Matcher Lör 2017-10-28

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
186 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 08:00 Kvarnby Blå   -   Lindeborgs FF 4. Rydjes VVS och kakel  
272 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 08:00 BK Landora   -   Bk Olympic 2. Svensk Fastighetsförme  
5003 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 08:00 Helsingborgs Östra IF IF Svart   -   Kvarnby Vit 1. Karaten Bygg  
5004 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 08:00 Genarps IF   -   Hässleholms IF 3. Sportringen  
188 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 08:30 BK Olympic 05   -   Heleneholms sk 1. Karaten Bygg  
191 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 08:30 IF Lödde   -   Landskrona bois 3. Sportringen  
192 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 08:30 Staffanstorp United Blå   -   Tollarps IF vit 4. Rydjes VVS och kakel  
5005 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 08:30 Helsingborgs Östra IF Grön   -   Staffanstorp United Vit 2. Svensk Fastighetsförme  
194 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:00 Kvarnby Vit   -   BK Landora 2. Svensk Fastighetsförme  
283 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 09:00 Tollarps IF blå   -   Genarps IF 3. Sportringen  
5006 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:00 Tomelilla IF   -   Helsingborgs Östra IF IF Svart 1. Karaten Bygg  
5030 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 09:00 Hässleholms IF   -   Kvarnby Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
197 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 09:30 Bagsværd BK   -   Helsingborgs Östra IF Grön 2. Svensk Fastighetsförme  
201 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 09:30 LB07   -   IF Lödde 3. Sportringen  
278 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:30 Anderslöv BOIK   -   ASKERÖDS IF 5. VVS & Kakeltjänst  
290 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 09:30 Landskrona bois   -   Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
5009 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:30 Jämjö Goif   -   Stattena IF 6. Volt & Ampere  
5031 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 09:30 Staffanstorp United Vit   -   BK Olympic 05 1. Karaten Bygg  
203 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:00 Bk Olympic   -   Tomelilla IF 1. Karaten Bygg  
5011 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 10:00 Lindeborgs FF   -   Tollarps IF blå 3. Sportringen  
5012 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 10:00 Kvarnby Blå   -   Genarps IF 4. Rydjes VVS och kakel  
5032 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:00 BK Landora   -   Helsingborgs Östra IF IF Svart 2. Svensk Fastighetsförme  
208 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 10:30 BK Olympic 05   -   Helsingborgs Östra IF Grön 1. Karaten Bygg  
277 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:30 Stattena IF   -   Vma IK 6. Volt & Ampere  
303 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:30 ASKERÖDS IF   -   Jämjö Goif 5. VVS & Kakeltjänst  
307 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 10:30 Tollarps IF vit   -   LB07 4. Rydjes VVS och kakel  
308 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 10:30 Staffanstorp United Blå   -   IF Lödde 3. Sportringen  
5044 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 10:30 Heleneholms sk   -   Bagsværd BK 2. Svensk Fastighetsförme  
211 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 11:00 Lunds BK gul   -   IF CENTERN 1 3. Sportringen 3 - 2 
212 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 11:00 Tollarps IF   -   Staffanstorp United Blå 4. Rydjes VVS och kakel 2 - 3 
229 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Bk Olympic   -   Kvarnby Vit 5. VVS & Kakeltjänst  
298 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS   -   Halmia Academy 1 1. Karaten Bygg 2 - 1 
329 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 11:00 Lindeborgs FF   -   Hässleholms IF 6. Volt & Ampere  
5014 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Staffanstorp United Röd   -   Helsingborgs Östra IF 2. Svensk Fastighetsförme 1 - 1 
213 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Staffanstorp United Vit   -   Heleneholms sk 3. Sportringen 3 - 4 
214 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Halmia Academy 2   -   Hasslöv/Skottorp P03 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 2 
247 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 11:30 Heleneholms sk   -   Staffanstorp United Vit 4. Rydjes VVS och kakel  
249 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 11:30 Tollarps IF vit   -   Landskrona bois 5. VVS & Kakeltjänst  
306 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 11:30 IF CENTERN 2   -   Eslövs BK 1. Karaten Bygg 0 - 5 
5045 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:30 Jämjö Goif   -   Anderslöv BOIK 6. Volt & Ampere  
217 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:00 Lunds BK vit   -   Dösjöbro IF 1. Karaten Bygg 6 - 2 
230 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:00 Tomelilla IF   -   BK Landora 6. Volt & Ampere  
242 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 12:00 Tollarps IF blå   -   Kvarnby Blå 4. Rydjes VVS och kakel  
255 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 12:00 Genarps IF   -   Lindeborgs FF 3. Sportringen  
336 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 12:00 Bagsværd BK   -   BK Olympic 05 2. Svensk Fastighetsförme  
5050 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:00 Helsingborgs Östra IF IF Svart   -   Bk Olympic 5. VVS & Kakeltjänst  
250 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:30 LB07   -   Staffanstorp United Blå 3. Sportringen  
261 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:30 IF Lödde   -   Tollarps IF vit 4. Rydjes VVS och kakel  
310 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:30 Halmia Academy 1   -   Helsingborgs Östra IF 1. Karaten Bygg 1 - 2 
5024 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 12:30 Helsingborgs Östra IF Grön   -   Heleneholms sk 2. Svensk Fastighetsförme  
5034 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:30 Anderslöv BOIK   -   Stattena IF 5. VVS & Kakeltjänst  
5035 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:30 ASKERÖDS IF   -   Vma IK 6. Volt & Ampere  
260 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Vit   -   Bagsværd BK 4. Rydjes VVS och kakel  
309 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Röd   -   Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS 2. Svensk Fastighetsförme 4 - 1 
334 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 13:00 Kvarnby Vit   -   Tomelilla IF 5. VVS & Kakeltjänst  
344 P12 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Hässleholms IF   -   Tollarps IF blå 6. Volt & Ampere  
5016 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Lunds BK gul   -   Tollarps IF 3. Sportringen 0 - 3 
5017 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Blå   -   IF CENTERN 1 1. Karaten Bygg 2 - 0 
225 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:30 Staffanstorp United Vit   -   Halmia Academy 2 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 2 
231 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 13:30 Lunds BK vit   -   IF CENTERN 2 4. Rydjes VVS och kakel 3 - 2 
232 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 13:30 Eslövs BK   -   Dösjöbro IF 3. Sportringen 4 - 0 
240 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 13:30 Vma IK   -   Jämjö Goif 6. Volt & Ampere  
262 P12 Grupp 4 Lör 2017-10-28 13:30 Landskrona bois   -   LB07 5. VVS & Kakeltjänst  
314 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:30 Hasslöv/Skottorp P03   -   Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 1 - 1 
236 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 14:00 IF CENTERN 1   -   Tollarps IF 4. Rydjes VVS och kakel 1 - 3 
321 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:00 Halmia Academy 1   -   Staffanstorp United Röd 2. Svensk Fastighetsförme 2 - 5 
323 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 14:00 Staffanstorp United Blå   -   Lunds BK gul 3. Sportringen 2 - 2 
5020 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:00 Helsingborgs Östra IF   -   Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS 1. Karaten Bygg 1 - 1 
239 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:30 Stattena IF   -   ASKERÖDS IF 5. VVS & Kakeltjänst  
243 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 14:30 Eslövs BK   -   Lunds BK vit 4. Rydjes VVS och kakel 6 - 0 
288 P11. Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:30 Vma IK   -   Anderslöv BOIK 6. Volt & Ampere  
332 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 14:30 Dösjöbro IF   -   IF CENTERN 2 3. Sportringen 1 - 3 
5037 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 14:30 Hasslöv/Skottorp P03   -   Staffanstorp United Vit 2. Svensk Fastighetsförme 0 - 3 
5046 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 14:30 Heleneholms sk   -   Halmia Academy 2 1. Karaten Bygg 3 - 0 
251 P14 B-kvartsfinal:01 Lör 2017-10-28 15:00 Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS    -   IF CENTERN 1  3. Sportringen 1 - 2 
253 P14 A-kvartsfinal:01 Lör 2017-10-28 15:00 Staffanstorp United Röd    -   Tollarps IF  1. Karaten Bygg 3 - 1 
254 P14 A-kvartsfinal:04 Lör 2017-10-28 15:00 Staffanstorp United Blå    -   Helsingborgs Östra IF  2. Svensk Fastighetsförme 4 - 1 
340 P14 B-kvartsfinal:04 Lör 2017-10-28 15:00 Lunds BK gul    -   Halmia Academy 1  4. Rydjes VVS och kakel 1 - 3 
345 P14 B-kvartsfinal:02 Lör 2017-10-28 15:30 Halmia Academy 2    -   Dösjöbro IF  3. Sportringen 2 - 1 
346 P14 B-kvartsfinal:03 Lör 2017-10-28 15:30 IF CENTERN 2    -   Hasslöv/Skottorp P03  4. Rydjes VVS och kakel 2 - 3 es 
5025 P14 A-kvartsfinal:02 Lör 2017-10-28 15:30 Heleneholms sk    -   Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 0 - 4 
5040 P14 A-kvartsfinal:03 Lör 2017-10-28 15:30 Eslövs BK    -   Staffanstorp United Vit  2. Svensk Fastighetsförme 2 - 0 
266 P14 B-semifinal:02 Lör 2017-10-28 16:30 Hasslöv/Skottorp P03    -   Halmia Academy 1  4. Rydjes VVS och kakel 3 - 4 
267 P14 A-semifinal:01 Lör 2017-10-28 16:30 Staffanstorp United Röd    -   Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 1 - 4 
268 P14 A-semifinal:02 Lör 2017-10-28 16:30 Eslövs BK    -   Staffanstorp United Blå  2. Svensk Fastighetsförme 2 - 0 
5027 P14 B-semifinal:01 Lör 2017-10-28 16:30 IF CENTERN 1    -   Halmia Academy 2  3. Sportringen 4 - 3 
357 P14 B-final Lör 2017-10-28 17:30 IF CENTERN 1    -   Halmia Academy 1  2. Svensk Fastighetsförme 0 - 2 
5041 P14 A-final Lör 2017-10-28 17:30 Lunds BK vit    -   Eslövs BK  1. Karaten Bygg 0 - 3