Website powered by

VIFFECUPEN 2020

24 Jan till 9 Feb

Matcher för EmSa : Emily Salih Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
81 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:00 Svedala IF:Real   - Husie IF:Vit Södervång 1 EmSa/StS?
83 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:15 Vellinge IF:Vit   - Trelleborg FF:1 Södervång 1 Ha/EmSa
87 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 17:45 Trelleborg FF:1   - Husie IF:Vit Södervång 1 EmSa/StS?
89 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:00 Kvarnby IK:Blå   - Vellinge IF:Vit Södervång 1 Ha/EmSa
93 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:30 Husie IF:Vit   - Kvarnby IK:Blå Södervång 1 EmSa/StS?
95 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 18:45 Vellinge IF:Vit   - Svedala IF:Real Södervång 1 Ha/EmSa
99 P 2013-1 Grupp 3 Lör 2020-01-25 19:15 Husie IF:Vit   - Vellinge IF:Vit Södervång 1 EmSa/StS?
143 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 15:15 Bjärreds IF:Blå   - Skegrie BK Södervång 1 EmSa/JoGu
145 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 15:30 Kulladals FF:Vit   - Trelleborgs FF Södervång 1 Is1/EmSa
149 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:00 Trelleborgs FF   - Bjärreds IF:Blå Södervång 1 EmSa/JoGu
151 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:15 Skegrie BK   - Kulladals FF:Vit Södervång 1 Is1/EmSa
155 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 16:45 Bjärreds IF:Blå   - Kulladals FF:Vit Södervång 1 EmSa/JoGu
157 P 2008 Grupp 1 Sön 2020-01-26 17:00 Trelleborgs FF   - Skegrie BK Södervång 1 Is1/EmSa
181 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:00 LB07 Röd:Svarta   - FC Staffanstorp:2 Södervång 1 EmSa/HaMo
182 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:15 LB07 Röd:Röda   - IFK Klagshamn Södervång 1 Ha/EmSa
184 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 09:45 IFK Klagshamn   - FC Staffanstorp:2 Södervång 1 EmSa/HaMo
185 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:00 FC Staffanstorp:1   - LB07 Röd:Röda Södervång 1 Ha/EmSa
187 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:30 FC Staffanstorp:2   - FC Staffanstorp:1 Södervång 1 EmSa/HaMo
188 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 10:45 LB07 Röd:Röda   - LB07 Röd:Svarta Södervång 1 Ha/EmSa
190 F 2012 Grupp 1 Lör 2020-02-01 11:15 FC Staffanstorp:2   - LB07 Röd:Röda Södervång 1 EmSa/HaMo
191 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:00 Vellinge IF - Röd   - Oxie SK:1 Södervång 1 Ha/EmSa
195 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:30 Vellinge IF - Röd   - Hareskov IF Södervång 1 EmSa/HaMo
197 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 12:45 IF Lödde   - Oxie SK:1 Södervång 1 Ha/EmSa
201 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:15 IF Lödde   - Vellinge IF - Röd Södervång 1 EmSa/HeAn
203 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 13:30 Oxie SK:1   - Hareskov IF Södervång 1 Ha/EmSa
207 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 14:00 Hareskov IF   - IF Lödde Södervång 1 EmSa/HeAn
209 F 2010 Grupp 1 Lör 2020-02-01 14:15 Oxie SK:1   - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 Ha/EmSa
242 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:00 Trelleborg FF:Blå   - Gif Nike:Katterna Södervång 2 HeAn/EmSa
246 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:30 Trelleborg FF:Blå   - IK Wormo Södervång 2 EmSa/Ha
248 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 12:45 Borgeby FK:Lejon   - Gif Nike:Katterna Södervång 2 HeAn/EmSa
252 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:15 Borgeby FK:Lejon   - Trelleborg FF:Blå Södervång 2 EmSa/Ha
254 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 13:30 Gif Nike:Katterna   - IK Wormo Södervång 2 HeAn/EmSa
258 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 14:00 IK Wormo   - Borgeby FK:Lejon Södervång 2 EmSa/Ha
260 F 2011 Grupp 3 Sön 2020-02-02 14:15 Gif Nike:Katterna   - Vellinge IF Röd Södervång 2 HeAn/EmSa
303 P 2013-2 Grupp 1 Fre 2020-02-07 18:15 FC Bellevue:Dragons   - Vellinge IF Vit Södervång 1 EmSa/Guro
307 P 2013-2 Grupp 1 Fre 2020-02-07 18:45 Vellinge IF Vit   - Vellinge IF Blå Södervång 1 EmSa/Guro
311 P 2013-2 Grupp 1 Fre 2020-02-07 19:15 Vellinge IF Vit   - IF Limhamn Bunkeflo:Limhamn Södervång 1 EmSa/Guro
315 P 2013-2 Grupp 1 Fre 2020-02-07 19:45 FC Bellevue:Dragons   - IF Limhamn Bunkeflo:Limhamn Södervång 1 EmSa/Guro
319 P 2013-2 Grupp 1 Fre 2020-02-07 20:15 Vellinge IF Blå   - FC Bellevue:Dragons Södervång 1 EmSa/Guro
322 P 2009 Grupp 2 Lör 2020-02-08 08:30 Kulladals FF:Blå   - Uppåkra IF:Röd Södervång 2 El/EmSa
326 P 2009 Grupp 2 Lör 2020-02-08 09:00 Kulladals FF:Blå   - Svedala IF:2 Södervång 2 El/EmSa
330 P 2009 Grupp 2 Lör 2020-02-08 09:30 Svedala IF:2   - Vellinge IF:Gul Södervång 2 El/EmSa
334 P 2009 Grupp 2 Lör 2020-02-08 10:00 Uppåkra IF:Röd   - Svedala IF:2 Södervång 2 El/EmSa
338 P 2009 Grupp 2 Lör 2020-02-08 10:30 Svedala IF:2   - BK Höllviken:Vit Södervång 2 El/EmSa
342 P 2009 Grupp 4 Lör 2020-02-08 11:30 Värpinge IF:Röd   - BK Höllviken:Röd Södervång 2 El/EmSa
346 P 2009 Grupp 4 Lör 2020-02-08 12:00 Värpinge IF:Röd   - Vellinge IF:VIT Södervång 2 El/EmSa
350 P 2009 Grupp 4 Lör 2020-02-08 12:30 Vellinge IF:VIT   - FC Bellevue:1 Södervång 2 El/EmSa
354 P 2009 Grupp 4 Lör 2020-02-08 13:00 BK Höllviken:Röd   - Vellinge IF:VIT Södervång 2 El/EmSa
358 P 2009 Grupp 4 Lör 2020-02-08 13:30 Vellinge IF:VIT   - Häljarps IF Södervång 2 El/EmSa
461 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:00 Trelleborg FF:Vit   - Vellinge IF:BLÅ Södervång 1 EmSa/FiAd
465 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 17:30 Trelleborg FF:Vit   - Tygelsjö IK:1 Södervång 1 EmSa/FiAd
469 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:00 Tygelsjö IK:1   - Bara GIF:Röd Södervång 1 EmSa/FiAd
473 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 18:30 Vellinge IF:BLÅ   - Tygelsjö IK:1 Södervång 1 EmSa/FiAd
477 P 2012-2 Grupp 3 Sön 2020-02-09 19:00 Tygelsjö IK:1   - Åkarp IF:Svart Södervång 1 EmSa/FiAd