Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för FiAd : Filip Adilstam Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
47 F/P 2014-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 11:00 Trelleborg FF:Blå   - Linero IF:LIF2 Södervång 3 FiAd
51 F/P 2014-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 11:20 Vellinge IF:3   - Husie IF:Svart Södervång 3 FiAd
55 F/P 2014-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 11:40 Linero IF:LIF2   - FC Möjligheten Södervång 3 FiAd
59 F/P 2014-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 12:00 Trelleborg FF:Blå   - Vellinge IF:3 Södervång 3 FiAd
63 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:15 Husie IF:Grön   - Vellinge IF:Blå Södervång 1 FiAd/Guro
65 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 14:30 IF Limhamn Bunkeflo Limhamn:Svarta   - Skegrie BK:1 Södervång 1 El1/FiAd
69 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:00 Skegrie BK:1   - Husie IF:Grön Södervång 1 FiAd/Guro
71 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:15 Vellinge IF:Blå   - IF Limhamn Bunkeflo Limhamn:Svarta Södervång 1 El1/FiAd
75 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 15:45 Husie IF:Grön   - IF Limhamn Bunkeflo Limhamn:Svarta Södervång 1 FiAd/Guro
77 P 2013-1 Grupp 1 Lör 2020-01-25 16:00 Skegrie BK:1   - Vellinge IF:Blå Södervång 1 El1/FiAd
163 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 18:15 Gislöv IF:röd   - Arlövs BI:BLÅ Södervång 1 FiAd/ElNo
165 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 18:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   - Vellinge IF:Röd Södervång 1 El1/FiAd
169 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 19:00 Vellinge IF:Röd   - Gislöv IF:röd Södervång 1 FiAd/ElNo
171 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 19:15 Arlövs BI:BLÅ   - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 1 El1/FiAd
175 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 19:45 Gislöv IF:röd   - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 1 FiAd/ElNo
177 P 2008 Grupp 3 Sön 2020-01-26 20:00 Vellinge IF:Röd   - Arlövs BI:BLÅ Södervång 1 El1/FiAd
192 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:00 Oxie SK:2   - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
196 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:30 Oxie SK:2   - Lunds FF Södervång 2 FiAd/El1
198 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 12:45 FC Möjligheten   - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
202 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:15 FC Möjligheten   - Oxie SK:2 Södervång 2 FiAd/El1
204 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:30 Uppåkra IF:Vit   - Lunds FF Södervång 2 HeAn/FiAd
206 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 13:45 Vellinge IF - Blå   - Oxie SK:2 Södervång 2 El1/FiAd
208 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:00 Lunds FF   - FC Möjligheten Södervång 2 FiAd/El1
210 F 2010 Grupp 2 Lör 2020-02-01 14:15 Uppåkra IF:Vit   - Vellinge IF - Blå Södervång 2 HeAn/FiAd
212 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:00 Klågerups GIF   - Oxie SK:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
216 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:30 Klågerups GIF   - Vellinge IF Södervång 2 FiAd/MaDa
218 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 15:45 Borgeby FK:Röd   - Oxie SK:Vit Södervång 2 HeAn/FiAd
222 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:15 Borgeby FK:Röd   - Klågerups GIF Södervång 2 FiAd/MaDa
224 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 16:30 Oxie SK:Vit   - Vellinge IF Södervång 2 HeAn/FiAd
228 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 17:00 Vellinge IF   - Borgeby FK:Röd Södervång 2 FiAd/MaDa
230 F 2008 Grupp 2 Lör 2020-02-01 17:15 Oxie SK:Vit   - LB07 Svart Södervång 2 HeAn/FiAd
282 F 2009 Grupp 4 Sön 2020-02-02 18:00 Trelleborgs FF:Vit   - IF Limhamn Bunkeflo:röd Södervång 2 FiAd/Is
283 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 18:15 Trelleborgs FF:Blå   - FC Rosengård:blå Södervång 1 FiAd/MaDa
285 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 18:30 IFK Klagshamn:3   - Vellinge IF Röd Södervång 1 ElNo/FiAd
289 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 19:00 Vellinge IF Röd   - Trelleborgs FF:Blå Södervång 1 FiAd/MaDa
291 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 19:15 FC Rosengård:blå   - IFK Klagshamn:3 Södervång 1 ElNo/FiAd
295 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 19:45 Trelleborgs FF:Blå   - IFK Klagshamn:3 Södervång 1 FiAd/MaDa
297 F 2009 Grupp 3 Sön 2020-02-02 20:00 Vellinge IF Röd   - FC Rosengård:blå Södervång 1 ElNo/FiAd
461 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:00 Trelleborg FF:Vit   - Vellinge IF:BLÅ Södervång 1 EmSa/FiAd
465 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:30 Trelleborg FF:Vit   - Tygelsjö IK:1 Södervång 1 EmSa/FiAd
469 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:00 Tygelsjö IK:1   - Bara GIF:Röd Södervång 1 EmSa/FiAd
473 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:30 Vellinge IF:BLÅ   - Tygelsjö IK:1 Södervång 1 EmSa/FiAd
477 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 19:00 Tygelsjö IK:1   - Åkarp IF:Svart Södervång 1 EmSa/FiAd