Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för MaEr : Malte Eriksson Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
24 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:00 Trelleborg FF:Vit   - Linero IF:LIF1 Södervång 4 MaEr
28 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:20 Vellinge IF:2   - BK Olympic Södervång 4 MaEr
32 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 09:40 Trelleborg FF:Vit   - Husie IF:Vit Södervång 4 MaEr
36 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:00 BK Olympic   - Linero IF:LIF1 Södervång 4 MaEr
40 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:20 Husie IF:Vit   - Vellinge IF:2 Södervång 4 MaEr
44 F/P 2014-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 10:40 BK Olympic   - Trelleborg FF:Vit Södervång 4 MaEr
261 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:00 Oxie SK:Svart   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 MaEr/Arst
263 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:15 IF Limhamn Bunkeflo:svart   - IF Lödde Södervång 1 El1/MaEr
267 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 15:45 IF Lödde   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 MaEr/Arst
269 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:00 Svedala IF:Blå   - IF Limhamn Bunkeflo:svart Södervång 1 El1/MaEr
273 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:30 IFK Klagshamn:1   - Svedala IF:Blå Södervång 1 MaEr/Arst
275 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 16:45 IF Limhamn Bunkeflo:svart   - Oxie SK:Svart Södervång 1 El1/MaEr
279 F 2009 Grupp 1 Sön 2020-02-02 17:15 IFK Klagshamn:1   - IF Limhamn Bunkeflo:svart Södervång 1 MaEr/Arst
361 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 14:40 FC Trelleborg:Blå   - Vellinge IF:röd Södervång 1 ElNo/MaEr
365 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 15:15 Vellinge IF:Blå   - Ystads IF FF:vit Södervång 1 ElNo/MaEr
369 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 15:45 FC Trelleborg:Blå   - STAFFANSTORP United:Blå Södervång 1 ElNo/MaEr
373 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 16:15 Vellinge IF:Blå   - Klågerups GIF Södervång 1 ElNo/MaEr
377 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 16:45 Vellinge IF:röd   - STAFFANSTORP United:Blå Södervång 1 ElNo/MaEr
381 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 17:15 Ystads IF FF:vit   - Klågerups GIF Södervång 1 ElNo/MaEr
385 P 2007 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-02-08 17:45 Skanör Falsterbo IF:Vit    - STAFFANSTORP United:Vit  Södervång 1 ElNo/MaEr
389 F 2013 A-kvartsfinal:01 Lör 2020-02-08 18:15 Klågerups GIF    - Åkarp IF  Södervång 1 ElNo/MaEr
393 P 2007 A-semifinal:01 Lör 2020-02-08 18:45 Skanör Falsterbo IF:Vit    - Vellinge IF:blå  Södervång 1 ElNo/MaEr
397 P 2007 A-3.e pris Lör 2020-02-08 19:30 Vellinge IF:blå    - FC Trelleborg:Blå  Södervång 1 ElNo/MaEr
400 F 2013 A-final Lör 2020-02-08 20:20 Klågerups GIF    - LB07 f08  Södervång 1 ElNo/MaEr