Samuelsdal B 0 - 3 
393 P15 A-semifinal:01 Sön 2019-06-16 14:30 Sandvikens AIK FK   -  Södertälje FK  Koppis A 3 - 4 es 
394 P15 A-semifinal:02 Sön 2019-06-16 14:30 Enskede IK   -  Sickla IF  Koppis B 1 - 3 
395 F14 9mot9 Plac. match 4 Sön 2019-06-16 14:30 Vallentuna Damfotboll:1   -  Bollstanäs SK Gul  Slätta Konst 4 - 1 
396 F14 9mot9 Plac. match 3 Sön 2019-06-16 14:30 Hofors AIF   -  AIK:U  Slätta Natur 3 - 0 wo 
397 F14 9mot9 Plac. match 1 Sön 2019-06-16 14:30 Boo FF   -  Torsångs IF:1  U-vallen 0 - 3 
398 P13 9mot9 Plac. match 3 Sön 2019-06-16 14:30 Söderköpings IK   -  Sandvikens IF  Lindvallen Kons 2 - 1 
399 P13 9mot9 Plac. match 1 Sön 2019-06-16 14:30 Boo FF:8   -  Bollnäs GIF  Lindvallen A 2 - 1 
400 P13 9mot9 Plac. match 4 Sön 2019-06-16 14:30 Åkersberga BK:Svart   -  Sigtuna IF FK  Samuelsdal A 3 - 0 wo 
401 F14 9mot9 Plac. match 2 Sön 2019-06-16 14:30 Korsnäs IF FK   -  Valbo FF  H-bo A 5 - 3 es 
402 P13 9mot9 Plac. match 2 Sön 2019-06-16 14:30 Sörskogens IF:Vit   -  Islingby IK  Lindvallen B 5 - 1 
403 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 15:15 Östansbo IS  -  Korsnäs IF:Svart H-bo B 7 - 2 
404 P12 Grupp 1 Sön 2019-06-16 15:15 IFK Timrå:Blå  -  Västerås IK Lugnet A 2 - 5 
405 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 15:15 Boo FF P07:2:Vit  -  Islingby IK:Vit Lugnet B 0 - 1 
406 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 15:15 Sandviken IF P07  -  Håbo FF:2 Dalavallen A 3 - 5 
407 P12 Grupp 2 Sön 2019-06-16 15:15 IF Brommapojkarna:Svart  -  SK Iron Dalavallen B 8 - 0 
408 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 15:15 Slätta SK:Gul  -  Korsnäs IF Fotboll Samuelsdal B 1 - 0 
409 F15/16 A-final Sön 2019-06-16 15:45 IF Brommapojkarna   -  Eskilstuna United  Koppis A 2 - 4 es 
410 F14 9mot9 B-final Sön 2019-06-16 15:45 Vallentuna Damfotboll:2   -  Rönninge Salem Fotboll  Slätta Konst 4 - 0 
411 P14 9mot 9 B-final Sön 2019-06-16 15:45 Sandvikens IF   -  Sigtuna IF  Slätta Natur 5 - 0 
412 P14 9mot 9 A-final Sön 2019-06-16 15:45 Slätta SK:Gul   -  Hertzöga BK  U-vallen 3 - 1 
413 F13 9mot9 B-final Sön 2019-06-16 15:45 Spånga IS FK   -  IF Brommapojkarna:4  Lindvallen Kons 2 - 0 
414 F13 9mot9 A-final Sön 2019-06-16 15:45 Islingby IK   -  AIK:2  Lindvallen A 0 - 1 
415 P13 9mot9 B-final Sön 2019-06-16 15:45 Åkersberga BK:Grön   -  Sandviken IF P07  Samuelsdal A 2 - 4 
416 F14 9mot9 A-final Sön 2019-06-16 15:45 Rävåsens IK Karlskoga   -  Skiljebo SK  H-bo A 5 - 6 es 
417 P13 9mot9 A-final Sön 2019-06-16 15:45 Sörskogens IF:Röd   -  Falu BS  Lindvallen B 1 - 2 
418 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 16:15 Erikslunds KF:Röd  -  Korsnäs IF:Gul H-bo B 3 - 1 
419 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 16:15 Falu BS  -  Älta IF:Gul Lugnet A 0 - 1 
420 F10 Grupp A Sön 2019-06-16 16:15 Älta IF:Svart  -  Viggbyholms IK FF:Röd Lugnet B 1 - 1 
421 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 16:15 Sandvikens IF  -  Valbo FF:Svart Dalavallen A 0 - 2 
422 P10 Grupp 1 Sön 2019-06-16 16:15 Valbo FF:Röd  -  Edsbyns IF Dalavallen B 3 - 4 
423 P10 Grupp 2 Sön 2019-06-16 16:15 Samuelsdals IF:Svart  -  Erikslunds KF:Grön Samuelsdal B 4 - 4 
424 P15 A-final Sön 2019-06-16 17:00 Södertälje FK   -  Sickla IF  Koppis A 1 - 3