Matcher på 1. Karaten Bygg

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
5003 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 08:00 Helsingborgs Östra IF IF Svart  -  Kvarnby Vit 1. Karaten Bygg  
188 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 08:30 BK Olympic 05  -  Heleneholms sk 1. Karaten Bygg  
5006 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:00 Tomelilla IF  -  Helsingborgs Östra IF IF Svart 1. Karaten Bygg  
5031 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 09:30 Staffanstorp United Vit  -  BK Olympic 05 1. Karaten Bygg  
203 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:00 Bk Olympic  -  Tomelilla IF 1. Karaten Bygg  
208 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 10:30 BK Olympic 05  -  Helsingborgs Östra IF Grön 1. Karaten Bygg  
298 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS  -  Halmia Academy 1 1. Karaten Bygg 2 - 1 
306 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 11:30 IF CENTERN 2  -  Eslövs BK 1. Karaten Bygg 0 - 5 
217 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:00 Lunds BK vit  -  Dösjöbro IF 1. Karaten Bygg 6 - 2 
310 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:30 Halmia Academy 1  -  Helsingborgs Östra IF 1. Karaten Bygg 1 - 2 
5017 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Blå  -  IF CENTERN 1 1. Karaten Bygg 2 - 0 
314 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:30 Hasslöv/Skottorp P03  -  Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 1 - 1 
5020 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:00 Helsingborgs Östra IF  -  Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS 1. Karaten Bygg 1 - 1 
5046 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 14:30 Heleneholms sk  -  Halmia Academy 2 1. Karaten Bygg 3 - 0 
253 P14 A-kvartsfinal:01 Lör 2017-10-28 15:00 Staffanstorp United Röd   -  Tollarps IF  1. Karaten Bygg 3 - 1 
5025 P14 A-kvartsfinal:02 Lör 2017-10-28 15:30 Heleneholms sk   -  Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 0 - 4 
267 P14 A-semifinal:01 Lör 2017-10-28 16:30 Staffanstorp United Röd   -  Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 1 - 4 
5041 P14 A-final Lör 2017-10-28 17:30 Lunds BK vit   -  Eslövs BK  1. Karaten Bygg 0 - 3 
359 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:00 LB07 Limhamn L1  -  BSH Österlen 1. Karaten Bygg  
104 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 08:30 Staffanstorp United Blå  -  HUSIE IF 1. Karaten Bygg 3 - 2 
370 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:00 Linero IF  -  Brunnby FF röd 1. Karaten Bygg 3 - 0 
108 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:30 Skurups AIF  -  LB07 Limhamn 1. Karaten Bygg  
116 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Staffanstorp United Vit  -  Linero IF 1. Karaten Bygg 0 - 2 
118 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:30 Slöinge Goif  -  Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 3 
130 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:00 Brunnby FF röd  -  Uppåkra IF 1. Karaten Bygg 2 - 0 
137 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:30 Klågerups GIF  -  Skurups AIF 1. Karaten Bygg  
132 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Linero IF  -  Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 6 - 0 
151 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:30 LGM  -  Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 1 
146 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:00 HUSIE IF  -  Slöinge Goif 1. Karaten Bygg 6 - 1 
156 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:30 Skurups AIF  -  Kvarnby IK Brun 1. Karaten Bygg  
129 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 14:00 Arlövs BI  -  Hasslöv/skottorp 1. Karaten Bygg 1 - 0 
124 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 14:30 Getinge IF  -  Svalövs BK Svart 1. Karaten Bygg 1 - 4 
172 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2017-10-29 15:00 Linero IF   -  Arlövs BI  1. Karaten Bygg 2 - 1 
174 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2017-10-29 15:30 Vapnö IF   -  HUSIE IF  1. Karaten Bygg 0 - 2 
177 P13 A-semifinal:02 Sön 2017-10-29 16:30 HUSIE IF   -  Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 4 
181 P13 A-final Sön 2017-10-29 17:30 IF Lödde   -  Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 7