VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       
 Välj datum
2019-01-25
2019-01-26
2019-01-27
2019-02-02
2019-02-03
2019-02-08
2019-02-09
2019-02-10
 @sel-row2@ @row2@

Matcher Lör 2019-02-02

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Resultat
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00   Borgeby FK:Lejon -   Gif Nike:LOL Södervång 1
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00   Gif Nike:SLIME -   BK Höllviken:Vit Södervång 2
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15   IFK Klagshamn Blå -   Bara GIF Södervång 1
1503 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:15   Trelleborgs FF:BLÅVIT -  VAKANT Södervång 2
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30   Borgeby FK:Lejon -   Vellinge IF Södervång 1
1505 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:30   Gif Nike:SLIME -   IFK Klagshamn Gul Södervång 2
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45   Bara GIF -   Gif Nike:LOL Södervång 1
1507 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:45  VAKANT -   BK Höllviken:Vit Södervång 2
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00   Vellinge IF -   IFK Klagshamn Blå Södervång 1
1509 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:00   IFK Klagshamn Gul -   Trelleborgs FF:BLÅVIT Södervång 2
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15   Bara GIF -   Borgeby FK:Lejon Södervång 1
1511 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:15  VAKANT -   Gif Nike:SLIME Södervång 2
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30   Gif Nike:LOL -   Vellinge IF Södervång 1
1513 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:30   BK Höllviken:Vit -   IFK Klagshamn Gul Södervång 2
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45   IFK Klagshamn Blå -   Borgeby FK:Lejon Södervång 1
1515 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 10:45   Trelleborgs FF:BLÅVIT -   Gif Nike:SLIME Södervång 2
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00   Vellinge IF -   Bara GIF Södervång 1
1517 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:00   IFK Klagshamn Gul -  VAKANT Södervång 2
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15   Gif Nike:LOL -   IFK Klagshamn Blå Södervång 1
1519 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 11:15   BK Höllviken:Vit -   Trelleborgs FF:BLÅVIT Södervång 2
1300 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:00   Uppåkra IF -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00   Vellinge IF -   Uppåkra IF:Vit Södervång 2
1302 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:15   Lunds FF:Blå -   IFK Klagshamn:2 Södervång 1
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15  Skanör/Falsterbo -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1304 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:30   Uppåkra IF -   Dösjöbro IF Södervång 1
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30   Vellinge IF -   Svedala IF:1 Södervång 2
1306 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:45   IFK Klagshamn:2 -   IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45   Lunds FF:Röd -   Uppåkra IF:Vit Södervång 2
1308 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:00   Dösjöbro IF -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00   Svedala IF:1 -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1310 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:15   IFK Klagshamn:2 -   Uppåkra IF Södervång 1
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15   Lunds FF:Röd -   Vellinge IF Södervång 2
1312 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:30   IF Limhamn Bunkeflo:Röd -   Dösjöbro IF Södervång 1
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30   Uppåkra IF:Vit -   Svedala IF:1 Södervång 2
1314 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:45   Lunds FF:Blå -   Uppåkra IF Södervång 1
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45  Skanör/Falsterbo -   Vellinge IF Södervång 2
1316 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:00   Dösjöbro IF -   IFK Klagshamn:2 Södervång 1
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00   Svedala IF:1 -   Lunds FF:Röd Södervång 2
1318 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:15   IF Limhamn Bunkeflo:Röd -   Lunds FF:Blå Södervång 1
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15   Uppåkra IF:Vit -  Skanör/Falsterbo Södervång 2
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00   Vellinge IF:Y -   Kulladals FF Södervång 2
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15   Klågerups GoIF:Röd -   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK Södervång 2
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30   LB07 Svart -   Lilla Torg FF Södervång 2
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30   IF Limhamn Bunkeflo:Svart -   IFK Klagshamn:1 Södervång 1
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45   Åkarps if -   Vellinge IF:X Södervång 2
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45   TrelleborgsFF -   IF Lödde Södervång 1
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00   Vellinge IF:Y -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00   IF Limhamn Bunkeflo:Svart -   Svedala IF:2 Södervång 1
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK -   Kulladals FF Södervång 2
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15   IF Lödde -   IFK Klagshamn:1 Södervång 1
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30   LB07 Svart -   Åkarps if Södervång 2
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30   Svedala IF:2 -   TrelleborgsFF Södervång 1
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45   Vellinge IF:X -   Lilla Torg FF Södervång 2
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45   IF Lödde -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00   Kulladals FF -   Klågerups GoIF:Röd Södervång 2
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00   IFK Klagshamn:1 -   Svedala IF:2 Södervång 1
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15   Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK -   Vellinge IF:Y Södervång 2
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15   TrelleborgsFF -   IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30   Lilla Torg FF -   Åkarps if Södervång 2
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30   Svedala IF:2 -   IF Lödde Södervång 1
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45   Vellinge IF:X -   LB07 Svart Södervång 2
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45   IFK Klagshamn:1 -   TrelleborgsFF Södervång 1

Website powered by Tournament Software