Matcher Lör 2019-06-15

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
50 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:15 Hagby Ik F08  -  Nockebyhovs IF:2 Lugnet A 0 - 4 
113 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 08:15 Slätta SK:Svart  -  Högbo AIK H-bo B 3 - 1 
114 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:15 Hässelby SK:Röd  -  Eskilstuna United:1 Lugnet B 1 - 0 
115 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:15 Sandvikens IF  -  Östansbo IS Dalavallen A 5 - 0 
116 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:15 Edsbyns IF  -  Islingby IK Dalavallen B 4 - 1 
117 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:15 Korsnäs IF:Gul  -  Valbo FF:Röd Samuelsdal B 2 - 3 
118 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Sundbybergs IK  -  Boo FF:4 Koppis A 0 - 2 
119 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Hertzöga BK  -  Sandvikens AIK FK Koppis B 0 - 2 
120 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Gustafs GOIF  -  Skiljebo SK Koppis C 1 - 2 
121 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Sandvikens IF  -  Korsnäs IF FK:F04 Koppis Konst 2 - 1 
122 P14 9mot 9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:30 Sandvikens IF  -  IF Brommapojkarna:BP P05-9 Slätta Konst 4 - 6 
123 P14 9mot 9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:30 Slätta SK:Gul  -  Åkersberga BK:Grön Slätta Natur 7 - 2 
124 P14 9mot 9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Vika IF  -  Ängby if U-vallen 2 - 1 
125 F13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:30 Stureby SK  -  Bollstanäs SK:Gul Lindvallen Kons 2 - 0 
126 F13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Boo FF:06:2  -  Islingby IK Lindvallen A 0 - 4 
127 F13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 08:30 Torsångs IF  -  IF Brommapojkarna:4 Samuelsdal A 1 - 3 
128 P14 9mot 9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Kallhälls FF  -  Hammarby IF FF 8:8 H-bo A 3 - 6 
129 F13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 08:30 Spånga IS FK  -  Bollstanäs SK:Grön Lindvallen B 1 - 4 
31 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 09:15 SK Iron  -  Korsnäs IF FK Dalavallen B 0 - 3 
130 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 09:15 Älta IF:Gul  -  Viggbyholms IK FF:Röd H-bo B 5 - 1 
131 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 09:15 Håbo FF:1  -  Boo FF P07:2:Svart Lugnet A 4 - 2 
132 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 09:15 IF Brommapojkarna:Svart  -  Håbo FF:2 Lugnet B 2 - 0 
133 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 09:15 IFK Aspudden Tellus:Gul  -  Islingby IK:Röd Dalavallen A 5 - 0 
134 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 09:15 Viggbyholms IK FF:Vit  -  Falu BS Samuelsdal B 2 - 1 
22 F13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 09:45 Ås IF  -  Norrtulls SK Samuelsdal A 0 - 0 
23 P14 9mot 9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 09:45 Islingby IK  -  IFK Lidingö P05:Central:Vit Slätta Konst 4 - 5 
24 P14 9mot 9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 09:45 Sigtuna IF  -  Hertzöga BK Slätta Natur 2 - 3 
135 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 09:45 Sickla IF  -  Korsnäs IF FK Koppis A 0 - 0 
136 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 09:45 Södertälje FK  -  Enskede IK Koppis B 3 - 0 
137 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 09:45 Viggbyholms IK FF  -  Åkersberga BK Koppis C 5 - 0 
138 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 09:45 Falu BS  -  Torsångs IF Koppis Konst 1 - 1 
139 P14 9mot 9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 09:45 Slätta SK:Svart  -  Åkersberga BK:Svart U-vallen 4 - 6 
140 F13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 09:45 Bollstanäs SK:Vit  -  Öna SK Lindvallen Kons 2 - 0 
141 F13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 09:45 Bälinge IF  -  IF Tunabro Lindvallen A 2 - 1 
142 P14 9mot 9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 09:45 Söderköpings IK  -  IFK Lidingö P05:Central:Blå H-bo A 2 - 3 
143 F13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 09:45 Skattkärrs IF  -  AIK:2 Lindvallen B 0 - 2 
144 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:15 Älta IF:Svart  -  Slätta SK:Gul H-bo B 7 - 0 
145 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 10:15 IFK Timrå:Blå  -  IF Brommapojkarna:Röd Lugnet A 1 - 15 
146 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 10:15 Boo FF P07:2:Vit  -  IFK Timrå:Vit Lugnet B 5 - 0 
147 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 10:15 Vika IF  -  Västerås IK Dalavallen A 0 - 3 
148 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 10:15 Islingby IK:Vit  -  Sandviken IF P07 Dalavallen B 5 - 2 
149 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 10:15 Erikslunds KF  -  Korsnäs IF Fotboll Samuelsdal B 5 - 1 
150 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Sollentuna FK:VNT  -  Kallhälls FF Koppis A 1 - 1 
151 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Ängby IF  -  Falu BS Koppis B 0 - 2 
152 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Rönninge Salem Fotboll  -  IFK Skoghall DF Koppis C 0 - 8 
153 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 IFK Stocksund  -  Västerås IK Koppis Konst 0 - 5 
154 F14 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Boo FF  -  Hofors AIF Slätta Konst 6 - 0 
155 F14 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Bollstanäs SK Grön  -  Ås IF Slätta Natur 12 - 0 
156 F14 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:00 Korsnäs IF FK  -  AIK:U U-vallen 4 - 1 
157 P13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Söderköpings IK  -  TäbyFK:1 Lindvallen Kons 1 - 4 
158 P13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:00 Sörskogens IF:Röd  -  Sandvikens IF Lindvallen A 4 - 0 
159 P13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:00 Boo FF:8  -  Bollnäs GIF Samuelsdal A 7 - 3 
160 F14 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:00 Rävåsens IK Karlskoga  -  Vallentuna Damfotboll:2 H-bo A 0 - 0 
161 P13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:00 Korsnäs IF FK  -  Åkersberga BK:Grön Lindvallen B 1 - 3 
162 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:15 Samuelsdals IF:Svart  -  Sandvikens IF H-bo B 2 - 4 
163 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:15 IF Tunabro  -  Hässelby SK:Röd Lugnet A 2 - 1 
164 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:15 Sollentuna FK:1  -  Vika IF Lugnet B 3 - 0 
165 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:15 Nockebyhovs IF:1  -  Islingby IK Dalavallen A 8 - 0 
166 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 11:15 Eskilstuna United:1  -  BKV Norrtälje Dalavallen B 1 - 0 
167 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 11:15 Erikslunds KF:Grön  -  Korsnäs IF:Svart Samuelsdal B 10 - 1 
33 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Eskilstuna United  -  Trosa-Vagnhärad SK Koppis B 6 - 0 
34 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 IF Brommapojkarna  -  Ängby IF Koppis C 4 - 0 
168 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Korsnäs IF FK:F03  -  SK Iron Koppis A 1 - 0 
169 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 12:15 Boo FF:4  -  Hertzöga BK Koppis Konst 1 - 1 
170 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 12:15 Edsbyns IF  -  Samuelsdals IF: Orange H-bo B 5 - 2 
171 F14 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 12:15 Rönninge Salem Fotboll  -  Åkersberga BK Slätta Konst 1 - 2 
172 F14 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 12:15 Valbo FF  -  UNIK FK Slätta Natur 1 - 0 
173 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 12:15 Västerås IK:Gul  -  Falu BS:Blå Lugnet A 3 - 1 
174 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 12:15 Västerås IK:Svart  -  Valbo FF Lugnet B 11 - 1 
175 F14 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Torsångs IF:1  -  Bollstanäs SK Gul U-vallen 9 - 0 
176 P13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 12:15 Sörskogens IF:Vit  -  Islingby IK Lindvallen Kons 3 - 6 
177 P13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Högbo AIK  -  Åkersberga BK:Svart Lindvallen A 3 - 0 
178 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 12:15 Korsnäs IF:Gul  -  IF Brommapojkarna:BP08-11 Dalavallen A 0 - 12 
179 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 12:15 Falu BS:Gul  -  Romfartuna GIF Dalavallen B 2 - 2 
180 P13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Sundbybergs IK:Duvbo  -  Falu BS Samuelsdal A 0 - 0 
181 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 12:15 Östansbo IS  -  Valbo FF:Svart Samuelsdal B 3 - 2 
182 F14 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 12:15 Skiljebo SK  -  Vallentuna Damfotboll:1 H-bo A 7 - 2 
183 P13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 12:15 Sandviken IF P07  -  Sigtuna IF FK Lindvallen B 3 - 4 
35 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:15 Torsångs IF  -  Älvkarleby IK Dalavallen A 8 - 0 
184 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 13:15 Älta IF:Gul  -  Slätta SK:Svart H-bo B 5 - 0 
185 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:15 IFK Lidingö FK  -  Sollentuna FK:2 Lugnet A 4 - 1 
186 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:15 Örsundsbro IF  -  Hagby ik F07 Lugnet B 2 - 1 
187 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:15 IF Brommapojkarna:Svart  -  Boo FF P07:2:Vit Dalavallen B 5 - 0 
188 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:15 Islingby IK  -  Erikslunds KF:Röd Samuelsdal B 2 - 6 
189 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Korsnäs IF FK  -  Sandvikens AIK FK Koppis A 1 - 5 
190 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Sickla IF  -  Sundbybergs IK Koppis B 4 - 1 
191 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Skiljebo SK  -  Åkersberga BK Koppis C 2 - 1 
192 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Korsnäs IF FK:F04  -  Viggbyholms IK FF Koppis Konst 0 - 7 
193 P14 9mot 9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:30 Sandvikens IF  -  Slätta SK:Gul Slätta Konst 2 - 8 
194 P14 9mot 9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:30 IF Brommapojkarna:BP P05-9  -  Åkersberga BK:Grön Slätta Natur 4 - 1 
195 P14 9mot 9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Vika IF  -  Kallhälls FF U-vallen 1 - 5 
196 F13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:30 Bollstanäs SK:Gul  -  Torsångs IF Lindvallen Kons 5 - 0 
197 F13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Boo FF:06:2  -  Spånga IS FK Lindvallen A 0 - 2 
198 F13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 13:30 IF Brommapojkarna:4  -  Stureby SK Samuelsdal A 0 - 7 
199 P14 9mot 9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Hammarby IF FF 8:8  -  Ängby if H-bo A 4 - 2 
200 F13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 13:30 Bollstanäs SK:Grön  -  Islingby IK Lindvallen B 0 - 2 
201 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:15 Älta IF:Svart  -  Högbo AIK H-bo B 5 - 1 
202 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:15 Jarlabergs IF  -  Hagby Ik F08 Lugnet A 3 - 0 
203 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:15 Hässelby SK:Svart  -  Nockebyhovs IF:2 Lugnet B 1 - 4 
204 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:15 Korsnäs IF FK  -  Eskilstuna United:2 Dalavallen A 1 - 7 
205 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 14:15 IFK Aspudden Tellus:Gul  -  Vika IF Dalavallen B 9 - 0 
206 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 14:15 Korsnäs IF Fotboll  -  Viggbyholms IK FF:Vit Samuelsdal B 1 - 8 
207 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:45 Enskede IK  -  Kallhälls FF Koppis A 2 - 0 
208 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:45 Falu BS  -  Rönninge Salem Fotboll Koppis B 2 - 0 
209 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:45 Ängby IF  -  Södertälje FK Koppis C 0 - 2 
210 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 14:45 Falu BS  -  Sollentuna FK:VNT Koppis Konst 3 - 2 
211 P14 9mot 9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 14:45 Sigtuna IF  -  Islingby IK Slätta Konst 3 - 5 
212 P14 9mot 9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 14:45 IFK Lidingö P05:Central:Vit  -  Hertzöga BK Slätta Natur 0 - 6 
213 P14 9mot 9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 14:45 IFK Lidingö P05:Central:Blå  -  Åkersberga BK:Svart U-vallen 1 - 0 
214 F13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 14:45 Ås IF  -  Bollstanäs SK:Vit Lindvallen Kons 2 - 3 
215 F13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 14:45 AIK:2  -  IF Tunabro Lindvallen A 2 - 0 
216 F13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 14:45 Öna SK  -  Norrtulls SK Samuelsdal A 1 - 0 
217 P14 9mot 9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 14:45 Slätta SK:Svart  -  Söderköpings IK H-bo A 2 - 0 
218 F13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 14:45 Bälinge IF  -  Skattkärrs IF Lindvallen B 2 - 2 
219 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 15:15 Falu BS  -  Erikslunds KF H-bo B 2 - 5 
220 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 15:15 IF Brommapojkarna:BP08-11  -  Västerås IK:Gul Lugnet A 5 - 0 
221 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 15:15 Romfartuna GIF  -  Västerås IK:Svart Lugnet B 1 - 8 
222 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 15:15 Östansbo IS  -  Hälsinggårdens AIK Dalavallen A 12 - 2 
223 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 15:15 Samuelsdals IF  -  Korsnäs IF:Svart Dalavallen B 5 - 1 
224 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 15:15 Slätta SK:Gul  -  Viggbyholms IK FF:Röd Samuelsdal B 1 - 6 
45 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 16:00 Korsnäs IF FK:F03  -  Eskilstuna United Koppis Konst 1 - 6 
225 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:00 Gustafs GOIF  -  Sandvikens IF Koppis A 4 - 1 
226 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 Torsångs IF  -  Västerås IK Koppis B 0 - 4 
227 F15/16 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 IFK Skoghall DF  -  IFK Stocksund Koppis C 3 - 0 
228 F14 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 Ås IF  -  Hofors AIF Slätta Konst 5 - 2 
229 F14 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 Boo FF  -  Bollstanäs SK Grön Slätta Natur 2 - 6 
230 F14 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:00 AIK:U  -  Vallentuna Damfotboll:2 U-vallen 1 - 4 
231 P13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 Sandvikens IF  -  TäbyFK:1 Lindvallen Kons 0 - 4 
232 P13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:00 Bollnäs GIF  -  Åkersberga BK:Grön Lindvallen A 2 - 0 
233 P13 9mot9 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:00 Söderköpings IK  -  Sörskogens IF:Röd Samuelsdal A 1 - 6 
234 F14 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:00 Korsnäs IF FK  -  Rävåsens IK Karlskoga H-bo A 0 - 3 
235 P13 9mot9 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:00 Korsnäs IF FK  -  Boo FF:8 Lindvallen B 1 - 3 
236 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:15 Korsnäs IF:Svart  -  Sandvikens IF H-bo B 0 - 6 
237 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:15 Boo FF P07:2:Svart  -  IFK Timrå:Blå Lugnet A 4 - 3 
238 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:15 IF Brommapojkarna:Röd  -  Håbo FF:1 Lugnet B 11 - 3 
239 P12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:15 Islingby IK:Röd  -  Västerås IK Dalavallen A 1 - 1 
240 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 16:15 Erikslunds KF:Röd  -  Samuelsdals IF: Orange Dalavallen B 7 - 1 
241 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 16:15 Valbo FF:Svart  -  Samuelsdals IF:Svart Samuelsdal B 3 - 4 
47 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 17:15 Torsångs IF  -  Hässelby SK:Svart Dalavallen B 3 - 1 
242 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 SK Iron  -  Ängby IF Koppis A 1 - 2 
243 F15/16 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 Trosa-Vagnhärad SK  -  IF Brommapojkarna Koppis B 0 - 5 
244 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 17:15 Boo FF:4  -  Korsnäs IF FK Koppis C 0 - 4 
245 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 17:15 Hertzöga BK  -  Sundbybergs IK Koppis Konst 2 - 0 
246 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 17:15 Erikslunds KF  -  Älta IF:Svart H-bo B 1 - 0 
247 F14 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 17:15 Valbo FF  -  Rönninge Salem Fotboll Slätta Konst 1 - 2 
248 F14 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 17:15 Åkersberga BK  -  UNIK FK Slätta Natur 0 - 0 
249 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 17:15 Sandviken IF P07  -  SK Iron Lugnet A 4 - 4 
250 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 17:15 IFK Timrå:Vit  -  Håbo FF:2 Lugnet B 4 - 3 
251 F14 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 Vallentuna Damfotboll:1  -  Bollstanäs SK Gul U-vallen 7 - 0 
252 P13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 17:15 Islingby IK  -  Sigtuna IF FK Lindvallen Kons 4 - 2 
253 P13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 Falu BS  -  Åkersberga BK:Svart Lindvallen A 7 - 0 
254 P12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 17:15 Islingby IK:Vit  -  Korsnäs IF FK Dalavallen A 1 - 6 
255 P13 9mot9 Grupp 4 Lör 2019-06-15 17:15 Sandviken IF P07  -  Sörskogens IF:Vit Samuelsdal A 2 - 4 
256 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 17:15 Erikslunds KF:Grön  -  Östansbo IS Samuelsdal B 6 - 3 
257 F14 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 Torsångs IF:1  -  Skiljebo SK H-bo A 4 - 1 
258 P13 9mot9 Grupp 3 Lör 2019-06-15 17:15 Högbo AIK  -  Sundbybergs IK:Duvbo Lindvallen B 3 - 1 
259 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 18:15 Viggbyholms IK FF:Röd  -  Slätta SK:Svart H-bo B 7 - 0 
260 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 18:15 Korsnäs IF:Gul  -  Östansbo IS Lugnet A 2 - 2 
261 P11 Grupp 1 Lör 2019-06-15 18:15 Falu BS:Blå  -  Hälsinggårdens AIK Lugnet B 2 - 7 
262 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 18:15 Falu BS:Gul  -  Samuelsdals IF Dalavallen A 8 - 1 
263 P11 Grupp 2 Lör 2019-06-15 18:15 Korsnäs IF:Svart  -  Valbo FF Dalavallen B 2 - 3 
264 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 18:15 Falu BS  -  Korsnäs IF Fotboll Samuelsdal B 0 - 1 
265 P15 Grupp 1 Lör 2019-06-15 18:30 Sandvikens AIK FK  -  Sickla IF Koppis A 1 - 1 
266 F15/16 Grupp 1 Lör 2019-06-15 18:30 Gustafs GOIF  -  Viggbyholms IK FF Koppis B 0 - 2 
267 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 18:30 Kallhälls FF  -  Södertälje FK Koppis C 0 - 0 
268 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 18:30 Sollentuna FK:VNT  -  Ängby IF Koppis Konst 0 - 1 
269 P14 9mot 9 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-15 18:30 Hertzöga BK   -  Slätta SK:Svart  Slätta Konst 4 - 0 
270 P14 9mot 9 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-15 18:30 Åkersberga BK:Svart   -  IFK Lidingö P05:Central:Vit  Slätta Natur 0 - 2 
271 P14 9mot 9 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-15 18:30 Hammarby IF FF 8:8   -  IF Brommapojkarna:BP P05-9  U-vallen 5 - 2 
272 F13 9mot9 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-15 18:30 AIK:2   -  Öna SK  Lindvallen Kons 2 - 0 
273 F13 9mot9 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-15 18:30 Islingby IK   -  Bollstanäs SK:Gul  Lindvallen A 2 - 0 
274 F13 9mot9 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-15 18:30 Bollstanäs SK:Vit   -  Bälinge IF  Samuelsdal A 4 - 3 es 
275 P14 9mot 9 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-15 18:30 Slätta SK:Gul   -  Kallhälls FF  H-bo A 12 - 1 
276 F13 9mot9 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-15 18:30 Stureby SK   -  Bollstanäs SK:Grön  Lindvallen B 4 - 2 es 
49 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 19:15 IFK Lidingö FK  -  Jarlabergs IF Lugnet A 1 - 5 
277 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 19:15 Högbo AIK  -  Älta IF:Gul H-bo B 1 - 7 
278 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 19:15 Örsundsbro IF  -  Sollentuna FK:1 Lugnet B 1 - 8 
279 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 19:15 Korsnäs IF:Gul  -  Samuelsdals IF: Orange Dalavallen A 1 - 6 
280 P10 Grupp 1 Lör 2019-06-15 19:15 Erikslunds KF:Röd  -  Valbo FF:Röd Dalavallen B 8 - 0 
281 F10 Grupp A Lör 2019-06-15 19:15 Viggbyholms IK FF:Vit  -  Slätta SK:Gul Samuelsdal B 6 - 0 
282 P15 Grupp 2 Lör 2019-06-15 19:45 Enskede IK  -  Falu BS Koppis A 2 - 1 
283 P14 9mot 9 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-15 19:45 Islingby IK   -  Söderköpings IK  Slätta Konst 2 - 5 
284 P14 9mot 9 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-15 19:45 IFK Lidingö P05:Central:Blå   -  Sigtuna IF  Slätta Natur 3 - 4 
285 P14 9mot 9 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-15 19:45 Vika IF   -  Åkersberga BK:Grön  U-vallen 1 - 10 
286 F13 9mot9 B-kvartsfinal:03 Lör 2019-06-15 19:45 IF Brommapojkarna:4   -  Boo FF:06:2  Lindvallen Kons 5 - 3 es 
287 F13 9mot9 B-kvartsfinal:01 Lör 2019-06-15 19:45 Spånga IS FK   -  Torsångs IF  Lindvallen A 5 - 0 
288 F13 9mot9 B-kvartsfinal:04 Lör 2019-06-15 19:45 Norrtulls SK   -  IF Tunabro  Samuelsdal A 4 - 3 
289 P14 9mot 9 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-15 19:45 Sandvikens IF   -  Ängby if  H-bo A 1 - 0 
290 F13 9mot9 B-kvartsfinal:02 Lör 2019-06-15 19:45 Skattkärrs IF   -  Ås IF  Lindvallen B 3 - 2 
46 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 20:15 Sollentuna FK:2  -  Eskilstuna United:2 Lugnet A 2 - 2 
48 F11/12 Grupp 2 Lör 2019-06-15 20:15 Korsnäs IF FK  -  Älvkarleby IK H-bo B 2 - 5 
291 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 20:15 Hagby ik F07  -  IF Tunabro Lugnet B 2 - 1 
292 P10 Grupp 2 Lör 2019-06-15 20:15 Valbo FF:Svart  -  Erikslunds KF:Grön Dalavallen A 0 - 9 
293 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 20:15 Nockebyhovs IF:1  -  Vika IF Dalavallen B 2 - 0 
294 F11/12 Grupp 1 Lör 2019-06-15 20:15 BKV Norrtälje  -  Islingby IK Samuelsdal B 2 - 0