Website powered by


Matcher för HeAn : Herman Anderberg Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
523 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:15 Västra ingelstad is   - Kulladals FF Södervång 2 HeAn/EmSv
525 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:30 BK Höllviken   - FC Bellevue:4 Södervång 2 ViLu/HeAn
529 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 FC Bellevue:4   - Västra ingelstad is Södervång 2 HeAn/EmSv
531 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:15 Kulladals FF   - BK Höllviken Södervång 2 ViLu/HeAn
535 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:45 Västra ingelstad is   - BK Höllviken Södervång 2 HeAn/EmSv
537 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:00 FC Bellevue:4   - Kulladals FF Södervång 2 ViLu/HeAn
1320 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:30 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 HeAn/Ma
1321 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 15:45 TrelleborgsFF   - IF Lödde Södervång 1 HeAn/Ma
1322 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:00 IF Limhamn Bunkeflo:Svart   - Svedala IF:2 Södervång 1 HeAn/Ma
1323 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:15 IF Lödde   - IFK Klagshamn:1 Södervång 1 HeAn/Ma
1324 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:30 Svedala IF:2   - TrelleborgsFF Södervång 1 HeAn/Ma
1325 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 16:45 IF Lödde   - IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1 HeAn/Ma
1326 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:00 IFK Klagshamn:1   - Svedala IF:2 Södervång 1 HeAn/Ma
1327 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:15 TrelleborgsFF   - IF Limhamn Bunkeflo:Svart Södervång 1 HeAn/Ma
1328 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:30 Svedala IF:2   - IF Lödde Södervång 1 HeAn/Ma
1329 F 2009 Grupp 3 Lör 2019-02-02 17:45 IFK Klagshamn:1   - TrelleborgsFF Södervång 1 HeAn/Ma
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Bellevue:1   - FC Bellevue:4 Södervång 1 HaNe/HeAn
1002 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:30 Vellinge IF   - LB07:Röd Södervång 1 HeAn/FeLe
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 FC Bellevue:2   - FC Trelleborg:P07A Södervång 1 HaNe/HeAn
108 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:45 FC Bellevue:4   - FC Trelleborg:P07B Södervång 1 HeAn/FeLe
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 BK Höllviken:Röd   - LB07:Svart Södervång 1 HaNe/HeAn
114 P 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:00 Lunds BoIS    - FC Bellevue:3  Södervång 1 HeAn/FeLe
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30 Gislöv IF    - Kulladals FF  Södervång 1 HaNe/HeAn
118 P 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:30 FC Bellevue:1    - Lunds BoIS  Södervång 1 HeAn/FeLe
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10 FC Trelleborg:P07B    - FC Bellevue:2  Södervång 1 HaNe/HeAn
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00 Skanör Falsterbo IF:Real   - Vellinge IF:Blå Södervång 2 MeRo/HeAn
825 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Real   - Västra Ingelstads IS:Svart Södervång 2 HeAn/EbWa
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45 Gentofte Fodbold Akademi   - Vellinge IF:Blå Södervång 2 MeRo/HeAn
831 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:15 Gentofte Fodbold Akademi   - Skanör Falsterbo IF:Real Södervång 2 HeAn/EbWa
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30 Vellinge IF:Blå   - Västra Ingelstads IS:Svart Södervång 2 MeRo/HeAn
837 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:00 Västra Ingelstads IS:Svart   - Gentofte Fodbold Akademi Södervång 2 HeAn/EbWa
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15 Vellinge IF:Blå   - Oxie SK:Vit Södervång 2 MeRo/HeAn