ProCup
Tournament Software
Powered by
Dansk
Deutsch
Website powered by
Rødspætte Cup 2019
18 bis 22 Apr 2019
Gruppen-Einstellungen
» U14 Pig
Altersstufe:
U19 Drg
U16 Drg
U14 Drg
U12 Drg
U19 Pig
U16 Pig
U14 Pig
U12 Pig
Gruppe
---
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Playoff
Playoff (
vy)
---
Endspiele A
Endspiele B
---
Endspiele A
Endspiele B
Jungen
U19 Drg
U16 Drg
U14 Drg
U12 Drg
Mädchen
U19 Pig
U16 Pig
U14 Pig
U12 Pig
Endspiele A
Endspiele B
Gruppe 1
Borris- Rækker Mølle
- Grøn
AMTV Hamburg
- Weinrot
VfL Bad Schwartau:2
- Blo
Langhus Håndball:2
- Burgunder
BK Heid:1
- Röd
Ålgård:1
- Rød
Gruppe zeigen >>
Gruppe 2
Hjørring Håndbold
- Rød
Bremerhaven:1
- Blau
Sandned Håndball klubb:2
- Lyseblå
Larvik Turn:1
- White
Stord:2
- Hvit
Stenungsunds HK:3
- Röd
Gruppe zeigen >>
Gruppe 3
HUK Håndbold
- Rød
Bremerhaven:2
- Blau
Glassverket IF:1
- Lilla
Halmstad Handboll
- Röd
Ålgård:2
- Rød
Gruppe zeigen >>
Gruppe 4
Frederikshavn FI:1
- Blå
Buxtehuder SV:2
- Blau
Gulset IF
- Rød
BK Heid:2
- Röd
Åssiden IF
- Blå og hvitstripet
Gruppe zeigen >>
Gruppe 5
Frederikshavn FI:2
- Blå
Buxtehuder SV:1
- Blau
Fyllingen
- Gul
Stenungsunds HK:2
- Röd
Stord:1
- Hvit
Gruppe zeigen >>
Gruppe 6
Rødekro-Aabenraa Håndbold:1
- Limegrøn
HTS/BW96 Handball:1
- schwarz/schwarz
Gulset IF:2
- Rød
Ramnes IF:2
- Blå
Kärra HF:1
- Gul
Gruppe zeigen >>
Gruppe 7
Roskilde Håndbold:1
- Hvid
HTS/BW96 Handball:2
- schwarz/schwarz
Hundvåg
- Gul
Langhus Håndball:1
- Burgunder
Mölndals HF
- Röd
Gruppe zeigen >>
Gruppe 8
Sæby HK:1
- Hvid
Lüner SV Handball
- Schwarz
Larvik Turn:2
- White
KFUM Trollhättan
- Röd
Ålgård:3
- Rød
Gruppe zeigen >>
Gruppe 9
Roskilde Håndbold:2
- Hvid
SV Henstedt-Ulzburg:1
- Schwarz
HTU:1
- Rød
Vegårshei IL
- Gul
Tibro HK
- Grön
Gruppe zeigen >>
Gruppe 10
Strandby/Elling IF:3
- Hvid/rød
Eidsvold IF
- Rød
Konnerud IL:2
- Rød
Nordby IL:1
- Rød og grønn
Skara HF
- Lila
Gruppe zeigen >>
Gruppe 11
Tårs/Østervrå
- Blå/rød
SV Henstedt-Ulzburg:2
- Schwarz
Glassverket IF:2
- Lilla
OV Helsingborg HK
- Grön
Stenungsunds HK:1
- Röd
Gruppe zeigen >>
Gruppe 12
Strandby/Elling IF:1
- Hvid/rød
TSVE 1890 Bielefeld
- Blå
HTU:2
- Rød
Hk Aranäs
- Vit
Skövde HF:2
- Röd
Gruppe zeigen >>
Gruppe 13
Sæby HK:2
- Hvid
TuS 97 Bielefeld-Jöllenbeck
- White
Sandned Håndball klubb:1
- Lyseblå
Skövde HF:1
- Röd
Kärra HF:2
- Gul
Gruppe zeigen >>
Gruppe 14
Strandby/Elling IF:2
- Hvid/rød
Askim IF
- Rød
Lysekils HK
- Vit
Ramnes IF
- Blå
Hk Aranäs:2
- Vit
Gruppe zeigen >>
Gruppe 15
Rødekro-Aabenraa Håndbold:2
- Limegrøn
VfL Bad Schwartau:1
- Blo
Konnerud IL:1
- Rød
Nordby IL:2
- Rød og grønn
Pargas IF
- Röd
Gruppe zeigen >>