VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       
 Välj plan
Södervång 1
Södervång 2
Södervång 3
Södervång 4
 Välj datum
Samtliga
2019-01-25
2019-01-26
2019-01-27
2019-02-02
2019-02-03
2019-02-08
2019-02-09
2019-02-10

Matcher på Södervång 2

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
701 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:00   FC Bellevue:2 -   Skanör / Falsterbo IF:1 Södervång 2
703 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:15   Skanör / Falsterbo IF:3 -   Vellinge IF:vit Södervång 2
705 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:30   FC Bellevue:2 -   IFK Klagshamn Södervång 2
707 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:45   Vellinge IF:vit -   Skanör / Falsterbo IF:1 Södervång 2
709 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:00   IFK Klagshamn -   Skanör / Falsterbo IF:3 Södervång 2
711 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:15   Vellinge IF:vit -   FC Bellevue:2 Södervång 2
713 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:30   Skanör / Falsterbo IF:1 -   IFK Klagshamn Södervång 2
715 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:45   Skanör / Falsterbo IF:3 -   FC Bellevue:2 Södervång 2
717 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:00   IFK Klagshamn -   Vellinge IF:vit Södervång 2
719 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:15   Skanör / Falsterbo IF:1 -   Skanör / Falsterbo IF:3 Södervång 2
901 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:00   Trollenäs IF:röd -   Trelleborg FF:#2 Södervång 2
905 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:20   Vellinge IF:3 -   Västra Ingelstad 1 Södervång 2
909 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:40   Trollenäs IF:röd -   Öja FF:Öja Blå Södervång 2
913 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:00   Västra Ingelstad 1 -   Trelleborg FF:#2 Södervång 2
917 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:20   Öja FF:Öja Blå -   Vellinge IF:3 Södervång 2
921 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:40   Västra Ingelstad 1 -   Trollenäs IF:röd Södervång 2
925 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:00   Trelleborg FF:#2 -   Öja FF:Öja Blå Södervång 2
929 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:20   Vellinge IF:3 -   Trollenäs IF:röd Södervång 2
933 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:40   Öja FF:Öja Blå -   Västra Ingelstad 1 Södervång 2
937 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:00   Trelleborg FF:#2 -   Vellinge IF:3 Södervång 2
501 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:00   Vellinge IF:3 -   Trelleborgs FF:Röd Södervång 2
503 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15   FC Bellevue:2 -   Oxie SK:Fortnite Södervång 2
505 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:30   Vellinge IF:3 -   Bara GIF:1 Södervång 2
507 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45   Oxie SK:Fortnite -   Trelleborgs FF:Röd Södervång 2
509 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:00   Bara GIF:1 -   FC Bellevue:2 Södervång 2
511 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:15   Oxie SK:Fortnite -   Vellinge IF:3 Södervång 2
513 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30   Trelleborgs FF:Röd -   Bara GIF:1 Södervång 2
515 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:45   FC Bellevue:2 -   Vellinge IF:3 Södervång 2
517 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:00   Bara GIF:1 -   Oxie SK:Fortnite Södervång 2
519 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:15   Trelleborgs FF:Röd -   FC Bellevue:2 Södervång 2
521 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:00   BK Höllviken -   Vellinge IF:1 Södervång 2
523 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:15   Västra ingelstad is -   Kulladals FF Södervång 2
525 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:30   BK Höllviken -   FC Bellevue:4 Södervång 2
527 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:45   Kulladals FF -   Vellinge IF:1 Södervång 2
529 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00   FC Bellevue:4 -   Västra ingelstad is Södervång 2
531 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:15   Kulladals FF -   BK Höllviken Södervång 2
533 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:30   Vellinge IF:1 -   FC Bellevue:4 Södervång 2
535 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:45   Västra ingelstad is -   BK Höllviken Södervång 2
537 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:00   FC Bellevue:4 -   Kulladals FF Södervång 2
539 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15   Vellinge IF:1 -   Västra ingelstad is Södervång 2
401 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:00   FC Bellevue:1 -   Malmö City FC:gul Södervång 2
403 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:15   Vellinge IF:2 -   Uppåkra IF:Svart Södervång 2
405 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:30   FC Bellevue:1 -   BK Höllviken:Grön Södervång 2
407 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:45   Uppåkra IF:Svart -   Malmö City FC:gul Södervång 2
409 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:00   BK Höllviken:Grön -   Vellinge IF:2 Södervång 2
411 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:15   Uppåkra IF:Svart -   FC Bellevue:1 Södervång 2
413 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30   Malmö City FC:gul -   BK Höllviken:Grön Södervång 2
415 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:45   Vellinge IF:2 -   FC Bellevue:1 Södervång 2
417 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:00   BK Höllviken:Grön -   Uppåkra IF:Svart Södervång 2
419 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:15   Malmö City FC:gul -   Vellinge IF:2 Södervång 2
200 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:00   FC Trelleborg:Röd -   FC Bellevue:1 Södervång 2
201 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15   Vellinge IF Röd:Blå -   Klågerups GoIF:Vit Södervång 2
202 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:30   FC Trelleborg:Röd -   Malmö City FC:gul Södervång 2
203 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45   Klågerups GoIF:Vit -   FC Bellevue:1 Södervång 2
204 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00   Malmö City FC:gul -   Vellinge IF Röd:Blå Södervång 2
205 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15   Klågerups GoIF:Vit -   FC Trelleborg:Röd Södervång 2
206 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:30   FC Bellevue:1 -   Malmö City FC:gul Södervång 2
207 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:45   Vellinge IF Röd:Blå -   FC Trelleborg:Röd Södervång 2
208 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00   Malmö City FC:gul -   Klågerups GoIF:Vit Södervång 2
209 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:15   FC Bellevue:1 -   Vellinge IF Röd:Blå Södervång 2
211 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:00   FC Bellevue:3 -   Malmö City FC:vit Södervång 2
213 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15   Staffanstorp United:2 -   Treleborgs FF Södervång 2
215 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:30   FC Bellevue:3 -   Vellinge IF Röd:Vit Södervång 2
217 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:45   Treleborgs FF -   Malmö City FC:vit Södervång 2
219 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00   Vellinge IF Röd:Vit -   Staffanstorp United:2 Södervång 2
221 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:15   Treleborgs FF -   FC Bellevue:3 Södervång 2
223 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:30   Malmö City FC:vit -   Vellinge IF Röd:Vit Södervång 2
225 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45   Staffanstorp United:2 -   FC Bellevue:3 Södervång 2
227 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00   Vellinge IF Röd:Vit -   Treleborgs FF Södervång 2
229 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:15   Malmö City FC:vit -   Staffanstorp United:2 Södervång 2
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00   Gif Nike:SLIME -   BK Höllviken:Vit Södervång 2
1503 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:15   Trelleborgs FF:BLÅVIT -  VAKANT Södervång 2
1505 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:30   Gif Nike:SLIME -   IFK Klagshamn Gul Södervång 2
1507 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:45  VAKANT -   BK Höllviken:Vit Södervång 2
1509 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:00   IFK Klagshamn Gul -   Trelleborgs FF:BLÅVIT Södervång 2
1511 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:15  VAKANT -   Gif Nike:SLIME Södervång 2
1513 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:30   BK Höllviken:Vit -   IFK Klagshamn Gul Södervång 2
1515 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:45   Trelleborgs FF:BLÅVIT -   Gif Nike:SLIME Södervång 2
1517 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:00   IFK Klagshamn Gul -  VAKANT Södervång 2
1519 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:15   BK Höllviken:Vit -   Trelleborgs FF:BLÅVIT Södervång 2
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00   Vellinge IF -   Uppåkra IF:Vit Södervång 2
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15  Skanör/Falsterbo -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30   Vellinge IF -   Svedala IF:1 Södervång 2
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45   Lunds FF:Röd -   Uppåkra IF:Vit Södervång 2
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00   Svedala IF:1 -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15   Lunds FF:Röd -   Vellinge IF Södervång 2
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30   Uppåkra IF:Vit -   Svedala IF:1 Södervång 2
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45  Skanör/Falsterbo -   Vellinge IF Södervång 2
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00   Svedala IF:1 -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15   Uppåkra IF:Vit -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00   Vellinge IF:Y -   Kulladals FF Södervång 2
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15   Klågerups GoIF:Röd -   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK Södervång 2
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30   LB07 Svart -   Lilla Torg FF Södervång 2
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45   Åkarps if -   Vellinge IF:X Södervång 2
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00   Vellinge IF:Y -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK -   Kulladals FF Södervång 2
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30   LB07 Svart -   Åkarps if Södervång 2
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45   Vellinge IF:X -   Lilla Torg FF Södervång 2
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00   Kulladals FF -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK -   Vellinge IF:Y Södervång 2
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30   Lilla Torg FF -   Åkarps if Södervång 2
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45   Vellinge IF:X -   LB07 Svart Södervång 2
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00   Dalby GIF 2 -   BK Höllviken vit Södervång 2
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15   Lunds FF:Röd -  VAKANT:4 Södervång 2
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30   Dalby GIF 2 -   Oxie SK:Vit Södervång 2
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45  VAKANT:4 -   BK Höllviken vit Södervång 2
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00   Oxie SK:Vit -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15  VAKANT:4 -   Dalby GIF 2 Södervång 2
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30   BK Höllviken vit -   Oxie SK:Vit Södervång 2
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45   Lunds FF:Röd -   Dalby GIF 2 Södervång 2
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00   Oxie SK:Vit -  VAKANT:4 Södervång 2
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15   BK Höllviken vit -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00   Dalby GIF -   Eskilsminne IF Södervång 2
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15   Lilla Torg FF:blå -   Västra ingelstad is Södervång 2
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30   Dalby GIF -   Skegrie BK Södervång 2
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45   Västra ingelstad is -   Eskilsminne IF Södervång 2
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00   Skegrie BK -   Lilla Torg FF:blå Södervång 2
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15   Västra ingelstad is -   Dalby GIF Södervång 2
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30   Eskilsminne IF -   Skegrie BK Södervång 2
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45   Lilla Torg FF:blå -   Dalby GIF Södervång 2
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00   Skegrie BK -   Västra ingelstad is Södervång 2
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15   Eskilsminne IF -   Lilla Torg FF:blå Södervång 2
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00   Vellinge IF -   LB07 Svart Södervång 2
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15   Lilla Torg FF:svart -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30   Vellinge IF -   Dösjöbro IF Södervång 2
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45  Skanör/Falsterbo -   LB07 Svart Södervång 2
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00   Dösjöbro IF -   Lilla Torg FF:svart Södervång 2
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15  Skanör/Falsterbo -   Vellinge IF Södervång 2
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30   LB07 Svart -   Dösjöbro IF Södervång 2
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45   Lilla Torg FF:svart -   Vellinge IF Södervång 2
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00   Dösjöbro IF -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15   LB07 Svart -   Lilla Torg FF:svart Södervång 2
601 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:00   Oxie SK:Fortnite -   Vellinge IF:2 Södervång 2
603 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:15   skanör - falsterbo if:Vit -   Tygelsjö IK Södervång 2
605 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:30   Oxie SK:Fortnite -   Vellinge IF:3 Södervång 2
607 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:45   Tygelsjö IK -   Vellinge IF:2 Södervång 2
609 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:00   Vellinge IF:3 -   skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2
611 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:15   Tygelsjö IK -   Oxie SK:Fortnite Södervång 2
613 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:30   Vellinge IF:2 -   Vellinge IF:3 Södervång 2
615 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:45   skanör - falsterbo if:Vit -   Oxie SK:Fortnite Södervång 2
617 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:00   Vellinge IF:3 -   Tygelsjö IK Södervång 2
619 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:15   Vellinge IF:2 -   skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30   Trelleborgs FF:Blå -   Västra ingelstad is Södervång 2
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45   FC Bellevue:2 -   BK Höllviken:röd Södervång 2
305 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:00   Trelleborgs FF:Blå -   Lunds BoIS:röd Södervång 2
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15   BK Höllviken:röd -   Västra ingelstad is Södervång 2
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30   Lunds BoIS:röd -   FC Bellevue:2 Södervång 2
311 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:45   BK Höllviken:röd -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 2
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00   Västra ingelstad is -   Lunds BoIS:röd Södervång 2
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15   FC Bellevue:2 -   Trelleborgs FF:Blå Södervång 2
317 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:30   Lunds BoIS:röd -   BK Höllviken:röd Södervång 2
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45   Västra ingelstad is -   FC Bellevue:2 Södervång 2
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30   Skanör Falsterbo IF:Vit -   Veberöds AIF:Vit Södervång 2
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45   Vellinge IF:Röd -   FC Trelleborg Södervång 2
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00   Skanör Falsterbo IF:Vit -   BK Höllviken:svart Södervång 2
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15   FC Trelleborg -   Veberöds AIF:Vit Södervång 2
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30   BK Höllviken:svart -   Vellinge IF:Röd Södervång 2
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45   FC Trelleborg -   Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00   Veberöds AIF:Vit -   BK Höllviken:svart Södervång 2
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15   Vellinge IF:Röd -   Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30   BK Höllviken:svart -   FC Trelleborg Södervång 2
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45   Veberöds AIF:Vit -   Vellinge IF:Röd Södervång 2
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45   FC Trelleborg:P07B -   Lunds BoIS Södervång 2 1 - 2 
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00   FC Trelleborg:P07A -   Vellinge IF:RÖD Södervång 2 1 - 0 
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15   LB07:Svart -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 1 - 0 
1003 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30   BK Höllviken:Vit -   Gislöv IF Södervång 2 0 - 1 
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45   Lunds BoIS -   FC Bellevue:4 Södervång 2 2 - 1 
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00   Vellinge IF:RÖD -   FC Bellevue:3 Södervång 2 1 - 4 
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15   Klågerups GoIF:Röd -   BK Höllviken:Röd Södervång 2 0 - 0 
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30   Gislöv IF -   LB07:Röd Södervång 2 2 - 0 
109 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45   Lunds BoIS -   FC Bellevue:1 Södervång 2 0 - 4 
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00   Vellinge IF:RÖD -   FC Bellevue:2 Södervång 2 0 - 3 
1009 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15   Klågerups GoIF:Röd -   Kulladals FF Södervång 2 2 - 0 
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30   Gislöv IF -   Vellinge IF Södervång 2 1 - 1 
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45   FC Trelleborg:P07A  -   FC Bellevue:1  Södervång 2 0 - 3 
115 P 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:00   FC Bellevue:2  -   FC Bellevue:4  Södervång 2 3 - 1 
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15   BK Höllviken:Vit  -   Klågerups GoIF:Röd  Södervång 2 1 - 0 
1015 F 2006 A-kvartsfinal:04 Lör 2019-02-09 18:30   BK Höllviken:Röd  -   Vellinge IF  Södervång 2 0 - 1 
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45   Lunds BoIS  -   FC Bellevue:2  Södervång 2 1 - 3 
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00   Gislöv IF  -   Vellinge IF  Södervång 2 2 - 1 
801 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:00   Skanör Falsterbo IF:City -   Vellinge IF:Vit Södervång 2
803 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:15   Oxie SK:Svart -   Trelleborgs FF:TFF2 Södervång 2
805 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:30   Skanör Falsterbo IF:City -   Skegrie BK:2 Södervång 2
807 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:45   Trelleborgs FF:TFF2 -   Vellinge IF:Vit Södervång 2
809 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:00   Skegrie BK:2 -   Oxie SK:Svart Södervång 2
811 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:15   Trelleborgs FF:TFF2 -   Skanör Falsterbo IF:City Södervång 2
813 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:30   Vellinge IF:Vit -   Skegrie BK:2 Södervång 2
815 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:45   Oxie SK:Svart -   Skanör Falsterbo IF:City Södervång 2
817 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:00   Skegrie BK:2 -   Trelleborgs FF:TFF2 Södervång 2
819 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:15   Vellinge IF:Vit -   Oxie SK:Svart Södervång 2
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00   Skanör Falsterbo IF:Real -   Vellinge IF:Blå Södervång 2
823 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:15   Oxie SK:Vit -   Gentofte Fodbold Akademi Södervång 2
825 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:30   Skanör Falsterbo IF:Real -   Västra Ingelstads IS:Svart Södervång 2
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45   Gentofte Fodbold Akademi -   Vellinge IF:Blå Södervång 2
829 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:00   Västra Ingelstads IS:Svart -   Oxie SK:Vit Södervång 2
831 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:15   Gentofte Fodbold Akademi -   Skanör Falsterbo IF:Real Södervång 2
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30   Vellinge IF:Blå -   Västra Ingelstads IS:Svart Södervång 2
835 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:45   Oxie SK:Vit -   Skanör Falsterbo IF:Real Södervång 2
837 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:00   Västra Ingelstads IS:Svart -   Gentofte Fodbold Akademi Södervång 2
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15   Vellinge IF:Blå -   Oxie SK:Vit Södervång 2

Website powered by Tournament Software