Matcher Sön 2017-10-29

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
359 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:00 LB07 Limhamn L1  -  BSH Österlen 1. Karaten Bygg  
361 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:00 LB07 Limhamn  -  Klågerups GIF 4. Rydjes VVS och kakel  
362 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:00 Helsingborg Östra IF svart  -  Skurups AIF 3. Sportringen  
366 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 08:00 FC Trelleborg Vit  -  heleneholms sk 6. Volt & Ampere  
5029 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:00 Landskrona Bois  -  Helsingborg Östra IF grön 2. Svensk Fastighetsförme  
5049 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 08:00 Kvarnby IK Lila  -  Bk Olympic 5. VVS & Kakeltjänst  
104 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 08:30 Staffanstorp United Blå  -  HUSIE IF 1. Karaten Bygg 3 - 2 
105 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 08:30 Vapnö IF  -  BK Höllviken 4. Rydjes VVS och kakel 4 - 0 
365 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 08:30 Kulladals FF  -  Furulunds Ik 6. Volt & Ampere  
368 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:30 Svalövs BK Gul  -  Borstahusens BK 2. Svensk Fastighetsförme 3 - 1 
369 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 08:30 Heleneholms sk  -  Staffanstorp United Vit 3. Sportringen 1 - 0 
5048 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 08:30 Staffanstorp United Vit  -  FC Trelleborg Blå 5. VVS & Kakeltjänst  
97 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 09:00 IF Lödde  -  Arlövs BI 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 1 
101 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 09:00 Staffanstorp United Blå  -  Landskrona Bois 5. VVS & Kakeltjänst  
107 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:00 Kvarnby IK Brun  -  Helsingborg Östra IF svart 6. Volt & Ampere  
117 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:00 LGM  -  Hyllinge GIF 3. Sportringen 3 - 0 
370 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:00 Linero IF  -  Brunnby FF röd 1. Karaten Bygg 3 - 0 
372 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 09:00 Helsingborg Östra IF grön  -  LB07 Limhamn L1 4. Rydjes VVS och kakel  
106 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 09:30 Svalövs BK Svart  -  Åhus HBK 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 3 
108 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:30 Skurups AIF  -  LB07 Limhamn 1. Karaten Bygg  
109 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:30 Linero IF  -  Kvarnby IK Lila 3. Sportringen  
110 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 09:30 Bk Olympic  -  Staffanstorp United Vit 4. Rydjes VVS och kakel  
111 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 09:30 heleneholms sk  -  Kulladals FF 6. Volt & Ampere  
112 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 09:30 Spjutstorps IF  -  FC Trelleborg Vit 5. VVS & Kakeltjänst  
113 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 10:00 Borstahusens BK  -  IF Lödde 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 10 
115 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Uppåkra IF  -  Heleneholms sk 3. Sportringen 2 - 0 
116 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Staffanstorp United Vit  -  Linero IF 1. Karaten Bygg 0 - 2 
120 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 10:00 BSH Österlen  -  Staffanstorp United Blå 5. VVS & Kakeltjänst  
121 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Klågerups GIF  -  Kvarnby IK Brun 6. Volt & Ampere  
165 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:00 Hyllinge GIF  -  HUSIE IF 4. Rydjes VVS och kakel 0 - 3 
114 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 10:30 Hasslöv/skottorp  -  Svalövs BK Gul 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 0 
118 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:30 Slöinge Goif  -  Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 3 
119 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:30 FC Trelleborg Blå  -  Linero IF 5. VVS & Kakeltjänst  
123 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 10:30 Åhus HBK  -  Vapnö IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 2 
126 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 10:30 Furulunds Ik  -  Spjutstorps IF 6. Volt & Ampere  
136 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 10:30 BK Höllviken  -  Getinge IF 3. Sportringen 3 - 0 
122 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:00 LB07 Limhamn  -  Helsingborg Östra IF svart 6. Volt & Ampere  
128 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 11:00 LB07 Limhamn L1  -  Landskrona Bois 4. Rydjes VVS och kakel  
130 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:00 Brunnby FF röd  -  Uppåkra IF 1. Karaten Bygg 2 - 0 
131 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 11:00 BSH Österlen  -  Helsingborg Östra IF grön 5. VVS & Kakeltjänst  
135 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:00 HUSIE IF  -  LGM 3. Sportringen 6 - 0 
142 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 11:00 Arlövs BI  -  Borstahusens BK 2. Svensk Fastighetsförme 12 - 0 
125 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 11:30 Kulladals FF  -  FC Trelleborg Vit 6. Volt & Ampere  
127 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:30 Staffanstorp United Vit  -  Kvarnby IK Lila 3. Sportringen  
134 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 11:30 Vapnö IF  -  Svalövs BK Svart 2. Svensk Fastighetsförme 7 - 0 
137 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:30 Klågerups GIF  -  Skurups AIF 1. Karaten Bygg  
139 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 11:30 FC Trelleborg Blå  -  Bk Olympic 4. Rydjes VVS och kakel  
140 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 11:30 Furulunds Ik  -  heleneholms sk 5. VVS & Kakeltjänst  
103 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:00 Hyllinge GIF  -  Slöinge Goif 4. Rydjes VVS och kakel 3 - 3 
132 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Linero IF  -  Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 6 - 0 
138 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Kvarnby IK Brun  -  LB07 Limhamn 6. Volt & Ampere  
143 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 12:00 Staffanstorp United Blå  -  LB07 Limhamn L1 5. VVS & Kakeltjänst  
148 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Brunnby FF röd  -  Staffanstorp United Vit 3. Sportringen 1 - 1 
152 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 12:00 Hasslöv/skottorp  -  IF Lödde 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 6 
144 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 12:30 Spjutstorps IF  -  Kulladals FF 6. Volt & Ampere  
145 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:30 Linero IF  -  Staffanstorp United Vit 5. VVS & Kakeltjänst  
151 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:30 LGM  -  Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 1 
162 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 12:30 Svalövs BK Gul  -  Arlövs BI 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 2 
166 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 12:30 Svalövs BK Svart  -  BK Höllviken 3. Sportringen 0 - 3 
167 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 12:30 Åhus HBK  -  Getinge IF 4. Rydjes VVS och kakel 6 - 0 
146 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:00 HUSIE IF  -  Slöinge Goif 1. Karaten Bygg 6 - 1 
147 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:00 Uppåkra IF  -  Linero IF 3. Sportringen 0 - 4 
149 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 13:00 Landskrona Bois  -  BSH Österlen 5. VVS & Kakeltjänst  
150 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:00 Helsingborg Östra IF svart  -  Klågerups GIF 6. Volt & Ampere  
155 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 13:00 Helsingborg Östra IF grön  -  Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
161 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 13:00 Borstahusens BK  -  Hasslöv/skottorp 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 3 
154 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 13:30 Getinge IF  -  Vapnö IF 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 7 
156 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:30 Skurups AIF  -  Kvarnby IK Brun 1. Karaten Bygg  
157 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:30 Bk Olympic  -  Linero IF 4. Rydjes VVS och kakel  
158 P11 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:30 Kvarnby IK Lila  -  FC Trelleborg Blå 3. Sportringen  
159 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 13:30 heleneholms sk  -  Spjutstorps IF 6. Volt & Ampere  
160 P11 Grupp 4 Sön 2017-10-29 13:30 FC Trelleborg Vit  -  Furulunds Ik 5. VVS & Kakeltjänst  
129 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 14:00 Arlövs BI  -  Hasslöv/skottorp 1. Karaten Bygg 1 - 0 
133 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 14:00 IF Lödde  -  Svalövs BK Gul 2. Svensk Fastighetsförme 4 - 0 
141 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 14:00 Staffanstorp United Blå  -  Hyllinge GIF 5. VVS & Kakeltjänst 3 - 0 
153 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 14:00 BK Höllviken  -  Åhus HBK 6. Volt & Ampere 1 - 1 
163 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 14:00 Heleneholms sk  -  Brunnby FF röd 3. Sportringen 2 - 1 
164 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 14:00 Staffanstorp United Vit  -  Uppåkra IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 0 
124 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 14:30 Getinge IF  -  Svalövs BK Svart 1. Karaten Bygg 1 - 4 
168 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 14:30 Slöinge Goif  -  LGM 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 
169 P13 B-kvartsfinal:01 Sön 2017-10-29 15:00 Hasslöv/skottorp   -  Staffanstorp United Vit  3. Sportringen 1 - 0 
170 P13 B-kvartsfinal:04 Sön 2017-10-29 15:00 Brunnby FF röd   -  Svalövs BK Gul  4. Rydjes VVS och kakel 1 - 0 
171 P13 A-kvartsfinal:01 Sön 2017-10-29 15:00 IF Lödde   -  Heleneholms sk  2. Svensk Fastighetsförme 8 - 0 
172 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2017-10-29 15:00 Linero IF   -  Arlövs BI  1. Karaten Bygg 2 - 1 
173 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2017-10-29 15:30 Staffanstorp United Blå   -  Åhus HBK  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 
174 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2017-10-29 15:30 Vapnö IF   -  HUSIE IF  1. Karaten Bygg 0 - 2 
175 P13 B-kvartsfinal:03 Sön 2017-10-29 15:30 BK Höllviken   -  Slöinge Goif  4. Rydjes VVS och kakel 3 - 1 
176 P13 B-kvartsfinal:02 Sön 2017-10-29 15:30 LGM   -  Svalövs BK Svart  3. Sportringen 2 - 1 
177 P13 A-semifinal:02 Sön 2017-10-29 16:30 HUSIE IF   -  Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 4 
178 P13 A-semifinal:01 Sön 2017-10-29 16:30 IF Lödde   -  Åhus HBK  2. Svensk Fastighetsförme 9 - 0 
179 P13 B-semifinal:01 Sön 2017-10-29 16:30 Hasslöv/skottorp   -  LGM  4. Rydjes VVS och kakel 2 - 1 
180 P13 B-semifinal:02 Sön 2017-10-29 16:30 BK Höllviken   -  Brunnby FF röd  3. Sportringen 2 - 4 
181 P13 A-final Sön 2017-10-29 17:30 IF Lödde   -  Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 7 
182 P13 B-final Sön 2017-10-29 17:30 Hasslöv/skottorp   -  Brunnby FF röd  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 1 ef