Website powered by


Kampe for 9 : Karina Hansen Vælg en anden dommer
Kampnr Række Pulje Dato Tid hold   Bane Dommer
2 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 09:00 Københavns Håndboldklub   - AHV Achilles AB HALLEN 2 9
12 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 09:25 AB Håndbold   - H.B.C. GAGNY AB HALLEN 2 9
39 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 10:40 Team Faxe 2   - Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 9
49 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 11:05 AHV Achilles   - AB Håndbold AB HALLEN 2 9
67 U11DA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 11:55 Team Faxe Håndbold   - Birkerød HK AB HALLEN 2 9
86 U15PA Gruppe 2 Lør 2019-12-28 12:45 Team Faxe 1   - Gladsaxe HG AB HALLEN 2 9
104 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 13:35 AB Håndbold   - Københavns Håndboldklub AB HALLEN 2 9
122 U15PA Gruppe 2 Lør 2019-12-28 14:25 Gladsaxe HG   - Villemomble Handball AB HALLEN 2 9
141 U15PA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 15:15 Team Faxe 2   - AB Håndbold AB HALLEN 2 9
151 U11DA Gruppe 1 Lør 2019-12-28 15:40 Birkerød HK   - HIK 3 AB HALLEN 2 9
169 U15PA Gruppe 2 Lør 2019-12-28 16:30 KHKS Håndbold   - Team Faxe 1 AB HALLEN 2 9
225 U11PA PO-pulje B 3 Søn 2019-12-29 09:35 Herlev Hjorten Håndbold    - KHKS Håndbold  BAGSVÆRD 9
242 U11PA PO-pulje A 2 Søn 2019-12-29 10:45 HIK    - Freja HK 2  BAGSVÆRD 9
262 U11PA PO-pulje B 2 Søn 2019-12-29 11:55 HMH 2    - Køge Håndbold  BAGSVÆRD 9
280 U11PA PO-pulje B 3 Søn 2019-12-29 13:05 Herlev Hjorten Håndbold    - Team Faxe 2  BAGSVÆRD 9
299 U11PA PO-pulje A 2 Søn 2019-12-29 14:15 Freja HK 2    - Furesø Håndbold  BAGSVÆRD 9
317 U11PA PO-pulje B 2 Søn 2019-12-29 15:25 HUK Håndbold    - HMH 2  BAGSVÆRD 9
335 U11PA PO-pulje A 1 Søn 2019-12-29 16:00 Team Faxe 1    - HMH 1  BAGSVÆRD 9
349 U11PA PO-pulje A 2 Søn 2019-12-29 17:45 Furesø Håndbold    - HIK  BAGSVÆRD 9
360 U11PA PO-pulje B 2 Søn 2019-12-29 18:55 HMH 2    - Holte IF Håndbold  BAGSVÆRD 9
363 U11DA B-semifinal:02 Man 2019-12-30 09:00 HMH 2    - HIK 2  AB HALLEN 3 11/9
367 U11PA A-semifinal:01 Man 2019-12-30 09:35 Team Faxe 1    - Furesø Håndbold  AB HALLEN 3 9/10
376 U15PA B-finale Man 2019-12-30 11:00 Team Faxe 1    - Gladsaxe HG  AB HALLEN 3 11/9
381 U15DA B-finale Man 2019-12-30 11:50 Dalby G&IF:2    - H.B.C. GAGNY  AB HALLEN 3 9/10
387 U11PA B-finale Man 2019-12-30 13:20 Vallensbæk:1    - Holte IF Håndbold  AB HALLEN 3 11/9
389 U17DA A-3.e plads Man 2019-12-30 14:00 AHV Achilles    - Vallensbæk  AB HALLEN 3 9/10
393 U13PA B-finale Man 2019-12-30 15:40 Vind.semi : 1   - HIK 1  AB HALLEN 3 11/9