Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för HeAn : Herman Anderberg Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
82 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:00 Västra ingelstad is   - Kvarnby IK:Vit Södervång 2 HeAn/Is2
84 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:15 Trelleborg FF:2   - Vellinge IF:Röd Södervång 2 ViLu1/HeAn
88 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 17:45 Vellinge IF:Röd   - Kvarnby IK:Vit Södervång 2 HeAn/Is2
90 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:00 Svedala IF:United   - Trelleborg FF:2 Södervång 2 ViLu1/HeAn
94 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:30 Kvarnby IK:Vit   - Svedala IF:United Södervång 2 HeAn/Is2
96 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 18:45 Trelleborg FF:2   - Västra ingelstad is Södervång 2 ViLu1/HeAn
100 P 2013-1 Grupp 4 Lör 2020-01-25 19:15 Kvarnby IK:Vit   - Trelleborg FF:2 Södervång 2 HeAn/Is2
118 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 11:00 Lunds BoIS   - Tygelsjö IK Södervång 2 Guro/HeAn
122 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   - FC Bellevue:1 Södervång 2 HeAn/AlNi
124 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 12:15 Oxie SK:Fortnite   - Vellinge IF:Barca Södervång 2 Guro/HeAn
128 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 12:45 Vellinge IF:Barca   - FC Bellevue:1 Södervång 2 HeAn/AlNi
130 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:00 Västra ingelstad is:Gul   - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 Guro/HeAn
134 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:30 FC Bellevue:1   - Västra ingelstad is:Gul Södervång 2 HeAn/AlNi
136 P 2010 Grupp 4 Sön 2020-01-26 13:45 Oxie SK:Fortnite   - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 Guro/HeAn
162 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 18:00 Skanör Falsterbo IF:Röd   - FC Bellevue:1 Södervång 2 MaDa/HeAn
166 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 18:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   - Vellinge IF:Vit Södervång 2 HeAn/HuPr
168 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 18:45 FC Trelleborg   - FC Bellevue:1 Södervång 2 MaDa/HeAn
172 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 19:15 FC Trelleborg   - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 2 HeAn/HuPr
174 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 19:30 FC Bellevue:1   - Vellinge IF:Vit Södervång 2 MaDa/HeAn
178 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 20:00 Vellinge IF:Vit   - FC Trelleborg Södervång 2 HeAn/HuPr
180 P 2008 Grupp 4 Sön 2020-01-26 20:15 FC Bellevue:1   - Gislöv IF:vit Södervång 2 MaDa/HeAn
192 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 Oxie SK:2   - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
194 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:15 Vellinge IF - Blå   - FC Möjligheten Södervång 2 El1/HeAn
198 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:45 FC Möjligheten   - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
200 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:00 Lunds FF   - Vellinge IF - Blå Södervång 2 El1/HeAn
201 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 IF Lödde   - Vellinge IF - Röd Södervång 1 EmSa/HeAn
204 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:30 Uppåkra IF:Vit   - Lunds FF Södervång 2 HeAn/FiAd
205 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:45 Uppåkra IF:Grön   - Vellinge IF - Röd Södervång 1 HeAn/Ha
207 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 14:00 Hareskov IF   - IF Lödde Södervång 1 EmSa/HeAn
210 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 Uppåkra IF:Vit   - Vellinge IF - Blå Södervång 2 HeAn/FiAd
212 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Klågerups GIF   - Oxie SK:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
214 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:15 LB07 Svart   - Borgeby FK:Röd Södervång 2 MaDa/HeAn
218 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:45 Borgeby FK:Röd   - Oxie SK:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
220 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:00 Vellinge IF   - LB07 Svart Södervång 2 MaDa/HeAn
224 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:30 Oxie SK:Vit   - Vellinge IF Södervång 2 HeAn/FiAd
226 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:45 LB07 Svart   - Klågerups GIF Södervång 2 MaDa/HeAn
230 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 17:15 Oxie SK:Vit   - LB07 Svart Södervång 2 HeAn/FiAd
242 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:00 Trelleborg FF:Blå   - Gif Nike:Katterna Södervång 2 HeAn/EmSa
244 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:15 Vellinge IF Röd   - Borgeby FK:Lejon Södervång 2 Ha/HeAn
248 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:45 Borgeby FK:Lejon   - Gif Nike:Katterna Södervång 2 HeAn/EmSa
250 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:00 IK Wormo   - Vellinge IF Röd Södervång 2 Ha/HeAn
254 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Gif Nike:Katterna   - IK Wormo Södervång 2 HeAn/EmSa
256 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:45 Vellinge IF Röd   - Trelleborg FF:Blå Södervång 2 Ha/HeAn
260 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 14:15 Gif Nike:Katterna   - Vellinge IF Röd Södervång 2 HeAn/EmSa
302 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 18:00 FC Bellevue:Tigers   - Vellinge IF Röd Södervång 2 HeAn/JoGu
304 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 18:15 Kulladals FF:Vit   - Västra ingelstad is Södervång 2 HuPr/HeAn
306 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 18:30 FC Bellevue:Tigers   - IF Limhamn Bunkeflo:Svarta Södervång 2 HeAn/JoGu
310 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 19:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svarta   - Kulladals FF:Vit Södervång 2 HeAn/JoGu
312 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 19:15 Västra ingelstad is   - FC Bellevue:Tigers Södervång 2 HuPr/HeAn
314 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 19:30 Vellinge IF Röd   - IF Limhamn Bunkeflo:Svarta Södervång 2 HeAn/JoGu
318 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 20:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svarta   - Västra ingelstad is Södervång 2 HeAn/JoGu
320 P 2013-2 Grupp 2 Fre 2020-02-07 20:15 Vellinge IF Röd   - Kulladals FF:Vit Södervång 2 HuPr/HeAn
362 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 14:40 STAFFANSTORP United:Blå   - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 Ha/HeAn
366 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 15:15 Klågerups GIF   - LB07 f08 Södervång 2 Ha/HeAn
370 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 15:45 Skanör Falsterbo IF:Vit   - Vellinge IF:röd Södervång 2 Ha/HeAn
374 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 16:15 LB07 f08   - Ystads IF FF:vit Södervång 2 Ha/HeAn
378 P 2007 Grupp 1 Lör 2020-02-08 16:45 Skanör Falsterbo IF:Vit   - FC Trelleborg:Blå Södervång 2 Ha/HeAn
382 F 2013 Grupp 1 Lör 2020-02-08 17:15 LB07 f08   - Vellinge IF:Blå Södervång 2 Ha/HeAn
386 P 2007 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-02-08 17:45 STAFFANSTORP United:Blå    - Vellinge IF:blå  Södervång 2 Ha/HeAn
390 F 2013 A-kvartsfinal:02 Lör 2020-02-08 18:15 Ystads IF FF:vit    - Ystads IF FF:blå  Södervång 2 Ha/HeAn
394 P 2007 A-semifinal:02 Lör 2020-02-08 18:45 FC Trelleborg:Röd    - FC Trelleborg:Blå  Södervång 2 Ha/HeAn
398 F 2013 A-3.e pris Lör 2020-02-08 19:30 Ystads IF FF:blå    - Kulladals FF  Södervång 2 Ha/HeAn
405 F/P 2014-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 09:20 Husie IF:Grön   - Vellinge IF:5 Södervång 1 HeAn
410 F/P 2014-2 Grupp 2 Sön 2020-02-09 09:40 Husie IF:Vit   - Kulladals FF:Röd Södervång 2 HeAn
415 F/P 2014-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 10:00 Västra ingelstad is:Svart   - Trelleborg FF:Blå Södervång 3 HeAn
420 F/P 2014-2 Grupp 4 Sön 2020-02-09 10:20 Vellinge IF:4   - Trelleborg FF:Vit Södervång 4 HeAn
425 F/P 2014-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 11:00 Vellinge IF:1   - Trollenäs IF:Röd Södervång 1 HeAn
430 F/P 2014-2 Grupp 2 Sön 2020-02-09 11:20 Vellinge IF:2   - Husie IF:Vit Södervång 2 HeAn
435 F/P 2014-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 11:40 Husie IF:Svart   - Västra ingelstad is:Svart Södervång 3 HeAn
440 F/P 2014-2 Grupp 4 Sön 2020-02-09 12:00 Västra ingelstad is:Gul   - Trelleborg FF:Vit Södervång 4 HeAn
442 P 2012-2 Grupp 2 Sön 2020-02-09 14:00 Kulladals FF:Blå   - Gislövs IF:2 Södervång 2 HeAn/Arst
443 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 14:15 Vellinge IF:RÖD   - Öja FF:BLÅ Södervång 1 ElNo/HeAn
447 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 14:45 Öja FF:BLÅ   - Trelleborg FF:Blå Södervång 1 ElNo/HeAn
451 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 15:15 Öja FF:BLÅ   - Kulladals FF:Vit Södervång 1 ElNo/HeAn
455 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 15:45 Vellinge IF:RÖD   - Kulladals FF:Vit Södervång 1 ElNo/HeAn
459 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 16:15 Trelleborg FF:Blå   - Vellinge IF:RÖD Södervång 1 ElNo/HeAn