Website powered by


Matcher för Ma : Max Dalbjörn Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
520 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:00 FC Bellevue:3   - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 HaMo/Ma
524 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:30 FC Bellevue:3   - Bara GIF:2 Södervång 1 Ma/HaNe
526 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Anderslövs BOIK   - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 HaMo/Ma
530 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:15 Anderslövs BOIK   - FC Bellevue:3 Södervång 1 Ma/HaNe
532 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:30 Trelleborgs FF:Vit   - Bara GIF:2 Södervång 1 HaMo/Ma
536 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Bara GIF:2   - Anderslövs BOIK Södervång 1 Ma/HaNe
538 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:15 Trelleborgs FF:Vit   - Vellinge IF:2 Södervång 1 HaMo/Ma
401 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:00 FC Bellevue:1   - Malmö City FC:gul Södervång 2 CaLi/Ma
403 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:15 Vellinge IF:2   - Uppåkra IF:Svart Södervång 2 Ma/CaLi
405 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:30 FC Bellevue:1   - BK Höllviken:Grön Södervång 2 HaNe/Ma
409 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:00 BK Höllviken:Grön   - Vellinge IF:2 Södervång 2 Ma/CaLi
411 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:15 Uppåkra IF:Svart   - FC Bellevue:1 Södervång 2 HaNe/Ma
412 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:30 Vellinge IF:1   - Hyllie IK:Grön Södervång 1 HaNe/Ma
415 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:45 Vellinge IF:2   - FC Bellevue:1 Södervång 2 Ma/CaLi
417 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:00 BK Höllviken:Grön   - Uppåkra IF:Svart Södervång 2 HaNe/Ma
200 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:00 FC Trelleborg:Röd   - FC Bellevue:1 Södervång 2 Ma/HaMo
201 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:15 Vellinge IF Röd:Blå   - Klågerups GoIF:Vit Södervång 2 OsTr/Ma
203 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 Klågerups GoIF:Vit   - FC Bellevue:1 Södervång 2 Ma/EmSv
204 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:00 Malmö City FC:gul   - Vellinge IF Röd:Blå Södervång 2 OsTr/Ma
206 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:30 FC Bellevue:1   - Malmö City FC:gul Södervång 2 Ma/EmSv
207 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:45 Vellinge IF Röd:Blå   - FC Trelleborg:Röd Södervång 2 OsTr/Ma
209 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:15 FC Bellevue:1   - Vellinge IF Röd:Blå Södervång 2 Ma/EmSv
211 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:00 FC Bellevue:3   - Malmö City FC:vit Södervång 2 OsTr/Ma
215 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:30 FC Bellevue:3   - Vellinge IF Röd:Vit Södervång 2 Ma/EmSv
217 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:45 Treleborgs FF   - Malmö City FC:vit Södervång 2 OsTr/Ma
221 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:15 Treleborgs FF   - FC Bellevue:3 Södervång 2 Ma/EmSv
223 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:30 Malmö City FC:vit   - Vellinge IF Röd:Vit Södervång 2 OsTr/Ma
227 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00 Vellinge IF Röd:Vit   - Treleborgs FF Södervång 2 Ma/EmSv
229 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:15 Malmö City FC:vit   - Staffanstorp United:2 Södervång 2 OsTr/Ma
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 HeAn/Ma
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45 TrelleborgsFF   - IF Lödde Södervång 1 HeAn/Ma
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   - Svedala IF:2 Södervång 1 HeAn/Ma
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15 IF Lödde   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 HeAn/Ma
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30 Svedala IF:2   - TrelleborgsFF Södervång 1 HeAn/Ma
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45 IF Lödde   - IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1 HeAn/Ma
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00 IFK Klagshamn:1   - Svedala IF:2 Södervång 1 HeAn/Ma
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15 TrelleborgsFF   - IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1 HeAn/Ma
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30 Svedala IF:2   - IF Lödde Södervång 1 HeAn/Ma
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45 IFK Klagshamn:1   - TrelleborgsFF Södervång 1 HeAn/Ma
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF   - Eskilsminne IF Södervång 2 Ma/HaMo
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blå   - Västra ingelstad is Södervång 2 BeHo/Ma
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 Västra ingelstad is   - Eskilsminne IF Södervång 2 Ma/HaMo
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK   - Lilla Torg FF:blå Södervång 2 BeHo/Ma
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF   - Skegrie BK Södervång 2 Ma/HaMo
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blå   - Dalby GIF Södervång 2 BeHo/Ma
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF   - Lilla Torg FF:blå Södervång 2 Ma/BeHo
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45 FC Rosengård   - LB07 Röd Södervång 1 MeRo/Ma
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00 Torns IF   - Eskilsminne IF:2 Södervång 1 Ma/MeRo
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15 FC Rosengård   - Klågerups GoIF Södervång 1 Ma/MaEr
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Röd   - Torns IF Södervång 1 MaEr/Ma
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00 Torns IF   - FC Rosengård Södervång 1 MaEr/Ma
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Röd   - Eskilsminne IF:2 Södervång 1 Ma/MaEr