VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       
 Välj plan
Södervång 1
Södervång 2
Södervång 3
Södervång 4
 Välj datum
Samtliga
2019-01-25
2019-01-26
2019-01-27
2019-02-02
2019-02-03
2019-02-08
2019-02-09
2019-02-10

Matcher på Södervång 1

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
700 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:00   Skanör / Falsterbo IF:2 -   FC Bellevue:1 Södervång 1
702 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:15   FC Bellevue:3 -   Vellinge IF:röd Södervång 1
704 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:30   Skanör / Falsterbo IF:2 -   Vellinge IF:blå Södervång 1
706 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:45   Vellinge IF:röd -   FC Bellevue:1 Södervång 1
708 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:00   Vellinge IF:blå -   FC Bellevue:3 Södervång 1
710 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:15   Vellinge IF:röd -   Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1
712 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:30   FC Bellevue:1 -   Vellinge IF:blå Södervång 1
714 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:45   FC Bellevue:3 -   Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1
716 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:00   Vellinge IF:blå -   Vellinge IF:röd Södervång 1
718 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:15   FC Bellevue:1 -   FC Bellevue:3 Södervång 1
900 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:00   vellinge IF:4 -   Trelleborg FF:#1 Södervång 1
904 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:20   Trelleborgs FF -   Skanör-Falsterbo IF:2 Södervång 1
908 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 09:40   vellinge IF:4 -   Dalby GIF:1 Södervång 1
912 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00   Skanör-Falsterbo IF:2 -   Trelleborg FF:#1 Södervång 1
916 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:20   Dalby GIF:1 -   Trelleborgs FF Södervång 1
920 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:40   Skanör-Falsterbo IF:2 -   vellinge IF:4 Södervång 1
924 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:00   Trelleborg FF:#1 -   Dalby GIF:1 Södervång 1
928 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:20   Trelleborgs FF -   vellinge IF:4 Södervång 1
932 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:40   Dalby GIF:1 -   Skanör-Falsterbo IF:2 Södervång 1
936 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 12:00   Trelleborg FF:#1 -   Trelleborgs FF Södervång 1
500 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:00   Oxie SK:FIFA -   FC Bellevue:1 Södervång 1
502 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:15   Trelleborgs FF:Blå -   Gislövs IF Södervång 1
504 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:30   Oxie SK:FIFA -   Tygelsjö IK - VIT Södervång 1
506 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 13:45   Gislövs IF -   FC Bellevue:1 Södervång 1
508 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:00   Tygelsjö IK - VIT -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 1
510 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:15   Gislövs IF -   Oxie SK:FIFA Södervång 1
512 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:30   FC Bellevue:1 -   Tygelsjö IK - VIT Södervång 1
514 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 14:45   Trelleborgs FF:Blå -   Oxie SK:FIFA Södervång 1
516 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:00   Tygelsjö IK - VIT -   Gislövs IF Södervång 1
518 P 2010 - 1 Grupp 1 Lör 2019-01-26 15:15   FC Bellevue:1 -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 1
520 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:00   FC Bellevue:3 -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1
522 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:15   Vellinge IF:2 -   Anderslövs BOIK Södervång 1
524 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:30   FC Bellevue:3 -   Bara GIF:2 Södervång 1
526 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45   Anderslövs BOIK -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1
528 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:00   Bara GIF:2 -   Vellinge IF:2 Södervång 1
530 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:15   Anderslövs BOIK -   FC Bellevue:3 Södervång 1
532 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:30   Trelleborgs FF:Vit -   Bara GIF:2 Södervång 1
534 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:45   Vellinge IF:2 -   FC Bellevue:3 Södervång 1
536 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00   Bara GIF:2 -   Anderslövs BOIK Södervång 1
538 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:15   Trelleborgs FF:Vit -   Vellinge IF:2 Södervång 1
400 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00   BK Höllviken:Blå -   Vellinge IF:1 Södervång 1
402 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15   Uppåkra IF:Grön -   FC Bellevue:2 Södervång 1
404 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30   BK Höllviken:Blå -   Hyllie IK:Grön Södervång 1
406 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45   FC Bellevue:2 -   Vellinge IF:1 Södervång 1
408 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00   Hyllie IK:Grön -   Uppåkra IF:Grön Södervång 1
410 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15   FC Bellevue:2 -   BK Höllviken:Blå Södervång 1
412 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:30   Vellinge IF:1 -   Hyllie IK:Grön Södervång 1
414 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45   Uppåkra IF:Grön -   BK Höllviken:Blå Södervång 1
416 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:00   Hyllie IK:Grön -   FC Bellevue:2 Södervång 1
418 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15   Vellinge IF:1 -   Uppåkra IF:Grön Södervång 1
420 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:00   Vellinge IF:3 -   Bara GIF Södervång 1
421 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:15   Hyllie IK:Svart -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
422 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:30   Vellinge IF:3 -   Uppåkra IF:Vit Södervång 1
423 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:45   BK Höllviken:Röd -   Bara GIF Södervång 1
424 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:00   Uppåkra IF:Vit -   Hyllie IK:Svart Södervång 1
425 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:15   BK Höllviken:Röd -   Vellinge IF:3 Södervång 1
426 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:30   Bara GIF -   Uppåkra IF:Vit Södervång 1
427 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:45   Hyllie IK:Svart -   Vellinge IF:3 Södervång 1
428 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:00   Uppåkra IF:Vit -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
429 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:15   Bara GIF -   Hyllie IK:Svart Södervång 1
210 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:00   FC Trelleborg:Vit -   Vellinge IF Röd:Röd Södervång 1
212 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:15   FC Bellevue:2 -   Staffanstorp United:1 Södervång 1
214 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:30   FC Trelleborg:Vit -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 1
216 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:45   Staffanstorp United:1 -   Vellinge IF Röd:Röd Södervång 1
218 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:00   Klågerups GoIF:Röd -   FC Bellevue:2 Södervång 1
220 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:15   Staffanstorp United:1 -   FC Trelleborg:Vit Södervång 1
222 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:30   Vellinge IF Röd:Röd -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 1
224 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:45   FC Bellevue:2 -   FC Trelleborg:Vit Södervång 1
226 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:00   Klågerups GoIF:Röd -   Staffanstorp United:1 Södervång 1
228 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:15   Vellinge IF Röd:Röd -   FC Bellevue:2 Södervång 1
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00   Borgeby FK:Lejon -   Gif Nike:LOL Södervång 1
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15   IFK Klagshamn Blå -   Bara GIF Södervång 1
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30   Borgeby FK:Lejon -   Vellinge IF Södervång 1
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45   Bara GIF -   Gif Nike:LOL Södervång 1
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00   Vellinge IF -   IFK Klagshamn Blå Södervång 1
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15   Bara GIF -   Borgeby FK:Lejon Södervång 1
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30   Gif Nike:LOL -   Vellinge IF Södervång 1
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45   IFK Klagshamn Blå -   Borgeby FK:Lejon Södervång 1
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00   Vellinge IF -   Bara GIF Södervång 1
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15   Gif Nike:LOL -   IFK Klagshamn Blå Södervång 1
1300 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:00   Uppåkra IF -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1
1302 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:15   Lunds FF:Blå -   IFK Klagshamn:2 Södervång 1
1304 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:30   Uppåkra IF -   Dösjöbro IF Södervång 1
1306 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:45   IFK Klagshamn:2 -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1
1308 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:00   Dösjöbro IF -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1310 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:15   IFK Klagshamn:2 -   Uppåkra IF Södervång 1
1312 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:30   IF Limhamn Bunkeflo:Röd -   Dösjöbro IF Södervång 1
1314 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:45   Lunds FF:Blå -   Uppåkra IF Södervång 1
1316 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:00   Dösjöbro IF -   IFK Klagshamn:2 Södervång 1
1318 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:15   IF Limhamn Bunkeflo:Röd -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30   IF Limhamn Bunkeflo:Svart -   IFK Klagshamn:1 Södervång 1
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45   TrelleborgsFF -   IF Lödde Södervång 1
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00   IF Limhamn Bunkeflo:Svart -   Svedala IF:2 Södervång 1
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15   IF Lödde -   IFK Klagshamn:1 Södervång 1
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30   Svedala IF:2 -   TrelleborgsFF Södervång 1
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45   IF Lödde -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00   IFK Klagshamn:1 -   Svedala IF:2 Södervång 1
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15   TrelleborgsFF -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30   Svedala IF:2 -   IF Lödde Södervång 1
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45   IFK Klagshamn:1 -   TrelleborgsFF Södervång 1
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00   Oxie SK:Svart -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1402 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:15   Trelleborgs FF:VIT -   IF Lödde Södervång 1
1404 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:30   Oxie SK:Svart -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45   IF Lödde -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1408 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00   BK Höllviken:Röd -   Trelleborgs FF:VIT Södervång 1
1410 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:15   IF Lödde -   Oxie SK:Svart Södervång 1
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30   Lunds FF:Blå -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
1414 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:45   Trelleborgs FF:VIT -   Oxie SK:Svart Södervång 1
1416 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00   BK Höllviken:Röd -   IF Lödde Södervång 1
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15   Lunds FF:Blå -   Trelleborgs FF:VIT Södervång 1
1420 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:00   Vellinge IF -   Dalby GIF 1 Södervång 1
1421 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:15   Trelleborgs FF:BLÅ -  VAKANT:5 Södervång 1
1422 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:30   Vellinge IF -   FC Rosengård Södervång 1
1423 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:45  VAKANT:5 -   Dalby GIF 1 Södervång 1
1424 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:00   FC Rosengård -   Trelleborgs FF:BLÅ Södervång 1
1425 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:15  VAKANT:5 -   Vellinge IF Södervång 1
1426 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:30   Dalby GIF 1 -   FC Rosengård Södervång 1
1427 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:45   Trelleborgs FF:BLÅ -   Vellinge IF Södervång 1
1428 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:00   FC Rosengård -  VAKANT:5 Södervång 1
1429 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:15   Dalby GIF 1 -   Trelleborgs FF:BLÅ Södervång 1
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00   Klågerups GoIF -   LB07 Röd Södervång 1
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15   Eskilsminne IF:2 -   FC Rosengård Södervång 1
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30   Klågerups GoIF -   Torns IF Södervång 1
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45   FC Rosengård -   LB07 Röd Södervång 1
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00   Torns IF -   Eskilsminne IF:2 Södervång 1
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15   FC Rosengård -   Klågerups GoIF Södervång 1
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30   LB07 Röd -   Torns IF Södervång 1
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45   Eskilsminne IF:2 -   Klågerups GoIF Södervång 1
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00   Torns IF -   FC Rosengård Södervång 1
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15   LB07 Röd -   Eskilsminne IF:2 Södervång 1
600 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:00   skanör - falsterbo if:Röd -   Vellinge IF:1 Södervång 1
602 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:15   Oxie SK:FIFA -   BK Höllviken Södervång 1
604 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:30   skanör - falsterbo if:Röd -   Västra ingelstad is Södervång 1
606 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:45   BK Höllviken -   Vellinge IF:1 Södervång 1
608 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:00   Västra ingelstad is -   Oxie SK:FIFA Södervång 1
610 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:15   BK Höllviken -   skanör - falsterbo if:Röd Södervång 1
612 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:30   Vellinge IF:1 -   Västra ingelstad is Södervång 1
614 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:45   Oxie SK:FIFA -   skanör - falsterbo if:Röd Södervång 1
616 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:00   Västra ingelstad is -   BK Höllviken Södervång 1
618 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:15   Vellinge IF:1 -   Oxie SK:FIFA Södervång 1
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30   Vellinge IF:Svart -   FC Bellevue:1 Södervång 1
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45   Veberöds AIF:Röd -   Malmö City FC:gul Södervång 1
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00   Vellinge IF:Svart -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15   Malmö City FC:gul -   FC Bellevue:1 Södervång 1
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30   Trelleborgs FF:Vit -   Veberöds AIF:Röd Södervång 1
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45   Malmö City FC:gul -   Vellinge IF:Svart Södervång 1
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00   FC Bellevue:1 -   Trelleborgs FF:Vit Södervång 1
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15   Veberöds AIF:Röd -   Vellinge IF:Svart Södervång 1
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30   Trelleborgs FF:Vit -   Malmö City FC:gul Södervång 1
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45   FC Bellevue:1 -   Veberöds AIF:Röd Södervång 1
320 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:30   Lunds BoIS:vit -   Veberöds AIF:Svart Södervång 1
322 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:45   Vellinge IF:Blå -   Malmö City FC:vit Södervång 1
324 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:00   Lunds BoIS:vit -   Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1
326 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:15   Malmö City FC:vit -   Veberöds AIF:Svart Södervång 1
328 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:30   Skanör Falsterbo IF:Röd -   Vellinge IF:Blå Södervång 1
330 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:45   Malmö City FC:vit -   Lunds BoIS:vit Södervång 1
332 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:00   Veberöds AIF:Svart -   Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1
334 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:15   Vellinge IF:Blå -   Lunds BoIS:vit Södervång 1
336 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:30   Skanör Falsterbo IF:Röd -   Malmö City FC:vit Södervång 1
338 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:45   Veberöds AIF:Svart -   Vellinge IF:Blå Södervång 1
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45   FC Bellevue:1 -   FC Bellevue:4 Södervång 1 1 - 1 
102 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00   FC Bellevue:2 -   FC Bellevue:3 Södervång 1 4 - 0 
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15   Kulladals FF -   BK Höllviken:Röd Södervång 1 0 - 2 
1002 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30   Vellinge IF -   LB07:Röd Södervång 1 1 - 1 
104 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45   FC Bellevue:1 -   FC Trelleborg:P07B Södervång 1 1 - 3 
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00   FC Bellevue:2 -   FC Trelleborg:P07A Södervång 1 7 - 0 
1004 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15   Kulladals FF -   LB07:Svart Södervång 1 0 - 4 
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30   Vellinge IF -   BK Höllviken:Vit Södervång 1 1 - 1 
108 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45   FC Bellevue:4 -   FC Trelleborg:P07B Södervång 1 0 - 3 
110 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00   FC Bellevue:3 -   FC Trelleborg:P07A Södervång 1 0 - 4 
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15   BK Höllviken:Röd -   LB07:Svart Södervång 1 0 - 1 
1010 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30   LB07:Röd -   BK Höllviken:Vit Södervång 1 1 - 5 
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45   FC Trelleborg:P07B  -   Vellinge IF:RÖD  Södervång 1 4 - 0 
114 P 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:00   Lunds BoIS  -   FC Bellevue:3  Södervång 1 3 - 1 
1012 F 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 18:15   LB07:Svart  -   LB07:Röd  Södervång 1 2 - 3 es 
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30   Gislöv IF  -   Kulladals FF  Södervång 1 2 - 0 
116 P 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 18:45   FC Trelleborg:P07B  -   FC Bellevue:1  Södervång 1 2 - 0 
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00   LB07:Röd  -   BK Höllviken:Vit  Södervång 1 1 - 0 
118 P 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:30   FC Bellevue:1  -   Lunds BoIS  Södervång 1 6 - 0 
1018 F 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:45   BK Höllviken:Vit  -   Vellinge IF  Södervång 1 1 - 3 
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10   FC Trelleborg:P07B  -   FC Bellevue:2  Södervång 1 1 - 2 
1019 F 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:30   LB07:Röd  -   Gislöv IF  Södervång 1 1 - 0 
800 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00   Skegrie BK:1 -   Oxie SK:Röd Södervång 1
802 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:15   Skanör Falsterbo IF:Atletico -   Kulladals FF:2 Södervång 1
804 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:30   Skegrie BK:1 -   Trelleborgs FF:TFF1 Södervång 1
806 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:45   Kulladals FF:2 -   Oxie SK:Röd Södervång 1
808 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:00   Trelleborgs FF:TFF1 -   Skanör Falsterbo IF:Atletico Södervång 1
810 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:15   Kulladals FF:2 -   Skegrie BK:1 Södervång 1
812 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:30   Oxie SK:Röd -   Trelleborgs FF:TFF1 Södervång 1
814 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:45   Skanör Falsterbo IF:Atletico -   Skegrie BK:1 Södervång 1
816 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:00   Trelleborgs FF:TFF1 -   Kulladals FF:2 Södervång 1
818 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:15   Oxie SK:Röd -   Skanör Falsterbo IF:Atletico Södervång 1
820 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:00   Västra Ingelstads IS:Gul -   Anderslövs BOIK Södervång 1
822 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:15   Vellinge IF:Röd -   Häljarp if Södervång 1
824 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:30   Västra Ingelstads IS:Gul -   Kulladals FF:1 Södervång 1
826 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:45   Häljarp if -   Anderslövs BOIK Södervång 1
828 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:00   Kulladals FF:1 -   Vellinge IF:Röd Södervång 1
830 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:15   Häljarp if -   Västra Ingelstads IS:Gul Södervång 1
832 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:30   Anderslövs BOIK -   Kulladals FF:1 Södervång 1
834 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:45   Vellinge IF:Röd -   Västra Ingelstads IS:Gul Södervång 1
836 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:00   Kulladals FF:1 -   Häljarp if Södervång 1
838 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:15   Anderslövs BOIK -   Vellinge IF:Röd Södervång 1

Website powered by Tournament Software