Matcher på 2. Svensk Fastighetsförme

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
272 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 08:00 BK Landora   -   Bk Olympic 2. Svensk Fastighetsförme  
5005 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 08:30 Helsingborgs Östra IF Grön   -   Staffanstorp United Vit 2. Svensk Fastighetsförme  
194 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:00 Kvarnby Vit   -   BK Landora 2. Svensk Fastighetsförme  
197 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 09:30 Bagsværd BK   -   Helsingborgs Östra IF Grön 2. Svensk Fastighetsförme  
5032 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:00 BK Landora   -   Helsingborgs Östra IF IF Svart 2. Svensk Fastighetsförme  
5044 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 10:30 Heleneholms sk   -   Bagsværd BK 2. Svensk Fastighetsförme  
5014 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Staffanstorp United Röd   -   Helsingborgs Östra IF 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 1 
214 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Halmia Academy 2   -   Hasslöv/Skottorp P03 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 2 
336 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 12:00 Bagsværd BK   -   BK Olympic 05 2. Svensk Fastighetsförme  
5024 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 12:30 Helsingborgs Östra IF Grön   -   Heleneholms sk 2. Svensk Fastighetsförme  
309 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Röd   -   Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS 2. Svensk Fastighetsförme 4 - 1 
225 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:30 Staffanstorp United Vit   -   Halmia Academy 2 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 2 
321 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:00 Halmia Academy 1   -   Staffanstorp United Röd 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 5 
5037 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 14:30 Hasslöv/Skottorp P03   -   Staffanstorp United Vit 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 3 
254 P14 A-kvartsfinal:04 Lör 2017-10-28 15:00 Staffanstorp United Blå    -   Helsingborgs Östra IF  2. Svensk Fastighetsförme 4 - 1 
5040 P14 A-kvartsfinal:03 Lör 2017-10-28 15:30 Eslövs BK    -   Staffanstorp United Vit  2. Svensk Fastighetsförme 2 - 0 
268 P14 A-semifinal:02 Lör 2017-10-28 16:30 Eslövs BK    -   Staffanstorp United Blå  2. Svensk Fastighetsförme 2 - 0 
357 P14 B-final Lör 2017-10-28 17:30 IF CENTERN 1    -   Halmia Academy 1  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 2 
5029 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:00 Landskrona Bois   -   Helsingborg Östra IF grön 2. Svensk Fastighetsförme  
368 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:30 Svalövs BK Gul   -   Borstahusens BK 2. Svensk Fastighetsförme 3 - 1 
97 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 09:00 IF Lödde   -   Arlövs BI 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 1 
106 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 09:30 Svalövs BK Svart   -   Åhus HBK 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 3 
113 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 10:00 Borstahusens BK   -   IF Lödde 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 10 
114 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 10:30 Hasslöv/skottorp   -   Svalövs BK Gul 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 0 
142 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 11:00 Arlövs BI   -   Borstahusens BK 2. Svensk Fastighetsförme 12 - 0 
134 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 11:30 Vapnö IF   -   Svalövs BK Svart 2. Svensk Fastighetsförme 7 - 0 
152 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 12:00 Hasslöv/skottorp   -   IF Lödde 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 6 
162 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 12:30 Svalövs BK Gul   -   Arlövs BI 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 2 
161 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 13:00 Borstahusens BK   -   Hasslöv/skottorp 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 3 
154 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 13:30 Getinge IF   -   Vapnö IF 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 7 
133 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 14:00 IF Lödde   -   Svalövs BK Gul 2. Svensk Fastighetsförme 4 - 0 
168 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 14:30 Slöinge Goif   -   LGM 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 
171 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2017-10-29 15:00 IF Lödde    -   Heleneholms sk  2. Svensk Fastighetsförme 8 - 0 
173 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2017-10-29 15:30 Staffanstorp United Blå    -   Åhus HBK  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 
178 P13 A-semifinal:01 Sön 2017-10-29 16:30 IF Lödde    -   Åhus HBK  2. Svensk Fastighetsförme 9 - 0 
182 P13 B-final Sön 2017-10-29 17:30 Hasslöv/skottorp    -   Brunnby FF röd  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 ef