Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för HaMo : Hampus Mollin Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
4 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 18:15 FC Bellevue:Tigers   - FC Bellevue:Sharks Södervång 2 HaMo/ElNo
8 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 18:45 FC Bellevue:Sharks   - Vellinge IF:BLÅ Södervång 2 HaMo/ElNo
10 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 19:00 Gislövs IF:2   - FC Bellevue:Tigers Södervång 2 HaMo/OsTr
12 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 19:15 FC Bellevue:Sharks   - Åkarp IF:Röd Södervång 2 HaMo/ElNo
16 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 19:45 FC Bellevue:Tigers   - Åkarp IF:Röd Södervång 2 HaMo/ElNo
20 P 2012-1 Grupp 2 Fre 2020-01-24 20:15 Vellinge IF:BLÅ   - FC Bellevue:Tigers Södervång 2 HaMo/ElNo
102 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 09:00 FC Bellevue:3   - Gislövs IF:röd Södervång 2 JoCe/HaMo
106 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 09:30 FC Bellevue:3   - Lunds BoIS Södervång 2 HaMo/Ha
108 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 09:45 Tygelsjö IK   - Gislövs IF:röd Södervång 2 JoCe/HaMo
112 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:15 Tygelsjö IK   - FC Bellevue:3 Södervång 2 HaMo/Ha
114 P 2010 Grupp 2 Sön 2020-01-26 10:30 Gislövs IF:röd   - Lunds BoIS Södervång 2 JoCe/HaMo
117 P 2010 Grupp 1 Sön 2020-01-26 11:00 FC Bellevue:4   - Glumslövs FF Södervång 1 Ha/HaMo
121 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:00 Vellinge IF:Real   - Oxie SK:Fifa Södervång 1 HaMo/HuPr
123 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:15 FC Bellevue:2   - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 Ha/HaMo
127 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 12:45 Skanör Falsterbo IF:Röd   - Oxie SK:Fifa Södervång 1 HaMo/HuPr
129 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:00 svedala:vit   - FC Bellevue:2 Södervång 1 Ha/HaMo
133 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:30 Oxie SK:Fifa   - svedala:vit Södervång 1 HaMo/HuPr
135 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 13:45 FC Bellevue:2   - Vellinge IF:Real Södervång 1 Ha/HaMo
139 P 2010 Grupp 3 Sön 2020-01-26 14:15 Oxie SK:Fifa   - FC Bellevue:2 Södervång 1 HaMo/HuPr
181 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 LB07 Röd:Svarta   - FC Staffanstorp:2 Södervång 1 EmSa/HaMo
183 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:30 LB07 Röd:Svarta   - FC Staffanstorp:1 Södervång 1 HaMo/Ha
184 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:45 IFK Klagshamn   - FC Staffanstorp:2 Södervång 1 EmSa/HaMo
186 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:15 IFK Klagshamn   - LB07 Röd:Svarta Södervång 1 HaMo/Ha
187 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:30 FC Staffanstorp:2   - FC Staffanstorp:1 Södervång 1 EmSa/HaMo
189 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:00 FC Staffanstorp:1   - IFK Klagshamn Södervång 1 HaMo/Ha
190 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 FC Staffanstorp:2   - LB07 Röd:Röda Södervång 1 EmSa/HaMo
193 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:15 Uppåkra IF:Grön   - IF Lödde Södervång 1 HaMo/Ha
195 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:30 Vellinge IF - Röd   - Hareskov IF Södervång 1 EmSa/HaMo
199 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:00 Hareskov IF   - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 HaMo/Ha
231 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:00 LB07 Röd   - Bara GIF:Röd Södervång 1 AlNi/HaMo
233 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:30 LB07 Röd   - Borgeby FK:Björn Södervång 1 HaMo/CaMa
234 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 09:45 Åkarps if   - Bara GIF:Röd Södervång 1 AlNi/HaMo
236 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:15 Åkarps if   - LB07 Röd Södervång 1 HaMo/CaMa
237 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 10:30 Bara GIF:Röd   - Borgeby FK:Björn Södervång 1 AlNi/HaMo
239 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:00 Borgeby FK:Björn   - Åkarps if Södervång 1 HaMo/CaMa
240 F 2011 Grupp 1 Sön 2020-02-02 11:15 Bara GIF:Röd   - IFK Klagshamn:Blå Södervång 1 AlNi/HaMo
406 F/P 2014-2 Grupp 2 Sön 2020-02-09 09:20 Vellinge IF:2   - Trollenäs IF:Vit Södervång 2 HaMo
416 F/P 2014-2 Grupp 4 Sön 2020-02-09 10:00 Kulladals FF:Vit   - Västra ingelstad is:Gul Södervång 4 HaMo
426 F/P 2014-2 Grupp 2 Sön 2020-02-09 11:00 Tygelsjö IK:Svart   - Kulladals FF:Röd Södervång 2 HaMo
436 F/P 2014-2 Grupp 4 Sön 2020-02-09 11:40 Vellinge IF:4   - Kulladals FF:Vit Södervång 4 HaMo
441 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 14:00 Kulladals FF:Vit   - Trelleborg FF:Blå Södervång 1 HaMo/Ha
445 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 14:30 Kulladals FF:Vit   - Gislövs IF:1 Södervång 1 HaMo/Ha
449 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 15:00 Gislövs IF:1   - Vellinge IF:RÖD Södervång 1 HaMo/Ha
453 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 15:30 Trelleborg FF:Blå   - Gislövs IF:1 Södervång 1 HaMo/Ha
457 P 2012-2 Grupp 1 Sön 2020-02-09 16:00 Gislövs IF:1   - Öja FF:BLÅ Södervång 1 HaMo/Ha