Matcher på 3. Sportringen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
5004 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 08:00 Genarps IF   -   Hässleholms IF 3. Sportringen  
191 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 08:30 IF Lödde   -   Landskrona bois 3. Sportringen  
283 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 09:00 Tollarps IF blå   -   Genarps IF 3. Sportringen  
201 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 09:30 LB07   -   IF Lödde 3. Sportringen  
5011 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 10:00 Lindeborgs FF   -   Tollarps IF blå 3. Sportringen  
308 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 10:30 Staffanstorp United Blå   -   IF Lödde 3. Sportringen  
211 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 11:00 Lunds BK gul   -   IF CENTERN 1 3. Sportringen 3 - 2 
213 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Staffanstorp United Vit   -   Heleneholms sk 3. Sportringen 3 - 4 
255 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 12:00 Genarps IF   -   Lindeborgs FF 3. Sportringen  
250 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:30 LB07   -   Staffanstorp United Blå 3. Sportringen  
5016 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Lunds BK gul   -   Tollarps IF 3. Sportringen 0 - 3 
232 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 13:30 Eslövs BK   -   Dösjöbro IF 3. Sportringen 4 - 0 
323 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 14:00 Staffanstorp United Blå   -   Lunds BK gul 3. Sportringen 2 - 2 
332 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 14:30 Dösjöbro IF   -   IF CENTERN 2 3. Sportringen 1 - 3 
251 P14 B-kvartsfinal:01 Lör 2017-10-28 15:00 Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS    -   IF CENTERN 1  3. Sportringen 1 - 2 
345 P14 B-kvartsfinal:02 Lör 2017-10-28 15:30 Halmia Academy 2    -   Dösjöbro IF  3. Sportringen 2 - 1 
5027 P14 B-semifinal:01 Lör 2017-10-28 16:30 IF CENTERN 1    -   Halmia Academy 2  3. Sportringen 4 - 3 
362 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:00 Helsingborg Östra IF svart   -   Skurups AIF 3. Sportringen  
369 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:30 Heleneholms sk   -   Staffanstorp United Vit 3. Sportringen 1 - 0 
117 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:00 LGM   -   Hyllinge GIF 3. Sportringen 3 - 0 
109 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:30 Linero IF   -   Kvarnby IK Lila 3. Sportringen  
115 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Uppåkra IF   -   Heleneholms sk 3. Sportringen 2 - 0 
136 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 10:30 BK Höllviken   -   Getinge IF 3. Sportringen 3 - 0 
135 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:00 HUSIE IF   -   LGM 3. Sportringen 6 - 0 
127 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:30 Staffanstorp United Vit   -   Kvarnby IK Lila 3. Sportringen  
148 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Brunnby FF röd   -   Staffanstorp United Vit 3. Sportringen 1 - 1 
166 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 12:30 Svalövs BK Svart   -   BK Höllviken 3. Sportringen 0 - 3 
147 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:00 Uppåkra IF   -   Linero IF 3. Sportringen 0 - 4 
158 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:30 Kvarnby IK Lila   -   FC Trelleborg Blå 3. Sportringen  
163 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 14:00 Heleneholms sk   -   Brunnby FF röd 3. Sportringen 2 - 1 
169 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2017-10-29 15:00 Hasslöv/skottorp    -   Staffanstorp United Vit  3. Sportringen 1 - 0 
176 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2017-10-29 15:30 LGM    -   Svalövs BK Svart  3. Sportringen 2 - 1 
180 P13 B-semifinal:02 Sön 2017-10-29 16:30 BK Höllviken    -   Brunnby FF röd  3. Sportringen 2 - 4