Välj datum
2019-10-19
2019-10-20
 @sel-row2@ @row2@

Matcher Lör 2019-10-19

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
plan
Resultat
1 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  BK Derby Ungdom -  Västerås BK30 Ringvallen 1 1 - 3 
2 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  New Mill Indians SK -  Jäders IF Ringvallen 2 1 - 0 
3 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Enköpings SK:ESK Grön -  Västerås BK30:Svart Ringvallen 3
4 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Hammarby IF FF P08-20 -  Rågsveds IF:VIT Ringvallen 4
5 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:00  Sollerö IF -  Danderyds SK Ringvallen 5
6 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:00  Ängby IF -  Irsta IF Ringvallen 6
7 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  BKV Norrtälje:2 -  Syrianska IF Västerås Apalby 2 1 - 4 
8 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  FC Djursholm -  AIK Vit Apalby 3 0 - 4 
9 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 08:00  Lillån FK -  Vaksala SK:1 Apalby 4 0 - 0 
10 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 08:00  Karlbergs BK:2 -  IFK VÄSTERÅS FK Rocklunda 20 2 - 3 
13 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  FC Europa -  Ursviks IK Råby 1 0 - 2 
14 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Segeltorp IF:P02 -  IFK Lidingö:Central: Blå Råby 2 1 - 0 
15 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:00  Carlstad United Ungdom FF -  IFK Lidingö:Central: Vit Råby 3 2 - 1 
16 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  IFK Viksjö -  Rynninge IK Önsta 2 0 - 2 
17 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Smedby AIS -  Tyresö FF Önsta 3 1 - 1 
18 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 08:00  Eskilsminne IF:Gul -  Tullinge Fotboll Branthovda 1 4 - 1 
19 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Adolfsbergs IK -  Västerås BK 30 Branthovda 2 1 - 2 
20 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Hällbybrunns IF -  Västerås BK 30 Branthovda 3 2 - 2 
21 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  IK Arvika Fotboll -  Norrtull SK Branthovda 4 2 - 1 
22 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Håbo FF:Röd -  Triangelns IK Branthovda 5 0 - 5 
23 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  BK Sport -  Skiljebo SK:Gul 1 Hamre 2 3 - 0 
24 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Adolfsbergs IK -  AFC Eskilstuna Hamre 3 0 - 2 
25 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:00  Västerås IK:Lag 3 -  BK Forward Hamre 4 0 - 4 
26 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:00  Vasalunds IF A -  BK Sport:2 Hamre 5 1 - 3 
27 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Västerås BK30:svart -  IK Sturehov:F0405 Blåsbo 1 0 - 1 
28 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Barkarö SK -  IFK Hallsberg/pålsboda Goif Blåsbo 2 2 - 1 
415 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:00  Syrianska IF Kerburan -  Rimbo IF Wenströmska 1 0 - 3 wo 
29 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:45  Västerås BK30 -  IK Viljan Strängnäs:Blå Ringvallen 3
30 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:45  Skogstorps Goif:P09 -  Triangelns IK Ringvallen 4
31 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:45  Romfartuna GIF:Svart -  Västerås BK30:P10 Ringvallen 5
32 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 08:45  IK Viljan Strängnäs:Vit -  Karlbergs BK:P09-Gul Ringvallen 6
33 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  BKV Norrtälje Blå -  Vaksala SK:2 Apalby 2 4 - 0 
34 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  Håbo FF -  Västerås IK Apalby 3 0 - 2 
35 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 08:55  Karlbergs BK -  Köping FF Apalby 4 0 - 2 
36 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 08:55  Alsike IF -  Nackdala AIS Rocklunda 20 1 - 2 
37 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  Irsta IF:1 -  Kvarnsvedens IK Råby 1 2 - 1 
38 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 08:55  Rotebro IS FF -  IK Franke Råby 2 3 - 2 
39 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 08:55  Älta IF -  Skogås Trångsunds FF:U17 Råby 3 0 - 5 
40 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  BK Sport -  Märsta IK Önsta 2 1 - 0 
41 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  Örby IS -  Stureby SK Önsta 3 1 - 2 
417 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 08:55  Hertzöga BK -  Sala FF Wenströmska 1 0 - 0 
42 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Örby IS -  IK Sturehov Ringvallen 1 0 - 3 
43 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  AIK DFF:AIK f07u -  Stuvsta IF:Grön Ringvallen 2 0 - 1 
46 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:00  Storvreta IK -  Saltsjö-Boo IF Branthovda 1 1 - 5 
47 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Rågsveds IF -  Skå IK & Bygdegård Branthovda 2 3 - 0 
48 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Romfartuna GIF -  IK Sirius FK Branthovda 3 3 - 0 
49 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Triangelns IK -  Latorps IF Branthovda 4 0 - 0 
50 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Gideonsbergs IF -  Lerums IS Vit Branthovda 5 2 - 1 
51 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 09:00  Skiljebo SK:Gul 2 -  Gideonsbergs IF Hamre 2 2 - 2 
52 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 09:00  Slätta SK -  Spårvägens FF Hamre 3 3 - 1 
53 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:00  Skiljebo SK Svart -  Dingtuna GIF Hamre 4 0 - 2 
54 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:00  Rågsveds IF -  Sunnersta AIF Hamre 5 3 - 0 
55 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Eskilsminne IF:blå -  Skultuna IS Blåsbo 1 3 - 1 
56 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 09:00  Saltsjöbadens IF -  Hammarby IFF:F03 Blåsbo 2 1 - 1 
57 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:30  Spånga IS FK -  IK Sturehov Ringvallen 3 X - X 
58 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:30  Västerås BK30 F07 -  IFK Västerås Ringvallen 4 X - X 
59 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:30  Täby FK -  Västerås BK30 Ringvallen 5 X - X 
60 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:30  IFK Tumba FK -  IFK Västerås:2 Ringvallen 6 X - X 
61 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:50  Västerås BK30 -  BKV Norrtälje:2 Apalby 2 3 - 1 
62 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:50  Syrianska IF Västerås -  FC Djursholm Apalby 3 1 - 3 
63 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 09:50  Gideonsbergs IF -  Forshaga IF Apalby 4 2 - 6 
64 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 09:50  Fanna BK -  Sköndals IK FK:16 Rocklunda 20 1 - 3 
65 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:50  Gnosjö IF -  Hovsta IF Råby 1 7 - 4 
66 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:50  Sigtuna IF FK -  Skiljebo SK P02 Råby 2 0 - 2 
67 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 09:50  Täby FK -  Enebybergs IF Råby 3 3 - 1 
68 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 09:50  Unik FK:F05 -  Värmdö IF Önsta 2 0 - 9 
69 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 09:50  Skiljebo Sk F-05 -  Håbo FF Önsta 3 1 - 2 
414 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 09:50  BKV Norrtälje -  IK Sturehov Wenströmska 1 1 - 2 
70 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Adolfsbergs IK -  Sollentuna Tegelhagen-Silverdal F07 Ringvallen 1 3 - 1 
71 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Örby IS:blå -  Tungelsta IF Ringvallen 2 2 - 0 
74 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:00  Västerås BK30:svart -  Barkarö SK Branthovda 1 1 - 0 
75 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Reymersholms IK -  Västerås BK30 svart Branthovda 2 0 - 2 
76 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  ÖSK Ungdom P07 Svart -  Syrianska IF Västerås Branthovda 3 3 - 1 
77 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Sollerö IF -  Lekebergs IF:PF0708 Branthovda 4 0 - 0 
78 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Håbo FF:Svart -  Lerums IS Lila Branthovda 5 0 - 2 
79 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 10:00  IK Viking FK/Lesjöfors IF -  Fanna BK Hamre 2 7 - 1 
80 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 10:00  IFK Västerås P05 -  Vallentuna BK Hamre 3 1 - 2 
81 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 10:00  Håbo FF -  Eskilstuna Södra FF Hamre 4 4 - 1 
82 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 10:00  IK Franke -  Gamla Upsala SK Hamre 5 2 - 4 
83 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Västerås BK30 -  Dunkers IF Blåsbo 1 3 - 2 
84 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:00  Unik FK:F04 -  Saltsjö-Boo IF DamJ Blåsbo 2 2 - 5 
85 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:15  BK Forward -  IF Eker Örebro Ringvallen 3
86 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:15  Västerås IK -  Triangelns IK:Grön Ringvallen 4
87 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 10:15  BK Forward Svart -  Enköping SK:ESK Gul Ringvallen 5
88 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 10:15  Västerås BK30:Vit -  Triangelns IK:Svart Ringvallen 6
89 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 10:45  Frösö IF -  BKV Norrtälje Blå Apalby 2 0 - 3 
90 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 10:45  Vaksala SK:2 -  Håbo FF Apalby 3 0 - 11 
91 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:45  Karlbergs BK:2 -  Lillån FK Apalby 4 1 - 1 
92 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 10:45  Vaksala SK:1 -  IFK VÄSTERÅS FK Rocklunda 20 0 - 3 
93 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 10:45  Norrtull SK -  Vaksala SK Råby 1 3 - 0 
94 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:45  FC Europa -  Segeltorp IF:P02 Råby 2 0 - 2 
95 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:45  IFK Lidingö:Central: Blå -  Ursviks IK Råby 3 1 - 1 
96 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:45  IFK Viksjö -  Smedby AIS Önsta 2 2 - 0 
97 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 10:45  Tyresö FF -  Rynninge IK Önsta 3 0 - 2 
416 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 10:45  Sandvikens IF -  Sickla IF Wenströmska 1 3 - 0 
98 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  BK Derby Ungdom -  New Mill Indians SK Ringvallen 1 2 - 1 
99 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Jäders IF -  Västerås BK30 Ringvallen 2 0 - 6 
100 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Västerås IK:P09:1 -  IFK Lidingö Ringvallen 3
101 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  FC Europa -  Västerås BK30:Vit Ringvallen 4
102 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Västerås BK30 -  Skogstorps Goif:P09 Ringvallen 5
103 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  IK Viljan Strängnäs:Blå -  Triangelns IK Ringvallen 6
106 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  IFK Hallsberg/pålsboda Goif -  IK Sturehov:F0405 Branthovda 1 0 - 2 
107 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Västerås BK 30 -  Triangelns IK Branthovda 2 1 - 0 
108 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Hällbybrunns IF -  IK Arvika Fotboll Branthovda 3 1 - 5 
109 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Norrtull SK -  Västerås BK 30 Branthovda 4 0 - 2 
110 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  Håbo FF:Röd -  Adolfsbergs IK Branthovda 5 1 - 2 
111 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:00  BK Sport:2 -  BK Forward Hamre 2 0 - 4 
112 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:00  Västerås IK:Lag 3 -  Vasalunds IF A Hamre 3 4 - 0 
113 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  AFC Eskilstuna -  Skiljebo SK:Gul 1 Hamre 4 5 - 3 
114 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:00  BK Sport -  Adolfsbergs IK Hamre 5 1 - 2 
115 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:00  Eskilsminne IF:blå -  Saltsjöbadens IF Blåsbo 1 2 - 1 
116 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:00  Hammarby IFF:F03 -  Skultuna IS Blåsbo 2 0 - 1 
117 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:40  AIK Vit -  Västerås BK30 Apalby 2 2 - 1 
118 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:40  FC Djursholm -  BKV Norrtälje:2 Apalby 3 0 - 1 
119 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 11:40  Karlbergs BK -  Alsike IF Apalby 4 1 - 2 
120 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 11:40  Nackdala AIS -  Köping FF Rocklunda 20 1 - 4 
121 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:40  Kvarnsvedens IK -  IFK Lidingö:Central: Vit Råby 1 2 - 0 
122 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:40  Carlstad United Ungdom FF -  Irsta IF:1 Råby 2 0 - 0 
123 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 11:40  Skogås Trångsunds FF:U17 -  IK Franke Råby 3 0 - 3 
124 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:40  BK Sport -  Örby IS Önsta 2 0 - 6 
125 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 11:40  Stureby SK -  Märsta IK Önsta 3 18 - 0 
419 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:40  Syrianska IF Kerburan -  BKV Norrtälje Wenströmska 1 0 - 0 
126 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:45  IFK Västerås:2 -  Västerås BK30 Ringvallen 3
127 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:45  IFK Tumba FK -  Täby FK Ringvallen 4
128 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:45  IFK Västerås -  Spånga IS FK Ringvallen 5
129 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 11:45  IK Sturehov -  Västerås BK30 F07 Ringvallen 6
130 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Örby IS -  AIK DFF:AIK f07u Ringvallen 1 0 - 5 
131 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Stuvsta IF:Grön -  IK Sturehov Ringvallen 2 0 - 0 
134 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 12:00  Eskilsminne IF:Gul -  Storvreta IK Branthovda 1 1 - 0 
135 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Skå IK & Bygdegård -  Lerums IS Vit Branthovda 2 2 - 2 
136 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Romfartuna GIF -  Triangelns IK Branthovda 3 0 - 0 
137 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Latorps IF -  IK Sirius FK Branthovda 4 2 - 0 
138 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:00  Gideonsbergs IF -  Rågsveds IF Branthovda 5 0 - 2 
139 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 12:00  Skiljebo SK Svart -  Rågsveds IF Hamre 2 2 - 1 
140 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 12:00  Sunnersta AIF -  Dingtuna GIF Hamre 3 3 - 0 
141 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:00  Skiljebo SK:Gul 2 -  Slätta SK Hamre 4 0 - 2 
142 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:00  Spårvägens FF -  Gideonsbergs IF Hamre 5 4 - 1 
143 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:00  Västerås BK30 -  Unik FK:F04 Blåsbo 1 1 - 0 
144 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:00  Saltsjö-Boo IF DamJ -  Dunkers IF Blåsbo 2 3 - 0 
145 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 12:30  Rågsveds IF:VIT -  Västerås BK30:Svart Ringvallen 3
146 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 12:30  Hammarby IF FF P08-20 -  Enköpings SK:ESK Grön Ringvallen 4
147 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:30  Irsta IF -  Danderyds SK Ringvallen 5
148 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:30  Ängby IF -  Sollerö IF Ringvallen 6
149 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:35  Västerås IK -  Frösö IF Apalby 2 5 - 1 
150 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:35  Håbo FF -  BKV Norrtälje Blå Apalby 3 1 - 1 
151 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 12:35  Gideonsbergs IF -  Fanna BK Apalby 4 1 - 0 
152 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 12:35  Sköndals IK FK:16 -  Forshaga IF Rocklunda 20 0 - 6 
153 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 12:35  Skiljebo SK P02 -  Hovsta IF Råby 1 2 - 0 
154 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 12:35  Gnosjö IF -  Sigtuna IF FK Råby 2 4 - 2 
155 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:35  Rotebro IS FF -  Älta IF Råby 3 1 - 0 
156 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:35  Unik FK:F05 -  Skiljebo Sk F-05 Önsta 2 0 - 7 
157 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 12:35  Håbo FF -  Värmdö IF Önsta 3 0 - 2 
420 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 12:35  Sickla IF -  Sala FF Wenströmska 1 2 - 0 
158 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  Adolfsbergs IK -  Örby IS:blå Ringvallen 1 4 - 1 
159 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  Tungelsta IF -  Sollentuna Tegelhagen-Silverdal F07 Ringvallen 2 1 - 1 
160 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 13:00  Saltsjö-Boo IF -  Tullinge Fotboll Branthovda 1 1 - 3 
161 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  Västerås BK30 svart -  Lerums IS Lila Branthovda 2 1 - 0 
162 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  ÖSK Ungdom P07 Svart -  Sollerö IF Branthovda 3 2 - 0 
163 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  Lekebergs IF:PF0708 -  Syrianska IF Västerås Branthovda 4 1 - 3 
164 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:00  Håbo FF:Svart -  Reymersholms IK Branthovda 5 0 - 1 
165 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 13:00  IK Franke -  Håbo FF Hamre 2 7 - 1 
166 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 13:00  Eskilstuna Södra FF -  Gamla Upsala SK Hamre 3 1 - 2 
167 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 13:00  IFK Västerås P05 -  IK Viking FK/Lesjöfors IF Hamre 4 1 - 4 
168 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 13:00  Fanna BK -  Vallentuna BK Hamre 5 0 - 2 
169 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 13:00  Hammarby IFF:F03 -  Eskilsminne IF:blå Blåsbo 1 0 - 0 
170 F15-16 Grupp 2 Lör 2019-10-19 13:00  Skultuna IS -  Saltsjöbadens IF Blåsbo 2 0 - 1 
171 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:14  Västerås BK30:P10 -  IK Viljan Strängnäs:Vit Ringvallen 3
172 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:15  Karlbergs BK:P09-Gul -  Romfartuna GIF:Svart Ringvallen 4
173 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:15  IFK Lidingö -  FC Europa Ringvallen 5
174 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:15  Västerås BK30:Vit -  Västerås IK:P09:1 Ringvallen 6
175 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  AIK Vit -  Syrianska IF Västerås Apalby 2 3 - 3 
176 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  Västerås BK30 -  FC Djursholm Apalby 3 3 - 2 
177 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:30  Vaksala SK:1 -  Karlbergs BK:2 Apalby 4 0 - 3 
178 P13-9 Grupp 3 Lör 2019-10-19 13:30  IFK VÄSTERÅS FK -  Lillån FK Rocklunda 20 2 - 4 
179 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 13:30  Vaksala SK -  Enebybergs IF Råby 1 1 - 0 
180 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 13:30  Täby FK -  Norrtull SK Råby 2 0 - 0 
181 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  IFK Lidingö:Central: Blå -  FC Europa Råby 3 2 - 2 
182 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  Tyresö FF -  IFK Viksjö Önsta 2 1 - 0 
183 F14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  Rynninge IK -  Smedby AIS Önsta 3 3 - 0 
418 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 13:30  IK Sturehov -  Rimbo IF Wenströmska 1 4 - 1 
184 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Jäders IF -  BK Derby Ungdom Ringvallen 1 0 - 3 
185 F12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Västerås BK30 -  New Mill Indians SK Ringvallen 2 5 - 0 
186 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Triangelns IK:Grön -  BK Forward Ringvallen 3
187 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  IF Eker Örebro -  Västerås IK Ringvallen 4
188 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:00  Triangelns IK:Svart -  BK Forward Svart Ringvallen 5
189 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:00  Enköping SK:ESK Gul -  Västerås BK30:Vit Ringvallen 6
192 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  IFK Hallsberg/pålsboda Goif -  Västerås BK30:svart Branthovda 1 1 - 1 
193 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Triangelns IK -  Adolfsbergs IK Branthovda 2 2 - 3 
194 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Norrtull SK -  Hällbybrunns IF Branthovda 3 1 - 0 
195 P12-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Västerås BK 30 -  IK Arvika Fotboll Branthovda 4 2 - 3 
196 F13-9m Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Västerås BK 30 -  Håbo FF:Röd Branthovda 5 2 - 1 
197 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  AFC Eskilstuna -  BK Sport Hamre 2 2 - 0 
198 P14 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:00  Skiljebo SK:Gul 1 -  Adolfsbergs IK Hamre 3 2 - 1 
199 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:00  BK Sport:2 -  Västerås IK:Lag 3 Hamre 4 0 - 1 
200 P14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:00  BK Forward -  Vasalunds IF A Hamre 5 5 - 0 
201 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 14:00  Saltsjö-Boo IF DamJ -  Västerås BK30 Blåsbo 1 2 - 0 
202 F15-16 Grupp 3 Lör 2019-10-19 14:00  Dunkers IF -  Unik FK:F04 Blåsbo 2 0 - 3 
203 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Västerås IK -  Vaksala SK:2 Apalby 2 2 - 0 
204 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Frösö IF -  Håbo FF Apalby 3 2 - 0 
205 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 14:25  Nackdala AIS -  Karlbergs BK Apalby 4 0 - 1 
206 P13-9 Grupp 4 Lör 2019-10-19 14:25  Köping FF -  Alsike IF Rocklunda 20 3 - 4 
207 P16-17 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:25  Ursviks IK -  Segeltorp IF:P02 Råby 1 0 - 4 
208 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  IFK Lidingö:Central: Vit -  Irsta IF:1 Råby 2 0 - 1 
209 P16-17 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Kvarnsvedens IK -  Carlstad United Ungdom FF Råby 3 2 - 3 
210 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Stureby SK -  BK Sport Önsta 2 3 - 0 
211 F14 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Märsta IK -  Örby IS Önsta 3 0 - 10 
421 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 14:25  Hertzöga BK -  Sandvikens IF Wenströmska 1 0 - 1 
212 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:45  Täby FK -  IFK Västerås:2 Ringvallen 3
213 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:45  IFK Västerås -  IK Sturehov Ringvallen 4
214 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:45  Spånga IS FK -  Västerås BK30 F07 Ringvallen 5
215 F11-12 Grupp 1 Lör 2019-10-19 14:45  Västerås BK30 -  IFK Tumba FK Ringvallen 6
216 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  Stuvsta IF:Grön -  Örby IS Ringvallen 1 1 - 2 
217 F12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  IK Sturehov -  AIK DFF:AIK f07u Ringvallen 2 3 - 0 
220 F15-16 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:00  IK Sturehov:F0405 -  Barkarö SK Branthovda 1 2 - 0 
221 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  Lerums IS Vit -  Rågsveds IF Branthovda 2 1 - 1 
222 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  Latorps IF -  Romfartuna GIF Branthovda 3 1 - 2 
223 P12-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  IK Sirius FK -  Triangelns IK Branthovda 4 0 - 6 
224 F13-9m Grupp 2 Lör 2019-10-19 15:00  Skå IK & Bygdegård -  Gideonsbergs IF Branthovda 5 0 - 3 
225 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:00  Spårvägens FF -  Skiljebo SK:Gul 2 Hamre 2 1 - 5 
226 P14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:00  Gideonsbergs IF -  Slätta SK Hamre 3 0 - 1 
227 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 15:00  Sunnersta AIF -  Skiljebo SK Svart Hamre 4 1 - 0 
228 P14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 15:00  Dingtuna GIF -  Rågsveds IF Hamre 5 1 - 2 
229 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 15:00  Saltsjö-Boo IF -  Eskilsminne IF:Gul Blåsbo 1 1 - 2 
230 F15-16 Grupp 4 Lör 2019-10-19 15:00  Tullinge Fotboll -  Storvreta IK Blåsbo 2 3 - 0 
231 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:20  BKV Norrtälje:2 -  AIK Vit Apalby 2 0 - 4 
232 P13-9 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:20  Syrianska IF Västerås -  Västerås BK30 Apalby 3 3 - 0 
233 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 15:20  Sköndals IK FK:16 -  Gideonsbergs IF Apalby 4 1 - 1 
234 P13-9 Grupp 5 Lör 2019-10-19 15:20  Forshaga IF -  Fanna BK Rocklunda 20 3 - 0 
235 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:20  Skogås Trångsunds FF:U17 -  Rotebro IS FF Råby 1 1 - 2 
236 P16-17 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:20  IK Franke -  Älta IF Råby 2 1 - 2 
237 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:20  Håbo FF -  Unik FK:F05 Önsta 2 2 - 0 
238 F14 Grupp 3 Lör 2019-10-19 15:20  Värmdö IF -  Skiljebo Sk F-05 Önsta 3 5 - 1 
263 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 15:20  Vaksala SK -  Täby FK Råby 3 1 - 1 
423 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:20  IK Sturehov -  Syrianska IF Kerburan Wenströmska 1 0 - 1 
239 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:30  Triangelns IK -  Västerås BK30 Ringvallen 3
240 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:30  IK Viljan Strängnäs:Blå -  Skogstorps Goif:P09 Ringvallen 4
241 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:30  IK Viljan Strängnäs:Vit -  Romfartuna GIF:Svart Ringvallen 5
242 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 15:30  Västerås BK30:P10 -  Karlbergs BK:P09-Gul Ringvallen 6
243 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Tungelsta IF -  Adolfsbergs IK Ringvallen 1 1 - 2 
244 F12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Sollentuna Tegelhagen-Silverdal F07 -  Örby IS:blå Ringvallen 2 0 - 5 
247 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Lerums IS Lila -  Reymersholms IK Branthovda 2 1 - 3 
248 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Lekebergs IF:PF0708 -  ÖSK Ungdom P07 Svart Branthovda 3 0 - 7 
249 P12-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Syrianska IF Västerås -  Sollerö IF Branthovda 4 5 - 0 
250 F13-9m Grupp 3 Lör 2019-10-19 16:00  Västerås BK30 svart -  Håbo FF:Svart Branthovda 5 3 - 0 
251 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 16:00  Eskilstuna Södra FF -  IK Franke Hamre 2 3 - 4 
252 P14 Grupp 5 Lör 2019-10-19 16:00  Gamla Upsala SK -  Håbo FF Hamre 3 2 - 2 
253 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 16:00  Fanna BK -  IFK Västerås P05 Hamre 4 1 - 3 
254 P14 Grupp 6 Lör 2019-10-19 16:00  Vallentuna BK -  IK Viking FK/Lesjöfors IF Hamre 5 0 - 3 
12 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 16:15  Sala FF -  Sandvikens IF Wenströmska 1 1 - 2 
255 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 16:15  Västerås BK30:Svart -  Hammarby IF FF P08-20 Ringvallen 3
256 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 16:15  Enköpings SK:ESK Grön -  Rågsveds IF:VIT Ringvallen 4
257 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 16:15  Danderyds SK -  Ängby IF Ringvallen 5
258 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 16:15  Sollerö IF -  Irsta IF Ringvallen 6
259 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 16:15  BKV Norrtälje Blå -  Västerås IK Apalby 2 1 - 1 
260 P13-9 Grupp 2 Lör 2019-10-19 16:15  Vaksala SK:2 -  Frösö IF Apalby 3 2 - 1 
261 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 16:15  Skiljebo SK P02 -  Gnosjö IF Råby 1 0 - 1 
262 P16-17 Grupp 4 Lör 2019-10-19 16:15  Hovsta IF -  Sigtuna IF FK Råby 2 2 - 1 
264 F14 Grupp 4 Lör 2019-10-19 16:15  Enebybergs IF -  Norrtull SK Råby 3 2 - 0 
265 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 17:00  Västerås BK30:Vit -  IFK Lidingö Ringvallen 3
266 P10 Grupp 1 Lör 2019-10-19 17:00  Västerås IK:P09:1 -  FC Europa Ringvallen 4
267 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 17:00  BK Forward Svart -  Västerås BK30:Vit Ringvallen 5
422 P15 Grupp 1 Lör 2019-10-19 17:10  Rimbo IF -  BKV Norrtälje Wenströmska 1 0 - 3 
268 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 17:45  BK Forward -  Västerås IK Ringvallen 3
269 P11 Grupp 1 Lör 2019-10-19 17:45  Triangelns IK:Grön -  IF Eker Örebro Ringvallen 4
270 P11 Grupp 2 Lör 2019-10-19 17:45  Triangelns IK:Svart -  Enköping SK:ESK Gul Ringvallen 5
11 P15 Grupp 2 Lör 2019-10-19 18:05  Sickla IF -  Hertzöga BK Wenströmska 1 2 - 1 

Website powered by Tournament Software

Page created 2020-06-15 01:32:09