VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       
 Välj datum
2019-01-25
2019-01-26
2019-01-27
2019-02-02
2019-02-03
2019-02-08
2019-02-09
2019-02-10
 @sel-row2@ @row2@

Matcher Sön 2019-02-03

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00   Oxie SK:Svart -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1401 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:00   Dalby GIF 2 -   BK Höllviken vit Södervång 2
1402 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:15   Trelleborgs FF:VIT -   IF Lödde Södervång 1
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15   Lunds FF:Röd -  VAKANT:4 Södervång 2
1404 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:30   Oxie SK:Svart -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30   Dalby GIF 2 -   Oxie SK:Vit Södervång 2
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45   IF Lödde -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1407 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:45  VAKANT:4 -   BK Höllviken vit Södervång 2
1408 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00   BK Höllviken:Röd -   Trelleborgs FF:VIT Södervång 1
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00   Oxie SK:Vit -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1410 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:15   IF Lödde -   Oxie SK:Svart Södervång 1
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15  VAKANT:4 -   Dalby GIF 2 Södervång 2
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30   Lunds FF:Blå -   BK Höllviken:Röd Södervång 1
1413 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:30   BK Höllviken vit -   Oxie SK:Vit Södervång 2
1414 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:45   Trelleborgs FF:VIT -   Oxie SK:Svart Södervång 1
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45   Lunds FF:Röd -   Dalby GIF 2 Södervång 2
1416 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00   BK Höllviken:Röd -   IF Lödde Södervång 1
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00   Oxie SK:Vit -  VAKANT:4 Södervång 2
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15   Lunds FF:Blå -   Trelleborgs FF:VIT Södervång 1
1419 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:15   BK Höllviken vit -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00   Dalby GIF -   Eskilsminne IF Södervång 2
1420 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:00   Vellinge IF -   Dalby GIF 1 Södervång 1
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15   Lilla Torg FF:blå -   Västra ingelstad is Södervång 2
1421 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:15   Trelleborgs FF:BLÅ -  VAKANT:5 Södervång 1
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30   Dalby GIF -   Skegrie BK Södervång 2
1422 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:30   Vellinge IF -   FC Rosengård Södervång 1
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45   Västra ingelstad is -   Eskilsminne IF Södervång 2
1423 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 12:45  VAKANT:5 -   Dalby GIF 1 Södervång 1
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00   Skegrie BK -   Lilla Torg FF:blå Södervång 2
1424 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:00   FC Rosengård -   Trelleborgs FF:BLÅ Södervång 1
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15   Västra ingelstad is -   Dalby GIF Södervång 2
1425 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:15  VAKANT:5 -   Vellinge IF Södervång 1
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30   Eskilsminne IF -   Skegrie BK Södervång 2
1426 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:30   Dalby GIF 1 -   FC Rosengård Södervång 1
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45   Lilla Torg FF:blå -   Dalby GIF Södervång 2
1427 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 13:45   Trelleborgs FF:BLÅ -   Vellinge IF Södervång 1
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00   Skegrie BK -   Västra ingelstad is Södervång 2
1428 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:00   FC Rosengård -  VAKANT:5 Södervång 1
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15   Eskilsminne IF -   Lilla Torg FF:blå Södervång 2
1429 F 2010 Grupp 3 Sön 2019-02-03 14:15   Dalby GIF 1 -   Trelleborgs FF:BLÅ Södervång 1
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00   Klågerups GoIF -   LB07 Röd Södervång 1
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00   Vellinge IF -   LB07 Svart Södervång 2
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15   Eskilsminne IF:2 -   FC Rosengård Södervång 1
1213 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:15   Lilla Torg FF:svart -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30   Klågerups GoIF -   Torns IF Södervång 1
1215 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:30   Vellinge IF -   Dösjöbro IF Södervång 2
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45   FC Rosengård -   LB07 Röd Södervång 1
1217 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:45  Skanör/Falsterbo -   LB07 Svart Södervång 2
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00   Torns IF -   Eskilsminne IF:2 Södervång 1
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00   Dösjöbro IF -   Lilla Torg FF:svart Södervång 2
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15   FC Rosengård -   Klågerups GoIF Södervång 1
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15  Skanör/Falsterbo -   Vellinge IF Södervång 2
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30   LB07 Röd -   Torns IF Södervång 1
1223 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:30   LB07 Svart -   Dösjöbro IF Södervång 2
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45   Eskilsminne IF:2 -   Klågerups GoIF Södervång 1
1225 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:45   Lilla Torg FF:svart -   Vellinge IF Södervång 2
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00   Torns IF -   FC Rosengård Södervång 1
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00   Dösjöbro IF -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15   LB07 Röd -   Eskilsminne IF:2 Södervång 1
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15   LB07 Svart -   Lilla Torg FF:svart Södervång 2

Website powered by Tournament Software