Website powered by


Matcher för IsWe : Isak Werkelid Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
903 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 09:00 Trollenäs IF:vit   - Trelleborg FF:#4 Södervång 4 IsWe
912 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:00 Skanör-Falsterbo IF:2   - Trelleborg FF:#1 Södervång 1 IsWe
916 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 10:20 Dalby GIF:1   - Trelleborgs FF Södervång 1 IsWe
921 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 10:40 Västra Ingelstad 1   - Trollenäs IF:röd Södervång 2 IsWe
930 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:20 Vellinge IF:2   - Dalby GIF:2 Södervång 3 IsWe
934 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 11:40 Skanör-Falsterbo IF:3   - Öja FF:Öja Vit Södervång 3 IsWe
939 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#4   - Vellinge IF:1 Södervång 4 IsWe
1501 F 2011 Grupp 2 Lör 2019-02-02 09:00 Gif Nike:SLIME   - BK Höllviken:Vit Södervång 2 CaLi/IsWe
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15 IFK Klagshamn Blå   - Bara GIF Södervång 1 IsWe/HaMo
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30 Borgeby FK:Lejon   - Vellinge IF Södervång 1 ElNo/IsWe
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00 Vellinge IF   - IFK Klagshamn Blå Södervång 1 IsWe/HaMo
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15 Bara GIF   - Borgeby FK:Lejon Södervång 1 ElNo/IsWe
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45 IFK Klagshamn Blå   - Borgeby FK:Lejon Södervång 1 IsWe/HaMo
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00 Vellinge IF   - Bara GIF Södervång 1 ElNo/IsWe
601 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:00 Oxie SK:Fortnite   - Vellinge IF:2 Södervång 2 ArSt/IsWe
605 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:30 Oxie SK:Fortnite   - Vellinge IF:3 Södervång 2 IsWe/ElNo
607 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:45 Tygelsjö IK   - Vellinge IF:2 Södervång 2 ArSt/IsWe
611 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:15 Tygelsjö IK   - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 IsWe/ElNo
613 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:2   - Vellinge IF:3 Södervång 2 ArSt/IsWe
617 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:00 Vellinge IF:3   - Tygelsjö IK Södervång 2 IsWe/ElNo
619 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:2   - skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2 ArSt/IsWe
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45 Veberöds AIF:Röd   - Malmö City FC:gul Södervång 1 IsWe/MaEr
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Vellinge IF:Svart   - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 MeRo/IsWe
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30 Trelleborgs FF:Vit   - Veberöds AIF:Röd Södervång 1 IsWe/MaEr
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45 Malmö City FC:gul   - Vellinge IF:Svart Södervång 1 MeRo/IsWe
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15 Veberöds AIF:Röd   - Vellinge IF:Svart Södervång 1 IsWe/MaEr
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30 Trelleborgs FF:Vit   - Malmö City FC:gul Södervång 1 MeRo/IsWe