McDonald’s Cup

19 till 21 Okt

Matcher på arena ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
7 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Kvicksunds SK  -  Barkarö SK Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
8 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Slätta SK  -  Stocksunds IF Apalby 3 Apalby IP 5 - 0 
9 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Eskilstuna Södra FF  -  Gideonsbergs IF:Blå Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
10 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Vallentuna BK:Röd  -  IFK Lidingö FK:P05:3 Apalby 5 Apalby IP 3 - 0 
49 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Eskilstuna Södra FF:2  -  Skiljebo SK P05-svart Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
50 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Västerås BK30  -  Lillån FK Apalby 3 Apalby IP 0 - 4 
51 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Skiljebo SK  -  Reymersholms IK Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
52 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Unik FK:1  -  Triangelns IK Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
84 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd  -  Järfälla FF Apalby 2 Apalby IP 0 - 1 
85 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 BK Forward  -  Gamla Upsala SK Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
86 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 BK Sport:2  -  Skiljebo SK:Gul Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
87 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 Sunnersta AIF  -  Enskede IK:Svart Apalby 5 Apalby IP 3 - 1 
118 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Kvicksunds SK  -  Slätta SK Apalby 2 Apalby IP 0 - 3 
119 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Stocksunds IF  -  Barkarö SK Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
120 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Eskilstuna Södra FF  -  Vallentuna BK:Röd Apalby 4 Apalby IP 1 - 3 
121 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Lidingö FK:P05:3  -  Gideonsbergs IF:Blå Apalby 5 Apalby IP 0 - 0 
152 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Eskilstuna Södra FF:2  -  Västerås BK30 Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
153 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Lillån FK  -  Skiljebo SK P05-svart Apalby 3 Apalby IP 4 - 0 
154 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Skiljebo SK  -  Unik FK:1 Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
155 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Triangelns IK  -  Reymersholms IK Apalby 5 Apalby IP 4 - 1 
192 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 BK Sport:2  -  Sunnersta AIF Apalby 2 Apalby IP 0 - 0 
193 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 Enskede IK:Svart  -  Skiljebo SK:Gul Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
194 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Gamla Upsala SK  -  Järfälla FF Apalby 4 Apalby IP 0 - 2 
195 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd  -  BK Forward Apalby 5 Apalby IP 0 - 1 
226 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Gideonsbergs IF:Blå  -  Vallentuna BK:Röd Apalby 2 Apalby IP 0 - 4 
227 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 IFK Lidingö FK:P05:3  -  Eskilstuna Södra FF Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
228 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Stocksunds IF  -  Kvicksunds SK Apalby 4 Apalby IP 0 - 4 
229 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Barkarö SK  -  Slätta SK Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
259 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Triangelns IK  -  Skiljebo SK Apalby 2 Apalby IP 4 - 0 
260 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Reymersholms IK  -  Unik FK:1 Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
261 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Håbo FF  -  BK Sport:1 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
262 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 IK Franke  -  IK Vikings FK/Lesjöfors IF Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
290 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Enskede IK:Svart  -  BK Sport:2 Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
291 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK:Gul  -  Sunnersta AIF Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
292 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Lillån FK  -  Eskilstuna Södra FF:2 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
293 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK P05-svart  -  Västerås BK30 Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
325 P13-9 A-8-dels:03 Sön 2018-10-21 08:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF   -  Håbo FF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
332 P13-9 A-8-dels:01 Sön 2018-10-21 08:30 Slätta SK   -  Eskilstuna Södra FF:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 3 es 
333 P13-9 A-8-dels:02 Sön 2018-10-21 08:30 Vallentuna BK:Röd   -  Eskilstuna Södra FF  Apalby 3 Apalby IP 3 - 4 es 
334 P13-9 A-8-dels:04 Sön 2018-10-21 08:30 Triangelns IK   -  Järfälla FF  Apalby 5 Apalby IP 1 - 0 
361 P13-9 A-8-dels:05 Sön 2018-10-21 09:30 Lillån FK   -  BK Sport:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 4 es 
362 P13-9 A-8-dels:06 Sön 2018-10-21 09:30 BK Forward   -  Skiljebo SK  Apalby 3 Apalby IP 4 - 3 es 
363 P13-9 A-8-dels:07 Sön 2018-10-21 09:30 Skiljebo SK:Gul   -  Sunnersta AIF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
364 P13-9 A-8-dels:08 Sön 2018-10-21 09:30 Kvicksunds SK   -  Gamla Upsala SK  Apalby 5 Apalby IP 3 - 4 es 
391 P13-9 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 Skiljebo SK P05-svart   -  Reymersholms IK  Apalby 2 Apalby IP 4 - 3 es 
392 P13-9 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 IFK Lidingö FK:P05:3   -  IK Franke  Apalby 3 Apalby IP 1 - 7 
393 P13-9 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 BK Sport:1   -  Västerås BK30  Apalby 4 Apalby IP 3 - 5 
394 P13-9 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Barkarö SK   -  Unik FK:1  Apalby 5 Apalby IP 1 - 2 
420 P13-9 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 11:30 BK Sport:2   -  BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
421 P13-9 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 11:30 Skiljebo SK:Gul   -  Gamla Upsala SK  Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
422 P13-9 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Eskilstuna Södra FF:2   -  Eskilstuna Södra FF  Apalby 4 Apalby IP 4 - 3 es 
423 P13-9 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF   -  Triangelns IK  Apalby 5 Apalby IP 1 - 3 es 
469 P13-9 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 13:30 BK Forward   -  Skiljebo SK:Gul  Apalby 2 Apalby IP 3 - 0 
470 P13-9 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 13:30 Eskilstuna Södra FF:2   -  Triangelns IK  Apalby 4 Apalby IP 0 - 5 
482 P13-9 A-final Sön 2018-10-21 15:00 Triangelns IK   -  BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 5 - 1