KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020

11 Jan till 2 Feb

Matcher på arena ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag Bana Arena Resultat
6687 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 09:00 Tollarps Idrottsförening:TIF   -   Kristianstad FC:3 MIO A 0 - 5 
6691 P05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 09:15 IFK Hässleholm:Randig   -   Vellinge IF:2005 MIO A 1 - 1 
29 P05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 09:30 Hittarps IK   -   Fc Rödeby:Svart MIO A 1 - 2 
41 P05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 09:45 Fortuna FF:svart   -   Saxemara IF MIO A 2 - 2 
52 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 10:00 BK Höllviken:Vit   -   Lyckå FF:1 MIO A 0 - 1 
64 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 10:15 Asarums IF FK:Gul   -   Åstorps FF MIO A 0 - 1 
5018 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 10:30 Emmaboda Kombination:1   -   Husie Idrottsförening:vit MIO A 2 - 0 
6696 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 10:45 Hittarps IK:Vit   -   Emmaboda Kombination:2 MIO A 1 - 3 
33 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 11:00 Vellinge IF   -   Lunds FF MIO A 0 - 0 
5024 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 11:15 Fortuna FF:Röd   -   Furulund ik MIO A 2 - 1 
6701 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 11:30 Annebergs GIF:14   -   Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 0 - 3 wo 
6705 P05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 11:45 Kvarnby IK:Lila   -   Everöds IF MIO A 1 - 2 
6708 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 12:00 Wä IF:1   -   Fortuna FF MIO A 1 - 1 
37 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 12:15 Kristianstad FC:2   -   BK Höllviken:Röd MIO A 1 - 3 
48 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 12:30 Kulladals FF:Blå   -   Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 0 - 1 
6710 P05 Grupp 10 Lör 2020-01-11 12:45 BK Höllviken:Vit   -   Liga 06 IF:Svart MIO A 6 - 0 
67 P05 Grupp 12 Lör 2020-01-11 13:00 Wä IF:3   -   Åstorps FF MIO A 3 - 1 
6716 P05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:15 Vellinge IF:2018   -   Tollarps Idrottsförening:TIF MIO A 3 - 0 
5039 F05 Grupp 2 Lör 2020-01-11 13:30 S:t Olofs IF/Kiviks AIF   -   Hittarps IK:Svart MIO A 2 - 0 
6717 F05 Grupp 4 Lör 2020-01-11 13:45 Eskilsminne Idrottsförening:Blå   -   Husie IF:gul MIO A 1 - 0 
5045 F05 Grupp 6 Lör 2020-01-11 14:00 Södra Sandby IF:Vit   -   Rödeby AIF MIO A 3 - 0 
80 F05 Grupp 8 Lör 2020-01-11 14:15 Dösjöbro IF   -   Stattena If MIO A 1 - 0 
6724 P05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 14:30 Wä IF:1   -   Växjö Norra IF MIO A 3 - 0 
38 P05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 14:45 Kristianstad FC:2   -   Kvarnby IK:Rosa MIO A 0 - 4 
51 P05 Grupp 9 Lör 2020-01-11 15:00 Kristianstad FC:1   -   Sölvesborgs GOIF:2 MIO A 1 - 0 
62 P05 Grupp 11 Lör 2020-01-11 15:15 Onsala BK:VIT   -   Bollklubben Landora:2 MIO A 0 - 2 
120 F05 Grupp 7 Lör 2020-01-11 15:30 Furulund ik   -   BK Höllviken MIO A 3 - 3 
109 F05 Grupp 3 Lör 2020-01-11 15:45 Emmaboda Kombination:2   -   Husie Idrottsförening:grön MIO A 3 - 1 
113 F05 Grupp 5 Lör 2020-01-11 16:00 Lunds FF   -   Vinslövs IF:1 MIO A 0 - 1 
105 F05 Grupp 1 Lör 2020-01-11 16:15 Husie Idrottsförening:vit   -   VMA IK MIO A 2 - 0 
132 P05 A-16-dels:06 Lör 2020-01-11 16:30 Fc Rödeby:Svart    -   Bollklubben Landora:1  MIO A 1 - 2 
303 P05 A-16-dels:07 Lör 2020-01-11 16:45 IFK Simrishamn    -   Älmhults IF  MIO A 1 - 0 
138 P05 A-16-dels:16 Lör 2020-01-11 17:00 Fortuna FF:svart    -   Fortuna FF  MIO A 0 - 1 ef 
151 F05 A-8-dels:05 Lör 2020-01-11 17:15 Dösjöbro IF    -   Borgeby Fotbollsklubb  MIO A 1 - 0 
141 F05 A-8-dels:03 Lör 2020-01-11 17:30 Eskilsminne Idrottsförening:Gul    -   FC Rosengård  MIO A 1 - 0 ef 
148 P05 A-8-dels:06 Lör 2020-01-11 17:45 IFK Hässleholm:Gul    -   Kristianstad FC:1  MIO A 1 - 0 
146 P05 A-8-dels:04 Lör 2020-01-11 18:00 IFK Simrishamn    -   Onsala BK:SVART  MIO A 2 - 1 ef 
161 F05 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-11 18:15 Dösjöbro IF    -   Södra Sandby IF:Vit  MIO A 0 - 1 
155 P05 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-01-11 18:45 Sölvesborgs GOIF:1    -   Wä IF:1  MIO A 1 - 6 
6627 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:15 Åsum bk:1   -   Kristianstad FC:Svart MIO Vänster A 0 - 0 
6628 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 09:15 Brösarps IF   -   Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6629 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Tomelilla IF:3   -   Wä IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6630 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 09:30 Åhus Horna BK:4   -   Mjällby AIF MIO Höger A 0 - 0 
6631 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Hästveda IF   -   Helsingborg City FC MIO Vänster A 0 - 0 
6632 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 09:45 Åhus Horna BK:1   -   Älmhults Idrottsförening:Blå MIO Höger A 0 - 0 
6633 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:00 Nosaby Idrottsförening:3   -   Åsum bk:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6634 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 10:00 Kristianstad FC:Svart   -   Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6635 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:15 BK Skjold:Rød   -   Tomelilla IF:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6636 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 10:15 Wä IF:1   -   Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6637 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:30 Nosaby Idrottsförening:1   -   Hästveda IF MIO Vänster A 0 - 0 
6638 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 10:30 Helsingborg City FC   -   Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6639 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:00 Älmhults Idrottsförening:Vit   -   Nosaby Idrottsförening:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6640 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 11:00 Brösarps IF   -   Åsum bk:1 MIO Höger A 0 - 0 
6641 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 11:15 Mjällby AIF   -   BK Skjold:Rød MIO Vänster A 0 - 0 
6642 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 11:15 Åhus Horna BK:4   -   Tomelilla IF:3 MIO Höger A 0 - 0 
6643 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Älmhults Idrottsförening:Blå   -   Nosaby Idrottsförening:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6644 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 11:30 Åhus Horna BK:1   -   Hästveda IF MIO Höger A 0 - 0 
6645 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:00 Älmhults Idrottsförening:Vit   -   Kristianstad FC:Svart MIO Vänster A 0 - 0 
6646 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 12:00 Nosaby Idrottsförening:3   -   Brösarps IF MIO Höger A 0 - 0 
6647 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:15 Mjällby AIF   -   Wä IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6648 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 12:15 BK Skjold:Rød   -   Åhus Horna BK:4 MIO Höger A 0 - 0 
6649 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:30 Älmhults Idrottsförening:Blå   -   Helsingborg City FC MIO Vänster A 0 - 0 
6650 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 12:30 Nosaby Idrottsförening:1   -   Åhus Horna BK:1 MIO Höger A 0 - 0 
6651 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Åsum bk:1   -   Älmhults Idrottsförening:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6652 P11 Grupp 1 Sön 2020-01-12 13:00 Kristianstad FC:Svart   -   Nosaby Idrottsförening:3 MIO Vänster A 0 - 0 
6653 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:15 Tomelilla IF:3   -   Mjällby AIF MIO Vänster A 0 - 0 
6654 P11 Grupp 2 Sön 2020-01-12 13:15 Wä IF:1   -   BK Skjold:Rød MIO Höger A 0 - 0 
6655 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:30 Hästveda IF   -   Älmhults Idrottsförening:Blå MIO Vänster A 0 - 0 
6656 P11 Grupp 3 Sön 2020-01-12 13:30 Helsingborg City FC   -   Nosaby Idrottsförening:1 MIO Höger A 0 - 0 
6657 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Tomelilla IF:1   -   Åhus Horna BK:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6658 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 13:45 Nosaby Idrottsförening:2   -   Mjällby MIO Höger A 0 - 0 
6659 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 14:00 Viby if   -   Wä IF:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6660 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 14:00 Österslövs IS   -   IFK Hässleholm MIO Höger A 0 - 0 
6661 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 14:15 VMA IK   -   Tomelilla IF:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6662 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 14:15 Kristianstad FC:Vit   -   Åhus Horna BK:3 MIO Höger A 0 - 0 
6663 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 14:45 Kristianstad FC:Orange   -   Tomelilla IF:1 MIO Vänster A 0 - 0 
6664 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 14:45 Åhus Horna BK:2   -   Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
6665 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:00 BK Skjold:Hvid   -   Viby if MIO Vänster A 0 - 0 
6666 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:00 Wä IF:2   -   Österslövs IS MIO Höger A 0 - 0 
6667 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 15:15 VMA IK   -   Kristianstad FC:Vit MIO Vänster A 0 - 0 
6668 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 15:15 Åhus Horna BK:3   -   Tomelilla IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6669 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 15:30 Mjällby   -   Kristianstad FC:Orange MIO Vänster A 0 - 0 
6670 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 15:30 Nosaby Idrottsförening:2   -   Tomelilla IF:1 MIO Höger A 0 - 0 
6671 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:45 IFK Hässleholm   -   BK Skjold:Hvid MIO Vänster A 0 - 0 
6672 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 15:45 Österslövs IS   -   Viby if MIO Höger A 0 - 0 
6673 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 16:00 Åhus Horna BK:3   -   VMA IK MIO Vänster A 0 - 0 
6674 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 16:00 Tomelilla IF:2   -   Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6675 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 16:30 Mjällby   -   Åhus Horna BK:2 MIO Vänster A 0 - 0 
6676 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 16:30 Kristianstad FC:Orange   -   Nosaby Idrottsförening:2 MIO Höger A 0 - 0 
6677 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 16:45 IFK Hässleholm   -   Wä IF:2 MIO Höger A 0 - 0 
6678 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 16:45 BK Skjold:Hvid   -   Österslövs IS MIO Vänster A 0 - 0 
6625 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 17:00 Tomelilla IF:2   -   VMA IK MIO Vänster A 0 - 0 
6626 P11 Grupp 6 Sön 2020-01-12 17:00 Åhus Horna BK:3   -   Kristianstad FC:Vit MIO Höger A 0 - 0 
6679 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 17:30 Tomelilla IF:1   -   Mjällby MIO Vänster A 0 - 0 
6680 P11 Grupp 4 Sön 2020-01-12 17:30 Åhus Horna BK:2   -   Kristianstad FC:Orange MIO Höger A 0 - 0 
6681 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 17:45 Viby if   -   IFK Hässleholm MIO Vänster A 0 - 0 
6682 P11 Grupp 5 Sön 2020-01-12 17:45 Wä IF:2   -   BK Skjold:Hvid MIO Höger A 0 - 0 
5188 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 09:00 Ifö Bromölla IF:2   -   Vinnö IF:Vit MIO A 1 - 0 
5192 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 09:15 Sjöbo IF   -   Borstahusens BK MIO A 4 - 0 
5196 P07 Grupp 6 Lör 2020-01-18 09:30 Listerby Ik   -   Kristianstad FC:Blå MIO A 0 - 2 
5200 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 09:45 Nättraby GoIF   -   Wä IF:Orange MIO A 0 - 1 
5204 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 10:00 Lönsboda GoIF   -   Hillerød Fodbold:Orange MIO A 1 - 0 
5208 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 10:15 Kristianstad FC:Vit   -   Dösjöbro IF:1 MIO A 1 - 0 
5212 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 10:30 Hillerød Fodbold:Svart   -   VMA IK MIO A 1 - 0 
5215 P07 Grupp 1 Lör 2020-01-18 10:45 Rödeby Allmänna Idrottsförening:Blå   -   Kristianstad FC:Orange MIO A 1 - 2 
5219 P07 Grupp 3 Lör 2020-01-18 11:00 Nosaby IF:Gul   -   Rödeby Allmänna Idrottsförening:Röd MIO A 0 - 1 
5223 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 11:15 STAFFANSTORP United:Blå   -   Wä IF:Grön MIO A 2 - 1 
5227 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 11:30 IFK Malmö P07 Blå   -   IFK Knislinge:2 MIO A 5 - 0 
5231 P07 Grupp 9 Lör 2020-01-18 11:45 BK Skjold:Rød   -   Dösjöbro IF:2 MIO A 0 - 1 
5235 P07 Grupp 11 Lör 2020-01-18 12:00 Ifö Bromölla IF:1   -   Eskilsminne Idrottsförening:Blå MIO A 3 - 1 
5239 P07 Grupp 13 Lör 2020-01-18 12:15 Åsum bk:2   -   Uppåkra IF:Grön MIO A 1 - 2 
5244 P07 Grupp 2 Lör 2020-01-18 12:30 Åhus HBK:Röd   -   Ifö Bromölla IF:2 MIO A 4 - 0 
5248 P07 Grupp 4 Lör 2020-01-18 12:45 Åhus HBK:Vit   -   Sjöbo IF MIO A 1 - 0 
6440 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:00 Eskilsminne IF:Gul   -   Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
5256 P07 Grupp 5 Lör 2020-01-18 13:15 STAFFANSTORP United:Blå   -   FC Rosengård MIO A 1 - 1 
5260 P07 Grupp 7 Lör 2020-01-18 13:30 IFK Malmö P07 Blå   -   BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 2 
6445 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 13:45 IFK Karlshamn   -   Eskilsminne IF:Blå MIO A 0 - 0 
5268 P07 Grupp 8 Lör 2020-01-18 14:00 Kulladals FF:Vit   -   Nättraby GoIF MIO A 4 - 0 
5270 P07 Grupp 10 Lör 2020-01-18 14:15 Nosaby Idrottsförening:vit   -   Lönsboda GoIF MIO A 0 - 5 
91 P07 Grupp 12 Lör 2020-01-18 14:30 IFK Knislinge:1   -   Kristianstad FC:Vit MIO A 1 - 1 
5276 P07 Grupp 14 Lör 2020-01-18 14:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -   Hillerød Fodbold:Svart MIO A 0 - 1 
6451 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 15:00 Eskilsminne IF:Blå   -   Wä IF MIO A 0 - 0 
5284 P07 A-16-dels:05 Lör 2020-01-18 15:15 Dösjöbro IF:2    -   Listerby Ik  MIO A 2 - 1 
5288 P07 A-16-dels:09 Lör 2020-01-18 15:30 Uppåkra IF:Grön    -   Husie IF  MIO A 1 - 0 
6454 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 15:45 Sölvesborgs GIF:Svart   -   Uppåkra IF:Svart MIO A 0 - 0 
5296 P07 A-16-dels:11 Lör 2020-01-18 16:00 IFK Knislinge:1    -   BK Skjold:Hvid  MIO A 1 - 0 
6459 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 16:30 Uppåkra IF:Svart   -   Teckomatorp SK MIO A 0 - 0 
6462 F08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-18 16:45 IFK Karlshamn   -   Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 0 
5307 P07 A-8-dels:03 Lör 2020-01-18 17:00 Dösjöbro IF:2    -   Ifö Bromölla IF:1  MIO A 0 - 5 
5311 P07 A-8-dels:06 Lör 2020-01-18 17:15 IFK Knislinge:1    -   Åsum bk:1  MIO A 1 - 2 
6469 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 17:30 Borrby IF   -   Spjutstorps Idrottsförening MIO A 0 - 0 
5321 P07 A-kvartsfinal:04 Lör 2020-01-18 18:00 Sjöbo IF    -   Åhus HBK:Röd  MIO A 1 - 2 es 
6468 F08 Grupp 2 Lör 2020-01-18 18:15 FC Hessleholm:Vit   -   Borrby IF MIO A 0 - 0 
6567 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 09:00 Emmaboda Kombination   -   Markaryds Idrottsförening MIO A 0 - 3 
6571 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 09:15 Kristianstad FC:2   -   Nybro IF MIO A 1 - 0 
6575 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 09:30 Kvarnby IK   -   Kullavägens BK MIO A 0 - 2 
6579 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 09:45 Sösdala IF   -   Hässleholms IF:Svart MIO A 0 - 3 
6583 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 10:00 Vallensbæk IF 39:2   -   Åhus Horna BK:Röd MIO A 1 - 1 
6587 P04 Grupp 3 Sön 2020-01-19 10:15 Älmhults IF:Svart   -   Strövelstorps GoIF MIO A 3 - 1 
5361 F06 Grupp 2 Sön 2020-01-19 10:30 Vellinge IF   -   Ronneby BK MIO A 1 - 4 
5365 F06 Grupp 4 Sön 2020-01-19 10:45 BK Höllviken   -   Wä IF:Grön MIO A 2 - 1 
5369 F06 Grupp 6 Sön 2020-01-19 11:00 Södra Sandby IF   -   Fortuna FF MIO A 0 - 2 
5373 F06 Grupp 8 Sön 2020-01-19 11:15 Dösjöbro IF   -  Emmaboda IS:Vit MIO A 0 - 0 
6591 P04 Grupp 1 Sön 2020-01-19 11:30 Wä IF:z   -   Lindeborgs FF 1948:RÖD MIO A 0 - 2 
6595 P04 Grupp 5 Sön 2020-01-19 11:45 Harrie FF   -   BK Höllviken MIO A 0 - 1 
6599 P04 Grupp 7 Sön 2020-01-19 12:00 Kiviks AIF/S:t Olofs IF   -   Mölnlycke Idrottsförening MIO A 0 - 0 
6603 P04 Grupp 9 Sön 2020-01-19 12:15 Kristianstad United   -   Tomelilla Idrottsförening MIO A 3 - 0 
5387 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 12:30 FC Hessleholm:Blå   -   S:t Olofs IF/Kiviks AIF MIO A 0 - 1 
5391 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 12:45 Kristianstads DFF   -   Gif Nike MIO A 0 - 1 
5396 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 13:00 Dalby GIF:Vit   -   LB07 MIO A 0 - 0 
5399 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 13:15 Wä IF:Orange   -   FC Hessleholm:Lila MIO A 0 - 1 
6607 P04 Grupp 2 Sön 2020-01-19 13:30 Markaryds Idrottsförening   -   Nosaby IF:Vit MIO A 1 - 0 
6611 P04 Grupp 4 Sön 2020-01-19 13:45 Nybro IF   -   Vittsjö GIK:2 MIO A 2 - 0 
6615 P04 Grupp 6 Sön 2020-01-19 14:00 Kullavägens BK   -   Kristianstad FC::04 MIO A 1 - 0 
6619 P04 Grupp 8 Sön 2020-01-19 14:15 Lindeborgs FF 1948:VIT   -   Sösdala IF MIO A 1 - 2 
6623 P04 Grupp 10 Sön 2020-01-19 14:30 Rödeby AIF   -   Vallensbæk IF 39:2 MIO A 0 - 3 
5422 F06 Grupp 1 Sön 2020-01-19 14:45 Emmaboda IS:Svart  -   S:t Olofs IF/Kiviks AIF MIO A 0 - 0 
5425 F06 Grupp 3 Sön 2020-01-19 15:00 Älmhults IF   -   Kristianstads DFF MIO A 1 - 1 
5429 F06 Grupp 5 Sön 2020-01-19 15:15 Dalby GIF:Vit   -   Höörs IS MIO A 0 - 0 
5433 F06 Grupp 7 Sön 2020-01-19 15:30 Gärds Köpinge IF   -   Wä IF:Orange MIO A 3 - 0 
5452 P04 A-16-dels:10 Sön 2020-01-19 15:45 Vallensbæk IF 39:1    -   Kullavägens BK  MIO A 0 - 3 
5447 F06 A-8-dels:07 Sön 2020-01-19 16:15 BK Höllviken    -   Lönsboda GoIF  MIO A 3 - 4 es 
5449 F06 A-8-dels:03 Sön 2020-01-19 16:30 LB07    -   Eskilsminne Idrottsförening:Blå  MIO A 1 - 0 
5456 P04 A-8-dels:06 Sön 2020-01-19 16:45 Kvarnby IK    -   Harrie FF  MIO A 2 - 1 
5462 P04 A-8-dels:05 Sön 2020-01-19 17:00 Fortuna FF:Svart    -   Kullavägens BK  MIO A 2 - 1 
5465 F06 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-19 17:15 Furulunds IK    -   Fortuna FF  MIO A 1 - 3 
5469 P04 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-19 17:45 Fortuna FF:Svart    -   Kvarnby IK  MIO A 0 - 4 
6858 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:00 Rödeby Allmänna Idrottsförening   -   Eskilsminne Idrottsförening:Gul MIO A  
6862 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 09:15 Kristianstad FC:3   -   Eslövs BK:röd MIO A  
6864 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 09:30 BK Höllviken:1   -   Fotbollsklubben Karlskrona:3 MIO A  
6870 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 09:45 Eskilsminne Idrottsförening:Gul   -   Älfsborg FF:2 MIO A  
6873 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 10:00 Bjuvstorps FF:BFF   -   Kristianstad FC:3 MIO A  
6877 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 10:15 FK Karlskrona orange:1   -   Malmö City FC MIO A  
6155 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 10:30 Vittsjö DFK   -   Gärsnäs AIS MIO A 0 - 0 
6159 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 10:45 Dösjöbro IF   -   Stattena IF MIO A 2 - 0 
6881 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 11:00 Älfsborg FF:3   -   Kvarnby Ik:1 MIO A  
6886 P08 Grupp 1 Svår Lör 2020-01-25 11:15 VAKANT  -   Rödeby Allmänna Idrottsförening MIO A  
6889 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 11:30 Kristianstad FC:1   -   Älfsborg FF:1 MIO A  
6162 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 11:45 FC Hessleholm:Blå   -   Vittsjö DFK MIO A 1 - 0 
6166 F04 Grupp 3 Lör 2020-01-25 12:00 IFK Kalmar:Vit   -   Dösjöbro IF MIO A 1 - 1 
6893 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 12:15 Eskilsminne Idrottsförening:Blå   -   Eslövs BK:röd MIO A  
6901 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 12:30 Malmö City FC   -   Älfsborg FF:3 MIO A  
6897 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 12:45 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd   -   Wä IF:Grön MIO A  
6905 P08 Grupp 2 Svår Lör 2020-01-25 13:00 Älfsborg FF:1   -   Hardeberga BK:2 MIO A  
6909 P08 Grupp 3 Svår Lör 2020-01-25 13:15 Eslövs BK:röd   -   Fotbollsklubben Karlskrona:3 MIO A  
6913 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 13:30 Önnestad BoIF   -   Rödeby AIF:2 MIO A  
100 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 13:45 Fotbollsklubben Karlskrona:1   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF MIO A  
6171 F04 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:00 IFK Kalmar:Blå   -   Vittsjö DFK MIO A 4 - 0 
6176 F04 Grupp 4 Lör 2020-01-25 14:15 Vinnö IF:Vinnö1   -   Sibbhult If MIO A 0 - 0 
6918 P08 Grupp 4 Svår Lör 2020-01-25 14:30 Kvarnby Ik:1   -   Älmhults IF MIO A  
6922 P08 Grupp 6 Lör 2020-01-25 14:45 Rödeby AIF:2   -   Hittarps IK:50 MIO A  
90 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:00 Hardeberga BK:1   -   Kvarnby Ik:2 MIO A  
6924 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 15:15 Nosaby IF:1   -   FK Karlskrona orange:2 MIO A  
6927 P08 Grupp 8 Lör 2020-01-25 15:30 Spjutstorps IF   -   Fjälkinge Idrottsförening MIO A  
6930 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 15:45 Wä IF:Orange   -   Furulunds Idrottsklubb MIO A  
5627 F04 A-kvartsfinal:03 Lör 2020-01-25 16:00 IFK Kalmar:Vit    -   FC Hessleholm:Blå  MIO A 5 - 0 
75 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 16:15 Höganäs Bollklubb:Blå   -   Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd MIO A 0 - 0 
93 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 16:30 Kvarnby Ik:2   -   Wä IF:Orange MIO A  
6938 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 16:45 Nosaby IF:2   -   Hittarps IK:30 MIO A  
6932 P08 Grupp 7 Lör 2020-01-25 17:00 Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Röd   -   Hittarps IK:10 MIO A  
6943 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 17:15 Hittarps IK:20   -   Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit MIO A  
6944 P08 Grupp 10 Lör 2020-01-25 17:45 Kvarnby Ik:3   -   Lönsboda GoIF MIO A  
117 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:00 Hittarps IK:20   -   FK Karlskrona orange:2 MIO A  
98 P08 Grupp 9 Lör 2020-01-25 18:15 Eslövs BK:svart   -   Wä IF:Orange MIO A  
6948 P08 Grupp 11 Lör 2020-01-25 18:45 FK Karlskrona orange:2   -   Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit MIO A  
5639 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 08:30 IFK Hässleholm   -   Husie IF:1 MIO A 3 - 0 
5643 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 08:45 Kristianstad FC:orange   -   Staffanstorp United FC MIO A 3 - 0 
5647 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 09:00 BK Skjold:Rød   -   Höörs IS:Blå MIO A 1 - 2 
5651 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 09:15 BK Skjold:Hvid   -   Wä IF:3 MIO A 1 - 0 
5655 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 09:30 IF Limhamn Bunkeflo:2   -   Wä IF:2 MIO A 1 - 2 
5659 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 09:45 BK Skjold:Sort   -   IF Limhamn Bunkeflo:3 MIO A 2 - 2 
5663 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 10:00 Elite Bornholm:2007   -   Hyllie Ik:2 MIO A 0 - 1 
5667 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 10:15 Kulladals FF:Vit   -   Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS MIO A 2 - 2 
5671 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 10:30 Hyllie Ik:3   -   Elite Bornholm:2006 MIO A 1 - 1 
5674 P06 Grupp 1 Sön 2020-01-26 10:45 Markaryds IF:MIF   -   Höörs IS:Vit MIO A 1 - 1 
5678 P06 Grupp 3 Sön 2020-01-26 11:00 Kvarnby IK:Lila   -   IF Limhamn Bunkeflo:1 MIO A 2 - 1 
5682 P06 Grupp 5 Sön 2020-01-26 11:15 Dösjöbro IF:2   -   Hittarps IK:Röd MIO A 1 - 3 
5686 P06 Grupp 7 Sön 2020-01-26 11:30 IFK Malmö FK   -   Jämjö GoIF MIO A 1 - 0 
5690 P06 Grupp 9 Sön 2020-01-26 11:45 Åhus HBK:Vit   -   Husie IF:2 MIO A 1 - 0 
5694 P06 Grupp 11 Sön 2020-01-26 12:00 Åsum bk:2   -   Kalmar FF:Svart MIO A 1 - 3 
5698 P06 Grupp 13 Sön 2020-01-26 12:15 Hyllie Ik:1   -   Dösjöbro IF:1 MIO A 2 - 1 
174 P06 Grupp 15 Sön 2020-01-26 12:30 Näsby IF:Näsb/Nos   -   IS Halmia MIO A 1 - 5 
178 P06 Grupp 17 Sön 2020-01-26 12:45 Lilla Torg FF:Svart   -   Linero IF:vit MIO A 0 - 4 
5701 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:00 Wä IF:grön   -   Uppåkra IF:Grön MIO A 0 - 0 
187 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:15 Wä IF:orange   -   GIF Nike:2 MIO A 1 - 1 
191 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 13:30 Jämshögs IF   -   Eskilsminne IF:Gul MIO A 0 - 1 
195 P06 Grupp 2 Sön 2020-01-26 13:45 Hittarps IK:Vit   -   IFK Hässleholm MIO A 1 - 4 
199 P06 Grupp 4 Sön 2020-01-26 14:00 Lilla Torg FF:Blå   -   Kristianstad FC:orange MIO A 1 - 3 
202 F07 Grupp 1 Sön 2020-01-26 14:15 Eskilsminne IF:Blå   -   IFK Karlshamn MIO A 3 - 0 
206 F07 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:30 Furulunds Idrottsklubb   -   BK Höllviken MIO A 2 - 0 
210 F07 Grupp 5 Sön 2020-01-26 14:45 IK Wormo   -   FK Karlskrona:svart MIO A 1 - 0 
215 P06 Grupp 6 Sön 2020-01-26 15:00 Ramlösa Södra IF:1   -   BK Skjold:Rød MIO A 1 - 2 
219 P06 Grupp 8 Sön 2020-01-26 15:15 Kulladals FF:Blå   -   BK Skjold:Hvid MIO A 2 - 1 
223 P06 Grupp 10 Sön 2020-01-26 15:30 Kalmar Södra IF:2   -   IF Limhamn Bunkeflo:2 MIO A 3 - 1 
227 P06 Grupp 12 Sön 2020-01-26 15:45 Kvarnby IK:Svart   -   BK Skjold:Sort MIO A 6 - 2 
231 P06 Grupp 14 Sön 2020-01-26 16:00 IF Leikin:PF06   -   Elite Bornholm:2007 MIO A 0 - 1 
235 P06 Grupp 16 Sön 2020-01-26 16:15 Ramlösa Södra IF:2   -   Kulladals FF:Vit MIO A 2 - 2 
239 P06 Grupp 18 Sön 2020-01-26 16:30 Svedala IF   -   Hyllie Ik:3 MIO A 2 - 3 
243 F07 Grupp 2 Sön 2020-01-26 16:45 Fortuna FF   -   Wä IF:grön MIO A 2 - 0 
247 F07 Grupp 4 Sön 2020-01-26 17:00 Lunds FF   -   Wä IF:orange MIO A 3 - 0 
251 F07 Grupp 6 Sön 2020-01-26 17:15 Wollsjö AIF   -   Jämshögs IF MIO A 3 - 1 
257 P06 A-32-dels:20 Sön 2020-01-26 17:30 BK Skjold:Rød    -   Åhus HBK:Vit  MIO A 1 - 0 
261 P06 A-16-dels:03 Sön 2020-01-26 17:45 Kvarnby IK:Lila    -   Ramlösa Södra IF:2  MIO A 4 - 0 
265 P06 A-16-dels:07 Sön 2020-01-26 18:00 Hässleholms IF:Grön    -   Kristianstad FC:svart  MIO A 1 - 3 
269 P06 A-16-dels:11 Sön 2020-01-26 18:15 Rödeby AIF    -   Wä IF:2  MIO A 1 - 2 
273 P06 A-16-dels:15 Sön 2020-01-26 18:30 Kvarnby IK:Svart    -   Husie IF:1  MIO A 5 - 0 
285 F07 A-8-dels:06 Sön 2020-01-26 18:45 IK Wormo    -   Älmhults IF  MIO A 0 - 2 
275 P06 A-8-dels:01 Sön 2020-01-26 19:00 Markaryds IF:MIF    -   IFK Hässleholm  MIO A 0 - 1 
277 P06 A-8-dels:03 Sön 2020-01-26 19:15 Kalmar FF:Röd    -   Degeberga GIF  MIO A 0 - 4 
290 F07 A-kvartsfinal:03 Sön 2020-01-26 19:30 Brøndbyernes IF    -   Älmhults IF  MIO A 2 - 1 
294 P06 A-kvartsfinal:04 Sön 2020-01-26 19:45 Hyllie Ik:2    -   Kvarnby IK:Svart  MIO A 1 - 3 
6954 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 Viby if   -   Sjöbo IF:Vit MIO A  
6958 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 09:15 Åsums BK:1   -   Hässleholms IF:Vit MIO A  
6962 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 09:30 Rödeby AIF   -   Sjöbo IF:Blå MIO A  
6966 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 09:45 Bjärnums GoIF   -   BK Skjold:hvid MIO A  
6970 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 10:00 Fjälkinge IF   -   Wä IF:Orange MIO A  
6974 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 10:15 Torns IF:Svart   -   Degeberga Goif MIO A  
6978 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 10:30 Eskilsminne IF:Vit   -   Åhus HBK:2 MIO A  
6982 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 10:45 Torns IF:Orange   -   Rödeby AIF MIO A  
6950 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 11:00 Fortuna FF:2   -   Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
6987 P09 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 Åsums BK:2   -   Viby if MIO A  
6991 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 11:30 Hittarps IK:Svart   -   Dösjöbro IF:Röd MIO A  
6995 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 11:45 Wä IF:Vit   -   Klågerups GoIF MIO A  
5766 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 Råå IF:Ljusblå   -   Lyckå FF:2 MIO A  
6999 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 12:15 Fortuna FF:1   -   Tollarps IF:Vit MIO A  
7003 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 12:30 Västra Ingelstad IS:Gul   -   Sjöbo IF:Svart MIO A  
7007 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 12:45 Höganäs BK:Blå   -   BK Skjold:hvid MIO A  
5781 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 13:00 Lyckå FF:1   -   BK Höllviken:Röd MIO A  
7011 P09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 Wä IF:Orange   -   Hittarps IK:Svart MIO A  
7015 P09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 13:30 Hässleholms IF:Vit   -   Torns IF:Svart MIO A  
7019 P09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 13:45 Nosaby IF:1   -   Torns IF:Orange MIO A  
5794 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 14:00 Wollsjö AIF   -   Emmaboda IS MIO A  
5798 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 Gif Nike:röd   -   Uppåkra IF:Svart MIO A  
7023 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 14:30 Vellinge IF:Blå   -   Åhus HBK:2 MIO A  
7027 P09 Grupp 5 Lör 2020-02-01 14:45 Bjärnums GoIF   -   Höganäs BK:Blå MIO A  
7029 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:00 Skegrie BK   -   Västra Ingelstad IS:Gul MIO A  
5813 F09 Grupp 1 Svår Lör 2020-02-01 15:15 IFK Kalmar Vit   -   BK Höllviken:Röd MIO A  
7031 P09 Grupp 6 Lör 2020-02-01 15:30 Västra Ingelstad IS:Svart   -   Fortuna FF:1 MIO A  
7035 P09 Grupp 7 Lör 2020-02-01 15:45 Fortuna FF:2   -   Sjöbo IF:Svart MIO A  
5830 F09 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Råå IF:Ljusblå   -   Gif Nike:röd MIO A  
7039 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 16:15 Eslövs BK:vit   -   Eskilsminne IF:Blå MIO A  
5838 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 16:30 Hörby FF   -   Maglasäte IF MIO A  
7043 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 16:45 Eslövs BK:Röd   -   Hittarps IK:Vit MIO A  
123 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 17:00 Tollarps IF:Blå   -   Eskilsminne IF:Gul MIO A  
7050 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 17:15 Kristianstad FC:Orange   -   Kulladals FF:Blå MIO A  
5854 F09 Grupp 3 Lör 2020-02-01 17:30 Hörby FF   -   Emmaboda IS MIO A  
5857 F09 Grupp 4 Lör 2020-02-01 17:45 Hasslö Goif   -   Sölvesborgs GIF MIO A  
7056 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 18:00 Kristianstad FC:Svart   -   Helsingborgs östra IF MIO A  
7060 P09 Grupp 8 svår Lör 2020-02-01 18:15 Eslövs BK:vit   -   Kristianstad FC:Orange MIO A  
7061 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 18:30 Eslövs BK:Röd   -   Kristianstad FC:Vit MIO A  
7066 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 18:45 Tollarps IF:Blå   -   Linero IF:vit MIO A  
7068 P09 Grupp 10 svår Lör 2020-02-01 19:00 Helsingborgs östra IF   -   Åhus HBK:3 MIO A  
7072 P09 Grupp 9 svår Lör 2020-02-01 19:15 Kristianstad FC:Vit   -   Kiviks AIF/S:t Olofs IF MIO A  
7076 P09 Grupp 11 svår Lör 2020-02-01 19:30 Eskilsminne IF:Gul   -   IFK Simrishamn MIO A  
6471 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Österslövs IS:Svart   -   Bj/Pukaviks IF MIO Vänster A  
6472 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 Åsums BK:Röd   -   BK Skjold:Rød MIO Höger A  
6473 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 Kristianstads DFF:Orange   -   Nosaby IF:Blå MIO Vänster A  
6474 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 09:15 Ifö Bromölla IF:1   -   Åsums BK:Vit MIO Höger A  
6475 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:30 Hästveda IF   -   Ifö Bromölla IF:3 MIO Vänster A  
6476 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 09:30 BK Skjold:Hvid   -   Wä IF:orange MIO Höger A  
6477 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:45 Wä IF:gul   -   BK Skjold:Sort MIO Vänster A  
6478 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 09:45 Nosaby IF:svart   -   Mjällby AIF:Gul MIO Höger A  
6479 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Kristianstads DFF:Röd   -   Österslövs IS:Svart MIO Vänster A  
6480 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:00 Bj/Pukaviks IF   -   Åsums BK:Röd MIO Höger A  
6481 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:15 Kristianstad FC:2   -   Kristianstads DFF:Orange MIO Vänster A  
6482 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 10:15 Nosaby IF:Blå   -   Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
6483 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:30 Viby if   -   Hästveda IF MIO Vänster A  
6484 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 10:30 Ifö Bromölla IF:3   -   BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
6485 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:45 Ifö Bromölla IF:2   -   Wä IF:gul MIO Vänster A  
6486 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 10:45 BK Skjold:Sort   -   Nosaby IF:svart MIO Höger A  
6487 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 BK Skjold:Rød   -   Kristianstads DFF:Röd MIO Vänster A  
6488 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 Åsums BK:Röd   -   Österslövs IS:Svart MIO Höger A  
6489 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Åsums BK:Vit   -   Kristianstad FC:2 MIO Vänster A  
6490 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 11:15 Ifö Bromölla IF:1   -   Kristianstads DFF:Orange MIO Höger A  
6491 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 Wä IF:orange   -   Viby if MIO Vänster A  
6492 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 11:30 BK Skjold:Hvid   -   Hästveda IF MIO Höger A  
6493 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Mjällby AIF:Gul   -   Ifö Bromölla IF:2 MIO Vänster A  
6494 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 11:45 Nosaby IF:svart   -   Wä IF:gul MIO Höger A  
6495 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 BK Skjold:Rød   -   Bj/Pukaviks IF MIO Vänster A  
6496 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 12:00 Kristianstads DFF:Röd   -   Åsums BK:Röd MIO Höger A  
6497 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Åsums BK:Vit   -   Nosaby IF:Blå MIO Vänster A  
6498 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Kristianstad FC:2   -   Ifö Bromölla IF:1 MIO Höger A  
6499 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Wä IF:orange   -   Ifö Bromölla IF:3 MIO Vänster A  
6500 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Viby if   -   BK Skjold:Hvid MIO Höger A  
6501 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:45 Mjällby AIF:Gul   -   BK Skjold:Sort MIO Vänster A  
6502 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 12:45 Ifö Bromölla IF:2   -   Nosaby IF:svart MIO Höger A  
6503 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:00 Österslövs IS:Svart   -   BK Skjold:Rød MIO Vänster A  
6504 PF12 Grupp 1 Sön 2020-02-02 13:00 Bj/Pukaviks IF   -   Kristianstads DFF:Röd MIO Höger A  
6505 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:15 Kristianstads DFF:Orange   -   Åsums BK:Vit MIO Vänster A  
6506 PF12 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:15 Nosaby IF:Blå   -   Kristianstad FC:2 MIO Höger A  
6507 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Hästveda IF   -   Wä IF:orange MIO Vänster A  
6508 PF12 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Ifö Bromölla IF:3   -   Viby if MIO Höger A  
6509 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 Wä IF:gul   -   Mjällby AIF:Gul MIO Vänster A  
6510 PF12 Grupp 4 Sön 2020-02-02 13:45 BK Skjold:Sort   -   Ifö Bromölla IF:2 MIO Höger A  
6511 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Hässleholms IF:grön   -   Nosaby IF:Vit MIO Vänster A  
6512 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:00 Lindeborgs FF 1948:Röd   -   VMA IK MIO Höger A  
6513 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:15 Kristianstad FC   -   Helsingborg City FC MIO Vänster A  
6514 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 14:15 Wä IF:randig   -   Hässleholms IF:svart MIO Höger A  
6515 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 14:30 Lindeborgs FF 1948:Vit   -   Kristianstad FC:3 MIO Vänster A  
6516 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 14:30 Hässleholms IF:vit   -   Österslövs IS:Gul MIO Höger A  
6517 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:45 Wä IF:grön   -   IFK Knislinge:1 MIO Vänster A  
6518 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 14:45 VMA IK   -   Hässleholms IF:grön MIO Höger A  
6519 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Gärds Köpinge IF   -   Kristianstad FC MIO Vänster A  
6520 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:00 Helsingborg City FC   -   Wä IF:randig MIO Höger A  
6521 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Mjällby AIF:Svart   -   IFK Knislinge:2 MIO Vänster A  
6522 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 15:15 Österslövs IS:Gul   -   Lindeborgs FF 1948:Vit MIO Höger A  
6523 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:30 IFK Knislinge:1   -   Lindeborgs FF 1948:Röd MIO Vänster A  
6524 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 15:30 Nosaby IF:Vit   -   Wä IF:grön MIO Höger A  
6525 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Hässleholms IF:svart   -   Gärds Köpinge IF MIO Vänster A  
6526 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 15:45 Wä IF:randig   -   Kristianstad FC MIO Höger A  
6527 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 IFK Knislinge:2   -   Hässleholms IF:vit MIO Vänster A  
6528 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:00 Kristianstad FC:3   -   Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
6529 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:15 Lindeborgs FF 1948:Röd   -   Nosaby IF:Vit MIO Vänster A  
6530 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 16:15 Hässleholms IF:grön   -   Wä IF:grön MIO Höger A  
6531 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Hässleholms IF:svart   -   Helsingborg City FC MIO Vänster A  
6532 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 16:30 Gärds Köpinge IF   -   Wä IF:randig MIO Höger A  
6533 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Hässleholms IF:vit   -   Kristianstad FC:3 MIO Vänster A  
6534 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 16:45 Lindeborgs FF 1948:Vit   -   Mjällby AIF:Svart MIO Höger A  
6535 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:00 VMA IK   -   IFK Knislinge:1 MIO Vänster A  
6536 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:00 Hässleholms IF:grön   -   Lindeborgs FF 1948:Röd MIO Höger A  
6537 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Kristianstad FC   -   Hässleholms IF:svart MIO Vänster A  
6538 PF12 Grupp 6 Sön 2020-02-02 17:15 Helsingborg City FC   -   Gärds Köpinge IF MIO Höger A  
6539 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Österslövs IS:Gul   -   IFK Knislinge:2 MIO Vänster A  
6540 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 17:30 Lindeborgs FF 1948:Vit   -   Hässleholms IF:vit MIO Höger A  
6541 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:45 Wä IF:grön   -   VMA IK MIO Vänster A  
6542 PF12 Grupp 5 Sön 2020-02-02 17:45 Nosaby IF:Vit   -   IFK Knislinge:1 MIO Höger A  
6543 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:00 Mjällby AIF:Svart   -   Österslövs IS:Gul MIO Vänster A  
6544 PF12 Grupp 7 Sön 2020-02-02 18:00 Kristianstad FC:3   -   IFK Knislinge:2 MIO Höger A