Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för HuPr : Hugo Olofsson Prag Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
62 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 14:00 IF Limhamn Bunkeflo:Limhamn   - Husie IF:Svart Södervång 2 HuPr/JoGu
64 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 14:15 Svedala IF:PSG   - Arlövs BI Södervång 2 Is1/HuPr
68 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 14:45 Arlövs BI   - Husie IF:Svart Södervång 2 HuPr/JoGu
70 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:00 Skegrie BK:2   - Svedala IF:PSG Södervång 2 Is1/HuPr
74 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:30 Husie IF:Svart   - Skegrie BK:2 Södervång 2 HuPr/JoGu
76 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 15:45 Svedala IF:PSG   - IF Limhamn Bunkeflo:Limhamn Södervång 2 Is1/HuPr
80 P 2013-1 Grupp 2 Lör 2020-01-25 16:15 Husie IF:Svart   - Svedala IF:PSG Södervång 2 HuPr/JoGu
119 P 2010 Grupp 1 Sön 2020-01-26 11:15 Vellinge IF:MFF   - Gislövs IF:grön Södervång 1 HuPr/Ha
121 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:00 Vellinge IF:Real   - Oxie SK:Fifa Södervång 1 HaMo/HuPr
125 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:30 Vellinge IF:Real   - svedala:vit Södervång 1 HuPr/Ha
127 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:45 Skanör Falsterbo IF:Röd   - Oxie SK:Fifa Södervång 1 HaMo/HuPr
131 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:15 Skanör Falsterbo IF:Röd   - Vellinge IF:Real Södervång 1 HuPr/Ha
133 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:30 Oxie SK:Fifa   - svedala:vit Södervång 1 HaMo/HuPr
137 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:00 svedala:vit   - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 HuPr/Ha
139 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:15 Oxie SK:Fifa   - FC Bellevue:2 Södervång 1 HaMo/HuPr
164 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 18:15 Gislöv IF:vit   - FC Trelleborg Södervång 2 HuPr/MaDa
166 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 18:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   - Vellinge IF:Vit Södervång 2 HeAn/HuPr
170 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 19:00 Vellinge IF:Vit   - Gislöv IF:vit Södervång 2 HuPr/MaDa
172 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 19:15 FC Trelleborg   - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 2 HeAn/HuPr
176 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 19:45 Gislöv IF:vit   - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 2 HuPr/MaDa
178 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 20:00 Vellinge IF:Vit   - FC Trelleborg Södervång 2 HeAn/HuPr
211 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 15:00 BK Höllviken   - Oxie SK:Svart Södervång 1 Guro/HuPr
215 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 15:30 BK Höllviken   - Kulladals FF Södervång 1 HuPr/El1
217 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 15:45 Borgeby FK:Vit   - Oxie SK:Svart Södervång 1 Guro/HuPr
221 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 16:15 Borgeby FK:Vit   - BK Höllviken Södervång 1 HuPr/El1
223 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 16:30 Oxie SK:Svart   - Kulladals FF Södervång 1 Guro/HuPr
227 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 17:00 Kulladals FF   - Borgeby FK:Vit Södervång 1 HuPr/El1
229 F 2008 Grupp 1 Lör 2020-02-01 17:15 Oxie SK:Svart   - LB07 Röd Södervång 1 Guro/HuPr
241 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:00 IFK Klagshamn:Gul   - Gif Nike:Hundarna Södervång 1 HuPr/Guro
243 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:15 Bara GIF:Svart   - Vellinge IF Blå Södervång 1 Al/HuPr
247 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 12:45 Vellinge IF Blå   - Gif Nike:Hundarna Södervång 1 HuPr/Guro
249 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:00 Trelleborg FF:Vit   - Bara GIF:Svart Södervång 1 Al/HuPr
253 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:30 Gif Nike:Hundarna   - Trelleborg FF:Vit Södervång 1 HuPr/Guro
255 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 13:45 Bara GIF:Svart   - IFK Klagshamn:Gul Södervång 1 Al/HuPr
259 F 2011 Grupp 2 Sön 2020-02-02 14:15 Gif Nike:Hundarna   - Bara GIF:Svart Södervång 1 HuPr/Guro
304 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 18:15 Kulladals FF:Vit   - Västra ingelstad is Södervång 2 HuPr/HeAn
308 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 18:45 Västra ingelstad is   - Vellinge IF Röd Södervång 2 HuPr/JoGu
312 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 19:15 Västra ingelstad is   - FC Bellevue:Tigers Södervång 2 HuPr/HeAn
316 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 19:45 Kulladals FF:Vit   - FC Bellevue:Tigers Södervång 2 HuPr/JoGu
320 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 20:15 Vellinge IF Röd   - Kulladals FF:Vit Södervång 2 HuPr/HeAn
463 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:15 Bara GIF:Röd   - Åkarp IF:Svart Södervång 1 Guro/HuPr
467 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:45 Åkarp IF:Svart   - Vellinge IF:BLÅ Södervång 1 Guro/HuPr
471 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:15 Åkarp IF:Svart   - Trelleborg FF:Vit Södervång 1 Guro/HuPr
475 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:45 Bara GIF:Röd   - Trelleborg FF:Vit Södervång 1 Guro/HuPr
479 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 19:15 Vellinge IF:BLÅ   - Bara GIF:Röd Södervång 1 Guro/HuPr