Website powered by


Kalles Kaviar Cup 2022


Matcher för DrBa : Dragan Batinic Välj annan domare
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag   Plan Domare
21 P14 Grupp 1 Tor 2022-06-30 08:00 Edet FK   - Ekhagens IF Himlavallen DrBa
25 P14 Grupp 2 Tor 2022-06-30 08:50 Herrestads AIF   - Hertzöga BK:Grön Himlavallen DrBa
33 P14 Grupp 4 Tor 2022-06-30 10:30 Skärgårdens IK   - Torp GoIF Himlavallen DrBa
41 F14 Grupp 2 Tor 2022-06-30 12:10 IK Gauthiod   - Lerums IS:Lila Himlavallen DrBa
49 F14 Grupp 3 Tor 2022-06-30 13:00 Edet FK   - Näsets SK:Grön Himlavallen DrBa
67 F13 Grupp 1 Tor 2022-06-30 14:40 Hovås Billdal:Vit   - Henåns IF Kungshamnsvallen 2 DrBa
74 P13 Grupp 1 Tor 2022-06-30 15:30 Kinnarp-Slutarps IF   - Skene IF Kungshamnsvallen 2 DrBa
91 P14 Grupp 4 Tor 2022-06-30 17:10 Karlsberg United FC   - IF Centern:Blå Himlavallen DrBa
103 F14 Grupp 2 Tor 2022-06-30 18:50 IK Gauthiod   - Lidköpings FK Himlavallen DrBa
107 F14 Grupp 3 Tor 2022-06-30 19:40 Edet FK   - IF Centern Himlavallen DrBa
111 F14 Grupp 4 Tor 2022-06-30 20:30 Vänersborgs IF   - Stenungsunds IF Himlavallen DrBa
124 P14 Grupp 1 Fre 2022-07-01 09:40 Alingsås IF FF   - Edet FK Himlavallen DrBa
149 F14 Grupp 4 Fre 2022-07-01 12:10 Stenungsunds IF   - IFK Skoghall DF:Vit Himlavallen DrBa
157 F13 Grupp 1 Fre 2022-07-01 13:00 Fagerås BK   - Hovås Billdal:Vit Kungshamnsvallen 1 DrBa
172 P14 Grupp 4 Fre 2022-07-01 14:40 Torp GoIF   - IF Centern:Blå Himlavallen DrBa
180 P13 Grupp 1 Fre 2022-07-01 15:30 Eskilsminne IF:Blå   - Jonstorp IF Kungshamnsvallen 1 DrBa
191 F14 Grupp 2 Fre 2022-07-01 17:10 Ytterby IS:Röd   - Lidköpings FK Himlavallen DrBa
194 F14 Grupp 4 Lör 2022-07-02 08:00 IFK Skoghall DF:Vit   - Lerums IS:Vit Havsvallen DrBa
198 F14 Grupp 1 Lör 2022-07-02 08:50 Hovås Billdal IF   - Vejby IF Havsvallen DrBa
210 P14 Grupp 3 Lör 2022-07-02 10:30 Forshaga IF   - Askims IK:Vit Havsvallen DrBa
252 P13 Grupp 1 Lör 2022-07-02 14:40 Jonstorp IF   - Kinnarp-Slutarps IF Kungshamnsvallen 1 DrBa
259 P13 Grupp 2 Lör 2022-07-02 15:30 Ytterby IS:Röd   - Eskilsminne IF:Randigt Kungshamnsvallen 1 DrBa
283 F13 A-8-dels:02 Lör 2022-07-02 18:00 Kungshamns IF/Smögens IF    - Hovås Billdal:Gul  Kungshamnsvallen 1 DrBa
290 F13 A-8-dels:06 Lör 2022-07-02 18:50 Henåns IF    - FC Hessleholm  Kungshamnsvallen 1 DrBa
298 P13 A-8-dels:04 Lör 2022-07-02 20:30 Ytterby IS:Vit    - Eskilsminne IF:Gul  Kungshamnsvallen 1 DrBa
302 P13 B-kvartsfinal:01 Lör 2022-07-02 21:20 Jonstorp IF    - Sotenäs Ungdom  Kungshamnsvallen 1 DrBa
323 F13 B-kvartsfinal:03 Sön 2022-07-03 09:40 Eskilsminne IF:Blå    - Hovås Billdal:Vit  Kungshamnsvallen 1 DrBa
339 F13 A-kvartsfinal:04 Sön 2022-07-03 11:20 Fortuna FF    - Vikens IK  Kungshamnsvallen 2 DrBa
351 P13 A-kvartsfinal:02 Sön 2022-07-03 12:20 Ytterby IS:Röd    - Eskilsminne IF:Gul  Kungshamnsvallen 2 DrBa
363 F14 B-semifinal:02 Sön 2022-07-03 14:00 Vara SK    - Vänersborgs IF  Himlavallen DrBa
372 F13 A-semifinal:01 Sön 2022-07-03 15:40 Näsets SK    - IFK Fjärås  Kungshamnsvallen 1 DrBa
381 P13 B-final Sön 2022-07-03 17:40 Ängelholms FF:Blå    - Smedby AIS:Vit  Kungshamnsvallen 2 DrBa
385 F13 A-final Sön 2022-07-03 18:30 Näsets SK    - FC Hessleholm  Kungshamnsvallen 2 DrBa