Matcher på 4. Rydjes VVS och kakel

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
186 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 08:00 Kvarnby Blå   -   Lindeborgs FF 4. Rydjes VVS och kakel  
192 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 08:30 Staffanstorp United Blå   -   Tollarps IF vit 4. Rydjes VVS och kakel  
5030 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 09:00 Hässleholms IF   -   Kvarnby Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
290 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 09:30 Landskrona bois   -   Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
5012 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 10:00 Kvarnby Blå   -   Genarps IF 4. Rydjes VVS och kakel  
307 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 10:30 Tollarps IF vit   -   LB07 4. Rydjes VVS och kakel  
212 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 11:00 Tollarps IF   -   Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel 2 - 3 
247 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Heleneholms sk   -   Staffanstorp United Vit 4. Rydjes VVS och kakel  
242 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 12:00 Tollarps IF blå   -   Kvarnby Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
261 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:30 IF Lödde   -   Tollarps IF vit 4. Rydjes VVS och kakel  
260 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Vit   -   Bagsværd BK 4. Rydjes VVS och kakel  
231 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 13:30 Lunds BK vit   -   IF CENTERN 2 4. Rydjes VVS och kakel 3 - 2 
236 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 14:00 IF CENTERN 1   -   Tollarps IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 3 
243 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 14:30 Eslövs BK   -   Lunds BK vit 4. Rydjes VVS och kakel 6 - 0 
340 P14 B-kvartsfinal:04 Lör 2017-10-28 15:00 Lunds BK gul    -   Halmia Academy 1  4. Rydjes VVS och kakel 1 - 3 
346 P14 B-kvartsfinal:03 Lör 2017-10-28 15:30 IF CENTERN 2    -   Hasslöv/Skottorp P03  4. Rydjes VVS och kakel 2 - 3 es 
266 P14 B-semifinal:02 Lör 2017-10-28 16:30 Hasslöv/Skottorp P03    -   Halmia Academy 1  4. Rydjes VVS och kakel 3 - 4 
361 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:00 LB07 Limhamn   -   Klågerups GIF 4. Rydjes VVS och kakel  
105 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 08:30 Vapnö IF   -   BK Höllviken 4. Rydjes VVS och kakel 4 - 0 
372 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 09:00 Helsingborg Östra IF grön   -   LB07 Limhamn L1 4. Rydjes VVS och kakel  
110 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:30 Bk Olympic   -   Staffanstorp United Vit 4. Rydjes VVS och kakel  
165 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:00 Hyllinge GIF   -   HUSIE IF 4. Rydjes VVS och kakel 0 - 3 
123 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 10:30 Åhus HBK   -   Vapnö IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 2 
128 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 11:00 LB07 Limhamn L1   -   Landskrona Bois 4. Rydjes VVS och kakel  
139 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:30 FC Trelleborg Blå   -   Bk Olympic 4. Rydjes VVS och kakel  
103 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:00 Hyllinge GIF   -   Slöinge Goif 4. Rydjes VVS och kakel 3 - 3 
167 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 12:30 Åhus HBK   -   Getinge IF 4. Rydjes VVS och kakel 6 - 0 
155 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 13:00 Helsingborg Östra IF grön   -   Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
157 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:30 Bk Olympic   -   Linero IF 4. Rydjes VVS och kakel  
164 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 14:00 Staffanstorp United Vit   -   Uppåkra IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 0 
170 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2017-10-29 15:00 Brunnby FF röd    -   Svalövs BK Gul  4. Rydjes VVS och kakel 1 - 0 
175 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2017-10-29 15:30 BK Höllviken    -   Slöinge Goif  4. Rydjes VVS och kakel 3 - 1 
179 P13 B-semifinal:01 Sön 2017-10-29 16:30 Hasslöv/skottorp    -   LGM  4. Rydjes VVS och kakel 2 - 1