Website powered by


Matcher för ArSt : Arvid Strandell Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
503 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 FC Bellevue:2   - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 ArSt/MaEr
505 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:30 Vellinge IF:3   - Bara GIF:1 Södervång 2 OlAh/ArSt
509 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:00 Bara GIF:1   - FC Bellevue:2 Södervång 2 ArSt/MaEr
511 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:15 Oxie SK:Fortnite   - Vellinge IF:3 Södervång 2 OlAh/ArSt
515 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:45 FC Bellevue:2   - Vellinge IF:3 Södervång 2 ArSt/MaEr
517 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:00 Bara GIF:1   - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 OlAh/ArSt
1300 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:00 Uppåkra IF   - IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1 OlAh/ArSt
1304 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:30 Uppåkra IF   - Dösjöbro IF Södervång 1 ArSt/OsLi
1306 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 12:45 IFK Klagshamn:2   - IF Limhamn Bunkeflo:Röd Södervång 1 OlAh/ArSt
1310 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:15 IFK Klagshamn:2   - Uppåkra IF Södervång 1 ArSt/OsLi
1312 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 13:30 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   - Dösjöbro IF Södervång 1 OlAh/ArSt
1316 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:00 Dösjöbro IF   - IFK Klagshamn:2 Södervång 1 ArSt/OsLi
1318 F 2009 Grupp 1 Lör 2019-02-02 14:15 IF Limhamn Bunkeflo:Röd   - Lunds FF:Blå Södervång 1 OlAh/ArSt
601 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:00 Oxie SK:Fortnite   - Vellinge IF:2 Södervång 2 ArSt/IsWe
603 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:15 skanör - falsterbo if:Vit   - Tygelsjö IK Södervång 2 ElNo/ArSt
607 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:45 Tygelsjö IK   - Vellinge IF:2 Södervång 2 ArSt/IsWe
609 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:00 Vellinge IF:3   - skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2 ElNo/ArSt
610 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:15 BK Höllviken   - skanör - falsterbo if:Röd Södervång 1 ArSt/CaTe
613 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:2   - Vellinge IF:3 Södervång 2 ArSt/IsWe
615 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:45 skanör - falsterbo if:Vit   - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 ElNo/ArSt
619 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:2   - skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2 ArSt/IsWe
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit   - Veberöds AIF:Vit Södervång 2 MaEr/ArSt
325 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:00 Skanör Falsterbo IF:Vit   - BK Höllviken:svart Södervång 2 ArSt/JoCe
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg   - Veberöds AIF:Vit Södervång 2 MaEr/ArSt
331 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:45 FC Trelleborg   - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 ArSt/JoCe
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit   - BK Höllviken:svart Södervång 2 MaEr/ArSt
337 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:30 BK Höllviken:svart   - FC Trelleborg Södervång 2 ArSt/JoCe
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit   - Vellinge IF:Röd Södervång 2 MaEr/ArSt
800 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00 Skegrie BK:1   - Oxie SK:Röd Södervång 1 EmSv/ArSt
804 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:30 Skegrie BK:1   - Trelleborgs FF:TFF1 Södervång 1 ArSt/OsGi
806 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:45 Kulladals FF:2   - Oxie SK:Röd Södervång 1 EmSv/ArSt
810 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:15 Kulladals FF:2   - Skegrie BK:1 Södervång 1 ArSt/OsGi
812 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:30 Oxie SK:Röd   - Trelleborgs FF:TFF1 Södervång 1 EmSv/ArSt
816 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:00 Trelleborgs FF:TFF1   - Kulladals FF:2 Södervång 1 ArSt/OsGi
818 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:15 Oxie SK:Röd   - Skanör Falsterbo IF:Atletico Södervång 1 EmSv/ArSt