2023-04-22 22:20
Viffecupen 2019 25 Jan till 10 Feb
Menu
START
TURNERINGSINFO
Kontakta oss
INBJUDAN
TÄVLINGSREGLER
RESULTAT/SPELPR.
Resultat/Spelpr.
per åldersklass
per Plan
per dag
Vinnare
Statistik
Statistik Totalt
Föreningsstatistik
Utskrifter
KLARA ANMÄLNINGAR
Per förening
Per ålderklass
Välj plan
Södervång 1
Södervång 2
Södervång 3
Södervång 4
Välj datum
Samtliga
2019-01-25
2019-01-26
2019-01-27
2019-02-02
2019-02-03
2019-02-08
2019-02-09
2019-02-10
Matcher på Södervång 1
Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
Plan
Resultat
700
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
18:00
Skanör / Falsterbo IF:2
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
702
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
18:15
FC Bellevue:3
-
Vellinge IF:röd
Södervång 1
704
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
18:30
Skanör / Falsterbo IF:2
-
Vellinge IF:blå
Södervång 1
706
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
18:45
Vellinge IF:röd
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
708
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
19:00
Vellinge IF:blå
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
710
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
19:15
Vellinge IF:röd
-
Skanör / Falsterbo IF:2
Södervång 1
712
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
19:30
FC Bellevue:1
-
Vellinge IF:blå
Södervång 1
714
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
19:45
FC Bellevue:3
-
Skanör / Falsterbo IF:2
Södervång 1
716
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
20:00
Vellinge IF:blå
-
Vellinge IF:röd
Södervång 1
718
P 2011 - 1
Grupp 1
Fre
2019-01-25
20:15
FC Bellevue:1
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
900
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
09:00
vellinge IF:4
-
Trelleborg FF:#1
Södervång 1
904
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
09:20
Trelleborgs FF
-
Skanör-Falsterbo IF:2
Södervång 1
908
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
09:40
vellinge IF:4
-
Dalby GIF:1
Södervång 1
912
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
10:00
Skanör-Falsterbo IF:2
-
Trelleborg FF:#1
Södervång 1
916
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
10:20
Dalby GIF:1
-
Trelleborgs FF
Södervång 1
920
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
10:40
Skanör-Falsterbo IF:2
-
vellinge IF:4
Södervång 1
924
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
11:00
Trelleborg FF:#1
-
Dalby GIF:1
Södervång 1
928
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
11:20
Trelleborgs FF
-
vellinge IF:4
Södervång 1
932
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
11:40
Dalby GIF:1
-
Skanör-Falsterbo IF:2
Södervång 1
936
P 2012
Grupp 1
Lör
2019-01-26
12:00
Trelleborg FF:#1
-
Trelleborgs FF
Södervång 1
500
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
13:00
Oxie SK:FIFA
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
502
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
13:15
Trelleborgs FF:Blå
-
Gislövs IF
Södervång 1
504
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
13:30
Oxie SK:FIFA
-
Tygelsjö IK - VIT
Södervång 1
506
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
13:45
Gislövs IF
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
508
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
14:00
Tygelsjö IK - VIT
-
Trelleborgs FF:Blå
Södervång 1
510
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
14:15
Gislövs IF
-
Oxie SK:FIFA
Södervång 1
512
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
14:30
FC Bellevue:1
-
Tygelsjö IK - VIT
Södervång 1
514
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
14:45
Trelleborgs FF:Blå
-
Oxie SK:FIFA
Södervång 1
516
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
15:00
Tygelsjö IK - VIT
-
Gislövs IF
Södervång 1
518
P 2010 - 1
Grupp 1
Lör
2019-01-26
15:15
FC Bellevue:1
-
Trelleborgs FF:Blå
Södervång 1
520
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
16:00
FC Bellevue:3
-
Trelleborgs FF:Vit
Södervång 1
522
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
16:15
Vellinge IF:2
-
Anderslövs BOIK
Södervång 1
524
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
16:30
FC Bellevue:3
-
Bara GIF:2
Södervång 1
526
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
16:45
Anderslövs BOIK
-
Trelleborgs FF:Vit
Södervång 1
528
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
17:00
Bara GIF:2
-
Vellinge IF:2
Södervång 1
530
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
17:15
Anderslövs BOIK
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
532
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
17:30
Trelleborgs FF:Vit
-
Bara GIF:2
Södervång 1
534
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
17:45
Vellinge IF:2
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
536
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
18:00
Bara GIF:2
-
Anderslövs BOIK
Södervång 1
538
P 2010 - 1
Grupp 3
Lör
2019-01-26
18:15
Trelleborgs FF:Vit
-
Vellinge IF:2
Södervång 1
400
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
09:00
BK Höllviken:Blå
-
Vellinge IF:1
Södervång 1
402
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
09:15
Uppåkra IF:Grön
-
FC Bellevue:2
Södervång 1
404
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
09:30
BK Höllviken:Blå
-
Hyllie IK:Grön
Södervång 1
406
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
09:45
FC Bellevue:2
-
Vellinge IF:1
Södervång 1
408
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
10:00
Hyllie IK:Grön
-
Uppåkra IF:Grön
Södervång 1
410
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
10:15
FC Bellevue:2
-
BK Höllviken:Blå
Södervång 1
412
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
10:30
Vellinge IF:1
-
Hyllie IK:Grön
Södervång 1
414
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
10:45
Uppåkra IF:Grön
-
BK Höllviken:Blå
Södervång 1
416
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
11:00
Hyllie IK:Grön
-
FC Bellevue:2
Södervång 1
418
P 2009
Grupp 1
Sön
2019-01-27
11:15
Vellinge IF:1
-
Uppåkra IF:Grön
Södervång 1
420
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
12:00
Vellinge IF:3
-
Bara GIF
Södervång 1
421
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
12:15
Hyllie IK:Svart
-
BK Höllviken:Röd
Södervång 1
422
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
12:30
Vellinge IF:3
-
Uppåkra IF:Vit
Södervång 1
423
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
12:45
BK Höllviken:Röd
-
Bara GIF
Södervång 1
424
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
13:00
Uppåkra IF:Vit
-
Hyllie IK:Svart
Södervång 1
425
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
13:15
BK Höllviken:Röd
-
Vellinge IF:3
Södervång 1
426
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
13:30
Bara GIF
-
Uppåkra IF:Vit
Södervång 1
427
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
13:45
Hyllie IK:Svart
-
Vellinge IF:3
Södervång 1
428
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
14:00
Uppåkra IF:Vit
-
BK Höllviken:Röd
Södervång 1
429
P 2009
Grupp 3
Sön
2019-01-27
14:15
Bara GIF
-
Hyllie IK:Svart
Södervång 1
210
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
15:00
FC Trelleborg:Vit
-
Vellinge IF Röd:Röd
Södervång 1
212
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
15:15
FC Bellevue:2
-
Staffanstorp United:1
Södervång 1
214
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
15:30
FC Trelleborg:Vit
-
Klågerups GoIF:Röd
Södervång 1
216
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
15:45
Staffanstorp United:1
-
Vellinge IF Röd:Röd
Södervång 1
218
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
16:00
Klågerups GoIF:Röd
-
FC Bellevue:2
Södervång 1
220
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
16:15
Staffanstorp United:1
-
FC Trelleborg:Vit
Södervång 1
222
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
16:30
Vellinge IF Röd:Röd
-
Klågerups GoIF:Röd
Södervång 1
224
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
16:45
FC Bellevue:2
-
FC Trelleborg:Vit
Södervång 1
226
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
17:00
Klågerups GoIF:Röd
-
Staffanstorp United:1
Södervång 1
228
P 2007
Grupp 2
Sön
2019-01-27
17:15
Vellinge IF Röd:Röd
-
FC Bellevue:2
Södervång 1
1500
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
09:00
Borgeby FK:Lejon
-
Gif Nike:LOL
Södervång 1
1502
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
09:15
IFK Klagshamn Blå
-
Bara GIF
Södervång 1
1504
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
09:30
Borgeby FK:Lejon
-
Vellinge IF
Södervång 1
1506
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
09:45
Bara GIF
-
Gif Nike:LOL
Södervång 1
1508
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
10:00
Vellinge IF
-
IFK Klagshamn Blå
Södervång 1
1510
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
10:15
Bara GIF
-
Borgeby FK:Lejon
Södervång 1
1512
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
10:30
Gif Nike:LOL
-
Vellinge IF
Södervång 1
1514
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
10:45
IFK Klagshamn Blå
-
Borgeby FK:Lejon
Södervång 1
1516
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
11:00
Vellinge IF
-
Bara GIF
Södervång 1
1518
F 2011
Grupp 1
Lör
2019-02-02
11:15
Gif Nike:LOL
-
IFK Klagshamn Blå
Södervång 1
1300
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
12:00
Uppåkra IF
-
IF Limhamn Bunkeflo:Röd
Södervång 1
1302
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
12:15
Lunds FF:Blå
-
IFK Klagshamn:2
Södervång 1
1304
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
12:30
Uppåkra IF
-
Dösjöbro IF
Södervång 1
1306
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
12:45
IFK Klagshamn:2
-
IF Limhamn Bunkeflo:Röd
Södervång 1
1308
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
13:00
Dösjöbro IF
-
Lunds FF:Blå
Södervång 1
1310
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
13:15
IFK Klagshamn:2
-
Uppåkra IF
Södervång 1
1312
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
13:30
IF Limhamn Bunkeflo:Röd
-
Dösjöbro IF
Södervång 1
1314
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
13:45
Lunds FF:Blå
-
Uppåkra IF
Södervång 1
1316
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
14:00
Dösjöbro IF
-
IFK Klagshamn:2
Södervång 1
1318
F 2009
Grupp 1
Lör
2019-02-02
14:15
IF Limhamn Bunkeflo:Röd
-
Lunds FF:Blå
Södervång 1
1320
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
15:30
IF Limhamn Bunkeflo:Svart
-
IFK Klagshamn:1
Södervång 1
1321
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
15:45
TrelleborgsFF
-
IF Lödde
Södervång 1
1322
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
16:00
IF Limhamn Bunkeflo:Svart
-
Svedala IF:2
Södervång 1
1323
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
16:15
IF Lödde
-
IFK Klagshamn:1
Södervång 1
1324
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
16:30
Svedala IF:2
-
TrelleborgsFF
Södervång 1
1325
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
16:45
IF Lödde
-
IF Limhamn Bunkeflo:Svart
Södervång 1
1326
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
17:00
IFK Klagshamn:1
-
Svedala IF:2
Södervång 1
1327
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
17:15
TrelleborgsFF
-
IF Limhamn Bunkeflo:Svart
Södervång 1
1328
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
17:30
Svedala IF:2
-
IF Lödde
Södervång 1
1329
F 2009
Grupp 3
Lör
2019-02-02
17:45
IFK Klagshamn:1
-
TrelleborgsFF
Södervång 1
1400
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
09:00
Oxie SK:Svart
-
Lunds FF:Blå
Södervång 1
1402
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
09:15
Trelleborgs FF:VIT
-
IF Lödde
Södervång 1
1404
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
09:30
Oxie SK:Svart
-
BK Höllviken:Röd
Södervång 1
1406
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
09:45
IF Lödde
-
Lunds FF:Blå
Södervång 1
1408
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
10:00
BK Höllviken:Röd
-
Trelleborgs FF:VIT
Södervång 1
1410
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
10:15
IF Lödde
-
Oxie SK:Svart
Södervång 1
1412
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
10:30
Lunds FF:Blå
-
BK Höllviken:Röd
Södervång 1
1414
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
10:45
Trelleborgs FF:VIT
-
Oxie SK:Svart
Södervång 1
1416
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
11:00
BK Höllviken:Röd
-
IF Lödde
Södervång 1
1418
F 2010
Grupp 1
Sön
2019-02-03
11:15
Lunds FF:Blå
-
Trelleborgs FF:VIT
Södervång 1
1420
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
12:00
Vellinge IF
-
Dalby GIF 1
Södervång 1
1421
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
12:15
Trelleborgs FF:BLÅ
-
VAKANT:5
Södervång 1
1422
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
12:30
Vellinge IF
-
FC Rosengård
Södervång 1
1423
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
12:45
VAKANT:5
-
Dalby GIF 1
Södervång 1
1424
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
13:00
FC Rosengård
-
Trelleborgs FF:BLÅ
Södervång 1
1425
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
13:15
VAKANT:5
-
Vellinge IF
Södervång 1
1426
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
13:30
Dalby GIF 1
-
FC Rosengård
Södervång 1
1427
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
13:45
Trelleborgs FF:BLÅ
-
Vellinge IF
Södervång 1
1428
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
14:00
FC Rosengård
-
VAKANT:5
Södervång 1
1429
F 2010
Grupp 3
Sön
2019-02-03
14:15
Dalby GIF 1
-
Trelleborgs FF:BLÅ
Södervång 1
1210
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
15:00
Klågerups GoIF
-
LB07 Röd
Södervång 1
1212
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
15:15
Eskilsminne IF:2
-
FC Rosengård
Södervång 1
1214
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
15:30
Klågerups GoIF
-
Torns IF
Södervång 1
1216
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
15:45
FC Rosengård
-
LB07 Röd
Södervång 1
1218
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
16:00
Torns IF
-
Eskilsminne IF:2
Södervång 1
1220
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
16:15
FC Rosengård
-
Klågerups GoIF
Södervång 1
1222
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
16:30
LB07 Röd
-
Torns IF
Södervång 1
1224
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
16:45
Eskilsminne IF:2
-
Klågerups GoIF
Södervång 1
1226
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
17:00
Torns IF
-
FC Rosengård
Södervång 1
1228
F 2008
Grupp 2
Sön
2019-02-03
17:15
LB07 Röd
-
Eskilsminne IF:2
Södervång 1
600
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
18:00
skanör - falsterbo if:Röd
-
Vellinge IF:1
Södervång 1
602
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
18:15
Oxie SK:FIFA
-
BK Höllviken
Södervång 1
604
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
18:30
skanör - falsterbo if:Röd
-
Västra ingelstad is
Södervång 1
606
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
18:45
BK Höllviken
-
Vellinge IF:1
Södervång 1
608
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
19:00
Västra ingelstad is
-
Oxie SK:FIFA
Södervång 1
610
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
19:15
BK Höllviken
-
skanör - falsterbo if:Röd
Södervång 1
612
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
19:30
Vellinge IF:1
-
Västra ingelstad is
Södervång 1
614
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
19:45
Oxie SK:FIFA
-
skanör - falsterbo if:Röd
Södervång 1
616
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
20:00
Västra ingelstad is
-
BK Höllviken
Södervång 1
618
P 2010 - 2
Grupp 1
Fre
2019-02-08
20:15
Vellinge IF:1
-
Oxie SK:FIFA
Södervång 1
300
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
08:30
Vellinge IF:Svart
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
302
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
08:45
Veberöds AIF:Röd
-
Malmö City FC:gul
Södervång 1
304
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
09:00
Vellinge IF:Svart
-
Trelleborgs FF:Vit
Södervång 1
306
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
09:15
Malmö City FC:gul
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
308
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
09:30
Trelleborgs FF:Vit
-
Veberöds AIF:Röd
Södervång 1
310
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
09:45
Malmö City FC:gul
-
Vellinge IF:Svart
Södervång 1
312
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
10:00
FC Bellevue:1
-
Trelleborgs FF:Vit
Södervång 1
314
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
10:15
Veberöds AIF:Röd
-
Vellinge IF:Svart
Södervång 1
316
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
10:30
Trelleborgs FF:Vit
-
Malmö City FC:gul
Södervång 1
318
P 2008
Grupp 1
Lör
2019-02-09
10:45
FC Bellevue:1
-
Veberöds AIF:Röd
Södervång 1
320
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
11:30
Lunds BoIS:vit
-
Veberöds AIF:Svart
Södervång 1
322
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
11:45
Vellinge IF:Blå
-
Malmö City FC:vit
Södervång 1
324
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
12:00
Lunds BoIS:vit
-
Skanör Falsterbo IF:Röd
Södervång 1
326
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
12:15
Malmö City FC:vit
-
Veberöds AIF:Svart
Södervång 1
328
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
12:30
Skanör Falsterbo IF:Röd
-
Vellinge IF:Blå
Södervång 1
330
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
12:45
Malmö City FC:vit
-
Lunds BoIS:vit
Södervång 1
332
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
13:00
Veberöds AIF:Svart
-
Skanör Falsterbo IF:Röd
Södervång 1
334
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
13:15
Vellinge IF:Blå
-
Lunds BoIS:vit
Södervång 1
336
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
13:30
Skanör Falsterbo IF:Röd
-
Malmö City FC:vit
Södervång 1
338
P 2008
Grupp 3
Lör
2019-02-09
13:45
Veberöds AIF:Svart
-
Vellinge IF:Blå
Södervång 1
100
P 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
14:45
FC Bellevue:1
-
FC Bellevue:4
Södervång 1
1 - 1
102
P 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
15:00
FC Bellevue:2
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
4 - 0
1000
F 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
15:15
Kulladals FF
-
BK Höllviken:Röd
Södervång 1
0 - 2
1002
F 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
15:30
Vellinge IF
-
LB07:Röd
Södervång 1
1 - 1
104
P 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
15:45
FC Bellevue:1
-
FC Trelleborg:P07B
Södervång 1
1 - 3
106
P 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
16:00
FC Bellevue:2
-
FC Trelleborg:P07A
Södervång 1
7 - 0
1004
F 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
16:15
Kulladals FF
-
LB07:Svart
Södervång 1
0 - 4
1006
F 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
16:30
Vellinge IF
-
BK Höllviken:Vit
Södervång 1
1 - 1
108
P 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
16:45
FC Bellevue:4
-
FC Trelleborg:P07B
Södervång 1
0 - 3
110
P 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
17:00
FC Bellevue:3
-
FC Trelleborg:P07A
Södervång 1
0 - 4
1008
F 2006
Grupp 1
Lör
2019-02-09
17:15
BK Höllviken:Röd
-
LB07:Svart
Södervång 1
0 - 1
1010
F 2006
Grupp 2
Lör
2019-02-09
17:30
LB07:Röd
-
BK Höllviken:Vit
Södervång 1
1 - 5
112
P 2006
A-kvartsfinal:01
Lör
2019-02-09
17:45
FC Trelleborg:P07B
-
Vellinge IF:RÖD
Södervång 1
4 - 0
114
P 2006
A-kvartsfinal:03
Lör
2019-02-09
18:00
Lunds BoIS
-
FC Bellevue:3
Södervång 1
3 - 1
1012
F 2006
A-kvartsfinal:01
Lör
2019-02-09
18:15
LB07:Svart
-
LB07:Röd
Södervång 1
2 - 3
es
1014
F 2006
A-kvartsfinal:03
Lör
2019-02-09
18:30
Gislöv IF
-
Kulladals FF
Södervång 1
2 - 0
116
P 2006
A-semifinal:01
Lör
2019-02-09
18:45
FC Trelleborg:P07B
-
FC Bellevue:1
Södervång 1
2 - 0
1016
F 2006
A-semifinal:01
Lör
2019-02-09
19:00
LB07:Röd
-
BK Höllviken:Vit
Södervång 1
1 - 0
118
P 2006
A-3.e pris
Lör
2019-02-09
19:30
FC Bellevue:1
-
Lunds BoIS
Södervång 1
6 - 0
1018
F 2006
A-3.e pris
Lör
2019-02-09
19:45
BK Höllviken:Vit
-
Vellinge IF
Södervång 1
1 - 3
119
P 2006
A-final
Lör
2019-02-09
20:10
FC Trelleborg:P07B
-
FC Bellevue:2
Södervång 1
1 - 2
1019
F 2006
A-final
Lör
2019-02-09
20:30
LB07:Röd
-
Gislöv IF
Södervång 1
1 - 0
800
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
09:00
Skegrie BK:1
-
Oxie SK:Röd
Södervång 1
802
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
09:15
Skanör Falsterbo IF:Atletico
-
Kulladals FF:2
Södervång 1
804
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
09:30
Skegrie BK:1
-
Trelleborgs FF:TFF1
Södervång 1
806
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
09:45
Kulladals FF:2
-
Oxie SK:Röd
Södervång 1
808
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
10:00
Trelleborgs FF:TFF1
-
Skanör Falsterbo IF:Atletico
Södervång 1
810
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
10:15
Kulladals FF:2
-
Skegrie BK:1
Södervång 1
812
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
10:30
Oxie SK:Röd
-
Trelleborgs FF:TFF1
Södervång 1
814
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
10:45
Skanör Falsterbo IF:Atletico
-
Skegrie BK:1
Södervång 1
816
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
11:00
Trelleborgs FF:TFF1
-
Kulladals FF:2
Södervång 1
818
P 2011 - 2
Grupp 1
Sön
2019-02-10
11:15
Oxie SK:Röd
-
Skanör Falsterbo IF:Atletico
Södervång 1
820
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
12:00
Västra Ingelstads IS:Gul
-
Anderslövs BOIK
Södervång 1
822
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
12:15
Vellinge IF:Röd
-
Häljarp if
Södervång 1
824
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
12:30
Västra Ingelstads IS:Gul
-
Kulladals FF:1
Södervång 1
826
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
12:45
Häljarp if
-
Anderslövs BOIK
Södervång 1
828
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
13:00
Kulladals FF:1
-
Vellinge IF:Röd
Södervång 1
830
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
13:15
Häljarp if
-
Västra Ingelstads IS:Gul
Södervång 1
832
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
13:30
Anderslövs BOIK
-
Kulladals FF:1
Södervång 1
834
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
13:45
Vellinge IF:Röd
-
Västra Ingelstads IS:Gul
Södervång 1
836
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
14:00
Kulladals FF:1
-
Häljarp if
Södervång 1
838
P 2011 - 2
Grupp 3
Sön
2019-02-10
14:15
Anderslövs BOIK
-
Vellinge IF:Röd
Södervång 1
Website powered by
Tournament Software
Page created 2024-03-19 13:55:03